Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

slavka_2012
19. jún 2012

@bonfazulka velmi zle sa to cita ,,,az mi vyhrkli slzy 😢 ,ale tie posledne riadky su super mas aspon jednu slecnu 🙂 musi to byt riadna bojovnicka iste je po mamke 😉 a mamka sa nevzdava tak bude dalej bojovat 🙂 klobuk dole,velmi ta obdivujem 😕 😕 😕 a drzim palce

bonfazulka
19. jún 2012

@slavka_2012 ďakujem,ďakujem 😵a bojujem ďalej a za držanie palcov som rada plus k tomu ešte to štestíčko 😀

sorei
20. jún 2012

Halooo - hlásím, vzali se, já jsem se nevdala, počasí užasné - pařák celý den - hrůza a svatba venku , jinak vše o.k. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sorei
20. jún 2012

Jdu Vás rychle dočíst 😉

laskavec
20. jún 2012

A já taky 🙂

silvie13
21. jún 2012

holky hlásím, že se nám oplodnily obě vajíčka a dneska bude ET 🙂 🙂 Jenom s manželem řešíme jestli dát obě nebo jenom jedno. Co vy na to? Máme doma už skoro 9letého kluka a domeček mále docela malý, věkově už taky nic moc a dodělávám vysokou,... nevím, nevím 😒 😒

janinah
21. jún 2012

@silvie13 prepáč,ale hádam je tu reč o deťoch,nie o psíkoch,či kúpiš jedného či dvoch....takže ak sa pýtaš čo my na to,tak jednoznačne obe 😉

silvie13
21. jún 2012

@janinah přemýšlíme o tom, abychom to všechno zvládli, děti vychovali a zabezpečili a ne je jenom přivedli na tento svět
možná se to zdá materialistické, ale já uvažuji i co bude dál a nechci a ani nemůžu se na nikoho spolehnout, jenom na nás 🙂

rox
21. jún 2012

@bonfazulka Ja nevim, ale dr snad musi vedet ze mas problemy a dite stale monitorovat, sakra kdyz se to stane jednou, nebo i dvakrat - ale potreti uz snad musi vedet ze to nezvladas a mimi musi ven ne?? Ty brdo jsem se normalnerozcilila nad temi doktory, podle me to je jejich vina.
@silvie13 Gratuluji!! Tak to jsme snesli stejny pocet 🙂 . A kolik jsi mela foliku? Dva nebo vice?

rox
21. jún 2012

@silvie13 je jen 20% sance ze se chytnou obe, tak obe!! A kdyby se chytli, tak by to mozna bylo tezsi, ale urcite by jste zvladli!!

vavrenka
21. jún 2012

@rox ono s tou trombofiliou je to dost nanic, niekedy sa lekari mozu aj pokrajat a proste to nevyjde ☹ , ja ju mam tiez, prve dve tehu skoncili blbo este v prvom trimestri, posledne sme vitazne dotaihli dokonca, sice som si denne pichala injekcie, ale nastastie, som mala krvne hodnoty primerane. poznam kopec kociek, ktore toto stastie nemali a toto ochorenie im systematicky nicilo rastuce babatka aj napriek pozornemu sledovaniu a liecbe 😢 (tym neospravedlnujem lekarov @bonfazulka, vobec netusim, co sa tam odohravalo zo strany lekarov, tiez sa mi srdce triaslo a plakalo, ked som citala jej riadky 😔 )

silvie13
22. jún 2012

@rox měla jsem 2 folíky a v obou byla zralá vajíčka a podařily se obě oplodnit a včera mi je vraceli do dělohy. Nakonec jsem dala šanci oběma 😵 Jedno bylo výstavní a druhé mělo hodnocení 2- mělo už více buněk než by mělo mít. Takže uvidíme za 14 dní. Vzala jsem si v práci volno, protože pracuji s malými dětmi, tak ať se s nimi nenatahuji. 😵 😵

bonfazulka
22. jún 2012

@rox ich odpoveď keď som sa pýtala prečo to neukončia keď vidia že sa niečo(veď prežili aj 500g bábätka)
deje bola je to málé a nemá to šancu (a ani im nedali tú šancu ) 😖 a pritom boli všetky detičky skoro kilové moju malú som si vydupala nemala ani kilo a jaká šikulka je s nej 😅 Ja som si niekedy pripadala ako ich experiment 😖

vavrenka
22. jún 2012

@bonfazulka to mi je velmi luto 😔

bonfazulka
22. jún 2012

@vavrenka 🙂 😉

msandrea1311
22. jún 2012

@rox Ahojky ano dvojčatá sa nám podarili ani neviem ako a potom ďalší chlapec a asi aj posledný lebo priateľ sa rozhodol že musíme sa pozerať aj do budúcnosti aby sme vedeli naše deti aj zabezpečiť takže asi už dievčatko ani nebudeme skúšať i ked ja by som veeeeeeeeeeeeeeľmi chcela ☹

msandrea1311
22. jún 2012

@rox neboj sa nič budeme dobre držať palce a budú stačiť aj tie dve a bodaj by boli baby 😀

jada1
23. jún 2012

@bonfazulka prepáč, ale nedá mi zareagovať na tvoj prípad. Nedával ti dr. pichať počas tehotenstva niečo na riedenie krvi? Zvyčajne sa pichá Fraxiparín, alebo Heparin. Keď sa robila v placente zrazeniny, prestane vyživovať plod a potom sa toto stáva. Niektoré tehule si ich pichajú skoro celé tehotenstvo. Nechápem, prečo dr. nepátral po príčine, keď sa ti to stalo niekoľkokrát! Ono ale s takýmito prípadmi asi majú skôr skúsenosti v centrách asistovanej reprodukcie, nie obvodní gynekológovia. Vidím, že más v statuse "snaží sa". Na tvojom mieste by som sa určite išla poradiť do nejakého centra.

melinduska
23. jún 2012

Takže dievčatá nevzdávajte to!!! Úplne prirodzene som otehotnela v mojich 40-tych rokoch a 18.6.2012 sa nám narodila naša kvetinka, ktorú neskutočne milujeme. Samozrejme tehotenstvo som prežívala otrasne /bolo mi zle, amniocentéza, pichanie fragmínu, štítna žľaza, neprajnosť okolia/ ale stálo to za to!!!

sonka43
23. jún 2012

ahojte.mam po 40-tke,od decembra si picham hormony - vajicka sa netvoria.je tu podobny pripad,ktory mi doda este nadej?alebo mam ist uz do predcasneho dochodku?🙂

sonka43
23. jún 2012

Prosim IP.Dakujem:)

evapavla
23. jún 2012

@melinduska gratulujem 🙂 , malá je nádherná 😵

martulle
23. jún 2012

@melinduska velice moc blahopřeju k narození děvčátka 😀 maličká je velice nádherná 😲 tak holky at se máte jen a jen dobře....to okolí bylo tak zlé?a jaký byl porod?já se taky obávám okolí,říkám si,at se každý stará o sebe,nikdo mě to živit nebude,ale vím,jak se mě jedna tetka smála,když jsem řekla,že budu mět malé...a to mě bylo 39,ted je mě 41 a jsem v 7týdnu....Jak se na vás holky dívalo okolí,?

bonfazulka
23. jún 2012

@jada1 ahoj ten prvý krát to nečakali ,2,3 tiež nie 4krát ma preliečili na toxoplazmozu 😔 a mysleli si že všetko bola príčina v nej a keď som potratila zas tak som si už ja začala hladať lepšieho doktora a našla som super gynekologíčku a ta ma odporúčila najskôr na internistu a ten mi sledoval tlak lebo v teh. sa mi dvíhal 😕 on si študoval kartu a doporučili mi vyšetrenie na hematologii na antifosfolipidový syndrom 😉 ale bola som už tehotná asi v 4mesiaci keď mi na to hem. prišla naordinovala mi clexan a anopyrin a ten som si pichala až do 7mes. ale potom sa aj tak čosi pokazilo keď malá už nebola vyživovaná a museli ju vybrať 😢 takže to posledné teh. som bola sledovaná na hematolog., na internom a aj som brala inekcie možno som začala neskoro z clexanom keby som bola hneď od začiatku ...kto vie 😉

bonfazulka
23. jún 2012

@melinduska gratulujem je nádhernááááááááá 🙂

vavrenka
23. jún 2012

@melinduska je nadhernaa, moja sa narodila minuly rok a tiez 18.6., pekny datum, ze? 😎

lilien33
23. jún 2012

melinduska veliká gratulace.Malá je krásnoučká. 🙂

slavka_2012
23. jún 2012

@melinduska blahozelam,mala je nadherna,,,prajem hlavne vela zdravicka 🙂

martulle
23. jún 2012

@silvie13 moc gratuluju k bulinkám a budu držet pěstě,aby jsi našla na tt //

silvie13
24. jún 2012

@martulle díky moc, snad to tentokrát vyjde 😵 😵 a jak se cítíš?
@melinduska ta je kráááááásná, taky bych chtěla holčičku........gratuluji moc 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre