Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

gejbule1
20. nov 2009

Ahoj holky,jak se máte dneska?
janetko co špinění?
Já byla včera na imunologii.Čekala jsem tam skoro 3hod.ale snad to k něčemu bude dobré 😉 .

pajka00
20. nov 2009

ahoj holky, my tu máme pořád ty finančáky...dnes mi kontrolují mzdy a daně-tak je mi trochu zle🙂
Tak snad to bude Ok gejbule. Kdy ti řeknou výsledky?

irafa
20. nov 2009

pajka držim všechny prstiky at je vše ok znam to sou nervyyyyyyyyyyyyyyy fuj fuj fuj vid pak pisni jak si dopadla 😨 😨 😨 😨

pajka00
20. nov 2009

díky irafko🙂 už jsou tady od středy....dnes dělaly mzdy a v pondělí budou pokračovat, tak jsem zvědavá, kdy to ukončí, aby nám řekly, co za hrůzy našly.....fuj....
Tak kočky-krásný víkend, ať jsme všechny OK a špinění, menstruace a plodnost se upraví🙂

gejbule1
20. nov 2009

No nejdřív si mysleli že budu stačit k vyšetření jen já ale po včerejšku tam doktor chce i manžela .Ten jde na odběry příští týden a 17.12 jdeme pro výsledky.Je to teda za dlouho.No musím vydržet jen už jsem chtěla HA vysadit tak nevím jestli to mám risknout.
pajka a jak je tobě?

bsik
20. nov 2009

Ahojky. Pajko.......škoda ☹ Ale je dobře, že to navzdáváte a třeba nakonec po relax-pobytu nebude ani žádný IVFko potřeba 😉 Iraf, já mám Dr. v Brně a ptala jsem se jí na registraci v porodnici a říkala, že není potřeba a že je to jen pražská výsada. Tak snad mě nakonec z Bohunic nevyženou. I když můj je stejně pořád pryč, tak možná budu ráda i za Vyškov 😉 Předevčírem jsem měla takový poslíky, že jsem myslela, že už fakt rodímp.........no nakonec to řešlo, ale alespoň jsem si konečně nachystala tašku do porodky 😉

pet.s
21. nov 2009

Ahojky holky, koukám, že některé už jdete do finále, tak držím palečky.
Koukám, že je tu vícero účetních. Já dělala mzdy pro 200lidí minulý týden na 4 x. Děláme je novým způsobem, takže nejprv jsem to zvorala já. Blbě jsem pochopila, co klient chtěl. pak můj mužík mi to blbě vysvětlil. No a pak ráno nám volal kliemnt, že se omlouvá,ale že ale myslel jako že nám dává částky v hrubé a oni byli v čisté. Takže mzdy po třetí. Ve středu jsem je konečně odevzdala. Namožené prsty z PC a na prdeli mozol. A paní majitelka, která se náhodou koukla na nějakého člověka, zjistila, že má 90% zaměstnanců špatně spočítané hodiny. Myslela jsem , že budu brečet. Takže jsme celý čtvrtek seděli ve firmě s klientem a sčítali hodiny a dělali hned mzdy.V neděli máme pokračování.
Do toho už mám nasmlouváno 150 kg pečiva. Takže začínám nakupovat a zadělávat a bude se péct. No prostě síla.Ale alespon nemám čas na vzpomínky a na slzy. A rychle mi to utíká do prosince k další konzultaci. 😉

irafa
22. nov 2009

jeee ahojky bsik sem se už bala že si porodila
taky mam doktora v Brně zejtra du zrovna do poradny
a už mam taky posličky ja je mivam hodně bolesti v zadech a to sem měla u i těch mych třech těhu takže ani ted to nebude jinak boli mě křiže a zada no vydržim neda se jinak ale nejhorši je to v noci spat du fakt až malem padam unavou dřiv to ne,ma cenu se pohupuju na balonu a až se mi pomalu zivanim pusa nezastavi tak zalehnu 🙂

irafa
22. nov 2009

ty jooo pet tak to je sila
by mě asi kleplo to dělat na tolikrat ty mzdy no když se daři tak se daři že 😨 😨 😨
a do toho budeš pect cukrovi na zakazku nooooooo to se teda fakt nemaš čas nudit to budeš rada že budou vanoce za dveřmi že budeš mit oddych vid

hadonoshka
22. nov 2009

No teda tady to fakt spí, kde jste všechny? Irafka chudinka se to tu snažila rozběhnout a nic. Já jsem si v pátek chtěla koupit lahvinku na večer, tak jsem si pro jistotu udělala testík, i když to mám dostat až ve středu, no a samozřejmě bílo, pak jsem šla telefonovat a když jsem se vrátila od telefonu, našla jsem tam druhou hodně slabou čárku. Tak jsem se začala šíleně radovat a už jsem si říkala, jak vám udělám radost, že se tu konečně objeví po dlouhé době další těhulka. Pro mně by to byl nejhezčí dárek k mým 42 narozeninám, které mám za týden. Pro jistotu jsem ještě čekala na potvrzení, takže jsem dělala další test dnes ráno. Jenže přišla ledová sprcha. Čárka tam sice je, ale úplně stejně tenká a slabá a to si myslím, že za dva dny by to už mělo být vidět mnohem víc. Alespoň pokud se to hcg zvedá každý den dvojnásobně. Tak jsem si jen vzpomněla na bibliu, že na tom asi budeme stejně s falešně pozitivními testíky. Čárečka, naděje a pak nic z toho. Opravdu mně to mrzí, protože to po těch všech bílých testech vypadalo nadějně ☹
A takovou jsem měla radost ☹

pajka00
23. nov 2009

Dobré ráno kočky,nový pracovní týden🙂
Tak hadonosko-nehaž flintu do žita!!Máš to dostat až ve středu a to, že ti nesílí čárka vůbec nic neznamená. Přece to HCG přibývá každému jinak a že se to má denně zdvojnásobit neplatí u každého.Já jsem měla taky čárku týden tenkou pořád stejnou....a byla z toho dcera🙂 Vůbec bych ještě nesmutnila a počkej, jak se to vyvrbí. Téda, že by konečně další těhulka??Tak bych ti to přála🙂
Bsík-tak už máš poslíčky🙂super....to už bude coby dup-i s irafkou.Holky...jak vám závidím. Držte se a vydržte do termínu🙂
Venku prší, pořád máme finančáky- to bude den, to bude den....
Pets-to je síla s těma mzdama....asi bych taky brečela zoufalstvím. Někdy se teda zadaří...Tak teď se ti pečení určitě všechno povede a nic nespálíš🙂

hadonoshka
23. nov 2009

holčičky moje zlatý, ona je dneska ta čárka výraznější, já se snad zblázním, že by přece?
já na tohle fakt nemám nervy, včera by se ve mně krve nedořezal, když tam skoro nic nebylo a dneska to samý. Žádný to co píšou na testu, že se objeví nejdřív testovací a potom kontrolní. Mně se u GS objevila nejdříve kontrolní a pak dlouho nic a pak to lezlo hodně hodně dlouho, no ještě to nechám uschnout a pak vyfotím všechny 3 a hodím to do alba, abyste to mohly okouknout jak to vypadá. Zdá se mi to neuvěřitelné, že i přes ty "polámané větve" při té "snad" ovulce na testeru by to opravdu znamenalo plodné dny. No v každém případě, dostat to mám až ve středu a do té doby se ještě může stát cokoliv, koneckonců do šestého týdne a pak do dvanáctého, no nebudu radši předbíhat, protože bych to nerada zařikla.

pajka00
23. nov 2009

Jéžiš hadonosko-já mám husí kůži....tak potichu, ať to nezakřikneme🙂 Ale mně se vždycky napřed objeví kontrolní a až pak zadlouho-pokud vůbec, se objevuje testovací,takže to máš správně🙂Takže-držím palce a budeme vyčkávat a těšit a stresovat s tebou🙂

biblia
23. nov 2009

jééééminky, Hadonoschka, tak to prosim ta daj do toho albumu, strasne ti drzim palce, aj na nohach. To by sme potom oslavovali spolu na druhy tyzden , mam tiez narodky na druhy tyzden, ja piateho, som v znameni strelca.

Som tu na konikovi bola ... chcela som vam napisat, ze tie hormony neberiem,--------------- muzicek mi ich vysypal do kanala 😲 😝 😒 , neveri totiz tomu, co povedal doktor, ze som nie tehu a tak mi to zakazal do seba pchat, ked videl tie vedlajsie ucinky, takze som v podstate nechana napospas prirode a dufaju, ze sa moj doktor zmylil, co podla mna asi nie, este som nepocula, ze by UTZ neukazalo nic.

Pisala som hned za Pet.s, len som to potom neodoslala, lebo to jej uctovanie aj ostatne baby co tu uctuju... no maju moj obdiv, to by bola asi praca, co by mne vobec neslo, maju z toho niekedy pekne nervy, uh 😝 😝 😝 .

pajka00
23. nov 2009

Pamatuju si, když moje sestra přišla s tím,že má těhotenský test pozitivní, pak šla k Dr.na vaginální UTZ a ten jí řekl,že těhotná není. Tak si udělala test a zase pozitivní. Tak jsem jí říkala, ať věří testu, že já s tím mám 100% zkušenosti a pak šla až za 14 dní a teprve pak jí potvrdil těhotenství....Nevím, ve kterém byla, protože to netušila sama. Menstruovala 5x do roka....takže totální zmatek.
No biblia....tak to jsem fakt zvědavá...

gejbule1
23. nov 2009

Ahoj holky,přidávám se k velké ale tichoučké gratulaci pro hadonoshku.Taky jsem na testu měla ze začátku čárečky velmi slaboučké.Tak buď klidná určitě zesílí.A to si děláš nějaký citlivější test když je to ještě před menzesem?Já si dělala ty obyčejné a měla jsem je negativní i když jsem už byla těhotná.Tak to určo vyjde.
biblia to jsem zvědavá jak se to s tebou vyvine.
Já dnes byla na kontrolních stěrech a jestli budou negativní tak vysazuju HA 😉 😉.

gejbule1
23. nov 2009

Holky jak to prosím vás bývá v těch reprodukčních poradnách?Když se zadaří a otěhotní se tak si vás tam nechávají a stále se tam dochází na kontroly do poradny nebo vás pošlou ke svému lékaři?

pajka00
23. nov 2009

Gejbule-tak držím palce, ať je to negativní🙂 Pořád chceme pozitivní a teď negativní🙂) No..co já vím, tak do 3 měsíce tě mají na pozorování tam a pak přecházíš ke svému doktorovi....možná je to všude jinak...
Holky, to jsou špóňáky teda🙂 Hadonoska, biblia....no honem-kdo bude další??

gejbule1
23. nov 2009

No já tam chodím pokaždé k někomu jinýmu,dnes mě třeba výtěry dělala sestra, tak u mě to asi nehrozí že by si mě tam nechali.Ani si nemám volat na výsledky,když prý něco najdou tak zavolají samy.
pajka co děti?Asi vybíráte školu ne?
My se chystáme maturovat ☹ ☹

hadonoshka
23. nov 2009

Tak holky je to v albu, trochu jsem se zdržela s popisem, ono to je práce to všechno sepsat. Ty testíky jsem koupila ty levné GS Mamatest a jsou od 25ml.U./ml, pamatuješ gejbule, jak jsem psala o těch větvích 11 a 12 DC? Tak to bylo asi ono, proto si myslím že se to ukazuje o chlup dřív, ale fakt to nechci zakřiknout, tohle je období, kdy můžu ještě odmenstruovat a nic se neděje. Myslím, že na první metě končí dost mamin.

tarita
23. nov 2009

Srdečne Vás všetky zdravím a som nesmierne šťastná, že sa môžem pridať do klubu 🙂 Kedysi dávno som tu prispievala, že mám 40, dve dcéry (18 a 15) a že chceme ešte bábo. Sen sa stal skutočnosťou a som tehotná po 2 rokoch snaženia. Vie, že ma čakajú problémý ( mám 9 cm cystu na vaječníku), mám obavu pred všetkými tými testami čo ma čakajú, ale pevne verím, že všetko bude OK, že to zvládneme, že nás nič nepredvídané neprekvapí a malé bude zdravé. Tak držím palce aj Vám všetkým, nech sa to podarí 🙂 Tarita

gejbule1
23. nov 2009

hadonoshka pamatuju si to dobře o větvích 🙂 .Kdy by jsi se chystala k doktorovi?Držím pěsti ať se tvoří silnější čárečka 🙂
ahoj tarita moc moc gratuluju.V kterém týdnu už jsi?Já to znám jsou to nervy od začátku až do konce.Ale taky bych to ještě jednou chtěla zažít.Největší strach mám z VVV.Ale to je proto že o tom dost víme a přemýšlíme.Zkrátka si to nesmíme připouštět 😒 .

gejbule1
23. nov 2009

hadonoshka ty to máš tak krásně vyrovnaný/2dcery,2syny/ 🙂 .

pajka00
23. nov 2009

Tarita-ty jo, to moc gratuluju🙂 Přirozeně jsi otěhotněla? Super🙂 Tak držím palce, ať je vše v pořádku a ve zdraví donosíš.
Gejbule..no kluk je na zdravce ve 2.ročníku, spokojený jak želva, baví ho to, patří mezi nejlepší ve třídě-na to, že na ZŠ byl průměr, ale asi fakt proto, že ho to chytlo, neustále slyším chválu, tak jsem ráda. Sice se chová, jakoby měl 2 atestace, všemu už rozumí....ale dobré.
Holka by chtěla na sportovní gympl-volejbal. Tak do konce listopadu musíme poslat přihlášku-dělají talentovky v lednu. No nevím nevím, moc bych jí to přála, baví ji to, ale mám obavu, že to bude těžké. Byla by na itru-tak si ani neumím představit, že budu najednou bez dětí celý týden. Syn žije s otcem...sice ve stejném městě, ale nevidíme se denně a holčička by měla zůstat na intru? Tím tuplem si přeju otěhotnět-abysme nebyli pořád sami...
Tak holky-hezký zbytek dne, hadonosko super🙂 držím palce a nám ostatním taky.

pajka00
23. nov 2009

Jo..hadonosko mimochodem-to jsou jasné pozitivní testy!!! Tak snad tam budou i za týden, 14 dní , měsíc🙂) držím moc moc palce!🙂

gejbule1
23. nov 2009

pajka naprosto to chápu.Před Luckou jsem měla úplně stejné pocity.Holky byly už veliké a já se chtěla o někoho starat 🙂 .Povede se ti to uvídíš 😉

biblia
23. nov 2009

Hadonoshka, no to sú ukazkovo pozitivne testiky, gratulujem ti 🙂 , len co som prisla poobede domov, utekala som si to pozriet.
Zdravím Taritu, idem sa pozriet na jej prispevky, zatial ahojky

hadonoshka
23. nov 2009

Ahojky biblia no testíky mně připravily o kýbl nervů. To jsem zvědavá jak ty, jestli z toho nakonec něco bude, bylo by to fajn, kdyby tu byla ještě další těhulka, zdravím Taritu to jsem ráda, že se přihlásila. Biblia já mám narozky 30.11. a můj syn 5.12. to je ve stejný den jako ty. Také Střelec, neboli Hadonoš (třinácté znamení 🙂 )
Jen je mi líto že Pajka nezůstala těhu, moc jsem na ni myslela a fakt doufám, že do toho s manžou praští co nejdřív. To samé ostatní holky Gejbule, Janettka, Pet.s i ostatní holky co sem chodí. No věřím, že to bude za pár.
Jinak pokud se to udrží, tak půjdu k doktorovi až někdy v devátém týdnu, dřív to nemá cenu, průkazku dává stejně až v 11. Taťku taky nervovat nebudu, byl by ve stresu.

biblia
23. nov 2009

Jéé, ja uz tu budem mozno posledna, ale az teraz mam naozaj klud, ked uz cela rodinka pekne chrapka. No a je to tu coraz napinavejsie. Pekne to niektore dievcata okorenili, vsetkym drzim palce, véééééééééééééélmi.

My to mame v rodine tiez tak, ze sme dvaja strelci, hned za mnou ma moj muzicek 11.12. narodky, my to slavime spolu, jednym supom. Budem na vas mysliet, Hadonoshka.

No a ja som vsadila na prirodu, uvidim co bude dalej, u mna uz to nie je take, ze by som bola velmi sklamana, skor by som to priala mojej sestre, ona este nema ani jedno babo a to je uz s manzelom osem rokov.
No ale ked tak pozriem dozadu, aj nasa mamina mala medzi mnou a segrou odstup 13 rokov, cize som bola dlho ako jedinacik 😀 , mozno mame v genoch, ze hned na prvy sup neotehotnieme, aj ked moja stara mama bola z deviatich deti

...tym som chcela vlastne povedat, ze som sa nepytala mojich rodicov nikdy, preco ten casovy sklz, ale asi tiez mali nejaky problem a tak som si sestry uzila v dobrom slova zmysle,..... ako 13-rocna slecna som ju hrdo kocikovala a bravala medzi mojich spoluziakov ku skole a citila som sa strasne dolezito, ked mi ju zverili 😀
Este vtedy som mala po otcovi stary fotak flexaret a na nom som urobila pekny serial o mojej malej sestricke, a na gympli som ich vyvesila na hlavnu nastenku.

No a raz bola mala moja sestricka strasne ticho, uz mala davno vstat. Tak sme nenapadne nakukli do spalne.
To bolo ale smradu, bolo ticho, bo bola zaujata natieranim mriezok v postielke vlastnymi vykalmi, co pozbierala . Aj dnes sa na tom bavime. A to sme sa divili, lebo bola taka citlivka, ze ked sedela na serbli, z vlastneho ju napinalo..... No a preto ta nostalgia, lebo vcera som nasla este take ramiky s starymi diapozitivmi, tak sme to pozerali cez nocnu lampu, tak aspon na nieco je dobre upratovanie.

Teraz je to aj u mna doma tak, ze moje starsie deti vedia dat pozor na najmensiu, takze velakrat si to ani neuvedomujem, ale je to vyhoda pre mna.

Cize necham vsetkemu volny priebeh, ak bude babo, bude, ak nie, tiez nevadi. Viac nervov som si uzila vtedy, ked som sa ako 18 rocna vydala a dlho som nevedela na com som- az v 27- rokoch som prvy krat otehotnela, ale uz s inym muzom.

no a hlavu som si dala z blond uplne na cierno, miesto tehu testu som si v drogerke kupila farbu na vlasy, tak asi tak... 🙂

pajka00
24. nov 2009

Dobré ráno....biblia tys nebyla poslední, ale dnes první🙂 Tak to jsou napínáky holky.....hadonosko-drž se.., ať je vše OK a za 9 týdnů přineseš průkazku🙂 Biblia no taky jsem zvědavá jak to s tebou dopadne.
Pets už pečeš?🙂
Venku vichr a tma...nic moc chuti do práce, ale uvařila jsem si bylinkový čaj na neplodnost 😀 a jdu ho vypít...Fuj, je to tak hnusné, že to musí pomoct🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre