Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

awalancha3
16. apr 2010

ja mám na 100 % vybraný tento kočárek (farba modra alebo ruzova podla toho ci male bude mat pipika alebo nie 😉)

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?id=7546090
alebo
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?id=7546014

pajka00
16. apr 2010

Ahoj hadonosko....no téda...pokořila jsi rekord všech🙂 Ale je v pořádku, že napíšeš všechno co chceš.
Jo, čas šíleně letí...už jsem ve 4.měsíci...a ještě nedávno jsem se tetelila hrůzou, jestli vyjde test nebo ne.....
No co už s chlapama....lepší to nebude, ale snad aspoň při těch pokusech se zadaří. No já jsem byla u léčitele taky......když mi dal ruce na na břicho, tak jsem cítila tu horkost a jak se mi tam přeskládavají obratle nebo co to bylo....říkal,že tomu říká titris....jako ta skládačka...že se to tam všechno přeskládá jak má....Sice jsem neotěhotněla.....ale kdo ví....třeba se první IVF podařilo právě proto. Já teda taky piju kafe s mlékem....bez mi vůbec nechutná a tos mě teda překvapila...to jsem ještě neslyšela. Tak držím moc palce, ať se to zadaří a návštěva k něčemu byla. Je fajn, když takový člověk existuje a umí pomoct.
Awa..kočárek pěkný, ale na mě je moc....jak bych to řekla..panenkovský? Vypadá jak zvětšenina kočárku pro holčičky. Já mám radši sportovnější věci, ale důležité je, aby se líbil tobě a dobře se ti s ním jezdilo🙂

danielax
16. apr 2010

Tak testík je opět negativní a navíc jsem začala špinit- tmavě hnědý výtok. Už nevěřím, že by to dopadlo dobře ☹

awalancha3
16. apr 2010

pajka........... ano..... je taký cukrlátkový.......... ale strasne sa mi páči, lebo bude pre moje cukrlátko, pre malú bábiku.........dnes maju vsetci take s čiernm kombinované, a to ja nechcem...... len aby sme už v tých kočíkoch niečo mali 😉 teraz čítam o porodoch a je mi z toho ešte viac nevolno než mi je z tehu

daniela............čo tomu predchádzalo? prirodzené alebo ?

pajka00
16. apr 2010

Awa..to nečti🙂)) nenní nad vlastní zkušenost...každý to má jinak a nemá smysl se stresovat dopředu něčím,co tě třeba vůbec nepotká🙂
Daniel..to mě mrzí....ale to špinění ještě nic neznamená...to může být....krev máš zítra? Budeš muset holt vydržet na ortel od Dr. teprve krev je 100%....tak se ještě nestresuj.

awalancha3
16. apr 2010

pajka................... nech sa len probuh neopakuje scenár z mojho porodu pred 17 rokmi.............. 😨

zkousim
16. apr 2010

teda Hadi,fakt jsi trhla rekord........

zkousim
16. apr 2010

těhulky :
marja......................43 let.........přirozenou cestou čekáme mimi v 5/10
pets.........................40 let.........09/09 ukončení v 15tt pro VVV,nyní 3 IVF -OPU 23.1., ET 28.1.
...................................................2 embrya, 3.2.2010 - 6 den po ET máme //, TP 16.10.2010
pajka.......................40 let........1.IVF, transfér 28.1., // nalezeny 6.2., TP 21.10. 2010
awalancha3...........39 let.........19.3.našla //-10DPO,13DPO krevní test 110jed.potvrzené těhu
ankava..................39 let...........2x zaml. těh. ve 2009, 15.3. 1. IVF -stimulujeme, 26.3.10 ET 2 embryjka

Snažilky:
capenka..................39 let...........? DC .........12.2 zjištěny neprůchozí vejcovody ,březen začínám stimulat na minimálku
janettka...................40 let...........? DC..........2xMA,2xIUI,nyní oddych,snažení přirozeně
veruncik..................41 let............? DC..........5IUI, 1.IVF-3prázdné folikuly,nativ IVF, 2.IVF/nyní přirozené snažení
gejbule...................40 let............? DC..........celkem 5xMA,poslední 09/09,přirozené snažení od 1/2010
aja 37.....................38 let..........43 DC..........5xIVF/z toho 1xET-2xKET,1xET,3x bez ET/nyní přirozené snažení
gabikasz................40 rokov.....45 DC..........5potratov,beriem hormony a snažíme sa
biblia......................44 rokov......35 DC.........SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
zaenab...................39 let...........33 DC.........5 IUI, 1x nativ, do velikonoc pauza
pajinka111............38 let...........10 DC........ anovulační cykly,2x potrat,od března budu znovu brat clostilbegyt,utrogestan
hadonoshka.........42 let............15 DC..........SP 9tt. (26.12.09) - jdeme na to hned po mršce
izina.......................43 let..............? DC..........děvčátko nar.04/09, nyní přirozené snažení
iva..........................39 let...............? DC.........snaženie prirodzene
moncicic...............40 let..............? DC.........30.marca konzultace GYN FIVU

Umělkyně:

minka....................43 let..............? DC..........23.1.OPU,28.1.ET
gabikri...................38 let..............? DC..........1.IVF/ETjednoho embrya/negativ, 2.IVF 3 folikuly,všechny prázdné/ bez ET
jesterka.................39 let...........3 DC...........čekání na 1.IVF-květen nebo červen 2010
katy2......................40 let..............? DC..........2.IVF úspěšné.dcerka 2009,v máji KET
mascha................42 let..............? DC..........5xIVF,2X KET,1X nativ.-neúspěšné,květen 9 pokus
pecicka.................38 let...........24 DC...........2x minimálka s ICSI-neúspěšné,duben další pokus
zkousim...............39 let........... 30 DC.......... 1.IVF 29.3.2010 - stimuluju, 25.3. kontrolní UZ - malý folikul,stimalace přerušena
marrad................ 38 rokov........? DC............1. IUI (10/2009) -1.IVF (01/2010)neuspesne, ziados03/2010,05/201.IVF

Maminky:
11hanula.............44 let .. .........................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
irafa......................40 let .. .........................přirozenou cestou princeznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečná stanice
katy2.....................40 let .. ....................... 2.IVF úspěšné - Hanka, nar.6.6. 2009

zkousim
16. apr 2010

Pajinko,ty jsi zapoměla na naší těhulku Ankávičku 🙂
Hadi, dala jsem ti tam DC a i sobě.....ale vono je v tom stejně nějaký chaos 🙂

hadonoshka
16. apr 2010

jo zkousim to jo, ale tobě jsem taky chtěla kolikrát na něco odepsat, ale než jsem se k tomu dostala, tak jsem to zapomněla. Na tobě se mi líbí že jsi takový "péro" 😀

daniel pokud tam 10DC není ani náznak tak už to vypadá trošku hůř, ale jak píše pajka, ještě je čas pár dní a může se objevit až 12 DC. Pokud se nerozjede klasická mrcha tak je šance pořád a to špinění nemusí nic znamenat.

Jé awal ty máš hezký starosti, kočárky se mi taky líbí ty panenkovský a na starosti s porodem je času dost, tak klid 🙂
Holky dneska jsem nějaká netahavá, ale nedá se svítit a musím jít měnit morčatům. Doma jich mám 60, tak mám zase pár hodin co dělat, ale budu chodit nakukovat. Dneska se mi nechce makat, ale kecat.

pajka00
16. apr 2010

Hadonosko, já tě obdivuju s těma zvířatama....já nechci doma ani rybičku. Nemám ke zvířatům vůbec vztah a jsou mi šumák...takže si ani pořizovat nikdy nic nebudu. Včera jsem otevřela dveře ven a šup už tam byla kočka. Ona je hrozně ofrklá...pořád se tu potuluje a už u nás byla asi 4x...Tak nám prolezla celý barák, než jsem ji vylákala pryč.....jakmile jsem jí přistrčila k čumáku něco k jídlu,aby se nalákala,tak se začala otírat hlavou...ale šla....musela...🙂) Mě spíš baví pozorovat zvířata jen z okna, jak se nám tam promenádují přes zahradu-ještě nemáme ploty, párek divokých kačen, zajíci, bažanti, ptáci v krmítku....tady to mi nevadí..ale mít něco doma...ani náhodou 😉

ankava
16. apr 2010

dani, zkus ještě chvilinku doufat, dokud nepřijde mrcha, tak je pořád malilinkatá naděje.

zkouším ono s těmi DC v tabulce je chaos, protože je nás už tolik, že to strašně špatně dá uhlídat,
důležitý je, aby se řady první a posledni kolonky rozšiřovaly 🙂 🙂
Ale jsi hodná, že mě pořád cpeš do těch těhulek, doufejme, že tam fakt patřím 🙂

já už zase ráno vstala s depkou, že to bude blbý, píchlo mě tak v břiše, když jsem vstával, že jsem skoro vyjekla, jako kdyby se mi tam zapříčil sval a přeskočil. Už jsem si sama sobě fakt protivná. Před přítelem dělám, jak jsem strašně v pohodě, protože jinak by mě asi praštil něčím po hlavě.

Já až budu vybírat kočárek, tak taky spíš něco sportovnějšího, abych ho nepřevrátila, až s ním budu jezdit na bruslích. Kočárek koupíme nejspíš v bazaru. No a pak koupíme takový ten vozíček, co se dá dát za kolo, abychom mohli jezdit na výlety. A ten určitě nový.

pet.s nenech si do toho kecat, ale na druhou stranu buď ráda, že sestra alespoň projevila nějaký zájem. 🙂

pet.s
16. apr 2010

ahojky holky, tak jsem vás dočetla a mizím na chatu. Večer. 😉
Danielko..uvidíš z krve a když ne, tak příště to vyjde.

danielax
16. apr 2010

awalancha3... předcházelo umělko.... jinak vám holky všem díky za podporu 🙂 Zatím pořád jen trocha špiním, žádná krev.Tak jsem zvědavá. Na krev jdu v pondělí, holt to už nějak vydržím 😉

ankava
16. apr 2010

danielko, to budeš mít dlouhý čekání, ale kdyby to nevyšlo, tak to určitě zkusíte znovu, viď?
ještě máte spoustu času.

Já se po tý ranní depce dala trochu dohromady a od snídaně mám jenom hlad a pořád se tláskám, tak jsem zvědavá, kolik toho dneska spořádám.

minka051
16. apr 2010

danielax len počkaj na krvičku. Ak sa mrcha nespustí tak to múže byť len dobré znamenie. A kedy si mala normálne mrchu dostať.

danielax
16. apr 2010

ankava.... pokud to nevyjdem už do umělka nejdeme, maximálně IUI- na tom jsme dohodnutí- stavíme a fakt na to nejsou korunky ☹

minka051... mám to dostat zítra, mám dlouhý cyklus- 32.dní. Tak nějak jsem brouzdala na netu a říkala jsem si, že třeba se zahnizďuje dýl, když mám delší cyklus 😉 Každopádně pořád běhám na záchod, jaký je stav. Pořád stejný slabý, tmavě hnědý výtok. Asi tak, že vložku mám čistou, jen papír..... Možná to píšu pitomě, ale jsem z toho maličko přešlá....

ankava
16. apr 2010

danielko, jestli máš stejný výtok už druhý den a mrcha nepřišla, tak by to ještě nemuselo být beznadějné. Uvidíš na té krvi.

já byla ve městě a trochu jsem si tak pro radost ponakupovala, koupila jsem si boty k džínům...
a pak jsem si ve výprodeji v Triole koupila po 190 Kč dvě pěkný podprsenky. Tak jsem měla takovou radost. Já mám dost problémy s prádlem, protože normálně mám velikost 70D a teď když mi ještě trochu nakynuly, tak jsem si koupila 70E, no a počítám, že jestli se dohrabu až do kojení, tak takový číslo snad ani nevyrábí, no a pak snad někdy se vrátím k těm E a D. Za ty peníze, i kdyby mi měly dva roky ležet v šuplíku 🙂

přeju vám sluníčkový víkend 🙂 🙂

hadonoshka
16. apr 2010

teda anky, myslím že tvoje velikost je snem mnoha mužů. Já mám 85B a jsem ráda 😀

danielax
16. apr 2010

ankava, zatím špiním od dopoledne, teď jsem byla se synátorem ve městě- zítra má 15té narozeniny. Jeho největší přání dotykový samsung star jsme po oběhání snad všech prodejen s mobilama odložili. Nejprv prskal trocha, ale pak pohodička. Vybral sizatím zrcadlovky a byl spokojený. Já taky- koupila kjsem si krásný kamínkový náhrdelník. Zlevněný o 50%, takže radost dvojnásobná 🙂 Chvilku jsme si sedli v kavárničce a pak honem domů- byla jsem zvědavá jestli po tom pobíhání prorazí mrcha nebo ne.... a stav stále stejný...

jinak prodprsenky.. o těh mi povídej, já mám to E nnormálně a když jsem kdysi byla těhotná.....byla to šílenost něco sehnat 😀

danielax
16. apr 2010

teda píšu jak negramot 😒 jasně že ... o těch... a ne těh 😀

pet.s
16. apr 2010

Danielko a ty nemáš nárok na pokus od pojišťovny? Možná kdyby jsi se domluvila s lékaři v Caru, tak by ti dali léky, na které se nedoplácí.
Dotykové samsungy mají všechny naše děti. (moje a mužovi).Dostaly je od Ježíška. V krámě na nás koukali jak na blázny, že jsme kupovali tolik stejných mobilů. 😀 Jsou docela fajn.

izina
16. apr 2010

Ahoj děvčata,
dnes mi hádě usnulo dost brzo, jestli se ještě nevzbudí. Opravují nám v baráku velký výtah a do malého se kočár nevejde. Docela síla. Navíc jsem si musela vzít od našich čubinu. Bydlíme v 10 patře a s oběma holkama jít ven dá zabrat. Iz se hárá, musí být na vodítku a tahá jako blázen. Pro kočár chodim do auta, protože v kočárkovně je bordel a krade se tam. Když jdeme zpátky, zase ho tam skládám. Malá chce pořád chodit, ale jinam, než potřebuju, Iz táhne za psama a kočár sám nejede. Asi na nás 3 holky musí být pohled 😀 . A ze všeho nejlepší je, když u výtahu potkáme jiného psa. Škoda, že je Iz už stará, chodily bychom po schodech

danielax
16. apr 2010

Pet.s mám nárok do září, jenže fakt nejsou korunky. Šli jsme do toho s tím, že to jednou zkusíme abysme si jednou nevyčítali, že jsme to nezkusili. Šli jsme po jednom pokusu IUI hned na IVF úmyslně, abysme to stihli do toho září. Jsem relativně v poho- nepřipouštím si, že by to časem nevyšlo. Budeme zkoušet inseminace a mezitím se budeme snažit sami 😉 Kdysi jsem si dala hranici do 35 let, teď jsem to posunula do těch 42-43 let, pak už to vzdám, ale do té doby urřitě ne! 🙂

Zatím pořád jen špiním, spíš míň než dopoledne, ale s testíkama jsem skončila, počkám do pondělka na krev. Jsem dneska protivná sama sobě, přítel nění doma, před chvílí jsme asi hodinku povídali po telefonu, poznal že něco není v pořádku, mě ještě rozhodilo, že přijede až v neděli ráno.....nevím proč, občas se stává, že prostě nemůže dojet dom, musí pracovat....jsem zvyklá, ale dneska mi to prostě nějak nesedlo, je mi líto, že jsem tu sama.... navíc jsme se dohadovali o tom mobilu pro kluka....končí mi paušál, tak bych ho prodloužila a objednala mobil.... jenže moje milované dítě dostalo za dva roky dva mobily- jeden mu za měsíc ukradli a druhý za tři měsíce ztratil....no a chlap konstatoval, že to dopadne stejně i s tímhle.... což mi taky nějak nesedlo.... byla jsem protivná. Jenže když já pro něj nemám nic k 15tinám. ☹ Fakt jsem dneska jedlá, asi to zabalím a půjdu to zaspat.

amatka
16. apr 2010

ahoj dievca........dnesna krvicka dopadla nie tak ako som si priala....takze 4IVF zasa neuspesna....... ☹ ☹ ☹

danielax
16. apr 2010

amatka..... mám pocit, že moje krev dopadne úplně stejně 😒

amatka
16. apr 2010

danielko ....nadej a v to treba verit..........ja to mam uz potvrdene ale mrcha este nedorazila..........drzim ti palceky aspon tebe nech sa to podari ked ja uz som to nezvladla..........

izina
16. apr 2010

dani,
nezoufej. Já na začátku těhu také špinila a jaká je z toho princezna. A je jasné, že se ti v takových chvílích nechce být sama. Také nevim, jak budu Káje vysvětlovat, že je s náma taťka jen občas. Zatim to tolik nevnímá

amat,
nezoufej, vyjde to. Teď se drž

danielax
16. apr 2010

amatka... pořád brouzdám na netu, hledám a hledám a připadám si jak blázen....maličko naději si pořád uchovávám....

izina....taky máte tatínka chvilkového? U nás se to zlepší až se dostaví domeček, ale vzhledem k tomu, že jsme na začátku stavby..... ☹

danielax
16. apr 2010

izina, kdybych měla aspoň // na testíku.... ale zas dneska jsem 10.den po ET a kamarádka do mě hučí, že je brzo.....Strašně byhc chtěla věřit tomu že se teprve zahnizďuje a proto maličko špiním 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre