Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

ankava
3. apr 2010

gejbi a kolikátý jsi den?

iva7
3. apr 2010

Ankava, tak to vypadá, že bude ďalšia tehu medzi nami. 🙂 Držím palce, aby testík bol pozitívny 🙂

pecicka
3. apr 2010

ahoj holky, jen jsem nakoukla a všem přeji krásné velikonoce 🙂 at jsou jen pozitivní zprávičky a jsme konečně všechny těhule 🙂

pet.s
3. apr 2010

anka testík..no tááák odvahu babo.....když bude bílý máš alibi, že je ještě brzy a když bude duch, tak bude radost ne? 😀

minka051
4. apr 2010

Ahojte peknu nedeľu prajem.
Mne je dnes akosi divne. Od 5tej ráno ma bolí bruško akosi viac ako inikedy. Pobolieva ma už niekoľko dní a prsia teda bolia hrozne.Tak dúfam je to dobré a nie príznaky na mrchu, lebo dnes som 28DC čo znamená že by som ju mala mať. No zatial nemám a dúfam že ani mať nebudem. Testovať radšej nebudem asi až vo štvrtok to idem aj na krv.Tak mi držte palce nech sa to podarí.
anka neboj bude to dobré. 🙂

zkousim
4. apr 2010

ahojky, Ankávičko určitě jsi těhu.....dej hned vědět..papa P.S.Hezké Velikonoce

iva7
4. apr 2010

Minka držíííím všetky pršteky 🙂. Ako som ti už predtým písala, myslím si, že si určite tehu a hneď daj vo štvrtok vedieť. 🙂

gejbule1
4. apr 2010

Holčiny přeju vám pěkné a klidné velikonoce.

pet.s
4. apr 2010

minka ty mě napínáš..chjo 😠 😀

hadonoshka
5. apr 2010

Ahoj holky, tak to jsem zvědavá na ty testíky, snad zítra písnete.

My jsme tu měli hroznej blázinec celý svátky, už mně to zmáhá. Nějak na mně sedá i depka že se nedaří a štve mně o to víc, že je to z 80% vina mého manži, který mi připomíná vlajku ve větru. Jednou chce dítě, potom nechce dítě a s tím se trefovat do plodných dní navíc při mých šancích díky věku, to je děs.
Ale jsem rozhodnutá, že budu bojovat dál. Doufám, že bude líp.

pet.s
5. apr 2010

hadi... je to těžký bez něj to nejde a jak ho k tomu přinutit. Viď? 😖

pajka00
6. apr 2010

Ahoj holky🙂
Minka co?až ve čtvrtek? Nenapínej nás....jestli jsi těhu..už by tam mohl být nějaký duch🙂 Ty máš nervy teda!🙂)
Hadonosko, s těma chlapama je to někdy těžké...a pak prý my baby nevíme, co chceme....prdlajz. Tak snad v tu dobu, kdy bude mimi chtít se zadaří🙂 Pak už si moc vybírat nebude.

gejbule1
6. apr 2010

Dobré ráno holky,taky začínám být z toho doufání docela unavená.Snad je to jen tím jarem 😉 .

ankava
6. apr 2010

Ahoj po Velikonocích,
začínám dost magořit a poslední dva dny byly docela psycho..někde jsem si přečetla, že tak od 9. dne od ET by mohla přijít klidně mrcha, tak jí čekám... v neděli mě začalo bolet břicho a prsa o stošest, včera břicho ne, jen prsa, dneska břicho taky ne, prsa minimálně. Každá návštěva WC je jak kdybych šla na popravu, ten rozpuštěnej ven tekoucí utrogestan mi nepřidává, takže mám většinu dne pocit, že už to přišlo.
Mrchu bych normálně očekávala tak v pátek -26. DC, ale protože jsem byla na OPU už 11. den, tak by klidně mohla dorazit už zítra.
Na test jsem velkej srab, takže to asi nechám, ono se to vykrystalizuje samo.
Minimálně jsem chtěla testovat až po Mince...
Minko, tak sis to taky rozmyslela?
Doufám, že nejsi takový nerv jako já.

Hadi, ach ty chlapi, co? tak ho opij a pak se na něj vrhni.
Jedna známá chtěla další mimino proti vůli svého manži, tak ho opila, vyspali se spolu jediný den v měsíci a už je to na světě 🙂

pet.s
6. apr 2010

ankava a minka..teda holky vy máte nervy..já bych už asi chcípla zvědavostí. No tak baby nenechte se prosit. Ukoušu si nehty zvědavostí!!.-))))

ankava
6. apr 2010

pet.s, já mám tak maximálně nervy v kýblu 🙂 🙂

testit budu až po Mince, ta má mimíska tři dny staršího, tak musí jako první 🙂

ankava
6. apr 2010

já si tu naději chci uchovat co nejdýl to půjde, fakt na ty zlé zprávy nejsem moc připravená.

minka051
6. apr 2010

Ahojte zdravím z práce 🙂
No ja som ešte netestovala, som strachoprd. Dnes je 30DC normálnne som MS mal mať v nedelu to som teda myslela že príde ,lebo ráno o piatej som sa zobudila na silné bolesti bruška ale prešlo a zatial nič. Inak bruško stále pobolieva a prsia rovnako. Štvrtok idem na krv a v piatok budú výsledky. No teda nervy to sú 🙂

ankava
6. apr 2010

minka, já měla ET už 13. DC,takže já bych to měla dostat až tak v pátek, ale ono to asi není závislý od mrchy, ale od toho ET,
nebo ne?
já jsem dneska jak na trní, jsem hrozně nervní, mám prostě strach, že se mimísci nezakously a přijde mrcha

minka051
6. apr 2010

ankava no nrvy mám aj ja ale snažím sa byť v pohode, lebo čo má byť tak to bude a nezmením to ale verím že je to dobré. ja som mala KET na 19 DC. No od čoho to závisí neviem, ale hlavne nech sa nám to podarí. A cítiš sa ako, lebo ja stále rovnako.

ankava
6. apr 2010

minka, já se taky snažím, ale to víš,...
jinak je mi úplně normálně, trochu mě pobolívalo břicho, trochu mě pobolívají prsa, ale nic závratného. Navíc si myslím, že kdybych otěhotněla normálně, tak by mi touhle dobou taky nic nebylo. Jednoduše se to fakt nepozná.
teď už přemýšlím nad tím testem, pet.s mě trochu nahlodala.. zítra budu 12. den po ET a 14. po OPU, ale nevím, nevím....
taky tím, že jsem doma, tak se hodně sleduju, ale do práce se mi nechce, protože mi jednak nedělá moc dobře celodenní sezení na záda a navíc o ty nervy tam moc nestojím. A taky možná, že už v pondělí zase pošupajdím nazpátek.

minka, já myslím, že když ti mrcha nepřišla, že je to moc dobré znamení....

Pořád ale máme tu naději 🙂 🙂

minka051
6. apr 2010

ankava no nádej stále je ,len musíme veriť. 🙂 Nad testom aj ja premýšlam ,ale moja polovička mi zakázala testovať že až ked na to bude správny, čas tak som ho poslúchla. Je asi ešte nervóznejši než ja. 🙂

pajka00
6. apr 2010

Holky jste dobré..já jsem testila 10-den po OPU....a byla tam🙂) Takže...myslím minka-že je čas🙂

ankava
6. apr 2010

minka, můj přítel si taky nepřeje abych testovala před termínem, takže pokud testnu, tak mu to nesmím říct, ale když bude negativní, tak hned pozná, že se něco děje,
tak fakt nevím.... 🙂
asi až v ten pátek 14 dní po ET

aja37
6. apr 2010

Baby, velmi vam drzim palce a rozumiem aj tomu, ze nechcete testovat. Ja so tiez strachoprd a ak som testovala, tak az na nejaky 14 alebo 15den, ak teda medzicasom nedosla mrcha. Ale tusim budem testovat aj ja zajtra rano. Zajtra by som totizto mala ist na tu injekciu na zacatie dlheho protokolu a nejak sa mi nepaci, ze ma pobolievaju prsia. Neberiem ziadne lieky, ziadne hormony, nic a aj tak ma bolia prsia. Nechapem to. Tak si chcem pre istotu urobit test. Mrchu som sice pred 21dnami mala, ale co ja viem preco ma bolia tie prsia. Tak uvidime. Ja len chcem mat istotu, ze nie som tehotna, ked mi budu pichat tu hormonalnu injekciu.

Veruncik, ja budem mat tusim Zoladex depot - to je ta injekcia, co by mala byt zajtra. A potom, ked dojde menstruacia, tak potom od tusim 2DC Menopur. Nejake mensie davky, pretoze ja som na to prave reagovala az moc rychlo. Ja neviem, ze ci toto je pre mna ten spravny protokol, ale chcem ho vyskusat. Kratky protokol som mala uz 5krat a nic z neho nebolo.

zkousim
6. apr 2010

Teta holky, já vám tak závidím...taky bych testovala,kdyby mi ty hajzlíci vyrostli,myslím tím folíky.No ale sledovat tohle vše není taky na škodu....alespoň vím do čeho jdu.Já si myslela,že se to na 1. musí povést..jsem blbá co...
Tak vám strašně držím palečky..papa

ankava
6. apr 2010

aja, hodně štěstí.. ať ti to vyjde tak nebo tak...
třeba jsi v tom a mrchu jsi minule měla, a testila jsi tento měsíc??? nebo zítra to bude prvně?

slovo strachoprd je úplně nádherné, myslím, že na mě přesně pasuje 🙂 🙂

aja37
6. apr 2010

Netestovala som nic. Ja mavam mrchu docela pravidelnu a mala som ju aj tento mesiac. Teda pred 20dnami. Zajtra mam 21DC, vtedy sa ma pichat aj ta injekcia. No uvidime, sak ja dam urcite vediet 😅

Zkousim, vobec nie si blba, absolutne nie ... ked som bola na IVF prvykrat, brala som to ako hotovu vec. Dali sme si vlozit 2embrya a ja uz som si predstavovala, ake to bude s dvojickami, jaka budem velka a tak. Vobec ale vobec som si nepripustala, ze by sa to nemalo podarit. Dokonca som rozmyslala, ze urobim s tymi embryami, ktore sme dali zamrazit. ze ci zvladnem ich niekomu darovat alebo ci ich necham este pre nas .... no a prd. Ale to, ze som takto dopadla ja, este nic neznamena. Mam kamaratku, ktora bola raz na IVF, mala 1folikul, z toho teda 1vajicko a teda po oplodneni 1embryo a dnes je z toho 1 mala Zoe, ktora ma uz 2roky 😀 😀 A chodila k tomu istemu doktorovi, ako ja teraz 😀 😀

Takze hlavu hore! Vsetko dobre dopadne. Moj manzel stale trvdi, ze my deti mat budeme, len je to otazka kedy a ako (vlastne, cez darovane vajicko alebo adoptovane). Uvidime. Ale uz jedna vestica a jedna vedma mi nezavisle na sebe povedali, ze budem mat dievcatko. Tak ja tomu verim. 😉

minka051
6. apr 2010

ankava tak sa bojím aby to nedopadlo ako minule, lebo toto je môj posledný pokus a viac ich nebude. Takže zatail žijem s pocitom že je to zatiaľ dobré. 🙂

Pajka ano je čas, ale ako testnúť aby mi na to priateľ neprišiel. To sa mi podarí až vo štvrtok ked pôdem ráno na krv a on do práce. Takže ešte dva dni počkáma potom to už musí ukázať. 🙂

ankava
6. apr 2010

zkouším, já když prvně otěhotněla, tak jsem taky byla přesvědčná, že je to vyhrané... a houby, tak rozčarovaná jsem snad nikdy v životě nebyla.
Podruhé už jsem byla poučená, ani jsem tomu nevěřila a taky to nevyšlo a teĎ mám první IVF a taky strašně věřím, že to vyjde.
Je třeba pořád doufat, protože jinak se fakt zcvoknem....
já už jsem na hraně 🙂

minka, a jdeš na krev sama od sebe, nebo si se tak domluvila v CARu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre