Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

milu71
18. feb 2014

Ahoj holky, tak i druhý pokus nevyšel. Byla jsem v lednu na KETu a zase neúspěšně. Než jsem stačila udělat test, tak jsem dostala menzes. Mám ještě dvě embrya v kryobance, ale už přestávám věřit, že by to vyšlo. Doktor mi doporučil měsíc pauzu a pak můžu na další transfer. Ten by vycházel na konec března a nechám si dát obě embrya najednou. Snad tak bude větší šance ☹ ☹ ☹

elisabethwoodville
20. feb 2014

@milu71 drzim palce, nech to tentokrat vyjde!!

irmalachat
21. feb 2014

Holky, je to někdy těžký. Přeju hodně sil. Já teď čekám na výsledky z imunologie, spočítám kasičku 🙂 a pak se chystám na pokus č.2. Do prvního jsem šla nadšená, teď se mi moc nechce. V sobotu mě čeká oslava, kde bude plno batolat a taky příbuzná, která mě učila píchat hormony (je sestřička) - a teď je těhotná...takže to vypadá na super víkend. Uáááá!!!

elisabethwoodville
21. feb 2014

@irmalachat hlavu hore...aj mne je do placu ked vidim kociky a tehotne maminky ☹ pokusy c.2 su uspesnejsie. ja pojdem na jesen do druheho... zelam ti vela sil a tes sa, ono to mozno teraz vyjde 😉

vanushka
21. feb 2014

ahojte, pripajam sa ka vam 🙂 Ja mam 3 rokov, a som prave po 4 - ivf, v utorok som mala transfer, velmi dufamze to nakoniec vyjde 🙂

liana75
21. feb 2014

ahojte dievčence pridám sa aj ja. Dnes mi povedali že výsledok bol negatívny. Absolvovala som ET a teraz KET a nič. Som taktiež na dne a neviem ako sa odraziť. Je mi smutno a musím si to poskladať aj v hlave. Jedine čo ma drží po kope je môj priateľ ktorý je moja obrovská podpora. Je to strašne ťažké a kto tým neprešiel to nikdy nepochopí. Dnes som podpísala dalšiu žiadosť ale vôbec na to nie som pripravená.

vanushka
21. feb 2014

@liana75 ahoj
ja som tym presla,,, viem to pochopit a cItim to ako to je..... ale bojuj dalej, oplati sa 🙂 sily sa nazbieraju a bude vsetko ok, uvidis. Pride aj nasa rada !

liana75
21. feb 2014

@vanushka ďakujem za pochopenie. Po akom čase sa ti to podarilo ak môžem vedieť ? a spravila si niečo iné ako predtým keď to nevyšlo. Nechcem to vzdať len mám v hlave teraz hrozný chaos, ale snáď to bude dobré.

vanushka
21. feb 2014

@liana75 este neviem ci sa podarilo 😒 som par dni po transfere.co som urobila....hmmmmm .... zmenila som car - predtym SK, teraz v CZ, a muzovi davam profertil ...no ale boj zatial nemam vyhrany 😉

ja viem aky to je chaos,,,, zazila som to po troch neuspesnych ivf... tazko sa to znasa, ale prejde to !

liana75
21. feb 2014

@vanushka a si tam spokojná ? myslela som že jedno dieťa už máš. a kedy budeš vedieť či sa to podarilo ? držím ti palce. Prajem to každej a jednej z nás. Myslím si že každá žena si zaslúži byť matkou a zažiť ten krásny pocit.

stastenka42
21. feb 2014

Dievcata,velmi vam drzim palceky aby vam to vyslo a kazda z vas si zasluži ten krasny vonavy uzlícek štastia 😉 Nam sa to podarilo na 13pokus 🙂 a jediné co vam mozem poradit je mysliet pozitivne a vase miminecko si vas. najde 🙂 viem ze to znie ako klišé ale verte ze je to tak..nie nadarmo sa hovori ze vsetko začína v hlave..ja som tiež bola večne negativna a tak to vzdy aj dopadlo..potom mi jedna žienka poradila zmenit myslenie a vyslo to 😉 tak to skuste 🙂 🙂

vanushka
21. feb 2014

@liana75 ano, velmi som spokojna, sm v Unica Brno.
Ano, ja mam dieta jedno, 17,5 rocny syn 🙂 ale chcem este deticky 🙂

no kedy budem vediet, na buduci tyzden....

liana75
21. feb 2014

@vanushka a ako to tam funguje si to platiš sama ? a ak áno smiem vedieť koľko to stojí tam. Aha tak to už nie je dieťa je to už chlap 😀 to ti určite nezazlievam že chceš ešte dieťa. Dala si si vložiť len jedno embryjko ?

vanushka
21. feb 2014

@liana75 dala som si vlozit dve. uvidime ako to dopadne.
ano, platim sama.... tak ceny su skoro rovnake v cechach, ale mozem sa pozriet do cennika, ale aj na stranke car najdes ceny.

si davala vzdy po jednom vkladat? ci aj dve ?

elisabethwoodville
22. feb 2014

@vanushka @liana75 ahoj dievcata, velmi vam drzim palce a posielam pozitivnu energiu 😎 teraz jej mam trosku viac ako pred casom, snazim sa nemysliet na tie nestastne chvile, sustredila som sa na pracu a tesim sa na jesen, ked skusime dalsi pokus. budem sa sem za vami chodit pozerat ako pokracujete. opatrujte sa !!!

liana75
22. feb 2014

@elisabethwoodville vďaka si zlatá. Každá podpora je dobrá. Pokiaľ som sem neprišla mala som pocit že som hádam jediná komu sa nedarí. No teraz vidím že to neni ani zďaleka tak. Určite sa mi pripomeň medzi časom a pokecame. My by sme to chceli znova skúsiť možno v apríli, ale to sa ešte uvidí.

liana75
22. feb 2014

@vanushka nie tam kam chodím a chcú dávať len jedno. Takže v obidvoch prípadoch som mala len jedno embryjko. Na ten cenník sa mrknem neskôr. Prajem Ti krásny víkend aj keď u nás je troška pochmúrny.

irmalachat
24. feb 2014

@stastenka moc ti to přeju, zasloužíš si to po tom všem...Holka zlatá, a jak jsi tu hlavu dokázala přesvědčit? Máš nějaký tip?🙂 Já se pořád zmítám mezi nadějí a beznadějí (jako dneska, dostala jsem to)

@elizabethwoodville určitě občas zajdi, budu na tebe myslet

@holky, jak píše stastenka, pozitivní myšlení je určitě fajn. a moc jí obdivuju, že tak smýšlí. Ale nevěšme hlavu ani my, co nám ta pozitivita zas tak nejde. Nedávno jsem četla rozhovor s jednou Britkou, která 19 krát potratila. Po dvacáté to vyšlo a to prý každý den čekala. že potratí. A dopadlo to dobře.

Já byla předloni úplně v klidu - a potratila jsem. Za tři měsíce jsem byla znovu těhotná,to už jsem v klidu nebyla - a potratila jsem. Šla jsem na 1.IVF - a nevyšlo. Nic moc. ALE pak tady čtu, čím prošly ostatní, a dojde mi, že jsem úplný žabař🙂
Myslím, že bychom každá snesla cokoli a vydržela čekat jakkoli dlouho, jen kdybychom věděly, že tam někde před námi to mimi je, že to dobře dopadne...
Držte se a pište.

lupita71
24. feb 2014

@irmalachat jo, tak jsem večer jela z fitka, stojím na té potemělé zastávce, dívám se na rozsvícené okna a říkala jsem si to samé co Ty, kdyby tak člověk věděl, že někde před náma to mimi je, to by se hned líp fungovalo.....

sidma
25. feb 2014

tak sa pridavam....v marci budem mat 41.....mame 3 rocnu dcerku,tak bude dufam tento rok surodenec......🙂 nazory okolia radsej neriesim.......druhé babo proste chcem a citim sa mlado....🙂.

chiguita
25. feb 2014

@irmalachat
@lupita71 ahoj,tuto větu si říkám často. Dnes mám test / , a je mi čerstvě 41 ☹ a 7 let snaženíčka bez toho šťastného konce ☹
@stastenka42 prosím jak změnit myšlení ??!! já celých 12 dní měla myšlenky na vylepšení bytu,chodila do práce,večer si narychlo vzpomněla na utrogestan,a stejně to nevyšlo.Asi zablokované podvědomí z min. těhu.,které skončilo ve 20tt.,2 x biochemické 1x prázdná dutinka a 2x mimoděložní. Já jsem exot 😀

stastenka42
25. feb 2014

@chiguita presne ako pises ..zablokovane podvedomie...ja som mala za sebou tiež podobne veci ako ty a casto som myslela na babatka o ktore som prisla a tak..potom mi jedna kocka poradila jednu knihu aby som si ju precitala a skusila zmenit myslenie..neviem presne ako sa vola,napisem ti zajtra lebo som ju pozicala kolegyni... 🙂

chiguita
25. feb 2014

@stastenka42 Děkuji, já fakt mám asi z dalšího těhu takový strach že tělo to asi odmítá ☹ jak se říká,ze strachu mám staženou prdýlku .Hodně štěstíčka ,a máš můj obdiv 🙂

stastenka42
25. feb 2014

Baby verte tomu ze naozaj na kazdu z vas tam caka miminecko,ktore si vas vybralo,len zrejme este neprisiel ten spravny cas...vsetko sa deje pre nieco..ja sama som bola zufala..12 transferov za sebou a mimi nikde..ten 13pokus bol pre nas ten stastny.. 🙂 moc moc vam to vsetkym prajem..

chiguita
25. feb 2014

můj to byl 17 tý transfer,ale 3 x jsem si nechala vkládat 1 embryjko a zbytečně .

andrylm
25. feb 2014

aj mam cerstvych 40 a pokusame sa s priatelom ,osud mu pridelil moje dve deti,on nema,sme spolu 10 rokov a je tak skvely otec ,moj ma nechal ked som bola druhy krat tehotna, spolu sa nam nedari,tri krat som otehotnela a vzdy v 6.mesiaci predcasny potrat,jedno dietatko sa mi snazili zachranit malo 700 g ,ale zomrelo po mesiaci,pre mojho partnera to bol najkrajsi mesiac,plakal a vravel konecne som otec,vzdy som otehotnela na prvy sup neplanovane a teraz sa pokusame 10 mesiacov a nic,ako mam zmenit myslenie a nemysliet kazdy mesiac,ze musim byt konecne tehotna ☹

chiguita
25. feb 2014

@andrylm smutné ☹ proč se toto stává ženám které si přejí miminko 😠

andrylm
25. feb 2014

neviem,moj muz si nezasluzil,aby som mu dala dve skvele deti,nema o ne vobec zaujem,dcera ma 16 a syn 18 a su naozaj vydarene,moj syn ma natolko zboznuje ,ze vzdy povie ,nemam nikoho len teba,ja si myslim,ze som dobra matka ,moj parner ich zboznuje ,ako by boli jeho,dal by im posledne,nikdy nepovie,maju otca nech im da ,preto si zasluzi aspon jedno dietatko ,nechapem preco je to tak ,tak nefer

stastenka42
25. feb 2014

@chiguita Fuu..mne vzdy vkladali dve a dvakrat aj tri...
@andrylm na toto nikdy nedostane nikto odpoved..niekedy je to naozaj velmi nespravodlive...

stastenka42
26. feb 2014

Dievcata,podla tejto knihy skuste nacerpat pozitivne myslenie.. 🙂 je to take trochu tažšie čitanie,mozno to bude nepochopitelne ale kludne sa pytajte..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre