Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

pajka00
22. okt 2009

U nás je taky mlhavo..nemrholí, ale je celkem teplo...v každém případě-doma v posteli by bylo líp🙂

gejbule1
22. okt 2009

Pěkné ráno všem i když poasí nic moc 🙂

janettka
22. okt 2009

gejbulo kdyby jsi chtěla na imunologii do Plzně,stačí doporučení od tvého gyndaře,já jsem si to taky takhle zařídila...

bsik
22. okt 2009

Zdravím. To naše miminko se od včerejška tak vrtí, že jsem myslela, že mě v noci odkope peřinu 🙂 a už mě dvakrát málem shodil ze židle 🙂 Pajko, potvora mrcha, ale alespoň se můžeš začít snažilkovat.......tak vzhůru do boje!!!

janettka
22. okt 2009

opět jsem ráno čuměla na test a opět nic.... tak asi další měsíc...

pajka00
22. okt 2009

🙂 díky bsík za podporu. Máš teď krásné starosti-které ti hrozně závidím, ale moc přeju🙂 Tak se drž..ještě pár týdnů a bude na světě. Už se těšíš, nebo máš strach?Přece jenom, poslední porod už byl před pár lety.....🙂)
Jatno a cos měla IUI? Nebo co jsi teď podstupovala?

bsik
22. okt 2009

Janetko 😠 😠 😠 😠 😠 😠

pajka00
22. okt 2009

né jatno ale janetko🙂

pet.s
22. okt 2009

Ahojky děvčátka jen průlet a pozdrav mezi děláním finančních výkazů a hlídáním prdolky. Samozřejmě ode mě chytila kašel, tak máme od rodičů nakázáno být doma. Ani nám to nevadí. Je hnusně. Jen si tady v tom satelitním městečku připadám jak ve městě duchů. Nikde ani živáčka, nikde ani mrtváčka. Růženká spí a mně padá hlava taky,ale musím makat. 😉

janettka
22. okt 2009

pájko jo jsem po IUI 😒

gejbule1
22. okt 2009

bsik to jsou nádherné starosti 🙂 .
pets to se určitě zalidní a zvykneš si tam 🙂
janetko kdy budeš vědět jestli to vyšlo 😒

pajka00
22. okt 2009

jany a kolik tě to stojí? jen tak pro zajímavost?
A co, budeš zkoušet za měsíc zase nebo jak?

janettka
22. okt 2009

pájko nestálo mě to kromě clostíku asi za 80 kč nic...a čekám do úterý kdy má dojít mrcha,zkusím testnout v sobotu...

pajka00
23. okt 2009

Dobré ráno.) Janetko jen 80,-??Tý jo...tak mě 700,- za injekce a 1500,- bude stát samotné IUI......zvláštní.....A to mi platí ostatní pojišťovna!!

pajka00
23. okt 2009

Jo,takže první injekce proběhla v pohodě-bála jsem se, ale fakt to nic není-a při propíchávání kůže jsem pro jistotu zavřela oči🙂))Takže mě čeká ještě 9 pichanců a pak uvidíme🙂

janettka
23. okt 2009

pajko já jsem neměla žádné injekce jen clostík....počítala jsem 500 Kč za ten katetr,ale ani to nechtěli tak nevím,třeba mi dojde ještě faktura haha

pajka00
23. okt 2009

a proplácí ti něco pojišťovna? ty máš tuším už 40..takže asi těžko ne? Tak jak je možné, že u nás to stojí 1500,- když nebudu počítat injekce a u tebe nic?

bsik
23. okt 2009

Ahojky, to já jsem za IUI na Obilňáku neplatila taky nic.Jany Fa už ti nedojde bez zaplacení by tě nepustili domů - kde by brali jistotu, že by ses tam ještě někdy ukázala 😉 ?

pajka00
23. okt 2009

No to je hezké teda.....no nedá se....mám to tam nejblíž, tak už si nebudu moc vymýšlet-ale zeptám se na to.

janettka
23. okt 2009

pájko oni se pohojí na IVF.... ☹ no u nás to nevyšlo stejně....

pajka00
23. okt 2009

No to je jasné,že se pohojí na IVF.....ale mně-pkud mi to zaplatí pojišťovna bude IVF stát asi 22.000,-takže i tak hodně!

bsik
23. okt 2009

Pajko a ty jsei v kterém Caru?

pajka00
23. okt 2009

Já jezdím do zlína-mám to nejblíž.

gejbule1
23. okt 2009

Holčiny pěkný den 🙂 O víkendu má být pěkně tak snad jim to vyjde ☹ ☹ .My jdeme zítra zkoušet maturitní šaty.Sice nás to čeká až v únoru ale prý už všichni šaty mají.
Co plánujete o víkendu vy?

pajka00
23. okt 2009

No šaty musí být zavčasu🙂)Když ostatní mají-tak to je přece jasné 😀
Asi budem pracovat kolem domečku-bydlíme tam od dubna-takže pořád je co dělat......
Tak všem krásný víkend, ať svítí sluníčko a užijeme si to těhulky i netěhulky🙂

gejbule1
23. okt 2009

už aby se tady těhulky rozmnožily 😀

gejbule1
25. okt 2009

Haloooooooo kde všichni jste?

ivulinecka
25. okt 2009

ahoj holky jsem tu nová a hodně tu chodím na vaší stránku až ted jsem se odhodlala napsat.Taky bychom z manželem chtěli mimi a nják nám to nejde.Chceme ho už od unora a pořád nic.

gejbule1
25. okt 2009

Ahoj ivuli,vítám tě mezi nás snažilky 🙂 .Co doktor na to že vám to nejde?Jdete někam na vyšetření?

ivulinecka
25. okt 2009

no manžela poslal na spermograf a to jsou jeho vysledky.množství(ml)1,2 -pH7,4-počet (spermií/ml)0,025mil -pohyblivost (%) 50%-pohyblivost III-IV WHO (%) 50% - morfologie WHO (% fys.forem)75% -norma z celkového počtu asi 100 spermií nalezených na skle,-tvary hlaviček:OVÁLNÉ 75%, malé 12%, obrovské 2%,zvojené hlavičky 1%,kuželovité 4%,amorfní4%,nezralé 2%.Dostal vytamíny a za 3 měsíce znova na spermograf.Manžel je totiž po druhé transplantaci ledvin.První ledvina mu vydržela 10let pak chodil 2 roky na dyalýzu a pak dostal druhou ledvinu kterou má asi 2 roky.Mám s manželem dceru které bude 13let.Počali jsme ji během 4 měsícu .Pak jsem užívala asi 11roků antikoncepci no a ted od unora ji neberu protože chceme ještě jedno dítě.Syn mám z 1manželství.A to jsem si říkala že už třetí dítě nikdy nebudu chtít a je to tady

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre