Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

yanny
4. sep 2009

Ahojjjjjj 🙂

Dnes mi po týdnu odlehlo v uších a teprve dnes mi můj miláček řekl, že jak byl s chlapama minulý týden v Chorvatsku, tak všichni tam měli zánět v uších a léčili si to antibiotikama.

Tak jsem to zřejmě od nich chytla, tak snad mi ten zánět neodrovnal ty mrňousky 😒

Hanulko a kdy ti bude 44, v prosinci????

Madluš pokusím se tě volat, kdyžtak mi to nezvedej, abych tě při pátečním večeru s Frantíkem nerušila 😎

A kde jste ostatní????

majka43
4. sep 2009

Jsem doma, tak klidně zavolej.

janettka
4. sep 2009

já jsem tu yanny,jen vás čtu,u nás nic nového...

hanula11
4. sep 2009

Yanni, já jsem štír, 29.10., a termín mám 3.11., takže jestli nakonec nebudeme mít narozky stejně 😉 🙂

janettka
4. sep 2009

hanulamůj syn se narodil ve stejný den 😀

majka43
4. sep 2009

Hanulo můj přítel má narozky taky 3. 11.

pet.s
4. sep 2009

A já jsem 19.10. 😀

hadonoshka
4. sep 2009

Holky, tak je to zase v pytli, tento měsíc jsem tak nějak tajně doufala, že už to konečně vyjde, když jsem podle doktora úplně v pořádku a na UTZ byl vidět ten folík těsně před ovulací, makali jsme s taťkou jako ďasi a dneska jsem to dostala, dokonce o týden dřív. Takže mám zase po náladě a příští měsíc začnu užívat tu Proveru co mi doktor dal. Teď jsem se na to vykašlala, že to nebude třeba, ale asi bude. Držím palečky našim těhulinkám, no a já příští měsíc vynechám, nějak se mi nechce jít do toho Blížence, no a hned potom budeme zase zkoušet. Asi si koupím i ten Sarapis. Za zkoušku to stojí.

yanny
4. sep 2009

Já 19.6. a kdybych náhodou teď otěhu, tak by se brouček narodil cca 15 dní před mojema narozkama.
Tak taky takový dáreček k 43tinam. JÉÉ TOOOO BYCH SI PŘÁLA.

yanny
4. sep 2009

No, tak to je zklamání, to znám. A taky se mi začal zkracovat cyklus až na 23 dní.
Hadonoško, mě to zase urovnalo snížení jen mírně zednutého prolaktinu.

A mimochodem, ty máš něco proti blíženečkům??????????
Já jsem a chtěla bych ho mít, jak miminko.nA to mi došlo, až teď jak holky začaly o těch narozkách 😵

hadonoshka
5. sep 2009

🙂 né yanny, nemám nic proti nim, ale měla jsem šéfa blížence a měla jsem pocit, že je to rozdvojená osobnost. Takové rozdíly v chování jsem ještě neviděla. Rozešli jsme se ve zlém a nerada na to vzpomínám. Potom jsem se s tím setkala ještě 2x, u kluka, se kterým chodila moje dcera a jeho sestry. Když jsme to probírali s jejich rodiči při jedné slezině, říkali mi přesně to, co jsem zažila u svého šéfa a s výchovou svých děcek to fakt neměli jednoduchý a tak nějak nemají dodnes. Moje holka s tím klukem zažívala taky dost zlomy a nakonec se vykašlala po rozchodu s ním na maturitu (kterou potom pracně dodělávala) a odstěhovala se od nás (on bydlel kousek od nás). Takže to mám prostě spojený se špatnýma osobníma zkušenostma a tak nějak si říkám, že už jsem v životě zažila problémů dost, tak proč se úmyslně vrhat do dalších. Jinak s tím prolaktinem, doktor na gyndě mi řekl že jsem v pořádku a měla jsem pocit že by byl naštvanej, kdybych po něm ještě něco chtěla. Stejně už na mně kouká jako na blázna, že chci ještě mimi. A včera jsem byla na prevenci u obvoďačky, mám cukr 6 a když jsem jí říkala o mimi a že jsem měla minule preeklampsii, tak mi řekla že tím, že chci otěhotnět, tak ohrožuji život svůj a dítěte. Já jsem byla přesvědčená o tom, že to není automaticky dáno, že jí musím mít znova. Ta doktorka mi říká už od mých 35 let, že jsem na dítě stará. Mezitím jsem měla 2 děti. Ona patří mezi lidi, kteří se sami cítí jako důchodci už od 35. A těch dalších 50 let už jen hekají.

yanny
5. sep 2009

Doporučuji vyměnit!!!!!!!!!!!!

U mojí bývylé gyndr, jsem si připadala jako starý blázen. A poslední věta, kterou řekla, bylo, že tady není od toho, aby mi hlídala jestli mám ovu, to jako znamenalo, buď dám dohromady 75 tisíc na iVF a nebo, aŤ si nemyslím že otěhu.

Ten den jsem od ní hned odešla!!!!!!!!!

A dnes jsem spokojená, asi už je to trochu normální rodit ve 40 a nebo už se preventivně všem takovým vyhýbám.

Já jsem taky blíženec, ale ne rozdvojený, nýbrž tak alespoň 5 v 1. 🙂 🙂 🙂 🙂

yanny
5. sep 2009

Madlo 😲 😲 😲 😲

Podávám přehled píchání, levá kozenka trochu bolí, pravá asi nic moc,

Břicho taky nebolí, jen trochu dole pod pupkem, asi jako v děloze pne, Vaječníky asi zatím spí.

Tak uvidím v poledne 😵

Večer me bolelo v levém podbříšku jako na Ms, tak to teď přetalo, no doufám že se to zas objeví 😀

pet.s
5. sep 2009

tak madlo a yanny, kdy budeme testovat,co holky? jsem napnutá jak kšandy))))

majka43
5. sep 2009

Holky já bych nechtěla vodnáře, to je švagrová. Blíženec je brácha a je asi taky rozdvojená osobnost. Když je sám¨, tak se chová docela normálně, ale když je s ním švagrová, tak není normální a všechno jí věří a ona si s ním dělá co chce.

yanny
5. sep 2009

Pets ani se neptej 😕 😕 😕

majka43
5. sep 2009

Mě chcípl mobil.

macek28
5. sep 2009

Ahoj holky!Musím Vás pozdravit a poděkovat za gratulace.Doma pochopitelně nestíhám, vše se točí kolem malé.Musím zvolit nějaký systém,aby vše fungovalo.
Je krásné se stát po 40cítce maminkou,všem Vám to moc přeji!Sice jsem byla v porodce nazvána jako rekordmanka,ale vůbec mi to nevadí.Ten vonavý uzlíček stojín za to v kterém koliv věku.Když jsem odjížděla,tak mi všichni říkali,tak za rok si přijedete pro chlapečka. 🙂

yanny
5. sep 2009

Nebudu mluvit za Máju, ale už jsem kvuli ní zahajila testovací mánii a u mě nic, jen bílo.Ale snad 5 po ET mě to nemůže znepokojovat, co????

majka43
5. sep 2009

Moc blahopřeju dodatečně a ať malá pěkně roste.

majka43
5. sep 2009

Yanny já ti říkala ať to neděláš, že ani dvanáctý nemusí být nic vidět.

yanny
5. sep 2009

Blahopřeji, Mací. Juknu na fotky jestli nějaké máš???,
A co porod v našich letech????

Vím, asi se ti vybil, že ještě jsem tě zkoušela volat.

Jdu juknou znovu na test, jestli se mi taky nedobarvil???

majka43
5. sep 2009

Jukni na něj až večer

irafa
5. sep 2009

holky pokud chcete vidět malou Šarlotku na fotkach tak kuknite ke mě do albička mam tam ja a macek v bongo hale srazik a tam sem vam dala malou focenou v porodce ju tak se pokochejte jaka je to vlasatice 😉 🙂

pet.s
5. sep 2009

irafa..to je krásná fotka. Krásná šarlotka 😀
Macek ty už jsi porodila? No gratulka 😀
yanny já měla 8 den jen ducha. Yanny,al večer napiš jestli se na něm něco nevylíhlo 😉

pet.s
5. sep 2009

Achjo, taky bych se už chtěla těšit. 😉 Chci už mít za sebou genetiku. Včera se do mě pustil můj táta, dnes mužík, že se na to moc těším. Že na to moc myslím, chjo. Docela mě to mrzí. Prostě přestanu o miminku mluvit a věci okukovat budu sama 😢
Já vím, že vše může špatně dopadnou, ale já se tak strašně bráním si vytvářet k miminku citový vztah, že se bpjím, abych ho jednou dokázala mít ráda. 😒
Jenže vše se mění tím, že budeme mít třetí dítě. Od přestavby bytu, po organizaci v naší firmě. Lítám po doktorech kvůli mimi.
Chjo,chjo ☹

irafa
5. sep 2009

ja ti pet rozumim ja se taky bala vytvařet si vztah ale copak to de jednou o mimi viš a je to a že na to nemame myslet tak to teda nejde ja sem chtěla hned nakupovat ale to sem si zakazala ale ted kdxž už vim že je vše ok tak sse teda neudržim kolikrat ale brzdim se mam toho už docela dost ale včera se ani Katka moje dcera neudržela a koupila male soupravičku se babi smala prej jestli už dem do tělocviku ale je to moc roztomili
pohlad si břiško a mysli na ni nebo něho kdikoli pokud tobě to děla dobře ja to taky tak dělala
a ted třeba řeknu že musim vyprat vnitřky peřinek si řikam dokud sviti sluničko že to dobře vyschne tak se mi směji že jestli už du rodit no břich mam pomalu tak velky jako třeba nějaka mladice co nosi prvni a de rodit asi tak
11.9 du na test cukrovky a tak se teda vubec netešim k tomu budu hladova jako pes od šesti večera ble to bude fuj
ale co mam jisto jistě je těhu ryma jako vždy u všech sem ji měla a ted neni vyjimka jen porodim a bude po rymě

yanny
5. sep 2009

Holčičky, ta Šarlotka je krásná, mě přijde, jak půlroční, ale už nemám odhad, vždyť jsem chovala před 20 lety 😵

Je to děsný jak se pořád nečeho bojíme 😒

Tak duch mi samo, nevylezl, tak snad je fakt ještě brzo. Nevím jestli se mám pokoušet s testem i zítra, ale asi to nechám na pondělí, nebo zcvoknu.

Irafko a tys byla v porodnici, jo???? Jako na Šarlotku se podívat.

Pets, já někde jinde četla o tom jak si testovala asi okolo 22.7. že????? tOS MĚLA TAKOVOU kliku, že st ti to hned povedlo?????

yanny
6. sep 2009

Ahoj mě to moc neutíká????

hanula11
6. sep 2009

K nám asi dorazil podzim, máme babí léto. 🙂
Do alba jsem hodila aspoň čtyři nové fotky, jedna je s bříškem, lepší miminkovskou zatím nemám, fotila jsem dost navečer před akvárkem. 😒 😵 Už je to taky ale čásek, aktuálně mám pupika většího 😀.
Pet, to jsi ještě váha, já jsem štír a doufám, že malá bude taky, ale to se teprv ukáže, jestli nebude moc spěchat na svět 😉 .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre