Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

ankava
22. apr 2010

Ahoj všem,
christi, gratuluju ke těhu 🙂 ať mrňous pořádně roste.

Gejbule je mi tak strašně líto, tak jsem jí přála, aby to tentokrát vyšlo.

pet.s, jak ti závidím řešit pohyby se záměnou za prdíky...
já řeším prdy se záměnou za bolesti vaječníků a tak. Taky to nedokážu identifikovat.

Moje špinění je fuč, doufám, že napořád
včera mě opět tak pálila žáha, že už jsem nevěděla co bych a dneska je mi od rána tak nějak divně od žaludku, ne na zvracení, ale prostě blbě.
ani banány mi nechutnaj....
tak snad je vše v pohodě

pajka00
22. apr 2010

Co Gejbule? neříkej mi,že to zase nevyšlo ☹

ankava
22. apr 2010

pajka, včera to psala tady hadonoshka, že to gejbinka psala do jiné diskuse.

pajka00
22. apr 2010

Jé tak to jsem přehlídla...tak to mě moc mrzí.....tak jsem jí to přála.

zkousim
22. apr 2010

tak za 1) Pets co mačkáš tu frňolku 😲 ,co kdyby někdo mačkal tebe.... 😨
tak za 2) Anky jsem ráda , že jsi v poho
tak za 3) Hadi,pošly mi taky přes IP ten váš statek 😀
a za 4) už nevím, jsem zapoměla
jo vím, ještě jsem do nedostala,prsa mám nateklé,břicho bolí jak blázen.....test bílý,7.den zpoždění...ale cítím cystu....holky,je to divné,ráno mi blo na blití....ale jak říká Hadi, jsou to takové příznaky a pak bum a je tam menzes...nojo.... 😔

Co se stalo Gejbi? Bože to by se nemělo stávat, slzy mám v očích, když to píšu, to by fakt nemělo být.....

ankava
22. apr 2010

zkouším, vypadá, to že mrcha určitě brzy přijde, a jsi objednaná k nějakýmu doktorovi?

ankava
22. apr 2010

aja.. držím pěsti, ať se urodí tak akorát... a samý pořádný vajucha 🙂

danielax
22. apr 2010

Ahojky všem.
ankava...tak paráda že už nešpiníš- myslela jsem na tebe při včerejším bloudění. Jasně že to dopadlo tak, že jsem do mobilu popisovala okolí a zlatíčko se snažilo vypochopit kde se nacházím 😀 Ale poho, našli jsme se.

ankava
22. apr 2010

danielko, moje úroveň popisování okolí je dost mizerné, takže chápu...
když jsme měli jet s přítelem na spermio... tak jsme si dali sraz... měli jsme dost málo času, tak jsem měla stát u chodníku, že jenom přibrzdí a já přistoupím...
jenže já stála úplně na jiném chodníku než si myslel můj přítel....
pak nastala vášnivá debata o tom, kde vlastně jsem a kdo je větší......
nakonce mě našel. Spáchali jsme pak takřka všechny dopravní přestupky, do laboratoře přijeli s jazykem na vestě... přítel tlak 200... no a měl jít podat výkon 🙂 Naštěstí to zvládl 🙂 Ale dlouho jsem pak byla hodná holčička...

danielax
22. apr 2010

no já vysvětlovala co vidím okolo a konstatovala jsem, že půjdu zpátky kudy jsem přišla....ozvalo se néééééééééééé- stůj kde jsi a ani se nehni 😀 😀 😀
Dneska jsem byla s klukem na škole na jakémsi přijímacím řízení- organizace byla trága. Totální chaos. Od 8 do 11,30 jsme tam tvrdli. 😠

ankava
22. apr 2010

danielko, kam se hlásí?

aja37
22. apr 2010

Ankava dakujem. Podporu budem potrebovat a aj dobre vajucha. Pri poslednych 3 IVF nebolo ani jedno dobre vajicko. Tak snad teraz budu 🙂) ... baby ja by som tak strasne chcela. Ale to vsetky.

Gejbi sa nam asi teraz neozve. Asi ma naladu na bode mrazu. Pochopitelne. Tak ale aspon ked si to raz bude citat, bude vediet, ze sme na nu mysleli a ze nam to bolo luto.

gejbule1
22. apr 2010

Ahoj holky,chvíli jsem se odmlčela protože jsem neměla na nic náladu.
mě to bohužel zase nevyšlo ☹ V pondělí začala špinit a cítila jsem že to není v pořádku.úterý a středa už jsem krvácela.Dnes jsem byla na kontrole,jednalo se o mikro potrat.Takže mám dělohu už čistou bez těhotenství.Mrzí mě to ale jsem ráda že když to mělo odejít tak to odešlo takhle brzy a nemusela jsem na revizi.Snažit se prý můžeme hned znova jen ta moje chuť do toho mi nějak chybí.Už se snažíme 5let a stihla jsem 7těhotenství a naštěstí se alespoň jedno podařilo.Teď nemám do dalšího chuť ale nemám čas to odkládat a vím že bych toho potom litovala až bych se za rok rozhodla a už to nešlo.Tak nevím co mám dělat.
Děkuju že na mě myslíte 🙂 .Já vám držím všechny palce ať jste v pohodě.

izina
22. apr 2010

Ahoj gejbi,
mrzí mě to za tebe, ale máš pravdu, radši dřív, než dýl. Dej si chvilku pauzu, ať si tělo i mysl odpočine. Vypni na 2-3 měsíce a nemysli na to. Já vim, lehko se radí a hůř dělá. Zvládneš to

jesterka001
22. apr 2010

Gejbi - i mě to moc mrzí ☹

danielax
22. apr 2010

gejbi... drž se
ankava... jde na tesaře- jeho vztah ke škole je ryze negativní 😀 Chtěl na truhláře, ale učitel mu to vymluvil, že tesař má širší pole působnosti- načež moje dítě konstatovala, že o to mu jde, dodělat tu školu a už jít konečně dělat 🙂

hadonoshka
22. apr 2010

holky dám si teď od koníka oraz, nejen že mám opravdu hodně práce, ale mám takový pocit, že některé lidi spíš seru, takže bude lepší i pro mně, když sem nebudu nějaký čas chodit.
Myslela jsem si že jsme jako jedna rodina v dobrém i zlém, ale to co mi napsala gejbule mně fakt dorazilo.
Okopíruju co mi napsala do snažilek, tohle se dá napsat i do IP pokud nechci někoho před ostatními setřít, tak zatím ahoj.

"hadonoshka chtěla jsem tě poprosit aby jsi o mě nepsala na jiné diskuzi.Když budu chtít napsat že jsem těhotná nebo že jsem potratila tak to napíšu sama.Ještě než jsem cokoliv napsala tak jsem měla v IP soustrastné zprávy .Děkuju."

danielax
22. apr 2010

co k tomu napsat? Zdá se mi to od ní přehnaný.... možná psychika... nevím. Jinak tvé webovky SUPER- strašně ti fandím!

gejbule1
22. apr 2010

To je sice pravda,nic bych tady netajila ale příště to napíšu raději sama.

pet.s
22. apr 2010

ahojky, holky, dnes jen průlet.Mám velký rest a mám zakázaného koníka dokud to nebude. Ted tyrna zavřel oči, tak jdu vás na skok přečíst a pak zase účtovat 😀

zkousim
23. apr 2010

Gejbulíku, Hadi to určitě nemyslela špatně...naopak. Holky jestli si spolu píšete přes IP , tak jste k sobě našly nějaký větší vztah a přece se nebudete na sebe zlobit.Gejbi, vy dvě sem patříte, jedeme všichni stejným vlakem .U někoho bohužel zastaví,tak jak třeba u tebe a u někoho jede dál,tak jako třeba u pet.s a Pajky.Holky neštvete mi,vždyˇse tady potřebujeme všechny.Hadi,já ví, že jsi to nemyslela špatně....vem si,jak by bylo tobě,když by jsi přišla o mimi.Usmiřte se,ženský jedny!

Opět jsem to nedostala......ale to je z nervů..žeby kvůli vám 😉 .No Pet.s,Pajko,Anky,Dani,Ivo,Minko.....no celá tabulko,mám pravdu??

zkousim
23. apr 2010

jsem to ale diplomaticky obešla s tu tabulkou,že...... 😀

Jo Anky, k doktorovi zatím nejdu.............cítím,že tam mám cystu,těhu to fakt nebude...nechciam jít,zase by mi chtěl poslat na uříznutí 😠 Bojím,bojím.... 😀

pajka00
23. apr 2010

Dobré ráno, no holky neblbněte.....hadi to tak nemyslela a gejbi to určitě překvapilo proto,že byla smutná a rozhozená.
Moje dvě oblíbené dopisovatelky, že by se hádaly? Jestli se to gejbi dotklo, tak hadi to už neudělá,že? 😉
Jo zkouším já z tabulky souhlasím s tebou.
Zkouším ty taky nezlob a šupej🙂) nenechávej ji růst....Píchnou ti agolutin a uviíš, že to dostaneš.

pajinka111
23. apr 2010

Ahojky,
Gejbule-to je mi hrozně moc líto,ale zase na druhé staraně,asi bylo něco špatně,tak to odešlo,přece jen nechceme mít dítě za každou cenu,ale chceme mít zdravé dítě..uvidíš,zase se zadaří 😉
pets..toto letí už 15 tt těhulka,to je krásný 😉
já měla ovulku před 2 dny,tak se uvidí co z toho bude.. http://www.fertilityfriend.com/home/2d39c0

iva7
23. apr 2010

Gejbi, Hadi, fakt neblbnite, veď nie sme puberťáčky, ale dospelé ženy. To je len také malé nedorozumenie a všetko si treba vysvetliť.
Zkousím to s tým prehlasovaním trvalého pobytu a podobne...takéto šachmaty by som určite nerobila. My sme s tým zmierení, že si to budeme platiť samy. Ja som už predbežne vybrala ISCARE v Martine, čítala som na nich samé chvály tu na koníkovi a máme to tam najbližšie (cca 1 hodinka cesty). Nemáte niektorá skúsenosti s týmto centrom???

zkousim
23. apr 2010

no Pajko,počkám do pondělka.....kdyby náhodou praskla a už jsem se neobjevila / to víš,může mi prasknout i dovnitř/, tak ty holky tady srovnej 😉

Pajinko111 kde pořád váneš??? To pořád totok,hihi?

zkousim
23. apr 2010

Jéé Ivčo, já myslela, že půjdete v ČR. Mě to o tom přihlašování cizinců říkal dr v Pronatalu...jen jako perličku a to teď v 1/2010. Protože mi říkal, abych přestoupila do VZP a já se ptala " a to mi jako zaplatí IVF,když jsem nová?" a on , že jen cizinky musí byt pojištěncem alespoň rok....tak jak jsem přijala,tak podávám.A ty když jsi pojištěncem v ČR,tak bych to zkusila u nás....nebo ty jsi vyhrála ve Sportce?????Nepůčíš??? 😀

iva7
23. apr 2010

Ja nie som poistencom v ČR 🙂 No v športke som síce nevyhrala 🙂 , ale vieš, my už nemáme nejaké veľké výdavky, dom máme hotový, a okrem čiastky čo posielam synovi nejaké obzvlášť výdavky nemáme a pracujeme obidvaja. 😉 Jasné, že by som tie peniaze vedela aj ináč minúť, ale vlak mi uteká, o nejaký čas bude už neskoro a aby sme si to potom v živote raz nevyčítali, že boli možnosti a nevyužili sme ich.

pecicka
23. apr 2010

ahoj holky, dlouho jsem tady nebyla, nebo lépe řečeno byla, ale jen čtu, tak vám chci jenom napsat, že další pokus se nezdařil, tak ted čekám, co bude dál ☹
jinak vám všem přeji jen to dobré a těhotným radost z mimiška, at roste a je zdravé 🙂

gejbule1
23. apr 2010

Holky já to nemyslela nijak špatně jen mě to prostě naštvalo a nenapsala jsem to nijak ošklivě.žádná hádka se nekonala.To je vše 🙂 .
Dnes bude krásně a i celý víkend tak si to pořádně užijte 🙂 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre