Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

biblia
17. nov 2009

Takze do tretice vsetko dobre, hadam mi to uz odosle.
Tak som rada, ze sa tu nanovo objavila Irafka, bo mi bola s tym bruskom v profile hned na zaciatku sympaticka.

No my sme tie testy robili od vcera ziadna zmena 😒 , ......takze pojdem sa objednat k lekarovi, uz vcera mi vynechala presne druhy cyklus menzes- testy takpovediac negativne, uz mi je luto aj rodinnych prislusnikov pri mne, ako aj dnes rano studovali 😎 😎 😎 moje testy a nic vyrazne, ba skorej ani ta priesvitna uz nie je vidiet.
Priznam sa, cakala som uz riadne silne ciarky...
Vcera sme dost dlho cvalali na Konikovi tu v albumoch a videli sme, ako to ma postupne silniet. Problem je v tom, ze si uz vsetci namyslaju, ze som tehotna, hodnotia moje brusko a tak je to pre mna horsie, lebo ja som sa tomu snazila vzdy postavit asi tak s humorom, vsak som im vravela, ze mozno neboli vajicka a oni na to, vsak ty este nemozes byt v prechode.

No a vcera ma natahovalo v lavom vajecniku, tak mozno tam je moj problem s tym cyklom, aj naposledy bol verdikt doktora, ze je zvacseny. Cim moze byt zvacseny, som sa ho nepytala, chcel mi vtedy pichnut sestrickou nejaku injekciu a ja som im oznamila, ze si to nezelam, tak to aj respektovali.
No a my mame u nasho doktora este take sono, kde mi kazali prist s plnym mechurom, takze asi nejaky starsi typ 😒 , takze mi ostava len verit skusenostiam sluzobne starsieho lekara... no uvidime

Krasny dnik vsetkym, ktorym je tiez na 1. mieste tato tema, ako nam tu je dobre, vsak? 😀
No dufam, ze sa mi to uz odosle, pozriem skorej hore, ci ma nevyhodilo z prihlasenia.....

gejbule1
17. nov 2009

biblia tak to je mi líto ☹ .Už jsem si myslel že tu bude další těhulka.

biblia
17. nov 2009

Ahoj gejbulko 🙂 , tak to asi malo byt, vies dost dlho som sa nevedela akym smerom sa mam ubrat v zivote,- stratila som uz v roku 2007 dobru robotu. Prave 🙂 dnes som dostala dobru spravu, ze mozem nastupit ako opatrovatelka v Rakusku. Mozno mi meska aj zo stresov, bo som musela pomakat na nemcine 😝 😝 😝 , robila som skusky 😝 😝 😝... dost tazko mi to liezlo do hlavy..... no a dostala som pracovnu zmluvu, 07.decembra mam nastupit do rodiny, takze som v strese, idem na to prvy krat, aj ked ma tato praca urcite bude bavit, mam predsa len obavy, ako iste kazdy z nas, ak ide nieco robit prvykrat a v cudzine. No ved sme to aj riesili, ze prave teraz by to bolo prekvapko, ale az doktor povie konecny verdikt, co sa to so mnou po tych zenskych zalezitostiach deje.
Som strasne zvedava, co mi to tam na lavej strane napina-neboli to, je to taka tahava bolesticka, nic prudke.

Zatial ahojky, pozdravujem vsetky mile byby snazilky a zelam im, aby sa cim skorej zadarilo.

Irafke, nasmu tehotenskemu baciliku zelam tu najlepsiu pohodicku, vsak je uz vo finale, neviem ktora je tu este aktualne tehotna, aby som nikoho nevynechala.

hadonoshka
17. nov 2009

biblia to tahání na vaječníku mi přesně připomíná dobu kdy jsem si myslela že jsem těhotná a byly to ty cysty. Vaječník byl zvětšený, nahmatala jsem si ho krásně přes břicho a při zmáčknutí mně bolel. Příznaky jsem měla klasické jako těhule, bílý výtok, vynechaná menses, zvětšování břicha, pořád jsem spala, no byla jsem 100% přesvědčená, že je to těhu a když jsem si šla k doktorovi pro fotku z UTZ v domnělém 12tt, koukala jsem jako blázen na velikou cystu a mimi nikde a připadala jsem si hrozně. Ale to pokud by ses vrátila někdy do června a července v diskuzi, tak jsem to tam popisovala. Stalo se mi to samé dokonce 2x po sobě, podruhé mi asi praskly obě cysty najednou, protože jsem začala krvácet jako při potratu a dokonce jsem byla v nemocnici, bála jsem se že je to mimoděložní těhu. A to jsem si říkala, že jako zkušená matka přece těhotenství poznám. A prd. Cysty alespoň u mně mají podobné příznaky jako těhu. Z těch 15 příznaků minimálně 10-12 sedělo, takže si dovedeš představit to zklamání. No ale jde se dál.
Člověče a to bys chtěla dělat pečovatelku a nebo mít mimi 🙂 Co na to říkají děcka, to budeš pryč pořád, nebo jen v týdnu? Děcka koukám v tom nejhorším věku, zvládne je táta sám? My jsme takhle makali když byla nejstarší dcera v pubertě a pak jsme řešili problémy 3 roky. Někdy to za tu práci fakt nestojí.
No jinak koukám že těhulky nikde na dohled, bsik už to má taky za pár, kde je? Taky jsem projížděla ty testy v galeriích a přišlo mi, že by ještě pajka mohla mít naději, některé tam měly 12 den téměř neviditelnou čárku. No zítra uvidíme, zatím pa.

pajka00
18. nov 2009

Ahoj holky, tak jsem si chtěla ráno udělat test-když jedu na 9.30 na krev a ejhle-samé ovulační testy.No nejsu já debil?..takže nic. No ale stejně-těhotně se necítím, pobolívá mě břicho a včera se mi zdálo, že jsem i trochu pošpinila chviličku-takže asi fakt nic. Dnes je tu blázinec-kontrola z finančního, do toho já musím k Dr...takže se ozvu až budu vědět verdikt-mějte se krásně celý den🙂

janettka
18. nov 2009

hezký den děvčata,pájko ty nás napínáš,držím pěstičky na těhu i na finančák,já jdu dneska s manžou vyřizovat živnosťáky aby jsme pokročili v založení s.r.očka a ještě dodělám nějaké výplaty,opozdilý klient 😉 V pondělí jsem byla v Pronatalu,zas tam bylo lidí,ale pohoda,domluvila jsem se se Slámovou na 2 IUI,jednu s práškama a jednu s injekcema...bude nás to stát 6,5 tis 😢

pajka00
18. nov 2009

...tak jsem to právě dostala....no říkala jsem, že se necítím těhotně....bohuže ☹
Tak se pojedu domluvit s doktorem a zkusíme v lednu IVF.....a mezitím, pojedem na 3 dny na relax víkend...ať si trošku požehlíme bolavé srdíčko🙂

janettka
18. nov 2009

pájko to je mi líto... ☹ tak to zkus v prosinci znova...nebo ty jsi si píchala hormony?Tam myslím musí být pauza že?

pajka00
18. nov 2009

Jo,píchala jsem si...ale jestli musí být pauza netuším....Jsem si říkala,že si dám měsíc pauzu....a v lednu zkusím to IVF.....a chci si dát měsíc pauzu,ať si tělo trošku odpočine.....no nedá se

hadonoshka
18. nov 2009

jé no tak to mně moc mrzí pajko, tak nějak jsem doufala, že by to mohlo vyjít, holky to je v pytli, žádná nová těhule, to už je docela pauza ne? Já bych to pajko asi zkoušela hned, když už vám to tehdy vyšlo normálně tak proč to nezkusit že 🙂
A souhlasím s tím, že když přijde MS je to lepší než když nevyjde test, to jsem si všimla i na sobě, už jen před tím testováním se mi zvedl kufr a tlak jsem měla snad 300/200 a když tam pak nic nebylo vidět, nevěřícně jsme na to zírala a jediné co ze mně vylezlo bylo "to je v pr...." a fakt jsem měla totálně pokaženej den.

vie11
18. nov 2009

Ahoj pajka, je mi to veľmi ľúto, že to nevyšlo no ale môžete sa o to pokúšať prirodzene. Nám to tiež nešlo, no nevzdávali sme sa a nakoniec to predsa vyšlo a skúšali sme 5 rokov. 🙂

pajka00
18. nov 2009

tak jsem se vrátila od Dr. test samozřejmě negativní-jak jsem už věděla a domluvili jsme se, že přijedu v lednu a začnem IVF. Už jsem zamluvila relax hotel za týden pojedem s miláčkem, tak si odpočinem a v lednu zkusíme🙂
Venku svítí sluníčko-tak aspoň nějaké pozitiva. Díky za podporu holky🙂

biblia
18. nov 2009

Pekny den zelam vsetkym, Pajka snad ked to budes najmenej cakat, ti to vyjde, aj ja som sa nacakala-prve dieta som nosila pod srdcom ako 27 rocna, to posledne, moju malu slecnu sme skusali vyse roka, uz som to vtedy skoro vzdala, sestra ma uz vyse 30 a uz 8 rokov sa marne snazia, chodi dokonca ku liecitelke...
Mne sa ta posledna mala nedarila, vsetci ma odhovarali, dokonca som sa to aj rodicom bala povedat, ze pracujeme na tretom dietatku, az niekedy na konci roka sa zadarilo, ked to bolo volnejsie- Vianoce, Silvester. Ked som to najmenej cakala.
Hadonoshka, viem o com hovoris, citala som rizika na inych forach... zial ja som mala ziadost aj asi tak cca.- v 16 firmach tu, bola som na pohovoroch a neuspesne, takze som bola ako na vedlajsej kolaji. No budu to dvojtyzdnove intervaly, dva tyzdne praca, dva tyzdne doma, len tolko, ze si plnim svoj sen, uz sa na to pripravujeme od leta.
No a s tou cystou uvidim zajtra, dnes ma objednala sestricka na zajtra o 11,00 hod. s plnym mechurom 😀 na sono, takze prosim o vasu podporu, myslite na mna, dam vediet, co si to so mnou moje telo takto predlzuje cyklus.
Ozaj test rano bol negativny, takze tehu urcite nie som.

pajka00
18. nov 2009

Biblia nic se neboj, dostaneš injekci a uvidíš, že se menstr.rozběhne a bude to OK a další měsíc se můžete snažit🙂 Můžeme si držet palce navzájem, ať jsme zdravé jako řepy-všechny a plodné ještě několik let🙂
Tak mám zabukovaný termín od 6.-8.12. a jedeme s miláčkem relaxovat....Dostala jsem od Dr.nějaké vajucha zaváděcí, ať si pořádně pročistím a vydezinfikuju dělohu-řekla jsem mu, že mám pořád jakýsi výtok....no a další měsíc můžem začít s IVF a to by v tom byl čert, aby se to nechytlo. Ptala jsem se ho, když jsme oba OK,hormonální profil mám taky dobrý,spermie,krev-prostě vše v pořádku, proč to nejde, tak mi řekl, že je to věkem....Že se to zadaří, ale prostě to teď dýl trvá, než ve 20-ti letech. Že by i IUI stačilo, ale protože nemám čas kvůli pojišťovně, nemůžeme se zdržovat s 10%, když můžeme zkusit 50%🙂 Tak uvidíme. Venku je TAK krásně, že je mi blbý tady sedět v kanclu na zadku...no ještě hodinku a valím na sluníčko.

gejbule1
18. nov 2009

Ahoj holky,dnes je pěkný den ale jak pro koho co?
pajka to mě je líto.myslela jsem že tu začne někdo konečně roznášet těhu bacily 🙂 .Tak se alespoň budete snažit přirozeně ne?Nebo to do toho ledna ani zkoušet nebudete?Kam jedete relaxovat?
janetka a kdy jdeš ty na IUI?Ty jsi tam spokojená?
Já jdu zítra na imunologii tak jsem zvědavá čím mě tam zase dostanou 😉 .Já tam moc spokojená nejsem.Pokaždé jdu k někomu jinému,dlouho tam čekám,nikdo mi pořádně nic neřekne.
biblia tak zítra ti budu držet palce a dej vědět jak jsi dopadla 🙂

biblia
18. nov 2009

Tak Pajka, to u nas po slniecku ani slychu, tak sa pekne zrelaxuj, pekny oddych 🙂

pajka00
18. nov 2009

To víš gejbule, že to budeme zkoušet🙂 Skončí mi mrcha,využívám zaváděcí tablety a jedeme. Už jsme tam byli 1x Hotel Tatra Velké Karlovice. Je tam nádherně a moc příjemný personál. Je to hotelový balíček-relax víkend s masáží,whirpoolkou,perličkou,rašelinovým zábalem........krásné okolí,procházky...už se těším🙂 Můj se těší taky jak malý.....Jsme říkali, buď budu těhu nebo pojedem..no tak jedem no....
Posílám trochu slunka i tobě biblia,ať se u vás prohřejete🙂

gejbule1
18. nov 2009

To zní moc hezky.To se máte,Taky bych někam vyrazila.To bude moc příjemný takhle před vánocema.Hlavně aby jsi neměla MS.
Tady je teda dneska taky moc hezky.Sluníčko a docela teplo 🙂 .Já jdu 23.11 na kontrolní odběry na bakterie a jestli to bude v pořádku tak přestanu brát HA a nechám tomu volný průběh.

janettka
18. nov 2009

gejbule já jsem spokojená,když se objednávám(samozřejmě mimo UTZ,to se nedá ovlivnit,tak chci Slámovou...jinak tam mají fofr protože od poloviny prosince mají volno...tak to víš,každý se snaží něco stihnout,já jdu na IUI hned začátkem prosince,kolem 25.11.by měla dojít ms...no a hned na leden mám domluvené 2.IUI a to už s injekcema...

gejbule1
18. nov 2009

Tak hlavně že jsi spokojená.Určitě je to proto že chodíš pořád k jedné dr a už tě zná 🙂 .
Lidí tam je teda pořád mraky ☹ .Mají docela nabito.

pajka00
19. nov 2009

ahoj holky....neboj gejbule MS nebude, mám to vypočítané🙂 Už se těším, za 14 dní razíme. Řekla jsem to včera holčičce, že bude spát 1x u ségry mojí a 1x u taťky ať si to naplánuje a ví o tom dopředu.
Venku je dnes teplo jak na jaře..fakt paráda, škoda, že se neblíží jaro🙂)

janettka
19. nov 2009

ahojky holky.Pájko já mám po tom IUI jakýsi divný měsíc....od poloviny cyklu jsem už 2x špinila...ale takové jako hrk krvácení a pak přez den špinění...dneska zas sakra!

pajka00
19. nov 2009

tož to je blbé teda....snad se to nějak upraví....já teda zatím taky špiním, tak doufám,že se to normálně rozjede...nestraš

janettka
19. nov 2009

No jsem z toho taková rozhozená nic mě nebolí jen prostě z ničeho nic se to objeví.Doufám,že se tam neudělala cysta.

irafa
19. nov 2009

ahojte holky
tak pajka to mě mrzi asi jako všechny tady
je dobře že jedete na relax vikend je to supr ja byla v loni s kamoškou manž nechtěl s nim sem chtěla jet v březnu ale nechtěl se nechat přemluvit alke v loni sem si to naramně užila a jelambych s fleku hned zas ale asi by se na mě divali co tam chcu žeee 😀 😀 😀 😀
jinak u mě nic novyho až na to že se nevyspim ale to je pořad dokola rano mě bolela hlava jak střep tak sem skusila zalehnout do pul desate a je to lepši rano sem byla jako by mě někdo praštoil každe dve hodky sem byla vzhůru no děs

pajka00
19. nov 2009

Irafko - tobě se to už krátí🙂 ještě chvilku a nevyspíš se v noci vůbec, tak toho využij a pospi si🙂
Janetko-tak to je na houby ...já zatím taky jaksi nic moc....tak snad už to bude OK.

irafa
19. nov 2009

jj krati v ponděli du do poradny a už mě as vyšle na registraci do porodky jen doufam že nebudou mit plnej stav až to na mě přijde minulej tejden nebrali spontalni porody museli jit jinam tak bojim bojim ja jinam nechciiiiii 😨
a rovnou se doktora zeptam kolik as mala važi sem se ho před měsicem mi dělal ten ultrazvuk a normlka sem se ho zapomněla optat on taky nic sam nepovi jen to běžny njn je to hold malo ukecanej chlap 😅

janettka
19. nov 2009

ahoj Irafko já rodila ve Vyškově 3x 😀

biblia
19. nov 2009

Tak som konecne doma. Som vporiadku, nemam ani zapal ani cystu. Na vyvolanie cyklu som dostala miesto injekcie tabletky, bo injekciu nemali. Pán doktor bol mily a ponukol mi moznost ist na mamografiu, co samozrejme chcem, tak mi vypisal na to papiere, ze sa tam mam objednat. Tie tabletky sa volaju Provera 5 mg( medroxyprogesteroni acetas), ... od nich by som do dvoch tyzdnov mala dostat menzes, no zvazujem, ci ich mam zacat brat, lebo su pri nich dost divne neziaduce ucinky. No a najblizsie mam prist a urobi mi kompletne vysetrenia, dnes to bolo len sono.
Tehotenstvo vylucil, tak uz aspon viem, na com som.
Tak zatial a drzte sa, ... 🙂

irafa
19. nov 2009

jeee janetko ale ja zapomněla napsat že chci rodit v Brně v Bohunicich 😨 🤐 🤐
Vyškov neeeeeeeee tam nepujdu mam v paměti co provedli me kamaradce a přectava o tom jeee brrrrrrrrrrrr
kja vim muže se to stat vše ledas kde ale ja mam mamku v Brně a tak by za mnou nejela až do Vyškova tak tak sem to uvedla na spravnou miru takže doufam že se to do te doby v Bohunicich vylidni a bude pro měvolnej porodni box a i postel 😅 😕 😨

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre