Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

odrik
10. máj 2011

@malvuska72
Ak smiem, rada sa pridam, velmi Ti fandim a drzim palce! Ja mam uz tiez maly kusok do 40- ky. Manzela a 11 rocneho syna. No a teraz som tehulka, ale bohuzial, nie velmi uspesna. Hroziaci MA teda zamlknuty potrat, kedze gestacny vak je bohuzial stale prazdny. Co sa da robit. Este cakam do piatku na zaverecny ortiel! Neboj, mala sa otoci, ked to bude uz treba! Moooc Ti drzim palceky!

malvuska72
10. máj 2011

@odrik dakujem za podporu,nestracaj nadej,ja som tiez
dva krat potratila,no a myslela som ze to tak dopadne i teraz,tiez s priatelom manzel mi zomrel a uplne neplanovane mala sa ujala a velmi sa na nu tesime🙂

odrik
10. máj 2011

@malvuska72
Moooc dakujem za podporu, si zlata. Ja som si precitala Tvoj pribeh, neboj, uz bude len dobre!!! Musi!!! Tes sa, oddychuj, vychutnaj si to! Velmi Ti to prajem! Ja sa budem drzat, a ked to nebude dobre, budeme este snazilkovat! Pa

malvuska72
10. máj 2011

@odrik drz sa a daj vediet ako dopadlo urite to zvladnete

odrik
10. máj 2011

@malvuska72
Dakujem, dam vediet.

mnamko
11. máj 2011

Ahojte,len tak na rýchlo,máme to perné malá je stále hladná tak už nevie čo skôr,raz cicík potom umelé a zobáčik stále otvorený,posiela foto nech sa aj vám zadarí

malvuska72
11. máj 2011

@mnamko jej,gratulujem,je krasna,podoba sa na maminku🙂

majca55
11. máj 2011

@mnamko gratulujem je krásna 🙂 dúfam že aj ja budem mat 😲

lilien33
11. máj 2011

@mnamko malá je nádherná.Já malé taky dávam umelé mlíko.
Dávám nutrilon ten na bolest bříška a ještě do něj sipeme aktilobacilky
je to něco co bejvá v mateřském mlíku štěpí to pliny v bříšku a umelí mlíko to neobsahuje.
Už tolik neplače snad ji to pomuže.
@malvuska72 neboj malá se ti otočí.Já mela taky malou příčně a týden před porodem se mě otočila.
@majca55 Taky se dočkáš krásného vonavého miminka.

majca55
11. máj 2011

@lilien33 ďakujem krásne 😲 už sa teším 🙂

malvuska72
12. máj 2011

@lilien33 duuufam,aj tak bude na 97%cisarsky rez,ale je mi luto malinkej,musi to tam mat tesne a nepohodlne

malvuska72
14. máj 2011

@odrik ahoj,myslela som na teba,ako sa mas?

odrik
14. máj 2011

@malvuska72
Ahoj moja, no dopadli sme zle, uz som doma po kyretazi a pomalicky, pomalicky liecim dusicku. Nech to certvezme, je to straaaasne tazke! Zdravotne som dobre a to ostatne snad bude casom tiez lepsie. Preboli, hoci nikdy nezabudneme, mohli sme mat nadherne Vianoce!!! Pozdravujem Ta, drzim palceky, myslim!!!

malvuska72
14. máj 2011

@odrik :(to ma velmi mrzi,viem co prezivas,poznam ten hrozny pocit.Ale nestracaj nadej,ono to pridre,ked to vóbec nebudes cakat,teraz by si mala ist nikam mimo,dovolenkovat,prist na ine myslienky,mne to vzdy pomohlo.Velmi ti drzim palce,bude dobre

odrik
14. máj 2011

@malvuska72
Velmi pekne dakujem za povzbudenie!!! Viem, co si si uz prezila Ty a je len obdivuhodne, co zena dokaze vydrzat a zvladnut!!! Hladame si nejaku pokojnu rodinnu dovolenku. Spolocne to zvladneme. Tebe neskutocne moooc drzim palce, som stastna, ze uz onedlho (v juli) mi napises, ze si doma z porodnice a babatko je najkrajsie na svete! Myslim na Teba a este raz dakujem za podporu!!!

malvuska72
14. máj 2011

@odrik dakujeeeeem,urcite sa ozvem co a ako,dufam ze vsetko dobre dopadne

odrik
14. máj 2011

@malvuska72
Si zlata, neboj, dufam, ze este aspon raz sa aj mne podari mat ten nadherny pocit, ktory som uz, vdakabohu, raz zazila a prajem ho vsetkym milym zienkam na tomto svete!!! Pekny den! Vsetko bude dobre, uvidis!!!!!

izina
15. máj 2011

@mnamko Ta je krásná. Držim palečky, ať je zdravá a prospívá.

monulienka866
16. máj 2011

🙂 ahojte vsetky snazilky sice nie som este 40nicka mam 38 ale tiez mam vela toho za sebou cakali sme na babetko 13rokov po prvom ivf nic na druhy pokus som cakala dvojicky v 3 mes.sme o jedno prisli ale narodil sa mi zdravy syncek pred 6 rokmi a minuly rok som spontanne otehotnela doktor vravel ze zazrak takze mame 5mes.dcerku nevzdavajte to zazraky sa deju zelam vam vela krasnych batozkov treba len verit

malvuska72
16. máj 2011

@monulienka866 graulujem,ako sa vola?my budeme mat Tamarku🙂

monulienka866
16. máj 2011

@malvuska72 ahojcek mame 6r samuela a mala sa vola sara-zoe tak drzim palceky uz to mas za par odkial si? 😉

malvuska72
16. máj 2011

@monulienka866 dakujem,som z novych zamkov a ty?

monulienka866
17. máj 2011

@malvuska72 ahojcek ja som z trnavy a ako budes rodit?ja som mala oba cisarske ale ten druhy bol horsi veru a ako mas stare prve?ale som zvedava ze? 😉

malvuska72
17. máj 2011

@monulienka866 v pohode,ale zakladne udaje mam vo fotoblogu🙂dcera ma 17 a tiez som ju mala cisarskym,caka ma to aj teraz,trochu mam strach

monulienka866
17. máj 2011

aha prepac som tu nova a kym nato poprichadzam ako to tu funguje.....tak po 17 rokoch?krasne

odrik
17. máj 2011

@malvuska72
Ahoj moja! Len sa Ty nic neboj. Co Ty uz mas za sebou!!! Ojojoj, jeden cisarsky je pre Teba malina! Ja dnes nic moc, jeden z tych smutnejsich dni. Slzy v ociach kazdu chvilu? Ale viem, drzim sa Tvojich slov, bude lepsie. Tak prajem krasny den, uzivaj si a mysli na same krasne veci!!!

malvuska72
17. máj 2011

@monulienka866 🙂aj ja som mala zaciatok chaosovy,ale je to lahke s je to super stranka

malvuska72
17. máj 2011

@odrik ahoj,ja viem,teraz mas smutne obdobie,ale cas a ludia ktory ta miluju ti dodaju usmev a samozrejme aj dovolenka a ani sa nenazdas.DRZ SA aj ja sa budem snazit vsetko zmaknut🙂

odrik
17. máj 2011

@malvuska72
Dakujem, jasne, ze vsetko zmaknes!!! Tak krasny den! Budem mysliet!

malvuska72
17. máj 2011

@odrik dakujem,aj tebe🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre