Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

minka051
31. mar 2010

pajka no ved ja ešte uvidím či naberiem odvahu testovať v piatok, ale v nedelu už ano lebo to idem k rodičom a rada by som vedela na čom som. Ak teda sa už niečo ukáže.

ankava
31. mar 2010

u přirozeného těhu mám zkušenosti takové, že u prvního jsem dělala test 2 dny po termínu MS a měla jsem čárku tlustší než tu kontrolní.... stejně to nedopadlo.
u druhého jsem testovala 3 dny před MS a byl tam duch, ale až po uplynutí doby, v den MS byly čárky tlustší, ale taky až po těch 5 minutách ( v ten den jsem měla HCG 174)- potrat přišel dřív než u toho prvního
takže mi věřte, že mám fakt strach testovat dřív jak těch 14 dní od ET, že bych třetí neúspěch hodně těžce nesla...
nevím, zatím pořád věřím, že bude úspěch.
Jen tak pro zlehčení naší situace.... vyprávím těm embryjkům, povídám si s nima, jak kdyby už byly v kočárku... a možná už ani nejsou... tak si tak říkám, jestli nejsem trochu ujetá, připadám si trochu jak tak bláznivka, co jezdí po parku s kočárkem a panenkou a myslí si, že je maminka 🙂 🙂

ankava
31. mar 2010

k těm fotoblogům... přijde mi to trochu uhozený, že nevidíme slovenské a holčiny ze Slovenska zase naše české...
když je společná diskuse, tak proč ne i vše ostatní... moc to nechápu.

minka051
31. mar 2010

ankava myslím že si úplne v pohode a žiadna ujetá ako hovoríš. Je dobre že sa snimi rozprávaš a nemysli na to, že tam nie sú lebo tam brušku stále sú aj zostanú. 🙂

pajka00
31. mar 2010

Minka nevidím tvůj fotoblog a nevím, proč to neudělají dohromady.....pokud jsi přihlášená kdekoli.
Ankava klidně si vykládej,vždyť tím nemůžeš ničemu uškodit a jestli tam opravdu jsou-jakože musí člověk věřít, že ano, tak tím líp🙂

pajka00
31. mar 2010

ale dřív to normálně šlo se podívat komukolik do fotobloku..slovák nebo čech. Ale už jsem se přihlásila na sk.a podívala jsem se..a když přejdu zpátky,tak vidět nejsi..

zkousim
31. mar 2010

Pajka,klikni na Minky fotku...ono se ti to otevře........jinak hezý den..pa

ankava
31. mar 2010

nojo, zkouším, máš pravdu, ono tě to přesměruje, jak jsi na to přišla???? 🙂

pajka00
31. mar 2010

joo dobrý🙂

hadonoshka
31. mar 2010

Ahoj holky, já musím napsat alespoň pár slov, protože vůbec nestíhám a když sednu k pc tak stihnu akorát tak napsat do snažilek po potratu. Tam to těhulí jedna za druhou, tak se tam chci nakazit 🙂.

V první řadě co jsem přelítla poslední dvě strany, tak mám strašnou radost z awal že to vyšlo, já jsem chtěla napsat už minulý týden jakou máš krávu doktorku to mi hnulo pěkně žlučí co ti řekla, ta je na přesdržku. Fakt jsem moc ráda, že ti to vyšlo a že jsi jí "natrhla prdel" 😀 Strašně ti závidím, protože máš termín 3 dny před mýma narozeninama a budeš mít mého vytouženého Střelečka. Já jsem zvědavá, jak dlouho mi to bude tentokrát trvat.

Minka budu na tebe myslet, držím pěsti a věřím že se bobek uchytil, je jaro, to prostě musí vyjít.

Ankava to samé, držím pěsti a myslím na tebe, holky hlavně žádný stres, já jsem se minule furt bála a bylo to k prdu, vsadím se že ten můj věčný strach a stres mohl mít na to vliv že to nedopadlo.

Nestíhám dočítat, takže pokud je tu ještě některá v očekávání, tak přeju ať to všechno dobře dopadne.
Já mám teplotu a děsnou rýmu a kašel a jsem zalezlá alespoň na pár hodin v posteli, odpoledne musím jet do prahy zapomněla jsem podat přehled pro zdravotní pojišťovnu, tak budu muset do té zimy, to je hnus.
Venku jsme začali pěkně makat, tak nemám vůbec čas na koníka, jen chodím sem tam číst, v létě jsme se stěhovali do nového a teď nás čeká dodělat bránu (jsou tu zedníci a vylévají základy pro sloupky), příjezdovou cestu, terasu, do toho děláme nový plot a výběhy pro zvířata, prostě práce jako na kostele. Jenom dva dny mi trvalo než jsem vyčesala všechny dlouhosrstý králíky, to bylo šílený. Měla jsem na sobě tolik chlupů že jsem vypadala sama jako přerostlej králík.
Psala jsem vám, že jsem koupila miniprasátko? Má 10 měsíců a váží 7 kg a je to flekatej kaneček šíleně roztomilej. Začaly mi hárat obě fenky, takže jaro je tu v plném proudu.
Holky letím do postele, ještě mám pár hodin než pojedeme, musím to vyležet, čekají mně hromady prádla a úklid, je to nekonečný. Vždycky když se zdržím prací venku tak se mi to tak strašně nahromadí, potřebovala bych 3 lidi k ruce abych stíhala. No snad bude v létě klid až se všechno dodělá a konečně si toho nového baráčku užiju.

ankava
31. mar 2010

Ahojky, to jsem ráda, že si na nás taky nějaká maminka vzpomněla 🙂 🙂
díky za přáníčka nám všem,
já jsem taky zalezlá.. ohřívám bobky v mým břiše, a jsem ráda, že nemusím do práce,
stejně mě bombardují emailama, takže to mám trochu jako homeoffice, ale nepřeháním to...
jen to, co po mě chtějí moje holky, se kterejma taky kamarádím.
Do pojišťovny se chystám zítra, ještě s jedním přehledem, tak doufám, že nebude cedit a že tam nebudu stát týden....
chtěla jsem to mít z krku dávno, jenže jsem něco opravovala, tak tam musím až teď
máš se tedy co ohánět....
kurýruj se, ať jsi co nejdřív fit, ale musíš léčit jenom ty chřipkový bacily, ty co jsi chytla od těhulek, ty hejčkej 🙂 🙂 🙂

pajka00
31. mar 2010

No konečně Hadonoško, že ses ozvala!Lajdáš🙂 Ty máš teda ten zvěřinec čím dál větší...Hlavně se brzy uzdrav, ať můžeš těhulit vesele🙂 Mně za hodinu padla, tak se těším, jak doma lehnu k TV pod deku a mám takový pocit, že si i zdřímnu 😉 Dnes je to počasí fakt spací.

gejbule1
31. mar 2010

Ahoj holky zdravím Vás.
už se těším až budete některá testovat 🙂
pets zítra ti držím palce na UTZ

zkousim
31. mar 2010

ankávičko..odpověď : mě asi po tch injekcí vyrostl mozek místo vajíček...proto jsem tak chytrá 😀
no to asi nebylo moc vtipné,že.... 😒

hadonoshka
31. mar 2010

holky tady je něco, abyste se trochu navnadily http://www.layyous.com/ultasound/ultrasound_vid... já jdu zase ležet

hadonoshka
31. mar 2010

tak děvčata, negativní těhu test, takže jedu další kolo do prčic 😠

izina
31. mar 2010

Hadi,
to bude dobré, uvidíš, že už se to opravdu povede. To mě mrzí
Doufám, že ostatním se zadařilo. Držim, co se dá

hadonoshka
31. mar 2010

izi tobě se to povedlo, mně se to musí taky povést, jen doufám, že to bude brzy 🙂

pet.s
31. mar 2010

ahojky holčičky, jen nakukuji. Jdu do postele. Zítra ve 14 máme ten screening. Bojím a moc. večer napíšu. Pokud ne. Ležím v nemocnici na potratu 😢 😢 😢 😢 😢

yanny
31. mar 2010

Jdu na vás juknout po,.....no ani nevím jak dlouhé době.

Pets moc na tebe myslím, ale nebuj, už sis vše špatné vybrala!!!!!

Já jsem už asi, IVFka musela vzdát, už jsem na to neměla bojovat s můžíkem a ládovat do toho všechny korunky.

Ale moc bych se chtěla zeptat na Váš názor na opakovaný ovulační test DONA. ?????

Myslím, že HADONOŠKA a ZANNY ho používají.

Jak to vypadá, když jste tetovaly okolo ovu??????

pet.s
31. mar 2010

yanny teda tohle určitě něco znamená. ... 😀 😀 😀 Určitě jsi mi donesla štěstí!!
Holky já tu tak brouzdám po netě a koukám na ty NT. Nevítě náhodou jestli je možné,aby NT byly špatné a přesto se mimi narodilo zdravé? Něco jako falešně pozitivní NT screening?
Yanny...držím palečky ,,zkus na mužíka ještě zatlačit, Třeba povolí. Já jestli tohle těhu vyjde špatn, tak už asi do dalšího nepůjdu. ☹

pajka00
1. apr 2010

dobré ranko..pets nestresuj se, uvidíš, že to bude v pořádu!!Moc ti držím palce-mě to čeká příští čtvrtek. Určitě večer písneš, že je vše OK🙂
Hadi to mě mrzí, ale uvidíš, že se zadaří...jednou musí!! Doktor mi řekl,že jsme oba v pořádku, že by se zadařilo i bez IVF, ale že je to věkem, proto to tak dlouho trvá a ty budeš stejný případ.
Yanny ahoj...už jsi tu dlouho nebyla, ale jestli už přemýšlíš, že se IVF vzdáš, tak se ti nedivím. Ale třeba se ještě zadaří i bez IVF.Já jsem ovulační testy používala, ale netuším jakou značku.

minka051
1. apr 2010

ahojte
pet.s neboj silno držím palce a určite bude všetko v poriadku. 🙂 Hlavne mysli pozitívne 🙂 určite je všetko OK 🙂 🙂

awalancha3
1. apr 2010

pekné ránko želám.......... nech sa vám darí...... mne už prechladnutie pomaly prechádza....... ale vysmrkala som 3 a pol rolky WC papiera......... a dnes mam pocit, že mi začína byť tak tehotensky nevoľno........

minka051
1. apr 2010

awalancha ahoj to je dobre že ti je už lepšie. A tie nevolnosti by som brala už aj ja a velmi rada 🙂

pajka00
1. apr 2010

No to ti Awa nezávidím...mně bylo zle měsíc celý den....nic moc teda. Ale dá se to zvládnout, chodila jsem i do práce. Ale i teď nesmím odejít z domu bez jídla, protože mě z ničeho nic přepadne hlad a je mi hned špatně, pokud si něco nedám🙂
Minka jak je?

minka051
1. apr 2010

pajka ahoj stále rovnako je mi dobre včera trochu pobolievalo bruško ale už je fajn a mám bolavé a citlivé prsia. Tak zatial stále rovnako. Dnes idem doktorke dať si ukončiť PN ale celé sviatky som ešte doma a do práce musím 6.4. lebo mzdy neurobí nikto. Tak hádam už pôjdem do práce z dobrou správou teda aspoň podal testu lebo na krv idm 8.4.

pajka00
1. apr 2010

Jo tak to máš stejné se mzdama🙂 U nás to taky nikdo kromě mě neudělá. Tak snad bude vše OK a ty budeš moct nahlásit pozitivní zprávu🙂

minka051
1. apr 2010

Tak dúfam že ano. Tak ja idem budem tu neskôr. Pekný deň všetkým. 😎 😎 😎

ankava
1. apr 2010

ahoj holky,
pet.s asi to budeš číst až večer a to už budeš vědět, že je vše v pohodě. Ale i tak. Moje kolegyně se strašně dlouho snažila, měla mimoděložní, pak potrat, pak jí vzali vaječník,... 2x neúspěšné IVF a když byla před třetí stimulkou, tak skutečně zázrakem otěhotněla, a protože do ní pořád něco rvali, tak měli strach, aby miminko bylo zdravé, tak jí posílali od čerta k ďáblu, no a při jedněch testech jí vyšlo něco děsnýho a ona už se chystala na potrat, ale její doktroka řekla, že se ještě týden počká, tak se neunáhlili a další týden bylo vše OK a dneska má zdravou holčičku.

minka, jsem zvědavá na tvůj testík, držím všechno co mám 🙂

mě se včera zdálo, že mě pobolívají a pnou prsa a dneska nic, tak nevím, jestli už to není v háji,
i když na druhou stranu je to teprve 6. den a to bych při přirozeným těhu taky nic nepocitovala, tak nevím ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre