Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

zaenab
23. apr 2009

Janett, já pořád znovu žasnu, jak jsme my, ženské, silné a co všechno vydržíme. To je vynikající, žes za tím dokázala udělat tlustou čáru. Hodně lidí je tak zaslepených třeba majetkem (barák apod.,), že raději trpí.
Tak to ti blahopřeju.
Yanny, ale co si pamatuju, tak tuším jednou (možná dvakrát) jsi psala o příjemných chvilkách s drahým 😅 Tak snad to ještě nějak funguje? 😅 😕

janettka
23. apr 2009

yanny třeba by jsi ten car pak nepotřebovala!!!Vidíš,obě jsme měli sílu to změnit....pokud jsi to zryla teď na jaře,chce to hraběma uhrabat,na podzim to můžeš nechat tak.My jsme si koupili teď vLounech takový stroj,ryje to a pak drtí...až budeme mít ten domeček a zahradu,nebudeme muset rýt a s tím strojem to zvládnu i já...

zaenab
23. apr 2009

Nojo, stroj, to mě nenapadlo.Chlapa to nahradí.... 😀

irafa
23. apr 2009

teeeeeedaaaa takova debata no neměly ste to holky ani trocu jednoduchy allllleeeeee teď to zato budete mit krasne a bezva janet bude mit stopro mimi a ty pajka taky se brzo dočkaš musi to vyjit za ty roky utrpeni none holky?????????
yanny to neva žes nerozhrabala pak rozhrabeš přec nebudeš moknout no ne
du si vypit s babi kapučinko ahojky večer

janettka
23. apr 2009

zany v některých směrech stroj nahradí chlapa úplně 😀 😀

yanny
23. apr 2009

Musím zase do baru na chvilku pinglovat, už mi zase volala obsluha, že by si chtěla zaskočit na rodičák, ať tam za ní chvilku dělám, taky jsem si je vychovala. 😒 😠
Zítra jedu na krev, sice si od toho nic neslibuji, ale když doktůrek chtěl, abych přijela, tak se na něj docela těším, ten mě bere 😝
Kvůli tomu bych se i od mého cukla 😔
To bych asi koukala, kdyby mi řekli, že jsem těhu, prý za dvě hoďky jsou výsledky.
Tak něco pokoupím, půjdu do Makra a udělám si hezký pátek, vdyť je to taková malá sobota.
Janett a nemakáš na DPHčku????? já si s ním zas po....... celý víkend.
Zatím pa.

Jo a Labus, jestli si stojíš za tím, že punkce bez narkozy je malina, tak zítra odsohlasím nativ.
A myslíš, že snesu dvě i tři folíky??????

janettka
23. apr 2009

yany makám,makám...co jiného mi zbývá...my si s kámoškou budeme užívat v sobotu,chceme do Prahy na výlet...Ikea,skonto a podobně...

labus
23. apr 2009

Yanny na zajtra ti držím moc palčeky a daj nám hned vediet

janettka
23. apr 2009

jojo yanny musíš hned hlásit!!!

zaenab
23. apr 2009

Yanny, prostě musíš, jinak tě tu ubombardujeme upomínkami a za trest je budeš muset přečíst 😝

pajka00
24. apr 2009

dobré ranko holky🙂Tak jsme pokoupily světla...prodavač byl exkluzivní - pořád říkal-to je fajnový zboží paní🙂)Jsem se tak pobavila...miláček venku říkal-to byl debil, říkám prdlajz-byl to prodavač jak za první republiky🙂V každém případě jsme koupili 5 světel za 2.200,- kruci-to je peněz...ale na tu hrůzu, ještě nebyly tak drahé. Tak už se těším-jak si konečně lehnu do postele s knížkou a budu si číst u lampičky a ne u baterky🙂)No jo,novostavba.
Jo, on je někdy život pěkná ku....ale někdy je to úžasné. My to máme s jannet za sebou a teď už jen to pěkné,že?🙂Špatného bylo dost!
Yanny-držím palce!

labus
24. apr 2009

Yanny myslím na teba určite už ti vzali krvičku a čakáš na výsledok - neboj nie si sama sme tu s tebou my všetky a trpneme rovnako ako by to bolo čakanie na náš výsledok - držím moc palce a prosím nenechaj nás dlho čakat
Hení zlatík čo je s tebou nejak sa neozývaš aj na teba stále myslím a držím palce na testík
Zaenab ty si tiež moje zlatíčko a predsa je to ešte umocnene tým že ta osobne poznám a som moc rada že to tak je si super holka - samozrejme aj tebe prajem aby to už bolo tento krát posledné a uspešne čakanie na //
Madluš? tak ako pokračuješ s priatelom a uspešnou taktikou ani na teba nezabudam
samozrejme ani na Rendy a slubila si nám dat vediet čo povedala nová doktorka tak sa čím skor ohlás
Ast tak čo zlatík ešte určite nemáš výsledky z hematologie že? teda ja stále nemám - tak začneme spolu buduci mesiac ?
Irafka neboj aj teba osobne pozdravým a tešim sa na stretko buduci mesiac - dufam že aj Rendy dojde bude to supiš že vás spoznám
Janett naša tehulka ty pohlad bruško a pošli naším čakatelkam na // trošku víruskou nech sa to tu zaplavý tento mesiac // nech my s Ast máme krásnu motiváciu vás všetky následovat
a pozdravujem aj nove kočky -len som nemala vobec čas prečítat čo ste popísali včera a fakt bolo toho dost

janettka
24. apr 2009

lábus ty jsi naše sluníčko,na všechny z nás myslíš a hned je člověku hezky po tvém přivítání.Máš pravdu od rána myslím na yanny a doufám,že se nám brzo ohlásí.Máš pravdu,prskám na vás těhubacilky PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK a doufám,že se nějaká ujme 😀
Holky někdo má ranní blití já večerní 😀 😀 už 3den po sobě....včera jsem se držela a jedla jen do 6hodin...pak večer jsem si s manželem dala kakao a banán a už to letělo...takže dobrá dieta,žáné jídlo po 6hodině jinak ze mě bude bulimička! 😀

labus
24. apr 2009

Janettka ono sa tomu síce vravý ranne nevolnosti ale presne ako píšeš niekomu býva špatne aj celý den - neboj potešujuce je že ked žena zvracia prve mesiace je tehotenstvo v poriadku raz som o tom čítala zaujímavý článok kde písali že je moc dobre zvracanie na začiatku tehu ak samozrejme uplne nevyčerpá organizmus že je toho privela ale telo sa tým zbavuje toxicity a je to známka toho že plod sa vyvýja ako má - tak hlávku hore to zvládneš aj ja už by som prijala tie hnusne nevolnosti 😀 😀 ale určite sa dočkám a ked mi bude špatne tak si na to ako som sa tešila na zvracanie pomyslím 😀 😀

pajka00
24. apr 2009

To nemusíš tak dodržovat janetko s tím po 6 nejíst🙂) Ale je fakt,že nepřibereš s takovou....neboj...jakmile přeskočíš pár týdnů-bude po bulimičce.
Díky za pozdrav labusko🙂Je to milé po ránu něco takového číst. Je fakt,že jsme se včera rozepsaly....ono je toho dost a toto je jenom zlomek, ale koho to zajímá, číst cizí trápení. Vždycky je hezčí si přečíst něco pěkného.
Každé ráno do sebe hodím E,listovku a zinek a te´d už mě druhý den bolí dopoledne žaludek....tak to asi rozdělím po částech a a ž po snídani....myslíte, že by to mohlo být z toho? Včera jsem si dala jegermaistra-bylinky na bolest žaludku, ale nezabralo to....tak jsem si uvařila bylinky,taky to nepomonlo a až po obědě, mi bylo fajn...tak dnes jégra nechám v lednici a počkám až to odezní samo.

janettka
24. apr 2009

no mě je jinak dobře nic mě nebolí jen jak se večer najím,místo jídla se mi tam udělá kámen a pak to letí ven...loni když jsem byla těhu tak jsem zvracela a zvracela a bolelo mě břicho a vůbec mi bylo zle od rána do večera....pak to dopadlo zle tak doufám,že tentokrát to bude všechno v pořádku....jo a porostli mi prsa tak,že bych mohla být kojná hihi a to jsem na začátku.... 😀

pajka00
24. apr 2009

no to jo🙂to porostou....a ještě porostou.....určitě to bude dobrý...držím ti moc palce!!

janettka
24. apr 2009

pajko nestraš už teď mám pocit že mi upadnou...mě teda v těhu narostly vždycky ale až ke konci a až se nalily mlékem...teď mě bolí,svědí a mám je tak o 1,5 čísla větší!!!

irafa
24. apr 2009

ahojjjjjjjjjjjjjjjjj
labusko taky Ti posilam pozdrav a všem
tak ja při prvnim těhu neměla sem skorem žadne prsa než sem otěhu a pak sem si je mohla uškrabat jak rostly šileně mě svěděli no a z ničeho mi narostli nejmiň trojky tak se mi to i libilo ale Katka nechtěla pit ode mne a tim jak sem se trapila odsřikavanim a pak ji dat do flaše tak se mi prsa skazili no hrůza a nakonec doktorka mi dala injekci a po půl roce trapeni sme prsa zatahli a bylo po kojeni hold okusila tenkrat v porodnici flašu patrně s větši dirkou a tak ode mne nechtěla pit a tak sem vysloveně zakazala a napsala jim to černe ne bilem aby když se narodila Věrka ji nedali flašu měla seem už mliko na porodnim sale tak sem jim řekla pokud potřebuji ji něco dat tak ji dam ja a u ni to bylo v poho podotyka že tenkrat se děti nepřikladali na sale ale až po 11 hodinach
a u Jiřika vše super akorat mličku to trvalo dva dny ale pak to dohnal a kojila sem ho do tři let a prsa sem si nezničila jak u Katky ba naopak a neni nic krasnějšiho jak kojit sve ditě co nejdyl to jde z Jirky je zdravej kluk kterej se i teď moc rad potuli a neni vůbecnemocny mam as štěstičko zaplať panbuh že mam děti zdrave
jeeeeeeeeee to sem se zas rozepsala že

pajka00
24. apr 2009

Jo kojení je super🙂sice jsm měla 2x zánět v prsu-a to je teda dost šílená bolest....jsem seděla v noci na vaně a odstříkávala a rozmasírovávala si tu hrčku,kde se to "srazilo"-hrůza...jako za živa,zimnice,teplota,bolest...no hnus,ale jinak je to super....žádné flašky,nádobí-vytáhneš prso a jídlo je nachystané🙂
Ono se to za chviličku uklidní....je to začátek všeho-takže ty prsa taky reagují,ale neboj-neporostou do nekonečna.....snad🙂

janettka
24. apr 2009

haha já měla vždycky s bídou jedničky,bejvalej měl rád velké prsa....když jsem kojila tak mi narostly na plné 3...no a teď jsem během roku přibrala 10kg,mám plné dvojky a po měsíci těhu mám 4jak vyšité...děcka jsem kojila tak do roku no pokud mi ještě porostou tak budu kojit snad i manžu hihi

pajka00
24. apr 2009

Joo někdy to umí narůst🙂Jedna holka v porodnici-znala jsem ji z dřívějška-plochá jak silnice, jí do rána narostly prsa tak o 4 čísla-byla to normálně hrůza.....chodily se na ni dívat sestry🙂 Chudera,si zkusila.

janettka
24. apr 2009

yanyyyy kde jsiiiii!!!!Jsem nerv!pajko už teď nemůžu spát na břichu hihi...utrpení 😀

henikav1
24. apr 2009

ahojte zienky, nejako som nestihala 😉 ale zato som stihla testnut uz zas, hoci som slubila ze vydrzim, ach jo
To som cela ja, nedockava 😀 😀 😀

janettka
24. apr 2009

heni co to vidíííím já čučím jako blázen!!!

henikav1
24. apr 2009

janette, bojim sa aj tesit. Dufam, ze za par dni nezmizne //
Aj preto som cusala, bojim bojim

pajka00
24. apr 2009

jany ale je to utrpení-ale za když víš, že to k něčemu je-tak se dá vydržet všecko🙂 i spát 9 měsíců na zádech,že?🙂
henika držím palce!!

irafa
24. apr 2009

uaooooooooooooooo heni fakt byli na testiku // bravo no to čučim no ja vydržim netestnout do přištiho patku se zany mame spolem umluvu tak ranko 1.5 budem tu nahlašovat vysledky a snad pozitivni jejda žebys to rozjela a my založili konečně novou diskuzi maminy čekatelky čtyřicatničky a nebo ne budem tady plivat bacilky teda janetka a ty určo a 1.5 se uvidi kdo dalši 😕 😕 😕 😕 😕
yanny ty nas napinaš jako kšandy ale mam za to že nic viď jinak bys tu už byla 😖 😖

irafa
24. apr 2009

ale hani když tam sou tak tam musi zustat prostě musiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

janettka
24. apr 2009

heni udělala jsi mi strašnou radost,měla jsem u tebe pocit,že to vyjde a mám super náladičku že se to povedlo 🙂 🙂 neboj moja,nic se nám už nestane budeme jen pupíkvatět!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre