Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

pajka00
18. sep 2009

Děkuju, jsi milá. Už jsme byli na tom prvním vyšetření, kde jenom zjistili, že přítel je absolutně v pořádku-dokonce co se týká spermií-je nadsamec🙂)))Tak si umíš představit, jak se nafukoval-což mu přeju a jsem ráda,že tam problém není. Tak budem holt čekat. Venku se dělá nádherné počasí-tak snad bude víkend krásný a užijem si sluníčka-posledních pár dnů.)

lupienok74
18. sep 2009

Pajka, tí chlapi sa mi v tomto páčia 😀 😀 😀 ...inak,aj tejto mojej kamarátke vyšli výsledky v poriadku- teda aj jej aj manželovi- len jednoducho sa to celých 10 rokov nedarilo...a ja verím,že to už ťahá do úspešného konca 😵 ...ááá,nie,bol tam zvýšený prolaktín-brala na to tbl,ale nezabrali, tak verdikt znel po všetkých vyšetreniach KET...
krásny víkend aj všetkým prajem 🙂

hadonoshka
18. sep 2009

no holky když už jsme u toho pití tak já jsem pěkně nasávala když jsem to dostala, to ze žalu a potom když mi to skončilo. Taťka už se nemohl dočkat, tak jsme si udělali hezkej večer, pokořili sedmičku šumivého vína a 3/4 flašky ferneta a vlítli jsme na to. Druhej den jsem byla opilá ještě odpoledne, no už taky nic nevydržím :D Listovku si beru už jen tak čas od času když si vzpomenu, teď jsem se načuchala toho Biolitu jak jsem hubila ty blechy psí (co na nás mrchy jdou), no a kdybych byla náhodou v tom, tak by to musel být debil.

hanula11
18. sep 2009

Hadon., ty už jsi střelec? 🙂
ZAENAB, hezkou dovču.
My doma dáme zítra asi grilování 🙂 . V Lídlu mají dobrou cenu za kuře, kolem 40 Kč, včera jsme vzali dvě a tatin hned, to chce naložit. Nj, ale samo se to nenaloží, musím na to ještě skočit a nakrájet a nakořenit 😉 😵 . Chotě mám "na zkoušce", dělá "kapelníka", hraje na klávesy. Synátor kvečeru volal, kolik nám má vzít burčáku, tak jsme ho objednali, ale syn nikde. A holka usnula vedle v pokoji - tento týden dělala noční směny, tak jsem ji nechala, celej den jen spí 😵.
A malá je teď pořád nějaká akční, kope ostošest, má už málo místa, tak je to docela znát když se natáhne. Snad se aspoň v noci zklidní a nechá mě trochu prospat.
Tak, klubíčkům ať rostou, snažilkám příjemné snažení a těhulkám hodná bříška.
Jdu na tu drůbež 😉 🙂

janettka
18. sep 2009

hezký večer,jdu vás pozdravit,nějak to tu skomírá...jinak my se rozhodjeme,ale asi to skusíme příští měsíc s IUI

hadonoshka
19. sep 2009

hanula já jsem ve 13. znamení Hadonoše, ale oficiálně je to Střelec. Moc jsem si přála mít mimi v tomto znamení, Jiříček se mi povedl v tomto znamení díky doktorům, jinak byl plánovaný na Kozoroha po taťkovi, ale letos to bohužel nevyšlo, alespoň vidím jak dlouho už se snažím :( Tak možná zkusím až toho Lva a v čínském roce Tygra, to by bylo dílo :D.
S Jiříčkem jsem otěhotněla ve 39 letech, plánovaně, úplně přesně to vyšlo a ještě jsme chtěli kluka, takže taťka musel každých 10 hodin v období ovulace (pak 14 dní nechtěl hhhh), jen jsem začala v 6 týdnu dost krvácet po cestě do Brna na výstavu, myslela jsem že je to v háji, ale bylo to jen 1 den a pak už to bylo dobrý, ale užila jsem si v těhu, to vám teda povím.
No a vlastně vypíšu to hned, snad si ještě vzpomenu. Stejně to tu nějak spí. Takže po tom krvácení jsem 1 den ležela a bez jakýchkoliv léků se to spravilo. Asi jak se říká pokud je to v pořádku, příroda to zařídí. Potom jsem byla na tripple testech a ty ukázaly na vadu, takže nervy až do amniocentézy. NA UTZ při odběrech ok, potom nervy týden do předběžných výsledků, ale bylo to ok, takže velký oddech. Ovšem jen do kontrolního UTZ v Gennetu, protože malému objevili cysty na mozku. Prý se to vstřebá, že si nemám dělat hlavu, no nedělejte si ji. Za další měsíc tam byly pořád a já byla nervní jako pes. Do toho mi začalo tuhnout břicho, takže jsem od 30tého týdne brala magnézium. Testy na cukrovku dopadly ok, ale já funěla jako mašina, ač jsem se vůbec nepřecpávala a nezměnila jsem jídelníček, přibrala jsem za těhu 28 kg ani nevím jak. Poslední měsíc jsem měla stavy kdy jsem nemohla chvilkama dýchat a měla jsem pocit že mám mžitky a chvilkama na mně jdou mdloby. Tlak byl pořád stejný 100/60 a z papírku bílkoviny v poho, takže si s tím můj doktor hlavu nelámal. Když mně pak převeleli do nemocnice 3 týdny před porodem na kontroly, přinesla jsem jim fotku jak vypadají večer moje nohy. Oteklé jako báně. To jsem měla narozeniny a doma svolanou oslavu a objednaný dort. Samozřejmě mně nechali v nemocnici na pozorování, sbírala jsem 24 hodin moč do džbánku a zjistili mi preeklampsii. Mně bylo fajn, když jsem nemusela makat a jen se válela, měla jsem pocit že mi nic není. Pak jsem byla na UZT a doktor ztuhnul a říká co to je, to není možný a za hodinu mi začali vyvolávat porod. Prý už nemůžou čekat, přemlouvala jsme je, ale byli neoblomní. No ale určitě to nejsou blbci a vědí co dělají, tak jsme se nebránila, no ale prcek ano, protože jejich vyvolávačky mi zabraly na pár hodin a protože mi vyhodili taťku z porodnice, že ho zavolají až k porodu, tak se tělo nasralo a zastavilo porod. Druhý den začali opět vyvolávat a když mi řekli to samé, že má taťka odjet když budu na hekárně a přijet a k porodu, tak jsem jim řekla že jdu jinam ( s rozjetým porodem) a že tam rodit nebudu když nemůže být se mnou. Bylo to v Kolíně. No a najednou se objevil volný nadstandard a taťka mohl být se mnou. Porod trval asi 9 hodin, z toho velké bolesti asi 2 hodiny a šílené asi půl hodiny. Poslední 2 hodiny jsme byli na porodním sále a muž tam měl notebook a koukali jsme na Piráty z Karibiku mezi kontrakcema. To byla pohoda protože jsem se naprosto uvolnila a nemyslela na to, no když už jsme to muselli stopnout každých 10 vteřin tak jsme se na to vyprdli, muž mně rozesmíval a já

hadonoshka
19. sep 2009

....ehm, dcerka mně tu oblejzá a zmáčkla mi mezerník a odeslala to, takže pokračování.............já jsem se nemohla vydrápat ani na porodní stůl jak jsem se smála, no doktoři z nás byli hotoví. Venku chodil Mikuláš a čerti a andělíčci a zvonili zvonečkama a byl úplněk přes celé okno na sále no bylo to mystické 🙂 malý byl blbě otočený doktor ho musel ve mně otáčet a měl šňůru kolem krku, ale zvládli to profesionálně a naprosto špičkově a byl to pro mně fakt pěknej zážitek, malý byl v pořádku a vážil 3,9 kg 14 dní před porodem, já měla všechny děti velký, takže kus chlapa. Takže konec dobrý, všechno dobré, ale v těhu jsem se stresovala opravdu fest. Ale mám nádherný video z UTZ i fotky, možná něco hodím do alba. Ještě poznatek z nemocnice, sestry, které hulily na sesterně jako o závod se divily, že si platím nadstandard když mám 4 děti, jako by museli být lidi se 4 dětma automaticky nuzáci a přitom ony prohulily ten nadstandard za 14 dní svého hulení, tak jsem si říkala jak jsou pitomé. A ještě tam byla bezdětná doktorka, která mně neskutečně školila jak mám držet novorozence, tak jsem se chovala jako mazák a řekla jí svoje, no nebyla jsem tam moc oblíbená, ale já se nenechám buzerovat, nejsem prvnička. No holky musím jít makat, hola hola práce volá.

pet.s
20. sep 2009

Hadonoska my když dáme dohromady všechny děti (muže i moje)tak jich máme 6. Z toho 4 ještě nezaopatřené.A taky si platím pokaždé nadstandart. 😀 😀
Máme dvě auta,vlastně 3(ale to jedno je nepojízdné), 3 byty v osobním vlastnictví, chatu. A to nekrademe. 😀 😀
to je přesně ono. lidi předpokládají, že když nebydlíme v novostavbě a nejezdíme luxusními auty, takže jsme nuzáci.
Pro mě je priorita bydlet tam, kde je mi fajn, kde jsou děti v dosahu svých kamarádů. Já mám všechny krámky, co potřebuji do 10 min chůze od domova. Auta, co rozměrově vyhovují potřebám mužova denního dojíždění do Prahy a mým nákupům a převozu dětí.
Je mi líto těch lidí, co se dřou a škrtí jen aby mohli bydlet v mauzoleu pro okolí.

Střelci jsou moji osudoví lidi - táta, jeden přítel, který mi kdysi uplně změnil život(v dobrém) i mě , syn, nejlepší kamarádka. Střelce já mám ráda.
Štíři-to jsou pro mě osudoví chlapi v negativním smyslu-biologický otec, první přítel(po 3 letém vztahu s ním jsem se v noci pomočovala 😒 ),jeho otec, můj bratranec a dokonce jsou všichni v jeden a ten samý den.

irafa
20. sep 2009

ahojte holky
přeji krasnou neděli všem a že je krasna
jinak ja to mam tady taky tak prej jak mohu mit čtvrte ditě aha nojo oni to dejaj pro socialni davky dyt nechodi do prace ale for je v tom že žadne nemam akorat ty přidavky a to nam na ně chtěly šahnpout no mě se minulej tejden tak zvedl tlak při spravach až hruza utratily ža vplebni kampan miliony a budou je ted chtit ušetřit na duchodcich a maslych dětech jako přidavkach a prej na mateřslke no pak to prej zas pozměnili jejich napadnej baliček opatřeni a na druhe straně se vyhazuje no nevim ale kdepak šetřit u sebe na vejplatach to ne nas ty si oni nešahnou je to bordel a my to nezměnime a je to jak u těch letcu manažeři si přece nebudou snižovat plat o 30 procent ale jinak at všichni podepiši že oni jo jako letci a spol tak kurna kde sme když šetřit tak všichni ne

pet.s
20. sep 2009

irafa a to tě ještě štve? já už to ani nesleduji.
Hele já mám officiálně u mého muže ve firmě plat asi 23000(v životě jsem ho neviděla 😀 vykořisťuje mě vlastní muž!!! 😀 ) a ted za září budu mít neschopenku 890 Kč. Dobrý ne? Další měsíc asi 13000 nebo kolik, no to je děs.
Na děti neberu ani přídavky. Bývalý mi sem tam dá alimenty(když se mu chce,2500 na obě děti.bere kolem 20 tisíc měsíčně a žije sám)Ne že bych mu to záviděla,my nedostatkem netrpíme, ale přijde mi to hodně nespravedlivý.
Opravdu nezávidím samoživitelkám. Chlap si utrousí občas pár korun a je vysmátej. Když neutrousí, tak s tím ta ženská stejně moc neudělá, Nebo musí lítat po soudech. 😒 Prostě státní politika podpory rodin. 😒
Můj muž platí na holky(20,18) z předchozího manželství 17000 alimenty a to ještě každou chvíli potřebujou peníze na tohle, či na tamto. A nikdy nevynechal. Je to pro něj otázka cti, dát svým dětem peníze. A to odešel s jedním kufrem, PC a autem. Bývalé ženě nechal vilu na Bílé Hoře.
No nic nebudu si kazit náladu s našima politikama v noci.
😀

pajka00
21. sep 2009

Dobré ráno holky...teda hadonosko, u tvého popisu jsem měla husí kůži a usmívala jsem se zároveň. Hodně zajímavý zážitek....a to těhotenství-musel být fakt i dost stres......Když si vzpomenu, že když jsem čekala první dvě děti, tak jsem neřešila, že bych mohla potratit-to by mě vůbec nenapadlo, nějakou vadu, že by mohly mít?Cháá ani náhodou, dokonce jsem ve 4. měsíce zhopkala po zadku schodky jak jsem spadla.....pravda-bála jsem se postavit, že to ze mě vyletí, ale nic....tak jsem pokračovala a šla s malým na procházku, kterému byli 2 a fous a hrozně se smál, že maminka špadla na žadek🙂
Střelec je můj syn-zábavný, vtipný a milý kluk, štír bývalý muž-uzavřený, zapšklý, nepřístupný-takže je jasné, že já ke štírům nemám moc dobrý vztah...
O penězích a politicích nepřemýšlím a na zprávy jsem se přestala dívat, protože se vždycky akorát vzteknu.

Janetko-pokračujete?To jsem ráda, žes to nevzdala.....určitě to stojí za pokus. Tak jsem to počítala, že jedem až 19.10. na výsledky do CARU...asi 15.10. přijde mrcha, takže pokud budeme muset začít stimulovat, tak to bude až v půlce listopadu-jestli jsem to správně pochopila,že se začíná první den menstruace...takže ještě 2 měsíce. Jsem říkala miláčkovi, že by byla sranda, kdybych do té doby otěhotněla-ale to je fakt asi sci-fi🙂

janettka
21. sep 2009

hezký dn holky tak vidím,že se tu rozebírá politika a peníze...no já to mám zrovna teď ráno puštěné,akorát mě to nas.... 🙂 pet.s vidím,že ten tvůj chlap je stejný jako můj,taky odešel stejně jen s taškou,taky poctivě platil na kluky,ještě ho u soudu očernila jak opustil rodinu kvůli babě(rozvádět se začal až poznal mě protože si mě chtěl hned od začátku vzít 🙂 )a nakonec kluci u nás skončili,ona neplatila a soudy na ni nejdřív pohlíželi jako na chudáka matku s dětmi a potom na chudáka alkoholika který nemá kde být když všechno propil....no nemá někdo štěstí??

minka051
21. sep 2009

Ahojte
Zdravím všetky asi z rovnakým osudom ako mám aj ja.Nečítala som všetko len tak zbežne. Tak stimulovať hádam ked príde mrška začnem už koncom týždna a hádam sa to teraz už podarí.

pajka00
21. sep 2009

Minka...tak všechno piš-protože mě to bude čekat měsíc po tobě. Držím moc palce, aby ti to vyšlo.
Holky, myslíte, že je nejlepší hned začít s IFV, když jsme ještě vůbec nic nezkusily? Spermie jsou na 1* u mě se zatím neví, ale pokud by bylo všechno OK...mám pocit, že Dr.chce začít hned s tím nejsložitějším...Prý nemáme čas něco zkoušet..vzhledem k tomu, že mi pojišťovna bude platit už jen půl roku.

hanula11
21. sep 2009

Hezké pondělíí
Asi bude fakt hezké, mlha u nás už padla 🙂 .
S těma volbama to je paráda 😠 a jejich řešení státního schodku - ubrat dětem a nepřidat na důchodech, taky "dobrý". Naši politickou scénu už raději nesleduji, pokud možno vypouštíme doma i zprávy, ale je to tedy poslední dobou síla. 😖
Ve středu jdu na "poslední" kontrolu ke svýmu gyndr., pak už budu asi muset dojíždět do nemocnice, kde je porodnice. Své dvě děti jsem rodila u nás, v Moravské Třebové, ale před pár lety nám tu porodnici zrušili, nejbližší je v okr. městě. To tedy bude cestování, njn, blíží se nám konec 😉 🙂.
Hadon., to tedy byl zážitek, ten tvůj porod. To jsem zvědavá, co čeká mě.
Helejte, užívejte sluníčka, čekám na poštu a nejede, tak si asi ještě chvíli lehnu. Půlku noci jsem zase probděla, chce to krapet dohnat. 😵

janettka
21. sep 2009

pájko proto asi dr spěchá,aby ti stimulace provedl v době kdy to máš placení...my začnem s IUI protože si už všechno hradíme.

pajka00
21. sep 2009

Jasně, to bude ono....jen že jsem se nechtěla pouštět hned do toho nejhoršího-možná to není,ale přijde mi to tak...Snad mi to pojišťovna schválí a zacáluje. Přešla jsem tam teď od 1.10. K Dr.jedeme až 19.10. pro výsledky krve-tak uvidíme...chjo....snad to všechno zvládnem...se mi sevře žaludek, když si na to vzpomenu.
Jany-ty se drž a uvidíš,že tu nakonec obě budem s pupíkem🙂

janettka
21. sep 2009

budu na tebe myslet,my jedeme ve středu do Plzně pro výsledky imuna,genetiku máme v pořádku a tak už jen čekám na ms,pak začnu brát clostík a 9.den na UTZ a pak inseminaci...všechno to musíme podpořit snažením tak uvidíme co z toho vznikne...

pet.s
21. sep 2009

Pajka to bylo i u nás. Nebylo na co čekat. Neboj to všechno zvládneš. Řekla bych, že vrtání zubu je horší než celé IVF. 😀
Hanula jak já ti už ten konec závidím.
Já spala asi 3 hodiny. Nemohla jsem usnout. Ráno mě budil kluk, že nejde do školy, že mu není dobře. (má mužskou smrtelnou chorobu-rýmičku 😀 ). Hned na to volala paní na uklízení, že nemůže přijít, že má nemocné dítě. Tak jsem zbytek rodiny vypravila do práce a do školy a šla uklízet. A ani se mi spát nechce.Zatím.

pajka00
21. sep 2009

Budeme si držet palce navzájem...a pet...ty se drž taky...teda...ty ani ne-jako spíš ten kulíšek v tobě🙂
Snad to budeš mít vše OK, abys mohla začít brát prášky a pak šup na inseminaci...Budem věřit, že se zadaří. Holt,roky jsou tady a je to poznat-nejen na vajíčkách-ale u mě i na kloubech-bolí mě kyčel....no stará baba hadra🙂

janettka
21. sep 2009

já se pájko nebojím že neotěhotním,ale spíš toho abych to donosila,už 2x to moc dobře nedopadlo 😒

izina
21. sep 2009

Janet,
vydrž, také se mi to předtim 3* nepovedlo, takže nad tim vůbec nepřemýšlej. držim pěsti

pet.s
21. sep 2009

pajka děkuji. Holky nevíte, kdy se chodí na 4D UZ? Na gyndě mi řekli 25 tt a na diskuzi jsem četla 18tt.
Ti. ak přesně jak říkám, mimi bude flamendr. Od 5 hod mi tu padá hlava, tak, že jsem synovi opravovala PC a usnula jsem na klávesnici. Jen jsem zalezla do postele. Kolem půl 9,tak bylo po spaní. 🙂 😀

pajka00
22. sep 2009

Holky, jak jsem tu už kdysi psala..moje kamarádka byla 5x těhotná....ani 1x to nedonosila, protože prostě spoustu jakýchsi překážek.....nebudu tu všechno vypisovat, ať těhulky nevystraším......ale nakonec má přirozeně 2 zdravé kluky bez nějakých problémů v těhotenství. Takže vše mělo dobrý konec....Druhá byla 3x na umělku-nic... a teď má 2 kluky po roku taky přirozeně bez problémů..prostě mi připadá, že až příroda řekne teď...tak teprve to je a né když se nám zachce🙂 Takže vydržme a věřme, že příroda ví, co dělá nejlíp!! I když teda je to někdy o nervy!🙂)

janettka
22. sep 2009

izi děkuji za povzbuzení,ale já už to budu zkoušet naposledy,pokud to dopadne opět blbě už nebudu pokoušet osud.Podstoupili jsme všechna možná vyšetření,kromě toxoplazmozy která mohla nanejvýš ohrozit to 1.těhu a mírnou disfunkci štítné žlázy nic nenašli.Všichni tvrdí,že kombinace obou to zapříčinila.Musím věřit a snad to vyjde teď kdy je všechno zaléčeno.Ještě zítra ta imunologie.Jsem zvědavá.

hanula11
22. sep 2009

Tak máme další letní den. U nás konečně padla mlha, peru osušky, povlečení na postýlku a tak. Snad to do večera poschne. Ještě by to chtělo nějakého žehliče nebo žehličku. Mne už žehlení silně nebaví, mám docela problémy u toho vydržet.
Ať se vás vajíčka hezky drží, držím pěstičky, házím kolem sebe těhubacily a těhulkám hodná bříška 😉 🙂 😵

pajka00
22. sep 2009

Hanulo-ty už máš krásné starosti🙂 Prát povlečení do postýlky-super🙂 Tak po troškách-ať se moc neunavíš-ono je to únavné i normálně a né tak v těhu-pokročilém k tomu.
Díky za povzbuzení-snad se bacilky ujmou🙂

pet.s
22. sep 2009

hanulo nemluv o žehlení, ráno jsem vyžehlila 2 koše a u posledních triček jsem se musela přemlouvat. Když jsem na konci našla mužíčkovo košili málem mě to rozbrečelo. 😀 😀 😀 Ted jdu hajat.

irafa
22. sep 2009

ahojky
jejda tak vidimže nejsem sama kdo nerad žehli
mam vyprane dupky a taky se musim k tomu dokopat hlavne sou tam i zavinovačky a ty teda budu muset nakropit řikam si naperu si to ted at pak budu rada že se hejbu
plinky a košilky mam už vyprane a vyžehlene sou jak nove ani nikdo by nepoznal že sou 21let stare
no nic du klohnit oběd

lora
22. sep 2009

Dievcata, davno som tu nebola, po PN po MA hned kopa roboty a nebol cas na pisanie. Citam, ze tehulky pekne rastu, zehlia a chystaju a niektore zasa vahame nad stimulaciami a IVF. Nemozem k tomu mudrovat, lebo vlastne skusenosti s tym nemam. Len taka uvaha: hlavne ak by som nemala ziadne deti, alebo sa mi blizil cas do kedy to preplaca poistovna, tak by som to raz skusila. Myslim vsak, ze priroda si spravidla cestu najde, hlavne ak uz deticky mame a nejde to. Tie vajicka predsa len starnu a to sa ziadnou stimulaciou nezmeni, len to chce cas, kedy pride na radu dobre vajicko. Mam aj jeden velmi pozitvny priklad: kamoska, teraz 41, otehotnela 1. x po 10 rokoch snazenia ked mala 32, po viacerych IVF a kadecom moznom - nakoniec prirodzene, po tom ako dala vypoved v stresujucej praci. Teraz ako 41 rocna je tehotna opat, prirodzene, lebo je v pohode, nemyslela na to, manzel sa stabilizoval v zamestnani, proste pohoda. Takze byt v pohode sa oplati 🙂. Pevne tomu verim a idem sa pozitivne nastavit aby som sa o dva mesiace opat zacala snazit. Ozaj, dali ste si nejaky interny termin do kedy to skusat budete ? Ja som si pred dvoma rokmi dala do 40 rokov, ale kedze mam uz 41, o tri roky som to posunula 🙂.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre