Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

ankava
7. máj 2010

pet.s já se taky vyhajala, mě tedy naštěstí nikdo nerušil,
jdu alespoň pověsit prádlo, co jsem dala dopoledne do pračky.

Užijte si oslavu, hele co Hello kitty... to je současný hit??? já tyhle trendy teď moc nesleduju 🙂

pet.s
7. máj 2010

ankava ..no jasně...prosím tě..za chvíli bude chtít i hello kitty toaleták. 😀 Ještě máme chipmánky,ale ty naštětsí dělali jen McDonaldu v Happy Mealu jako hračku. I tak jsem kolem shánění celé sady lítala celá rodina. 😀 Ale co bychom pro tu naši prdolku neudělala, že? Už se na ty moje prdelinky těším. Neviděla jsem je dva dny. 😀 Ted j budu mít celý víkend.

ankava
7. máj 2010

včera v noci, jak mi zase bilo blivno a nespala jsem ,tak jsem přemýšlela, že jesti to mimčo fakt budu mít, jestli se dokážu postarat, já totiž nikdy okolo sebe žádný mimina neměla, kamarádky měly děti, když jsem dělala vejšku a absolutně mě to nebralo a nebo jsou daleko a v rodině taky žádný mrňouse nemáme. Takže já vlastně viděla malý děti jen z dálky a mimino chovala asi 5x v životě... navíc v době s bývalým, kdy jsem si myslela, že děti nebudou, jsem se tomu i vyhýbala.
hele holky , to přece nemůže přijít samo, že budu vědět kdy a jak se co dělá....
asi bych měla začít studovat nějakou odbornou literaturu, abych byla alespoň teoreticky vybavená.
Teď mi to tak právě napadlo... v souvislosti s tím, že nevím, co je Hello kitty 🙂

pet.s
7. máj 2010

ankava..neboooooj..to zvládneš..máme to jako ženský v sobě zakodovaný...koukni a děti ve školce. Holčičky si hrají s kuchynkami, s kočárky, s panenkami.Kluci staví lodě s kostek a bojují v imaginárním světě. A tak je to celý život. Holky makají a kluci si hrají. neboj. Tem holčičkám taky nikod nevelí jak mají panenku vzít a uložit do kočárku. Prostě to je v nás no.-))
Kdybych neměla neteř a hlídací děti, taky bych taky nevěděla co to je. Bud v klidu.Ale vzhledem k omu, že jsme tetička, co se stačí hezky přitulit a tahá peněženku, tak mě naše mladá zásobuje novinkama na trhu, co nutně musí mít. tak já holky vyrážím. muž se zapíchl někde na jižní spojce(je tam bouračka), tak musím sama. 😒 😉 😀
Hezklý víkend. 😀

zulik
7. máj 2010

Ankava, já myslím, že Hello kitty je ta kočička, co má Pets na růžové kombinézce, co koupila Terezce 😉 Koukni jí do albíčka.
U nás doma se sledují už jiné věci,voe 😀 😅

awalancha3
7. máj 2010

ankava......................... presne tieto pocity som mala pred 17 rokmi, bola som na miminko sama, nikto so mnou nebol ani mi nepomahal, a babo som predtym videla len v telke............ ked som ho doniesla domov a polozila na postel chytilo ma zufalstvo, že čo teraz " s tým"...... a behom par dni ZRAZU sa prepneš do režimu, že ti je všetko jasné a všetko vieš najlepšie...... a bude to aj pravda...... to naozaj príde samo od seba, nemaj ziadne obavy..........

hadonoshka
7. máj 2010

Holky loučím se s vámi, dneska jsem se od manžela dozvěděla že si už se mnou nemá co říct a že se asi odstěhuje. Prý už se několik let přetvařujeme a jsme úplně odlišní, před dvěma měsíci jsem byla skvělá ženská, teď má asi jiný názor. Moje nálada je na bodu mrazu a vyhlídky do budoucna také. Přeji všem brzy zdravé mimísky a ani si nedovedete představit, jak je mi strašně líto, že pro mně už snažení skončilo. Budu na vás myslet, ale teď potřebuji klid. Nevím co bude dál................

gabikri
8. máj 2010

hadonosko : je mi to moc líto....drž se...třeba se to ještě srovná 😉 A i kdyby ne.....máš čtyři krásné děti....a ty Ti žádný chlap nenahradí....co já bych za to dala.....chlapi jsou poserové....jak je nějaký problém.....vezmou roha. 😒

danielax
8. máj 2010

hadonoshka... co říct? Drže se, teď to vypadá špatně, ale určitě bude líp... 😉

iva7
8. máj 2010

Hadi no to je mi fakt strašne ľúto, ale snáď sa to ešte nejako vyrieši, držím palce.

awalancha3
8. máj 2010

hadi.........................kto to neprezil nevie ako to boli, mne to povedal exmanzel po 17 rokoch manzelstva, bolo to hrozne, taka bolest a beznadej, strach z buducna, prazdno a zlost..........strasne ti rozumiem, je to sok, ale iste si uz nieco tusila, tak trochu....ked najhorsie pominie vrat sa sem a rozpravaj sa s nami, najdes tu podporu.....

ankava
8. máj 2010

hadi, přeju ti moc síly, abys dokázala všechno překonat, jestli s manželem nebo bez něj, to ukáže čas.
Ale určitě, až budeš cítit, že už máš trochu nálady, přijď mezi nás, chyběla bys nám. A tahle parta tady není přece jen o snažilkách, ale o holkách, co si mají co říct.
hadi.... drž se a hodně štěstíčka

pet.s
8. máj 2010

Jojo chlapi jsou mamlasové 😒
to byl dnes,ale líný den...brrr..přečetla jsem půlku knížky.

ankava
8. máj 2010

ahojky pet.s... já taky četla jak o život... čtu teď od Barbary Erskinové - Žila jsem před staletími. Už od ní čtu třetí knížku a je to dost dobrý čtění - prolínání současnosti s keltskou minulostí. Co čteš ty? mě dochází zásoba a budu muset vyrazit do knihkupectví.
Tedy měla bych se asi pomalu začít učit mezinárodní výkaznictví, protože chci jít v červnu na zkoušku, ale to je děsnej opruz a celý IFRS a IAS aUS GAAP atd. mě vůbec netankuje....
od včera poledne je mi zase pěkně šoufl... večery zase trávím s věrnou porcelánovou přítelkyní... ta stojí pevně na místě na neuteče 🙂

mnatasa
9. máj 2010

chcem popriať všetko najlepšie všetkým maminkám a ženám ktoré majú túžbu stať sa maminku ... "Nezabúdajte že kto prosí ten dostane ... prosím Pána aby posilnil vašu trpezlivosť a dôveru! Všetko je možné tomu kto verí, aj keď je to niekedy veľmi ťažké a zdá sa byť nemožné ... 🙂 🙂 🙂 ...

gejbule1
9. máj 2010

mnatasa ahoj 🙂 Jsi tu poprvé,že tě ještě neznám?
Taky se snažíš o miminko?Já už prosila tolikrát aby to vyšlo a už mám za sebou 6 neúspěchů,že už věřit pomalu přestávám 😒 že to vyjde.

pet.s
9. máj 2010

ankava...člověče..já do dětí byla četnář snad všeho, co měla písmenka. Jako pubertačka jsem četla Remarqua, Steinbecka, Rolanda. Co mám děti, tak nemůžu číst nic smutného a drastického. Ted nějak preferuji českou literaturu. Vřele doporučuji Simonu Monyovou - mám ji celou. Nejlepší jsou Střípky z ložnice, Jednou nohou v blázinci, Deník citového vyděrače.pak miluju Magdu Váňovou - taky ji mám celou. No pak tradičně Viewegh, ted čtu Ivu Hlaváčkovou - Horší už to nebude.Docela dobrý:Ale co jsem snad četla za nejkrásnější knížku je Khaled Hosseini - Tisíce planoucích sluncí a Lovci draků. To jsem dočetla a bylo mi to líto, protože jsem věděla, že se tomu dlouho žádná knížka nevyrovná. Kdysi jsem takhle milovala Větrnou hůrku.
Jo a ještě jsem četla Dan Brown Ztracený symbol-taky dooost dobrý. 😀

mnatasa..děkujeme..u nás doma si nikdo ani nevzpomněl.. 😒

gabikri
9. máj 2010

pets : Monyová...tak to je bomba!!! Mám od ní Tchyně a uzený a Já o koze on o voze....takhle jsem se dlouho nezasmála 😀 😀
Přečetla jsem to jedním dechem 😉
Tu první knihu jsem myslela, že psala podle mně 😀 😀 Musím si od ní ještě něco objednat...ta ženská má neskutečný humor 😀

zulik
9. máj 2010

Jéé, holky, Monyovou jsem zrovna četla včera, v pátek jsem začala a včera dočetla 😀 Matku v krizi. Něco už mám od ní taky načteno. A Viewegha taky hodně čtu, každé Vánoce dostanu jednu knížku od něj. Jen se mi zdá, že dost často píše o Nuslích a okolí, kde se i často pohybuje 🙂

zulik
9. máj 2010

Doporučuji taky přečíst, docela jsem se u toho nasmála: Judith Newmanová: Deník postarší prvorodičky aneb Jak se žije mamosaurům. /z obsahu: autorka se snaží 7 let otěhotnět, podstupuje různá vyšetření a IVF, nakonec se zadaří a v 41 l. má dvojčata kluky a vše kolem toho popisuje až do jejich 1,5 roku věku/ 🙂

gabikri
9. máj 2010

zulík : tak to je přímo literatura pro mně....díky za tip 😀

pet.s
9. máj 2010

zulík jdu si ji objednat.Zítra se po ní kouknu.
Já tady ted mám ještě nepřečtenou Dorothee Noltteová - Jak na svět přicházejí mámy. Nevím , nečetla jsem. Uvidíme.

Gabikri..no Monyová je boží...já si objednávám knížky přímo od ní a vždy si je se ségrou rveme z ruky.

gabikri
10. máj 2010

Dobré ranko 😵 😵 😵

pets : já si taky objednala tyhle dvě z jejího webu.....dokonce jsem ji tam vysekla poklonu a ona mi pak osobně poděkovala na mail...to mě potěšilo 😵

Jinak já desátý den a test negativ....takže se pomalu loučím s úspěchem 😖

aja37
10. máj 2010

Ahojte baby ... tak ja som v piatok bola v Geste a vyziadala som si celu dokumentaciu s tym, ze chcem skusit este native. na moje velke prekvapenie mi to ochotne odfotili, takze pohoda. drzte mi palce vo stvrtok rano idem do Iscare.

Hadonoska ... ani neviem, ci si to este precitas ... snad sa k nam raz vratis. Je mi to velmi luto. Zivot je hold raz taky a raz onaky. A pre teba je to teraz urcite tazke, ked to doslo ako blesk z jasneho neba.

ankava
10. máj 2010

pet.s Hosseiniho jsem četla nedávno, já tak do 25 četla taky absolutně všecho, pak jsem najednou měla pocit, že se musím strašně vzdělávat a že jiné čtení než ekonomické literatury a jazykových učebnic je ztráta času a hodně dlouho jsem přečetla tak dvě knížky za rok, no a asi před rokem jsem to dokázala konečně hodit za hlavu a ke čtení jsem se vrátila. Díky za tipy. Já se české literatuře zatím dost vyhýbala, ale určitě to zkusím.

gabriky, ještě neplaš... 10. den ještě není tak dlouhu.. to se zlomí

aja... hodně štěstí

ankava
10. máj 2010

UUUUFFFFF 🙂 🙂 holky moje zlatý... tak můj prcek roste 🙂 🙂 jsem 8+1 a mimčo je dokonce 9+0, byla jsem odeslána k mému gynekologovi, že už se mnou nechtějí v CARu nic mít. Tentokrát, když najela na miminko, tak jsem viděla jen tu šmouhu a žádnej pohyb, tak mi zatrnulo... a doktorka.. tak se podívejte, jak mu krásně bije srdíčko... no, mě spadl kámen ze srdce...ale fakt jsem to tentokrát neviděla
já ani nevím, jak to popsat, jak mi teď je 🙂 🙂 🙂

danielax
10. máj 2010

ankava.... gratulka k fotečce! 🙂 No vidíš, zase budeš na chviličku klidnější 😉 Já chci takyyyyyyyyyyyy

danielax
10. máj 2010

gabi.... ještě nezoufej... určitě neříkají nadarmo že se má testovat 14. den, pořád ještě máš šanci 😉

ankava
10. máj 2010

danielko... plivu na tebe jeden těhuplivanec.... ať se vám brzy zadaří 🙂
a ostatním taky 🙂

už jsem se objednala ke svýmu doktorovi... sestra řekla, ať přijdu hned ve čtvrtek.... že mě někam vmáčkne.. tak to si asi počkám...

danielax
10. máj 2010

ankava...... díky 😉 To je jak já dneska na ortopedii 😀 Inseminaci budeme muset asi odložit na červen.... konečně mi někdo začal něco dělat s tím loktem....dostala jsem obstřik, léky, ortézu... dneak o bolí tak, že bych tloukla hlavou o zeď 😒 😒 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre