Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

irafa
24. aug 2009

jen si to řadně yanny užij maš naši velikouuuuuuu podporu a at to už vyjde musiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

zanyyyyyy ja na tebe myslim pořad a doufam že i tobě snad to vyšlo ja měla taky boleniiiiii tak snad to třeba bylo zakuklovanim musi musi musi to už vyjit prostě musiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

yanny
25. aug 2009

Jo zanýý, tak jak , co se děje????

janettka
25. aug 2009

Ahojík holky tak jak se máte?Co nového...u nás všichni marodi...manželovi něco vletělo do oka tak je na očním a dcera si z tábora dovezla angínu...no na zabití,doufám,že to stihne vyležet do začátku školy.

hanula11
25. aug 2009

ZDAREC 🙂 Včera jsem se konečně stavila u gyndr, jak dopadly ty moje krevní testy a těhotenskou cukrovku prý nemám 🙂, toxoplazmozu - povídala sestřička - že už jsem prodělala, tak snad kdysi dávno, akutní to teď snad nebylo, to by malé vadit nemělo a o železe a tak se budeme bavit s panem dr. až v pondělí v "poradně". To už budu mít po posledním ultrazvuku. 😵 Manžel snad se mnou pojede, vypadá to, že mu dovolená vyjde 🙂 😵.
Jinak u nás stále trvá léto, tak se všechny mějte srpnově, držím pěsti, ať se vajíčkům dobře hnízdí 🙂.

zaenab
25. aug 2009

Ahoj holky, hadonoshko, to je teda dobrý 🙂 Ale víš co, já mám ovulku 10 den i při stimulce, t ak proč by to nemohlo být i těsně po MS?

Já netestuju, mám hodně rozporuplné pocity a je to asi poprvé od mého tříletého snažení, co si přeju, aby to nevyšlo. Musela jsem si brát čípky na mykózu v době, kdy případné spojené vajíčko nemohlo být ještě uhnízděné a vzhledem k tomu, že jsou v tom nějaké chemické látky, asi bych zbláznila hrůzou, než by se v prvních měsících udělaly všechny testy. Tak mám strašný strach testovat. Uvidím, jestli přijde MS, když ne do 5 dnů, tak si test udělám. Je mi z toho hrozně, tohle se mi tak stalo poprvé. Nepomáhá mi ani utěšování, že určité "maminy" nepřestanou v kouření, pití a bůhvíčem...

irafa
25. aug 2009

hmmm zany njn tak to je teda vid ale stim kouřenim a alkoholem maš pravdu taky se mi to nelibi a i s manž mame stejnej nazor tady mame taky takpovou maminu a kouři pořad za 10 min 2 cigarety chudak miminko co nosi
a ještě některe ti dokažou tvrdit že je to prej lepši než přestatat pro koho že 😖

nerra
25. aug 2009

Yanny: fofr to byl a hlavně to byl nápor na psychiku, říkali mi , že si budu píchat 10 dní a pak 2 dny po pregnylu OPU. Vůbec jsem na to nebyla připravená.

irafa
25. aug 2009

nerra ale hlabně že to vyšlo že jo je totak že ??????? abych něco nepopletla 😨 😨 😨 a nervy si myslim že sou vždycky je to šilenej napor na nervy a nejen to vid 😨

nerra
25. aug 2009

irafa: jo, vyšlo to...teda zatím, jsem teprve v 9tt. Ale bylo blbý, že jak to bylo rychlý, tak se můj doktor nevrátil z dovolené včas a vystřídali se na mě postupně 3 doktoři./poslední kontrola před pregnylem, OPU,ET/ a pak ještě 4 doktor na UTZ protože jsem měla podezření na mimoděložní těh. Měla jsem pocit, že ji snad vystrkuju i na vrátnýho v nemocnici 🙂

yanny
25. aug 2009

Mě už to ani nepřijde na koho jí vystrčím 😀

ZANÝÝ, tak to je v poho dokud to nedostaněš a vůbec se neboj, mě bylo řečeno že do 15 dný od oplození se nemůže vůbec nic stát, v nejhorčím by dělení nepokračovalo, takto mi to bylo řečeno u mojí první holčičky, když jsem brala antibiotika, takkže tak....... a nebuj!!!!!!!!!!

A já berušky mám po uz. a folíků je asi pět 18 až 22 mm. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Dnes píchám ovitrele v deset večer a ve čtvrtek huráááááááááá na OPU.

Tu srandu mi spočítali na 33200,- a dnes 500,- za OVITRELE. Myslím, že 26 IVF, 1700 katetr, něco prodložená a nechala jsem si jen jedno ICSI na jedno vajíčko, jinak bych musella ještě 4000 doplatit na ostatní, no nevím jestli jsem zbytečně nešetřila..

Přijela mi spolužačka z USA, tak si s ní jdu na chvilku sednout na vínko, tak snad mi jedna, či dvě dvojky neuškodí, snad mě zas nebudete peskovat 😉

yanny
26. aug 2009

Čuuuus baby, kde jste????????????

yanny
26. aug 2009

Hplky koukala jsem na Ovitrelle a je tam jen 6500 iu hcg, zatím jsem vždy měla 10000 Prgnylu, tak snad se mi to tím nakonec vše nějak nepo..........

pajka00
26. aug 2009

Hoj holky....
yanny...tak jaký byl pokec s kamoškou?🙂 To víš,že je decka vína zdravá-takže nic proti!🙂

yanny
26. aug 2009

Dlouho jsem jí neviděla a to si potom lidi nemají co říct, tak nic moc, jen tak o dětech manželích a pejskách.
Prý tam má práci, že jen venčí pejsky na telefon a nebo když páníčkové jedou na dovču, tak je má doma.
To by mě asi taky bavilo 🙂

irafa
26. aug 2009

ahojte holky
nerra tak to znam když sem ležela na udrženi těhu s tou mou mladši dcerkou Věrkou od 28 tydne tak taky cele konzilium a až sem se zařekla a řekla sem jimže tu snad nejsem sama tak už mi dali pokoj připadala sem si jak pokusnej kralik s medicama
yanny tak to znam taky když se potkam s kamoškou po mnoha letech co potkam ja ji vyhledala nikdy na ni nezapomněla přesto že když emigrovali tak nam bylo 11 let ale nikdy sem na ni nezapomněla pak shodou okolnosti sem našla jejiho stryce ten mi dal do švycar tel na tatu a ten pak na kamošku jeho dceru on byl nadšenej jak sem je našla a že dcera jistě bude mit radost ja byla natěšena na tel jak male děcko a přišla studena sprcha ještě ted mi je z toho smutno mi řekla když sem ji volala že co po ni jako chci že je to už dlouha doba a že na mě zapoměla a evidentně prostě neměla zajem ani malinko moc mě to tenkrat mrzelo manž mě na toto připravoval ale ja nevěřila dyť sme byli opravdu velke kamošky tak tak se to taky děje ja ji po tolika letech našla ale bylo to na nic 😒

pajka00
26. aug 2009

Tak pokud za to jsou peníze na přežití a ne na živoření-proč ne🙂
Jo, to je pravda. když někoho vidíš denně-pořád si máte co vykládat...horší je, když někoho potkáš po dlouhé době a hledíte na sebe a nevíte, co byste si řekly.....Mám kamarádku, kterou vidím 1x za 2 roky-a huby nezavřem 2 dny v kuse🙂) Ale to je naprostá vyjímka🙂

majka43
26. aug 2009

Holky tak je mám, dneska bylo OPU, transfer asi v sobotu nebo neděli.

majka43
26. aug 2009

Tak už jsem zpátky, byla jsem si nechat píchnout u kámošky agolutin a pregnyl.
Yanny gratuluji k folíkům, já myslím, že v našich letech je pět supr.

pet.s
26. aug 2009

Holky, koukněte do mého alba 😉

irafa
26. aug 2009

ja koukla pěkne album pet
tak mam pro vas zpravičku dnes nam macek as porodi chodi sem zřidka ale holky z dřivějška si ji určo pamatuji tak pak vam sem hodim zpravičku kdy a jak porodi holčičku ju

a ještě něco dostala sem dnes po tel nepřijemnou zpravu 😢 😢 😢 😢 😢 umřel mi zakaznik co mu dělam učetnictvi ste tady holky co taky učtujete tak mam k vam malou neboli velkou prozbu do kdy se musi podat oznameni a audit neboli ukončeni podnikani za zemřelou osobu - podnikatele ja jen nemam to vše pohromadě tak na tom začnu denně dělat ale abych byla v obraze diky moc a ahojky

zaenab
26. aug 2009

Yanny, velká gratulace k folíkům, to je paráda, jak si hezky rostou 😵

Madli, blahopřání, to je parádní zpráva, asi mají hodně úspěšnou dárkyni, takže budeš mít skvěle vybavené a fit vajíčko 😵

U mě nic nového, netestuju a dnes mě chvíli bolelo v podbřišku, jako před MS, ale přestalo to.
Měla jsem dnes jednání s jedním režisérem, ukecal mě a budu mu hrát viktoriánskou krasavici v připravovaném dokumentu. Prý se jen budu projíždět v Orient Expresu, bez komentářů. No nekývněte na to, budu mít krásné kostýmy 🙂

yanny
26. aug 2009

No tak to se máš Zanýý 🙂 🙂 🙂

Já si dens prožila takové malé peklíčko.

Na OPU jdu do jiného caru než jsem měla jít 😒 😒 😒

Stal se mi s nima taková nepříjemnoost, tak mě naštěstí na OPU vzali i jinde. Dnes už jsem fakt unavená, ale bŕzo vám to vše napíšu.

Zítra v 9 mám OPU v Institutu v KV, do teď jsem byla v Pronatalu v KV, no to se může stát jen mě. Tak zítra po opu vám to vylíčím.

Mějte se a myslete na mě. A Madlu.
Madluš, tak snad budu mít i ET a asi taky v sobotu.

Dobrou

majka43
26. aug 2009

Yanny ať ti to dobře dopadne. Já jedu v pátek zase na ultrazvuk, tak se pak dozvím víc.

irafa
26. aug 2009

holky tak vam všem držim pěstičkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy yyyyyyy moc moc moc moc 🙂

majka43
26. aug 2009

Díky iraf moc to potřebujeme.

pajka00
27. aug 2009

Holky držím palce!! Majko, Yanny....moc vám to přeju!🙂
Jé Zany....ty máš štěstí-to mě vždycky lákalo navlíct na sebe ty nádherné róby-sic nepohodlné, ale nádherné🙂 Tak až budeš mávat-mávej i nám🙂)

equinka
27. aug 2009

Ahoj všem, pár týdnů jsem tu nebyla (malé zhroucení z dalšího nezdaru 🙄 )
Koukám jako blázen, jak Yanny takají od čerta k ďáblu... jako by nestačil ten stres s tím samotným výkonem, hrůza.
Holky, nechodíte některá do Motola?
Jinak krásný den a optimizmus!!

irafa
27. aug 2009

tak macek porodila včera v 22.11 holčičku 3280 g a 50 cm obě sou zdrave a v pořadku
euginka tj neuspěchy sou hruza a hlavně na psichiku ale nezoufej jednou se musi zadařit
tak na všechny ostatni taky pořad myslim a budu čekat jen pozitivni zpravičky
zany mě taky pobolivalo v podbřišku při tomto těhu jejeda ja doufam doufam 😨 😕

lora
27. aug 2009

Ahojte babulky, snazime sa o mimi uz 4 roky a vyslo to az teraz...bohuzial tento tyzden som sa dozvedela, ze babo sa nevyvija, mala som byt v 10 tt a bolo velke sotva na 6 tt a bez akcie srdiecka. Bud. tyzden pojdem na cistenie, ak sa to potvrdi. .. Mam za sebou 2 diagnosticke laparky a nemocnic plne zuby... Uz sa to aj bojim priznat lebo na mna doktori hladia ako na blazna, ze este chcem babo. Ale vy v tomto veku mi asi verite, aj ked 2 deti uz mam tie pocity ze strasne chcem su rovnako silne ako ked som mala 25 a chcela prve... Fakt ! Len v mojom veku (41) sa hrozim pol rocneho cakania na dalsie pokusy po potrate, ale som rozhodnuta este rok dva skusat. Mate prosim niektora skusenost, ze potrat (u mna Missed abort) sa vyskytol po dlhom snazilkovani , alebo ste otehotneli pomerne hned a aj tak sa to stalo ? Patram ci tam je nejaka suvislost s liecenim neplodnosti alebo nie. A snad sa to nezopakuje... Dakujem za vase nazory.

Vasa Lora

equinka
27. aug 2009

Lori, to musí být šok, když se to konečně povedlo, a teď tohle... Držím palce, vydrž. Já se snažím už 20 let, nikdy jsem nebyla těhotná, ale to co ty, bych nepřežila, vždycky se totálně sesypu (tedy totálně... asi jako my všechny) Bohužel tedy zkušenosti s potratem nemám, ale máš mojí podporu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre