Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

gabikri
26. apr 2010

zkousim: to je mi moc líto 😕 😕 držím palce, ať třeba za čas nabereš síly do dalšího boje a nebo ať to vyjde přirozeně 😉 Hlavně nic nehrotit...pokud by měl jít do háje váš vztah. Na to musí být oba partneři v pohodě...jina to nemá cenu. Drž se!!! 😉

veruncik
26. apr 2010

Ahoj holčinky!

Již jsem se dlouho neozvala, všechno si pravidelně čtu, ono je to občas těžké na všechno reagovat...Ale stále to s Vámi všechno moc prožívám, někdy až moc 🙂

Ankavička-je to mi to moc líto s tatínkem přítele, umím si představit, jak je to zrovna teď pro Tebe těžké ☹ Ale mimi bude v pohodě, uvidíš!! Držím palečky!

Aja- moc na Tebe budu myslet, aby vajíčka krásně rostla a pak byla 2 nádherná emryjka!! Mě to taky za chvíli čeká, chtěla bych jít na další IVF v květnu...

Gabikri-taky držím palečky, aby našly super dárkyni!! Já to mám výhledově ☹ taky v plánu, pokud by se IVF nezdařilo, protože FSH mám kolísavé, tak čekám na super cyklus, kdy bude nejvíce naděje na úspěch, ale v nejhorším, budu ráda i za tu dárkyni, ale je hodně drahé, tak zatím ne. V mém CARu mi řekli, ať počítám i s 80tis.Kč i víc. Ono bude stačit i to IVF pro mě jako samoplátkyni

Zkouším-já mám taky depky a poslední dobou nějak víc ☹ Někdy právě paradoxně po čtení koníka, ale ono opravdu záleží hrozně na celkovém rozpoložení 🙂 Dokonce si to zakazuji, ale nějak mi to nedá.....Pak mi to zase pomáhá. No, taky mě již hrabe. Myslím, že na čas si dát pohov, asi neškodí. Já jsem si teď na 3 měsíce od hormónů dala a teď zase další IVF bych chtěla zkusit...No, uvidíme...

Pets, Pajka, Awal - gratuluji k pozitivním výsledkům a vítám nové snažilky!

gabikri
26. apr 2010

veruncik : Ahojky a díky 😉 Já mám naštěstí ještě dva pokusy na pojišťovnu...a náš CAR je na tohle levný...budu platit jen 8000,- kéž by to vyšlo...když tady čtu, co holky za to daly 😕 Ale další pokus bych už taky musela do soukromého CARu a tam penízky jen lítají.
A ty pocity co máš Ty mám přesně taky...někdy si Koníka zakazuju, ale pak zjistím, že mi to chybí..a když se pak dočtu, že se to někomu povedlo..tak mě to neuvěřitelně nabíjí. Taky se tady hodněš dozvím...nedovedu si představit, kde jinde bych hledala informace 😉

danielax
26. apr 2010

ankava.... upřímnou soustrast. Drž se. UTZ bude určitě v pořádku, neboj, všechno bude už jen lepší a lepší... 😉
gabi...strašně pržím pěsti, ať nemusí ke slovu přijít Provera a všechno se povede 🙂
aja... já měla na začátku 5 vajíček a nakonec z jich bylo 20- dorostla všechna, ale málo se jich oplodnilo, takže dorůst určitě můžou, ale jak říkají holky- radši míň a kvalitní

pet.s... rozumím ti, taky jsem říkala- no co, když se nedožiju já, bude tu mít tatínka, když je mladší, Bude o něj nostaráno 😀 Ale zas takhle na to teď nemysli, raduj se z těhotenství, těš se na mimi...

Byla jsem dneska u Dr, tak tenhle měsíc vynecháváme a přísští startujeme na IUI, nafasovala jsem clostilbegyt a pregnyl, naplánoval dva termíny na folikulometrie podle toho, jestli přijde mrcha dřív nebo později a prostě se budeme snažit! Jak takhle, tak i přirozeně 😀 Tenhle měsíc vynecháme- musím si dát dokupy loket, půjdu na ty rengenový ozářky, abych pak byla zdravá jak rybička pro mimíska 🙂

hadonoshka
26. apr 2010

anky upřímnou soustrast, dávej na sebe pozor, holčičky nemám čas dočíst letím zase ven, okopčím co jsem psala do snažilek po potratu a večer vás dočtu.......
Tak holky já mám cykly 26 dní, dneska jsem 25 DC dělala jsem test a je bílý, navíc jsem začala špinit, takže zítra je mrcha jak vyšitá. Tak mi zítra pište 1 DC, protože už se mi to rozjíždí. Bylo to nadějné,bolely mně prsa a bylo mi "divně", ale v sobotu jsme se chytli, taťka byl za pár hodin v pohodě, ale mně rozbolelo břicho a pokud tam něco bylo, šlo to do háje.
Jinak chodím číst, protože se mi po vás stýská to je jasný, ale kmitám venku, sázím kytky, lítám kolem všeho možného a ještě ta hnusná mrchajzna, tak mám zas po náladě, zatím pa.

ankava
26. apr 2010

Jen krátká zpráva, pak vás holky moje dočtu a trochu se rozepíšu:

MÁME SRDÍČKO 🙂 🙂 A JSEM 6+4 🙂 🙂

veruncik
26. apr 2010

ankava - to je super!!! Gratuluji!! 🙂

ankava
26. apr 2010

holky děkuju moc za podporu, dnešek byla pro mě zase taková životní zatěžkávací zkouška... ten pocit, když jsem šla na ten UTZ a představa, co bude, když nic nebude.....
já se na tu obrazovku raději nedívala, ale doktorka byla skvělá a hned našla mimi, co mu bije srdíčko, tak jsem to viděla na vlastní očí 🙂 🙂
a představte si, že tam bylo i to druhé, ale tomu srdíčko nebilo, takže dr. řekla, že to se vstřebá a že ona si myslí, že je to lepší, že by pro mě byla dvojčata skutečně riziková.
Ještě mi rozepsala další léky, a řekla, že teď mám všechno, co mám mít, takže to doslova musím vyležet, žádný přepínání a žádný nervy (se jí řekne).
Navíc mě ještě neodeslala k mýmu obvoďákovi, že si mě ještě za 14 dní zkontroluje a pak že mě na screening a amnio pošle k nějakýmu skvělýmu doktrorovi, že nechce, aby mi to dělali v Krčský nemocnici, že když už jsme se dostali tak daleko, tak by bylo škoda, aby to případně nějaký mladý doktor nezvládl a že tenhle je na to kapacita.
UF... 🙂 🙂

Aja, moc moc držím pěstičky... vajíčka budou kvalitní a jak psala Pajka, dvě ti stačí 🙂

Gabriki, taky moc držím všechno, ať je pro tebe nějaká kočka co nejdřív.... 🙂

zkouším, fakt bys mě ranila, kdybys nechodila.... ještě máš pár let, abys do toho šla znovu a když ne, tak stejně jsi naše kámoška 🙂 jsme přece otevřená skupina 🙂

danielax
26. apr 2010

ankava, no to je ta nejlepší zpráva! Fotečka je krásná. 🙂 Hlavně se snaž být co nejvíc v klidu, kašli na všechno......Jééé to je krásný, mám obrovskou radost s tebou 🙂

ankava
26. apr 2010

danielko, ty jsi takový sluníčko, ty umíš tak hezky pohladit po dušičce 🙂
počkej, ty se taky dočkáš 🙂

awalancha3
26. apr 2010

veruncik......................dakujem ti.......

danielax
26. apr 2010

ankavi....děkuju 🙂 Dneska jsem to zas obrečela u doktorky....Ačkoli už měla po ordinační době- bylo tam šíííííleně lidí- tak tam se mnou seděla a povídala, když jsem jí řekla, že nebudu zdržovat, řekla ani nápad- nezdržujete 🙂 Nafasovala jsem léky a v květnu začneme. Teď volalo moje sluníčko, byl zvědavý co a jak, poinformovala jsem ho, prý záleží na mě kdy začneme- stačí mu říct- za dva dny jedeme do Teplic a jede se 😀 Jen mě nepotěšil, tím, že tady byl minulý týden každý den jak mi bylo mizerně na dušičce, práce tak trochu stála a hlavně od zítra dělá v Krompachu-kdesi na hranicích nad Cvikovem, takže přijede asi až ve čtvrtek ☹ ☹ ☹ No jo, holt to musím vydržet. Dneska už dostal zákaz makat na domečku.Byl tam v pátek a spolu jsme tam byli celý víkend a v noci se převaloval sem tam- bolela ho záda, že ani nemohl vstát ☹ Alespoň jeden den- nebo kousíček dne oddych. Lebo by se strhal ☹

aja37
26. apr 2010

Ankava, to je uzasne .... blahozelam z celeho srdca! Setri sa, aby bolo vsetko v poriadku a hlvane si to uzi. Boze, to je tak pekna fotka. Snad aj ja budem mat taku 😉

Ficim domov, zajtra sa tu vidime znova.

iva7
26. apr 2010

Ahojte dievčatá. Pets, to takto nemôžeš uvažovať. Minule som písala , že mamina mama mala moju mamu v 40 a potom ešte maminu sestru v 43 a babka stihla ešte vychovať aj nás vnúčatá.

Ankava, čo sa týka toho úmrtia, úprimnú sústrasť. A čo sa týka tvojho miminka, to mám veľkú radosť s tebou a nech ti všetko dobre dopadne.

Gabi tebe prajem super dárkyňu a čo najskôr a Aji tebe prvotriedne vajíčka.

gejbule1
26. apr 2010

anka tak obrovská gratulace 🙂 🙂 .Kdy jdeš na další kontrolu?
dani taky mi na dušičce není moc dobře ale snad bude líp.Až se zase budeš moct na něco těšit 🙂 .
gabi tak ti moc držím pěsti ať je to co nejdříve a hlavně ať se to povede 🙂 .
hadi konečně jsi tady 😉 .
aja taky držím palečky.
iva 😀 .

gabikri
26. apr 2010

ankava : jůůů, to je krásná fotečka 😵 😵 😵 😵 Moc gratuluju..!!!!! 😉 😉 😉

danielax
26. apr 2010

gejbule.. proti tobě jsem na tom skvěle....určitě nám bude líp oběma 😉 Já už dneska tak trochu nastartovala.Jak ty dál?

iva7.... pro mě je útěchou naše známá... má jedno mimi kolem 41 a druhé hned ve 43- obě přirozeně 🙂 Samozřejmě dvě dospělé děti k tomu 😉

awalancha3
26. apr 2010

..............čím dalej tým viac sa ukludnujem, že aj 40 rocné ženy maju miminka.............. už som si vsimla že na mna nekukaju ako na raritu, dokyna ma nechala napospas osudu....... berie ma ako 20 rocnu........ normalne clovek zauvazuje ze po roku este jedno... chi chi...... takže babenky máte este cas, ste v najlepsom mentálnom veku pre miminko.............

pet.s
26. apr 2010

hezký večer holčinky. Máme za sebou velkou událost 3D UZ.

moncici
26. apr 2010

Ahojte po dlhom čase sa ozývam tak budúci mesiac idem na insemináciu len som nepochopila načo im treba potvrdiť papier aj u notára ☹

pet.s
26. apr 2010

Mončiči, cože? Na co od notáře? To tam nebude muž s tebou?

gabikri
26. apr 2010

moncici : taky nechápu?? 😕

gabikri
26. apr 2010

pets : to muselo být super. 😵 Ty se máš 😵 😵 😵

pet.s
26. apr 2010

gabikri..koukni do alba 😀

gabikri
26. apr 2010

pets: jůůů 😵 😵 😵 A ta kombinézka....tají bude slušánkovat 😵 😵 😵 😵

danielax
26. apr 2010

pet.s...parááááda 🙂 Pěkný fotečky, jsi určitě v sedmém nebi-strašně ti to přeju 😉

awal.... taky se tím uklidňuju, navíc jsem dneska mluvila s Dr a ta mi ještě 3 roky snažení schválila, takže do 43 času.... 😀

moncici... toho notáře jsem taky moc nepobrala... jdete na inseminaci na Slovensku? 😕

danielax
26. apr 2010

gabi.... určitě se taky dočkáme... věřím tomu 😉

gabikri
26. apr 2010

daniela: to je jasná věc 😵 😵 😵 😵 A tři roky je dlouhá doba, to se musí povést 😉

Holky koukaly jste na Zázraky života? Jak tam Bydžovská chce odnosit dceři dítě? To je přece u nás mimo zákon, ne?

pet.s
26. apr 2010

gabikri..no ne až tak...já to zjištovala, když mi ségra nabízela, že by mi odnosila dítě...na netu se nabízí plno náhradních matek.

danielax
26. apr 2010

to jde u nás?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre