Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

janettka
7. dec 2010

@bobbule09 ahojík,být tebou tak bych umělko zkusila znova a třeba v jiném CARU, třeba ti jejich styl neseděl.Jinak to nevzdávej,byly tu případy ještě horší a jejich aktérky starší a přece se to podařilo 😉jinak holky zdravím ze zasněženého Mostu,tolik sněhu jsme tu neměli co tu bydlím těch 8let....my se ještě odstěhovali 8km od Mostu do vesničky tak je to darda na dojíždění hihi

bobbule09
7. dec 2010

@janettka to já bych šla do umělého znova třeba hned, ale bohužel na to nemáme finance, takže si o tom můžu nechat jen zdát 😢
U nás teda od rána prší a sníh se pomalu ale jistě rozpouští 😒

janettka
7. dec 2010

@bobbule09 finance jsou na houby,ale po 40tce ti už nebude platit pojˇišťovna vůbec nic...takže bych si třeba vzala půjčku pak už je to daleko větší zátěž.Ty nemáš ovulku vůbec nebo jen sem tam?

bobbule09
7. dec 2010

@janettka řeknu ti to jak to máme a pochopíš, že u nás půjčka nepřipadá v úvahu. Já jsem už víc než rok bez práce, takže chodím jen brigádně uklízet kanceláře, z toho mám asi 3 a půl tisíce. Přítel splácí půjčku kterou si musel vzít kvůli vyplacení bývalé manželky. Bydlíme v podnájmu a snažíme se prodat náš byt, abysme si mohli konečně pořídit vytoužený domeček. Nám nikdo žádnou půjčku nedá a hlavně by jsme ji neměli z čeho splácet, už teď vycházíme jen tak tak. Celý tento rok se nám víc než nedaří, ještě ke všemu mi onemocněl tatínek a přítelův tatínek umřel ☹

bobbule09
7. dec 2010

@janettka jo a ovulku mám sem tam, aspoň si to myslím, ale jedno dítě už mám, tak snad někdy tu ovulku mít musím 😕

janettka
7. dec 2010

@bobbule09 letošní rok byl fakt na dvě věci,u nás je manžel taky více méně bez práce půl roku,sem tam nějaký kšeft,co naše vláda zastavila práce na mostech....vyhlížím jen jaro,že snad bude líp...dodělali jsme domek s vyčerpáním všech financí co jsme měli a zadlužili jsme se jak.....takže chápu,že je to na nic.Tak máš ještě čas a třeba ten rok s jedničkama bude pro nás všechny lepší. 😉 musíme doufat,ale to doufáme už dva roky a řekla bych že je to čím dál horší sakra!!! ☹

irafa
7. dec 2010

@janettka
@bobbule09 holky tak jako byste to psali a mě a mysim že je natomm stejně hooodněěě lidi je to mazec ale nebudu se rozepisovat :(
ale musime věřit že bude a musi bejt lip třeba přišti rok k vam přijde miminko někdy to vyjit musi držim Vam všem co se o mmi snažite všechny palečky i ty od Elišky stale sem se chodim nakouknout jak se vam daři tak se mějte fajn papa

bobbule09
7. dec 2010

@janettka
@irafa jo jo, pořád si říkáme, že to snad už není ani možný, že už ta smůla musí skončit a musí být líp a vždycky se po.... něco dalšího a je to všechno v pytli 😠

janettka
7. dec 2010

@bobbule09 jojo u nás to bylo stejné...nejdřív se nám rok a půl nedařilo vyřídit stavební povolení)to měl mm dobrou práci,zvládli by jsme to daleko líp) pak jsme vykopali základy a lilo a lilo takže nás to vyšlo na 2x víc než normál a sotva jsme začali stavět tak došla ta krize co vyvolala naše vláda a byl konec...fakt už mě to všechno sere...jo a do toho to naše nepovedené těhu.... ☹

bobbule09
7. dec 2010

@janettka no my jsme taky chtěli prodat byt, aby bylo na domek a přišla krize a o byt nemá nikdo zájem, takže do toho cpeme jen peníze a nic z toho. A navíc jsem bez práce, takže se v penězích fakt netopíme. Snad ten příští rok bude lepší 😕

janettka
7. dec 2010

@bobbule09 jo byt máme taky,naštěstí se našel aspoň podnájemník haha...jinak je to fakt o ničem...ale zas si říkám,jsme zdraví,jíst zatím něco máme a na jaře bude líp!!! 🙂

bobbule09
7. dec 2010

@janettka no my už jsme si taky říkali, že to pronajmem, ale my potřebujem spíš to prodat a mít peníze na nové bydlení. A jíst taky zatím máme co a věříme, no spíš doufáme, že bude příští rok líp 😵

awalancha3
7. dec 2010

dovolila som si upraviť tabulku mamiinek: 😉

Maminky:
11hanula.............44 let .. .......přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
irafa......................40 let .. .......přirozenou cestou princeznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečná stanice
katy2.....................40 let .. ...... 2.IVF úspěšné - Hanka, nar.6.6. 2009
marja...................43 let...........přirozenou cestou chlapeček Daniel 7.5.2010 , 1x otěhotnění přirozeně-těh. ukončeno v 22 TT pro VVV, 3x IVF/ICSI ( z toho 1x těhotenství , ale spont. potrat v 11 týdnu, 2x KET, 3x NATIV
bsik......................40 let...........9x IUI - vždy negativní, 1 IVF - SP 23.tt nakonec z 6. IVF chlapeček Tomášek nar. 6.12.2009
pets.........................40 let.........09/09 ukončení v 15tt pro VVV,nyní 3 IVF -OPU 23.1., ET 28.1.
...................................................2 embrya, 3.2.2010 - 6 den po ET máme //, TP 16.10.2010, 21.9. holčička Terinka
pajka.......................40 let........1.IVF, transfér 28.1., // nalezeny 6.2., TP 12.10 .2010, 25.9 .holčička Viktorka
awalancha3...........40 let.........prirodzené snaženie, na 3. pokus nájdené // (19.3.10), 25.11.2010 dievčatko Helenka

martulle...........39let.......1.ivf 2009-neuspěšné,5.3.2010 KET,vloženy 2 zmrzlíčci,7den po transferu //.TP21.11.2010,25.11 chlapeček Petříček

janettka
7. dec 2010

@bobbule09 taky ho potřebujem spíš prodat,ale tady na Mostecko je to velký a drahý byt,tak to nebude jen tak...a je na tom hypoška takže se nám to zatím vyplatilo pronajmout aby se na tom zaplatili poplatky co jsou třeba.jinak by jsme neměli ani na to jídlo.Zítra se na to měla jít podívat jedna paní,ale vzhledem k tomu,že se neozvala tak s tím nepočítám...takže prodej budeme řešit taky až na jaře.

janettka
7. dec 2010

@awalancha3 musíš ale zkopírovat celou tabulku jinak se nám rozhodí.... 😉

gejbule1
7. dec 2010

Pěkné ráno!Teda to je hrůza ten sníh.Já bydlím v Praze a tady se vůbec neupravují ulice.Nemůžu s kočárem nikam vyjet.Už aby to slezlo a bylo jaro.AŤ si sníh zůstane jen na horách 😀 .Jak u vás pokračují přípravy na vánoce?
Já jdu dnes posedět s kamarídkou tak se těším.
@awalancha3 Musíš zkopírovat celou tabulka aby tam pak změna zůstala 🙂

bobbule09
7. dec 2010

@janettka takže na jaře to prodáme a bude zase dobře 😵 My navíc ještě potřebujem prodat dům po babičce a to bude taky problém. Je to moc velký s obrovskou zahradou a nikdo to nechce 😒

janettka
7. dec 2010

@gejbule1 ahojík tak jak je to u vás se snaženíčkem?My by jsme měli mít zrovna ovulku,ale nebolí mě břicho nic...a nějak ani nestíháme,večer jsme kántry tak tento měsíc opět nic 😒

janettka
7. dec 2010

@bobbule09 a domeček máte vyhlídnutý nebo si ho necháte postavit?

bobbule09
7. dec 2010

@janettka no chtěli jsme stavět, ale vidím to spíš na něco hotového, třeba i starší domeček a opravit si ho. Ještě uvidíme, podle financí a podle toho, co bude v nabídce.
Vidím, že s tím snažením je to všude stejné 😀 😀 Já taky večer v devět odpadám a spím 😀 Ale u mě je to jedno, i kdyby byl sex každý den, tak z toho nic nebude. Mám strašně krátké cykly a nekvalitní vajíčka, takže i kdyby se mi náhodou podařilo ovulaci mít, tak sice otěhotním, ale hned to skončí a odejde s ms. Už jsme zkoušeli i léky na prodloužení cyklu, ale moje tělo si jede dál po svém, ať beru cokoli 😠

janettka
7. dec 2010

@bobbule09 teda tak to je potvora tělo...ale mě třeba nepomohli žádné chemikálie ale vždycky po tom když jsem to vzdala a najeli jsme na běžný život s tím,že na to kašlem,tak jsem otěhu 😉 život si s náma prostě hraje. 😒

janettka
7. dec 2010

@bobbule09 jinak jsme stavěli dřevostavbu,bylo to rychlé a jsme spokojeni...nedovedu si představit koupit něco staršího a furt předělávat...můj je dost vytížený když je práce a myslím si,že to v dnešní době vyjde i dráž než postavit nový...a ten po babičce by vám nevyhovoval?Že by jste nemuseli nic shánět.

bobbule09
7. dec 2010

@janettka no já jsem právě taky tento cyklus měla naposledy clostilbegyt a duphaston a už nebudu brát nic a necháme to náhodě a přírodě. Třeba se stane zázrak. Jen mě štve, že když už nemůžu otěhotnět, tak proč musím mít ms tak často. Mám cykly tak 22 - 24 dnů, většinou začnu 23 DC krvácet, fuj. Kdybych aspoň měla cyklus 28 dnů, bylo by to lepší. Stačí, že teď v prosinci to budu mít 2x, no jo, jsou vánoce, tak ať si to užiju 😠 ☹

bobbule09
7. dec 2010

@janettka ten je od nás hrozně daleko a v hrozném stavu, to by nešlo. A hlavně bych tam bydlet nechtěla. My pořád věříme tomu, že si postavíme domek, ale musíme sehnat stavební místo a ty tu taky zrovna moc nejsou a když už, tak za hrozný peníze 😠

evapavla
7. dec 2010

ahojte,
@gejbule1,
vy sa máte, že sneženie , tu nám to všetko zlieza ☹ , lebo leje, zato cez víkend sme mali rozprávku, ráno - 14, cencúle, sneh vržďal pod nohami....ja ešte nemám napečené na Vianoce nič, ale dnes by som si chcela aspoň orechy načistiť, nejaké darčeky sa mi podarilo ž nakúpiť, ale vôbec ma to chodenie po obchodoch nebaví 😒
@janettka , tak to využi 😉, ja som už po, ale ešte je skoro na testík a hlavne nechcem sa stresovať, brucho ma pobolieva ako keď mám dostať ms 😅
@bobbule09, aj mne sa cykly skrátili na 26 momentálne, ale že vraj po 22 je to v poriadku, niekedy sa zadarí mimčo aj napriek všetkým zlým prognózam, až keď to človek pustí z hlavy

janettka
7. dec 2010

Hodonín mám moc ráda,já jsem ze slovenska ze Senice a do Hodonína jsem jezdila jako dítě s babičkou nakupovat,pak sama když jsem bydlela na jižní Moravě....to věřím,pozemky jsou hrozně drahé,každý chce stavět.Tady se to taky vyšplhalo skoro na 1000 kč za metr2...fakt hrůza.Ty máš teda vánoce,2x ms!!!Mě teda čeká letos taky před svátkama....o to budou ty svátky hezčí 😉

janettka
7. dec 2010

@evapavla jejda tak ty už vyhlížíš ms???Tak to budu držet pěstičky....u nás na to nějak není nálada,navíc se mnou zmítají pocity jako že jsem už babička tak nemám právo být ještě matkou, pak zas si říkám,že kdybych si děti nepořizovala tak brzo tak by měli teť kolem 10-15 let a nějak bych to neřešila...tak nevím.

bobbule09
7. dec 2010

@janettka no já budu mít ms na silvestra a na nový rok, takže jak na nový rok, tak po celý rok 😠 🙄 Už teď se těším 😝
Já už bych taky mohla být babička, přítel má dospělé děti, ale jim se do dětiček nějak nechce a to má holka už 27 let. Aby pak nedopadla jako já 😖

janettka
7. dec 2010

@bobbule09 a kolik má tvůj přítel jestli to neva že se ptám

evapavla
7. dec 2010

@janettka , nerieš to, jasné , že máš 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre