Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

ankava
9. feb 2010

Ahoj Tinusa, já v tomhle taky neporadím, ale když ti takovou léčbu nasadili, tak proč by to nešlo, já bych to viděla jako pravděpodobné.
Nafouklé břicho po tom klidně můžeš mít a být těhotná. Uvidíš jestli se dostaví mrcha.
Moje kamarádka (má dvojčata z IVF) byla po stimulaci tak nafouklá, že vypadala, jako kdyby už měla jít rodit, tak si myslím, že těch všemožnejch prášcích to u někoho asi přichází.

Pajko ahoj, já jsem po utrouši vždycky jako po prášcích na spaní a to ještě nejsem těhu, takže natož ty, to abys spala pořád.
pořád testuješ? kdy jdeš na krev?

veruncik
9. feb 2010

Ahoj, no utrouš je šílenej, nafukuje a chce se po něm spát...

Pajko, co dělají čárky, jsem zvědavá...
Ještěrka - nic si z toho nedělej, já jsem musela svoje IVF také o další čtvrt roku posunout zase kvůli konizaci čípku a rovnou mi udělali i hysteroskopii, ta byla ok. Takže teď jsem zdravá, ale stejně zatím žádné zázraky nejsou..Je to vše na dllouhou dobu

hadonoshka
9. feb 2010

pajko, jak to že nemáš v albu testíky? šup tam s nima

irafa
9. feb 2010

ahoj holky
tak naše mimi Eli spinka papa o sto šest chce bejt brzy velika 😀
ale musim uspavat sama nezabere to se ztekne a popadne hysterak že chce spinkat ji povoidam zavři očka a maš to a to ne to je ještě vic vykuli na mě
začiname se smat
jo a dnes sem se chystala do poradny a mame jit až za tejden ale chuděrka Věrka rozmrazila zamek zahřala auto odhazela hroooomaaaduuu sněhu kolem auta a pak táta vola nikam nepojedete je ledovka přes dvě dědiny až na statni je to děs nemate tam zimaky no myslela Věrka že se picne ale tak se holka trochu protahla
😅 😝
tak holky snažte se a šupky dupky do těhulkovani
pets tak at čarky vydržiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii koukala sem na nastaveni huraaaaaaaaaaa už si byla na odběrech a na kontrole??????? naš Jiřik se narodil 21.10
joooo a co jsem zjistila tak na netu sem si zjistila kterej den jsem narozena a je nas sedm jako dni v tydnu a jsme každej v jinej den takže super proto Eliška se musela narodit na novy rok byl to patek a tam jsme nikdo nebyl chytra to holka 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵

irafa
9. feb 2010

jj pets už sem si to přečetla v albičku tak přeju srdičko jako zvon papapapa mala se vrti tak ahoooooooooooooojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

pet.s
9. feb 2010

ahojky děvčata....konečně jsem se připojila k netu..náš nefunguje. Tak jsem se píchla sousedům na wifi síť 😀
holky já mám dnes den.Ráno jsme se s tatkou rafli kvůli sexíku.on je prostě ze staré školy a nesnese když si ženská říká o sex. Prý to působí vulgárně.Jo já chápu, že dříve platilo"sedávej,panenko v koutě...."ale když mám chuť tak nevydržím čekat až se tatínkovi zachce 😀 a to se pak taky nemusí chtít mě,že? 😀
Pak mě ve firmě naštvala jedna kravka.Většinou jsem na lidi slušná a mám trpělivost, ale tenhle cápek mě svojí arogancí vytočil. Trochu jsem ji postavila do latě. Až mě z toho rozbolel žaludek.
No a bolel a bolel. Až jsem blinkala. Blinkala jsem ve školce, na parkovišti, u mamky a ted zmírám doma. Je to strašné. Už jsem si snad vyblila i páteř. Mamka ja vyzvídala. Cože ti je špatně? Jsi něco špatného snědla? Moc dobře ví, proč je mi špatně, ale nezeptá se napřímo 😀 😀
Přijeli jsme večer domů. A kluk je taky nějaký špatný.Jen nevím, jestli se mu nechce do školy nebo mu je fakt špatně.
Tak přemýšlím jestli nemáme střevní chřipku nebo už to může být k těhotenstvím.Ale přijde mi to brzy, ne? Dnes mám teprve 1 den po zmeškané mrše.

pajka00
10. feb 2010

dobré ranko kočky....tak testík hezky tmavne-dělala jsem si dnes další....a zítra jedu na krev. Do albíčka jsem je nedala, protože mi blbne foťák, takže nemám jak.
Pets...může to být klidně i z těhu-každá to má jinak...já čekám mrchu koncem týdne a je mi pořád špatně z hladu🙂Ale pokud je to nějaký bacil-tak ať je brzo pryč hlavně!!!

hadonoshka
10. feb 2010

holky já jsem 18 DC a dostala jsem to, to snad není možný. Tak na Střelečka budu čekat o měsíc déle sakra. Pak se to nepovede a budu si nadávat, že jsme neměla čekat, ach jo. Teplotu mám pořád nahoře, neměla by při mrše klesnout?

pajka00
10. feb 2010

těhulky:
marja..........43 let....................přirozenou cestou čekáme mimi v 5/10
pets...........40 let.......34 DC......09/09 ukončení v 15tt pro VVV,nyní 3 IVF -OPU 23.1., ET 28.1.
...........................................2 embrya, 3.2.2010 - 6 den po ET máme //, TP ?
pajka..........39 let.......28 DC.....1.IVF, transfér 28.1., // nalezeny ?, TP ? ,krev 11.2.

snažilky:
hadonoshka..42 let.......18 DC......SP 9tt.- 26.12.09 -po únorové mrše budeme vyrábět Střelečka
gejbule........40 let.......5 DC.......celkem 5xMA,poslední 09/09,přirozené snažení
awalancha....39 let.......23 DC.....druhý mesiac "prirodzeného snaženia"
biblia..........44 rokov.....? DC......SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
capenka......39 let....................příprava na laparoskopii,potom znovu snaženíčko,
ankava.......39 let........21 DC......2x zaml. těh. ve 2009, čekáme na IVF.. březen 2010
minka.........43 let.........? DC......23.1.OPU,28.1.ET
jesterka......39 let........12 DC.....čekání na IVF, termín ještě neznáme
gabikasz......40 rokov....12 DC.....5potratov,beriem hormony a snažíme sa
gabikri........38 let.........? DC......1.IVF/ETjednoho embrya/negativ, 2.IVF 3 folikuly,všechny prázdné/ bez ET
aja 37........38 let........20 DC......5xIVF/z toho 1xET-2xKET,1xET,3x bez ET/nyní přirizené snažení
veruncik......41 let....................5IUI, 1.IVF-3prázdné folikuly,nativ IVF, 2.IVF - ET 30.1.
marrad...... 38 rokov.....? DC...... 1. IUI (10/2009) - neuspesne, 1.IVF (01/2010) 2 prazdne foliky - neuspesne ...........................................este nevieme ako dalej
Janettka.....40let.........21 DC.....2xMA,2xIUI,nyní oddych,snažení přirozeně

maminky:
11hanula.....44 let....................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
irafa..........40 let.....................přirozenou cestou přinceznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečna stanice

Upravila jsem tabulku,ale myslím, že DC není moc podstatný,co říkáte?
Jinak hadonosko-tak to nevím-já si myslím,že by měla klesnout....

hadonoshka
10. feb 2010

ahojky, no DC u tebe už ne, ale u nás ano, protože můžeme sledovat jak jsme která v cyklu daleko, no já ještě uvidím, ale zítra už tam budu mít asi 2 DC, rozjíždí se to.

Ale nemáš tam termín porodu a kdy jsi našla //

holky přijede mi tchýně jdu makat

gejbule1
10. feb 2010

Ahoj holky,my dnes byly plavat ale vůbec se mi nechtělo .Jsem nějaká nastydlá tak snad z toho nic nebude.
Včera u léčitelky nevím nevím.Ptala se proč jsem tam.Takže jsem řekla kvůli těhotenství.
Nejdřív mi dělala masáž zad v okolí ledvin.Prý jsou tam hormonální kanálky.adocela to bolelo.Říkala že tam mám bouli protože jsou ucpaný.Proto se prý nedaří otěhotnět nebo se potrácí.Není výživa miminka.Pak mi masírovala břicho-dělohu.Jestli prý chci otěhotnět nemám vůbec jíst jogurty nebo zakysané nápoje,kyselé okurky.Prý ničí spermije i vajíčka.Doporučila mi bylinky a když za měsíc neohěhotním mám přijít znova.Prý má po republice už tisíce dětí.Tak uvidím jak to bude se mnou 🙂 .Jo a máme se snažit i mimo plodné dny.Takže stále.
hadonoshka to to máš nějak hodně brzy.teplota by při MS měla klesnout.
pets,pajka tak se držte a hlavně ať čárečky pořád sílí 😉 .

gejbule1
10. feb 2010

jesterka taky jsem měla chlamydie a v imunologii EB viry.

jesterka001
10. feb 2010

gejbule1 - a dělali ti něco s tou imunologií?

aja37
10. feb 2010

Baby, ja uz 2den doma ... nudim sa neuveritelne. Ale choroba nastatie ustala, tak zajtra pojdem do prace. Ale choroba, nechoroba, snazime sa stale. Obcas mam pocit, ze mam v tom bruchu nejake krce a tak. Zvlastny pocit.

Jesterka, ja mam sice imunologiu v poriadku, ale od bab v CARe som pocula, ze ak si alergicka na spermie alebo tak, tak nariadia sex na nejaku dobu (napr. 3mesiace) s kondomom a k tomu kortikoidy. Tie maju trosicku znizit vlastnu imunitu a pomoct organizmu "zabudnut" na to, ze uz pozna spermie a berie ich cudzie teleso a nici ich. Ale mozno to liecia aj inak.

gejbule1
10. feb 2010

Mě našli že jsem prodělala mononukleozu a mám po ní v krvi stále aktivní viry. Doporučovali mi buď injekce za 6tisíc nebo léčbu Wobenzymem na 6.neděl.Tak jsem si ho koupila.Beru ho zatím jen 4dny ale v těhotenství se nesmí tak asi při ovulaci přeruším.

gejbule1
10. feb 2010

jesterka Co máš v imunologii špatně?

jabluncanka
10. feb 2010

Gejbi,

při ovulaci Wobenzym nevysazuj = on upravuje cyklus... 😉

gejbule1
10. feb 2010

ahoj jabluncanka,budeš sem k nám chodit?Jak jsi na tom ty?
Jenže on se nemá brát v těhotenství ☹tak co mám dělat?

awalancha3
10. feb 2010

ahojte,
po nejakom case sa vam ozyvam. Strasne moc gratulujem vsetkym tehulkam.
Ja osobne sledujem teplotu ako o dusu, zatial sa drzi, ovulacia asi bola, aj ked som nezachytila jej vrchol, ale podla postupneho zosilovania T ciarky a potom teploty v lutealnej faze usudzujem, ze ovu bola. teraz len straaaasne dufam, ze teplota neklesne, ked bude este 17.2. "nad ciarou" bude to skvele, a keby vydrzala do 22.2. nad ciarou tak testujem- ale to je este daleko.....vela stastia vsetkym prirodzene sa snaziacim (aj tym ostatnym)

gejbule1
10. feb 2010

awala pěkná fotka-jsi koča 🙂 a kdy budeš testovat?že by //?

pet.s
10. feb 2010

ahojky holky...tak tohle k těhu fakt nebylo,,ale bylo to strašné...i pohyb očí způsobil, že jsem zvracela. Hrůza. A kluk to měl taky. Jen mě štve, že jsem včera se muckala se synovečkem a neteřinkou a hlídací holčičkou.Doufám, že to nemohlo poškodit miminko. 😒
Ježíši..ted říká Bendová v TV, že ji bylo staršně blbě do 5 měsíce. Umřuuuuu.Ale co bych pro mimísa neudělala.

ankava
11. feb 2010

pet.s oni teď řádí nějaký střevní chřipky, takže tě to asi taky potkalo, já po dvou dnech šílené rýmy jsem zase v pohodě. uf. začínáme zařizovat hory, tak mám zase dost co dělat. V práci šílím, tak ani nemám moc času tady číst.
Gejbi- o té výživě miminka, mě to ta doktorka taky říkala, že se mi nedostávají živiny do dělohy a proto ty potraty, takže taky různě masírujeme a ohříváme, tak snad nám to pomůže. Jogurty jím tak 2x do týdne, tak u mě tohle asi problém nebude.

aja37
11. feb 2010

ankava, tak to si na tom dobre. ja po 2dnoch "malej chripky" mam zase nadchu=rymu, alebo co to je. ale radsej nadchu ako chripku.

Inak k tej vyzive delohy ... ja som dostala este radu, ze mam vylucit zo stravy aj kuracie maso. Ze by som mala jest kruti maso, tuniaka, lososa, pstruha, hrozno, cesnak, skoricu a pod. Vraj na prekrvenie maternice. Tak to skusam dodrziavat.

gabikri
11. feb 2010

Ahoj kočky.

Tak jsem teď přišla z CARu. . Bohužel jsem se dozvěděla verdikt, který jsem více méně očekávala. Že zkoušet další IVF to nemá cenu. Že pro to udělali maximum a že když byly dvakrát tak mizerné výsledky, dál je to zbytečné.
Doktor mi to řekl s citem a myslím, že docela na rovinu. Zbývají tedy už jen darovaná. Mám tu dárkyni, co je známá známé, která tam kvůli mě šla ( to je co, vůbec se neznáme) a ta tam byla 20.1. Příští měsíc si má jít na výsledky z genetiky a když budou o.k. tak jí další měsíc začnou stimulovat. Počkám si na to a kdyby jí to nevyšlo, tak bych šla asi do soukromého CARu, kde to bude rychleji. Doktor mi to řekl jasně, pokud je pro vás důležitější čas než peníze, doporučuji soukromý CAR. ( když neseženu dárkyni)

pajka00
11. feb 2010

Gabi-tak to mě mrzí-ale zase je fajn,že víš na čem jsi a můžete pro to něco udělat🙂Budu ti moc držet palce,aby vše šlo jak na drátkách a ty byla za pár měsíců šťastná jak blecha🙂
Já jsem se vrátila z CARU-byla jsem na krvi...HCG 605..takže OK, za týden UTZ🙂 tak jsem zvědavá a mám bobany,aby bylo vše OK.

aja37
11. feb 2010

Gabikri ... vidim, ze si z Prahy. Do akeho CARu to chodis? Je mi zvlastne, ze po 2razoch to vzdavaju. Ja som mala IVF dokopy 5krat a posledne 3razy boli vysledky absolutne zle. 2krat ziadne vajicka a raz sice 7vajicok, ale vsetky zle. Tak, ci onak, doktor to nevzdava. Naopak, vravel mi, ze proste musime skusat dalej. A vymenil mi kratky protokol za dlhy (noo, to som ho trosku pritlacila 😀 ). Rozpraval mi aj o tom, ako v inych krajinach (Holansko - 5pokusov) su zenam platene viacere cykly prave preto, ze prve 2 alebo 3 su viac menej na to, aby lekar videl ako zena na co reaguje. Ja osobne som s nim rozoberala aj temu darovenych vajicok, ale aj tak proste skusame dalej.

Neviem, mne sa to nejak nezda. Fakt sa s tym uz neda absolutne nic robit. Ja viem, ty mas vysoky FSH hormon, ale ludia, nech mi povedia, ako je potom mozne, ze dokazu rodit aj 60rocne zeny. Ved aj ich musia nejak rozpohybovat.

Chod do nejakeho sukromneho .. ja viem, mozno si povies, ze ich cielom je zase tahat peniaze. Mozno aj to, ale podla mna robia aj mozne-nemozne preto, aby baby otehotneli. Ach jaj. Drz sa moja.

aja37
11. feb 2010

Pajka, skoro som zabudla .... blahozelam k 605-tke 😉 To je pekna hodnota. A termin porodu uz mas?

gabikri
11. feb 2010

aja : Bohužel v tomto jsou všichni doktoři zajedno. Vysoké FSH se léčit už nedá. Pokud je žena v přechodu, tak se jí netvoří vajíčka a rodit nemůže. A zkoušet to, aby byla šance 1 : 1000 ( to mi řekl doktor) to fakt nemá cenu. Je to šílený nápor na tělo i psychiku a šance mizivá. Chodím do CARu u Apolináře a tento verdikt mi řekl opravdu machr přes neplodnost. Překopíruju, co mi odpověděl na dotaz do poradny :

Vysoké FSH vypovídá o malé zásobě vajíček ve vaječníku. Sebesilnější stimulace nevzbudí více folikulů, než kolik jich je připraveno ve vaječníku zareagovat.

Bohužel ještě horší, než ten snížený počet, je s ním spojená nízká životaschopnost vajíček . Proto s věkem matky přibývá vrozených vad, potratů a proto se snižuje nadeje na otěhotnění.

Při FSH nad 20 je otěhotnění skoro zázrak.

pajka : gratuluji k hezkým hodnotám 😉

aja37
11. feb 2010

Aha, tak to mi je luto. Ale maternica funguje, nie? Darovane vajicka by sa tam mohli zahniezdit, nie?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre