Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

pet.s
7. nov 2009

Gejbule mluvíš o tom KRÁSNÉM konci, kdy si Ti nabručený puberťák říká o peníze nebo neřestěn drahý mobil? 😀 😀 😀
Nebo snad o tom, kdy v noci stojíš za záclonou a čekáš z které konce ulice konečně už dorazí?
A nebo o tom, jak se KRÁSNĚ propadáš hanbou do země, když už si ve škole zase stěžují na ten zázrak, co máš doma?? 😀 😀 😀

Ať mi někdo vysvětlí, když všechny víme jak to dopadne, že po těch hajzlících, tak toužíme. A vždy naivně si říkáme, ne MOJE dítě bude jiné.NEBUDE!!!!!! 😀 😀 😀

zaenab
8. nov 2009

Ahoj všem, já si snad tu smůlu vybírám. Už poněkolikáté nevychází nativ, včera přišla MS, no a já má zase virózu, tentokrát mě úplně položila. Cpu se zeleninou a vitamíny (i když mám knedlík v krku a nechuťk jídlu) a přemýšlím, jestli si mám dát do konce roku pohov, nebo to jednou zkusit.
Poctivě vás čtu, ale nějak se mi teď nechce psát - po těch letech a letech snažení jsem momentálně nějaká unavená a přestávám "tlačit na pilu".

gejbule1
8. nov 2009

zaenab máš asi momentální depku.Je to opravdu o nervy,ale nevzdávej to abys toho pak nelitovala ☹ .

hadonoshka
8. nov 2009

jo já si taky myslím, že to je klasická podzimní depina. Venku hnusně, málo sluníčka, chřipka na obzoru. Ale myslím, že jakmile tu bude alespoň jedná nová nastávající matka, že to zase všechny povzbudí. Takže holky šup šup, nelenit a zkoušet. Pet.s já myslím, že to nemusí být ani puberťáci. Já jsem teď večer zařvala na ty svoje mrňavý zlobidla tak, že jsem přišla o hlasivky. Ale mělo to efekt, začali brečet a mazali do postele. Jen uklidit to, co dokázali rozházet za dvě hodiny mi zítra zabere celé dopoledne.
No a jinak u mně je to tak nějak divný, stromečky zase skoro žádný, teplota na bodu mrazu, taťka se včera tak ztrhal při práci na zahradě, že padnul u televize v devět, no a já mám podezření, že mám zase cysty i přes ten Sarapis. Zase mám ten bílý hustý výtok, co jsem měla při cystách. A ovulka v nedohlednu. To bych do toho fakt kopla. No ale doufám, že alespoň Pajka bude úspěšná, je tu nějaká velká prodleva u těhulek. Jdu chrupat papa

pajka00
9. nov 2009

Dobré ranko všem..pets-to jsem se tu usmívala při tvém čtení-co je KRÁSNÉ s dětma🙂)))Jo jo a přesto je všechny chceme. V sobotu jsem si pochovala miminka.....na zápase jsme seděly manželky a "sledovaly" chlapi a jedna má dvojčata půlroční-tak šli z ruky do ruky....ale říkala jsem jí, že jich má málo, že se všechny nestačíme vystřídat..pak mi ten jeden andílek usnul v náručí.....pak přišla další s dvouměsíčním....tak si ho ten můj dvoumetrový chlap pak vzal a držel v náručí...tak mu to slušelo, až mi srdce usedalo....malošek měl na sobě kombinézu ve tvaru medvěda i s ušima a ocáskem-nádhera🙂 No já včera říkám-a taky je možné, že jsem sice měla tři krásné folíky, ale prázdné bez vajíček....a ta moje opora mi říká-už zase?Tak se uklidni a to víš, že tam byly vajíčka...Uvidíme...dnes je to šestý den od IUI.....tak ještě mám čas na výsledky....už aby byl týden pryč.
Zanebko...klidně se pořádně přeleč....vylež to, naper do sebe vitamínů a prášků a přes vánoce si dej oraz a uvidíš, že to půjde....Máš na to pár týdnů, aby ses dala dohromady a držím palce, aby ti už konečně bylo fajn a mohla ses do toho vrhnout....tady ty nachlazení jsou šílené svinstva. Mě se do rána vyrazil opar...miláček byl týden taky pěkný marod-tak to mám asi od něho.

lupienok74
9. nov 2009

Pajka, ahoj,prišla som sa pozrieť, čo je nového na MK, a našla som tento tvoj príspevok-takže si už po IUI...Pajka,veľmi,veľmi ti držím prsty, nech sa to podarí,a nech sa už tešíš z bruška -budem na teba myslieť...

pajka00
9. nov 2009

Děkuju lupienok🙂To víš, že bych si to moc přála.....ale pravděpodnost IUI je malá.....tak se necháme překvapit🙂

lupienok74
9. nov 2009

Pajka,podľa mňa je tento záver roka veľmi plodný 😵 ...podarilo sa to švagrinej ( prirodzene ) a aj mojej veľmi dobrej kamarátke,ktorú som ti už spomínala- 1. IVF a hneď sa jej podarilo otehotnieť -takže Pajka, ja verím, že o chvíľu oznámiš šťastnú správu !!!!

pajka00
9. nov 2009

😀 jé lupienok, kéž bys měla pravdu🙂 uvidíme...zatím se cpu prášky co mi dali, ale po tom utrogestanu sezase vznáším....zrovna teď jsem v útlumu, takže jen sedím adělám nenáročnou práci, než to přejde🙂 Ty budeš mít květňátko-super🙂 Krásný měsíc na rození mimča. A tys otěhotněla jak?

irafa
9. nov 2009

Zanyyyy bude lip určo opravdu neni sluničko do toho ty chřipajsny a vše pořad dokola kolotoč vid jak piše pajky nacpi se vitaminky a pak až budeš fit snad už ledy prolomiš moc na tebe myslim
Víš ona je snad nějaka konstalace hvězd špatna či co u nas sou zas jine problemy začalo to manž .praci je bez ni a zakazky se nějak nehrnou hlidam poptavky na netu ale ti lidi bud neberou tel a nebo a hlavne neodpovi na nabidku pak se nam pokazilo auto oprava 6 000 kč super ted zrovna v nej čas že jo jak jinak a sebrali na přidavky maj pocit že mame dost a završila to pračka přestala ohřivat ale tělesem to neni nejde do něj proud tak dnes du volat opravaře tak zas vydani se picnu fakt smůla jedana za druhou už nemam kam sahat pro rezervu a to viš ted těch stavebnich praci ubyva a as si nikdo nechce ted dělat binec třeba by bylo super nějake to bytové jadro jako koupelny dělame i bez bourani třeba jen rekonstrukci aale je to fuk cokoli kdyby klaplo by se mi tak ulevilo ja ted nic nezachranim jen to malinko co si přivydělam učetnictvim nestoji ani za řeč tak tak uf to je romannnnnn co holky ale to je život je to bojjjjjjj
Pajka myslim na tě a držim držim seč mohu papapa

lupienok74
9. nov 2009

Pajka, no áno, májové dieťa- býk, ach jáj...mladšia je baran, jej otec je baranisko 😀 a teraz ešte býk 😀 - dúfam, že ich všetkých zvládnem 😀 😀 ...a Pajka,prirodzene...inak, čo sa týka švagrinej, tá má 37, a podarilo sa...
Pajka, aj kamarátka jedla tieto hormóny, a tiež to bolo "zábavné" tie výkyvy nálad...- len tu už majú nastúpiť naši drahí chlapi a dobré kamarátky 🙂 - tak nech ťa tvoj miláčik teraz na rukách nosí a pestuje s láskou 😵 ..

pajka00
9. nov 2009

Děkuju Irafko....každé povzbuzení potěší🙂
Lupienok, tak to ti nezávidím🙂) ) Můj miláček je beran....dobrý beran🙂) To je někdy fakt beraní hlava.....takže ty máš doma hned 2...a býk je taky super🙂)To si užiješ. ty jsi jaké znamení?
To máš super, že přirozeně.....přeju ti to. Hlavně, ať je malošek i ty v pořádku🙂

gejbule1
9. nov 2009

Ahoj holky 🙂 jak se dnes máte?Mě dnes po 4dnech přestala bolet hlava tak jsem spokojená.

janettka
9. nov 2009

ahojík holky taky zdravím při pondělku 😉

lupienok74
9. nov 2009

Pajka,ja som večná panna 😀 , ale nejako trvdohlavosťou a temperamentom nezaostávam 😀 😀 ...
a ĎAKUJEM ..dnes ma seklo v krížoch 😅 , tak utekám do duchien a k obkladom...pekný deň všetkým 🙂 ...

hadonoshka
9. nov 2009

teda holky, ty stromečky fakt zmizly. Vypadalo to tak nadějně jak začínaly narůstat, ale potom najednou nic a zase jen tečky. Takže tento měsíc asi ovulka nebyla. Takže příští měsíc zkusíme Pannu. Jinak po té Proveře jsem byla neskutečně nervózní a pohádala jsem se s každým, koho jsem potkala. Takže ji brát nebudu, to mi za to nestojí, i manželovi jsem lezla na nervy. Navíc jsem přibrala další 3 kg, takže jsem pěknej špekoun. Včera mi moje šestiletá dcerka řekla, že jsem tlustoprdka, no jo, děti bohužel mluví pravdu. A za chvíli tu budou vánoce a to už se asi neunesu.....

gejbule1
9. nov 2009

hadonoshka třeba ti ovulka proběhla když byly stromečky 🙂 kolik jsi byla DC?
a s váhou jsem teď taky nespokojená.Přibírám snad i po vzduchu ☹ .Teď jsem naposledy před revizí přibrala 4kg a vůbec je memůžu shodit.Ale když já tak miluju sladkýýýýýýýý 🙂 🙂 .

hadonoshka
9. nov 2009

gejbule to nebyly ty stromečky jako na obrázku v letáku, vypadaly jen jako by "vystrkovaly růžky" prostě malý, celkem 2 dny 11 a 12DC, asi málo hormonů. V každém případě na tom letáku ukazovali že to trvá týden jak postupně narůstají, v den ovulky jsou pěkně rozvětvený a potom to zase ubývá. Takhle jsem to měla v srpnu taky jen takový zlámaný větve a nebylo z toho nic, bohužel. Teplota taky pořád dole, z toho nic nebude. Chjo.

pajka00
10. nov 2009

Dobré rano holky....tak na mě asi něco leze....včera mi vyrazil opar, dnes mě začíná škrábat v krku a v nose....chjo..doufám, že to hned přejde...leju do sebe čaje, jím ovoce ať ty sajrajty pozabíjím.
Odpol.jedu s dcerou do brna.....asi se tam ztratím.....přes celé brno až na druhý konec...musím nastudovat na netu mapu🙂 Kdybych se zítra neozvala..ještě bloudím 😀

janettka
10. nov 2009

ahoj ženy jak se všechny máte.Pájko u nás taky řádí chřipka,manžel už týden,dcera onemocněla v sobotu a včera jsme valily k doktorovi protože ten její kašel byl děsný a ona mi zkolabovala ve výtahu!!!Najednou zrudla a byla na zemi..mě teda vyděsila tak se teď bojím ji nechat samotnou.

pajka00
10. nov 2009

No janetko to jsou šoky co?To se ti nedivím,že se bojíš, ale když bude ležet, tak to bude určitě dobré. Asi ji přepadla náhlá slabost. Hlavně, ať se brzo uzdraví. Mně se před chvilkou udělalo taky jakési mdlo..zatmělo se mi před očima,sevřelo se mi srdce a krk.....naštěstí jsem seděla, tak jsem to rozdýchávala....trvalo to asi 3 sekundy-ale fakt hnus...Snad to bude dobré a opakovat se to nebude.

janettka
10. nov 2009

pájko hyperaktivní dítě udržet v posteli je nadlidský výkon,znáš to určo sama.Furt vylízá napit,čurat,kakat,smrkat...asi ji brzo inzultuju 😀 před chvílí cestou na WC zkoušela tancovat sestavu na hip hop,samozřejmě dostala záchvat kašle a málem skončila na zemi...tož nevím,jestli je to tím,že je pitomá nebo je to z horečky hihi

pajka00
10. nov 2009

😀 néé to neznám, to by moje děti nikdy!!neudělaly 😉 😀 Jo....je to výkon, obzvlášť u tak pohyblivého dítěte. Moje děti vždycky první den prospaly-to jsem poznala, že jsou fakt nemocní-to byl svatý klid, no a druhý den už jak rybičky pořád lítaly a protože je skoro nic nebolelo, ale musely ležet a dobrat třeba antibiotika, tak to bylo o nervy🙂

janettka
10. nov 2009

tak štěstí,že by prospala den mě fakt nepostihlo...spíš má šílenou horečku,zvrací a jen lítám s hadrem.Ale minule jsem ji šupla protazin,dávku pro dospělého a spala 6hodin!!!Teď když omdlívá tak ji ho radši nedávám i když ji ho doktorka napsala na noc...navíc zjistila,že je to po tomhle prášku tak ho nechce.Samozřejmě,že kdybych zavelela tak ho sní,ale zatím jsem ochotná to snášet,navíc se ji z horečky spouští migrena(rodové prokletí) a to pokud se nepodchytne hned tak nejde zastavit,tak radši ať je při smyslech 😀 😀 doufám,že budu po týdnu s ní doma při smyslech i já hihi

pajka00
10. nov 2009

Jo, nemocné dítě-to je děs....horší je už jen nemocný chlap🙂) To je smůla s tou migrénou, mě to postihne tak 1xza rok, ael to stojí za to.....Normálně trpívám na bolest hlavy, ale migréna je migréna....a u takové holčiny-to je mi jí líto. Až si budeš potřebovat odpičnout, tak jí ho šupni.....a máš to, jinak pokud to zvládáš, samozřejmě lepší, když bude bez toho. Ale zase pro to, aby si její organismus odpočinul je to lepší. Dcera, když je nemocná, tak pořád spí. Jako dítě ne, to jen ten první den, ale te´d, pokud je i nachlazená, tak zalehne a prospí půl dne...jediné štěstí🙂

janettka
10. nov 2009

no o nemocném chlapovi mi povídej,máme za sebou rýmičku manžela...toť smrtelná nemoc,že 😀 a 😀 co ty?Už se cítíš těhotně?Kdy budeš testit?

pajka00
10. nov 2009

Jo,miláček te´d se z toho dostává...měl rýmu a bolelo ho v krku...tož hrůůza.....ale už je to lepší🙂)
Já nemám žádné pocity....žádné břicho,prsa,nic prostě....takže nemůžu vůbec nic hodnotit....a nevím, jestli je to dobře nebo ne🙂))) Tak na krev mám jet příští středu.....což je 14den po IUI.....tak doufám,že vydržím do úterka,abych si udělala test....myslíš, že by to tam bylo vidět i dřív?

janettka
10. nov 2009

no je test který to ukáže 5-7 den po otěhu,ale zas pokud jsi dostala pregnyl tak ten se může ukazovat do 9 dne...já jsem testila od 10 dne s tím citlivým

pajka00
10. nov 2009

no dostala....minulé pondělí,takže dnes je to 9-tý den....ale vydržím ještě, tak silné choutky nemám,aby mi to ukázalo špatný výsledek🙂

janettka
10. nov 2009

já jsem nějak cítila,že to nevyšlo a už jsem se nechtěla trápit.Ale třeba tobě to zrovna vyjde,držím pěstičky.Já jdu 16tého do CARU tak se s nima domluvím,že ještě 2x zkusíme IUI a pak se uvidí...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre