Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

pet.s
15. okt 2009

Tak jsem se ted rozčílila u zpráv. Na Karláku našli holčičku v igelitce!!Stačila ještě chvilka a při těhlech teplotách by nepřežila. Pane Bože a my tu div neprosíme na kolenou za zdravé dítě?!!!!???!!!. K sakru. K sakru.

janettka
15. okt 2009

gejbule jsem spokojená,paní dr byla hodná,vzhledem k věku se snažila všechny vyšetření uspíšit.pet.s taky jsem se nasrajdila!!!

izina
15. okt 2009

Jo, s tou holčičkou je to smutné, ale na štěstí to vypadá dobře. Také mi to hnulo žlučí. Káči pitomé, vůbec si neuvědomují, co můžou mít.
Tady celý den sněží, ale nedrží. Horší je ten fičák. Byly jsme s princeznou ve městě a chudák navlečená ani neusnula.
40 neni žádný věk, takže vám děvčata přeju to, co ostatní a navíc brzké těhu a bezproblémové těhu.

pajka00
16. okt 2009

ahoj holky....tak jsem se dívala včera na zprávy...a viděla jsem se tu kalamitu....od nás pár kilometrů a tady ani vločka...jen zima a mrholení...a tam závěje a sněhu jak v lednu.
No s tou holčičkou-nechápu, proč ji nedala do baby boxu...mimčo by bylo v pořádku a po ženské by nikdo nepátral....tak ji budou hledat a ještě ji zavřou-fakt kráva. Snad bude v pořádku a někdo si ho adoptuje.
Tak jsem to ještě nedostala...asi se cysta drží fest-mrcha....a ráno jsem si dělala těhu-test-jen pro všechny případy a samozřejmě negativní...to mě štve, když to nejde jak má. V pondělí jdem do caru na výsledky a bude mít radost, až mu řeknu, že mám cystu.

bsik
16. okt 2009

Ahoj, zdravím.Včera tada byl fičák. Vrátila jsem se uplně zmrzlá, Ale nábytek pro mladou je doma a můj může o víkendu montovat. Ještě tomu našemu miminku by jsme měli koupit alespoň tu postýlku 😉
S tou pohozenou holčičkou je to hrozný.......vůbec nechápu jak ta "matka" přemýšlí...........že je jí úplně jedno jak to miminko dopadne.......Mě to prostě hlava nebere.
Dneska jdu ke kadeřnici......myslela jsem, že vydržím až po porodu, ale nějak moc rychle mi teď rostou vlasy a jediný účes, který mi drží, je culík.

pajka00
16. okt 2009

aspoň budeš krásná do porodnice 😀

gejbule1
16. okt 2009

Dobré ráno holky,s tou holčičkou je to smutný.Někdo se snaží jako blázen stojí ho to spoustu peněz a jiný si toho vůbec neváží.Je to nespravedlnost!!!!!Ach jo ☹
taky bych potřebovala ke kadeřnici .V červnu mi to jedna zkazila tak jsem šla na opravu a musela jsem jít úplně nakrátko.Teď mi to dorůstá a ta délka je teď k vzteku ☹ .Musím ještě počkat jinak bych to měla zase krátký.

pet.s
16. okt 2009

Ahojky děvenky, no já o tom přemýšlela, že snad žádná normání ženská tohle udělat nemohla. Spíš mám takovej pocit, že to udělal chlap. Třeba ji řekl, že ho odnese do babyboxu a protože chlapi jsou srabi, tak ji pohodil. No nevím jen úvaha.
Mně ostříhala před pár dny dcerunka. Docela pěkně. Ještě bych potřebovala nabarvit.Že by se mi konečně začaly úročit peníze za školné na kadeřnici? 😉
Včera jsem měli ve firmě kontrolu z FÚ.Chlapovi bylo divné, že se furt hrabou mzdovými listy a výplatnicemi. A já večer přišla, že jsem omylem celý rok v jedné mzdě vykazovala daňový bonus,ale paní si nechala udělat daňové přiznání sama a já ji na potvrzení ten bonus nenapsala, takže bonus vlastně dostala 2x.Vůbec nevím, co s tím budou dělat.Takže průůůser. Přijdou za 3 týdny.Bolí mě z toho žaludek a ten můj chlap mi na to řekne s úsměvem, no a co? Tak zaplatíme pokutu, no!
Doufám, že mě nezavřou. Tohle je moje první kontrola z FÚ. ☹

pajka00
16. okt 2009

¨Pets.A tys věděla, že ona si podá daňové přiznání sama a zapomnělas jí na potvrzení ten bonus připsat?

pajka00
16. okt 2009

Přece když vyjíždíš potvrzení o příjmech za celý rok kvůli daňovému přiznání, tak se tam ten bonus taky musí ukázat..to neděláš ručně. A navíc jí nic nepotvrzuješ-jen jí dáš potvrzení z PC a hotovo ne?

gejbule1
16. okt 2009

pets já vím že to je pro tebe stresující ale chybu může udělat každý.Já taky dělala účto a dotace pro Mč Praha 8 a občas se nějaký průser taky objevil.Já měla super šéfa a vždy stál za mnou.Za to tě nezavřou neboj.
Můj manžel by reagoval stejně jako tvůj.Jak říká každý průser se dá řešit 😀 .

janettka
16. okt 2009

ahojky holky,pet.s nic se neděje,bylo to neumyslné,tak to vrátíte FU vy,plus penále a budeto...neboj.

pajka00
16. okt 2009

To v každém případě-nedělej si z toho hlavu-to je detail🙂 Kvůli tomu tě nebudou nikde popotahovat nebo z toho dělat bůhví jaký malér....To se vyřeší,vůbec si z toho nic nedělej.Jen mi nejde do hlavy,jak se to technicky mohlo stát🙂-protože to taky dělám.

janettka
16. okt 2009

pájko mě taky moc ne,zkoušela jsem to zadat v programu,pořád mi tam ten bonus skáče.Pájko co ty?Už jste v tom snažení nějak pokročili??Čeká tě ten CAR?

irafa
17. okt 2009

ahojky holky
teda pets ale to bylo od ženske taky podraz dyt ji muselo bejt jasny že to ma dvakrat a neměli by to vymahat spiš po ni dyt je nefer abyste to vraceli vy a ona natom vydělala no ne snad by se to mělo řešit i sni
njnale řeknou že si chybu udělal ty vid ale jak piše pjka pokud si to dělal na komplu tak by ti to mělo vyject automaticky tak se divim ale je to podraz od te ženske taky že jo kor dysi dělal přiznani z deně tak ji muselo bejt jasny pokud tomu ovšem rozumi že jestli ji to dělal někdo jinej tak taky otom nevi a ten co ji to počital se řidil tvym papirem njn nezavidim ti to taky se dycky klepu dyž du na ko na fu zatim vše v poho ale nikdy člověk nevi vid dyž chcou něco si dycky najdou
tak ti držim všechny pěstičky at s eto vyřeši jen ve vaš prospěch nebo at to tolik neboli budou za chvilku vanoce že jo tak papapa

zaenab
17. okt 2009

Ahoj holčiny, tak jsem měla vesele stimulkovat, ale hned první den menzes jsem chytla nějakou virózu a musím ještě cyklus počkat. Pak se snad toho nativu dočkám 🙄

pet.s
17. okt 2009

pajka a janetka..to je složitější..to by bylo na IP.
No uvidím. Jak to dopadne.

gejbule1
18. okt 2009

Ahoj holčiny,pěknou neděli.Počasí je ubrečený tak ani nevím co budeme dnes podnikat 🙂 .potřebovala bych uklízet ale vůbec se mi do toho nechce 🙂 .

pet.s
18. okt 2009

Ahojky gejby, my celý víkend účtujeme. Dětíčky jsou na přes držku. Teď jsem tu zpucovala mladýho a na mladou to čeká v 6 až dorazí domů. Ještě, že ten taťka je hodnej 😀 😀 Už se těším až všichni zítra vypadnou a já se budu uklidňovat fyzickou prací. 😀 😀 😀

pajka00
19. okt 2009

dobré ráno kočky....tak mrcha ještě nepřišla, test negativní,prsa nebolí...zpoždění mám 4 dny. Fakt to bude tak jak jsem říkala......vajíčko se asi předělalo na cystu a tak to dělá paseku. To mě tak štve!!To mi ještě scházelo. Dnes jedeme Janetko do Caru na výsledky krve...tak jsem hrozně zvědavá, co nám řeknou.Asi budu muset ve čtvrtek k mojí Dr.na injekci, aby se to rozběhlo...No já vidím stimulku přes vánoce....krucifix....asi do přešoupnem na leden...i když-já si to fakt můžu dovolit, když mám "tolik" času🙂) no nic,uvidíme, co nám dnes řekne...Hezký den..ať nám aspoň chvilku svítí sluníčko.

gejbule1
19. okt 2009

Ahoj holčiny,já měla MS zase šíleně slabou.pajka budu na tebe myslet ať dobře dopadneš 🙂.
můžu se jako naprostý laik zeptat co to je ta stimulace?
janetko ke komu chodíš v Pronatalu?Já jdu k dr.Lazarovský znáš ji?
Holky za jak dlouho jsou výsledky krve?

janettka
19. okt 2009

gejb,v pronatalu chodíš většinou k tomu,kdo má službu.Já byla u dr.Slámové,pak jsem se trefila na UTZ na Kulta a ten mi dělal i inseminaci...stimulace je to že běreš hormny...na stimulování vaječníků aby se ti vytvořili foliky které obsahují vajíčka....V Pronatalu jsou všichni fajn,neboj.Kdy razíš?

gejbule1
19. okt 2009

janet díky za vysvětlení 🙂 My jdeme ve středu 😉 Už se těším i když nevím na co ale alespoň se něco začne dít.

janettka
19. okt 2009

sepíšete diagnozu,vezmou tobě a manželovi krev a zřejmě se domluvíte na spermiu,my ho už měli sebou udělaný...byla jsme po revizi 6tt tak jsem dostala žádanku na genetiku a čekali jsme na 3měsíc e po revizi a bylo naplánované IUI,mezitím chodili výsledky z krve...

pet.s
19. okt 2009

Ahojky děvenky, tak ode dneška už patřím do této rubriky i věkem. 😔 No není se čím chlubit. Brala bych tak 25. Ale ne na prd... ale roků. 😀

pajka00
20. okt 2009

Dobré ráno🙂 Pets-velká gratulace!🙂 Hlavně, ať se ti splní co si přeješ-nebo aspoň půlka🙂Zdraví,pohodu a mimčo.
Tak včera jsme byli v Caru.....krev u obou výborná-bez jakýchkoliv nálezů. Cystu žádnou nenašel---což sem byla překvapená, mrcha ještě nepřišla,dal mi dvojnásobnou dávku agolutinu a mám počkat. Až to dostanu, tak si začnu píchat - kruci zapomněla jsem jak se to jmenuje, dostala jsem 10 injekcí a pak nastoupíme na IUI-inseminaci....tak mi to tam všecko Dr.vyzpíval, tak jsem jen lapala po dechu. Sestřička mi ukázala,jak se míchají ty dvě látky v jednu a jak si to mám píchat....tak jsem si říkala,že nevím, jestli to zvládnu. Jo a ptala jsem se, jestli náhodou nemůžu být těhotná, když mám zpoždění 5 dní, a prý mám sliznici jen asi 7mm což je málo na těhotenství a i kdyby náhodou jo, tak agolutin neublíží-právě naopak...Takže ted počkám a uvidím...

janettka
20. okt 2009

Hodně štěstí,zdraví...hodně stěstí zdraví milá pet.s!!!Přeju ti ať jsi zdravá a šťastná a mimčo k tomu! 🙂
pájko tobě gratuluju k dobrým výsledkům a hurá do toho!!

gejbule1
20. okt 2009

pajka tak to je dobře že cstu nemáš.už to máš dobrý začíná ti snaženíčko 🙂

pajka00
20. okt 2009

joo🙂neívm, jestli se mám těšit nebo naopak....Zatím čekám na mrchu...tak uvidíme, kdy se uráčí 😠

irafa
20. okt 2009

ahojte holky
pets tak vše nej enj nej nej a at se ti splni tva nejtajněši přani
mame už jmeno budeme mit princeznu Elišku

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre