Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

nejka41
1. jan 2011

Všetkým žienkam prajem šťastný nový rok !

matahacik
1. jan 2011

Ahoj zienky,
tak som objavi a ,ze je tu skupina snaziliek mojemu veku blizka🙂)) tak sa k Vam pridavam, budem mat 39, a snazime sa uz velmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii dlho o miminko, caka nas IVF...tak verim ze rok 2011 nam vytuzene Mimi prinesie,
a vam vsetkym vela pohody, radosti a splnenie snov a tuzob

pajinka111
2. jan 2011

ahojky holky 😉
do NOVÉHO ROKU ,přeji všem hlavně to zdravíčko,štěstí,spoustu lásky,spokojenou rodinu,zdravé čiperné dětičky,pohodové těhulkování a rychlí bezproblémový porod 😉
Zatím ještě nemáme pro syna jméno,už by sme měli něco vymyslet,jinak se cítím docela v pohodě,až na pár drobností,bříško nemám zatím moc veliké,přibrala sem zatím 5 kg,ale ted to asi teprve začne 🙂

gejbule1
2. jan 2011

Pěkný den holky 🙂 .
Vítám nové snažilky i ty co tu dlouho nebyly 🙂

pet.s
3. jan 2011

@lilien mpoc děkuji..to víš štěstí zkrášluje.-)))

janettka
3. jan 2011

hezký den holky tak jsme v novém roce!!! 🙂

rozmarynek
4. jan 2011

Dobry den holky. Prisla jsem za vami protoze hledam radu. Mnoho z vas tu ma jiz hodne za sebou a velmi bohate zkusenosti a tak verim ze mi muzete poradit a podelit se o sve zkusenosti.

Ja jsem ted po 7xIUI a 2xIVF. Jsem samoplatkyne a tak je to vzdy velmi financne narocne ale hlavne mi jiz utika drahocenny cas - za par dni mi bude 42.

No a ta otazka je ohledne vaseho nazoru na CAR kam chodite a nebo kam jste chodili predtim. Setrim na treti (a asi posledni) IVF ktere bych chtela absoluvovat na jare a premyslim o zmene CARu. Ted momentalne chodim v Praze do GESTu a nemuzu rici ze bych byla nespokojena a nebo ze by mi nevychazeli vstric ale po tolika pokusech bych rada udelala zmenu - myslim si ze by mne to pomohlo i psychycky.

No a tak jsem vas chtela poprosit zda byste doporucili svuj CAR a proc. Zatim mam velmi dobre doporuceni od holek na Brnensky Helios 🙂 ale z Prahy to mam trochu z roky 🙂.

Takze predem mooooooc dekuji.

minka051
4. jan 2011

@rozmarynek Ahoj
Ja už mám toho za sebou tiež dosť a už chodím do tretieho caru. Teraz je to Jihlava Sanus. Som velmi spokojná a cenovo sú dosť prístupní. ja teda môžem mať už len darované embryá iné sa už nedá. a tam je cena 6800Kč. U nás na slovensku je to 30 000. Teda 1000€. Už beriem lieky na ket a 13.1. mám prvý UTZ sliznice a ked bude OK tak vklad mám asi okolo18.1.

rozmarynek
4. jan 2011

@minka051 no mne to mozna take ceka (darovane emryjka) - uz mne to v CARu take nabizeli. A muzu se zeptat kam jsi chodila predtim?

minka051
4. jan 2011

@rozmarynek na začiatku Martin Helios, a potom Brno Repromeda.

hanula11
4. jan 2011

ahojte děvčata 🙂
pěkný a plodný úspěšný nový rok 2011 všem 🙂
držím i s malulkou pěsti, ať máte všechny jen a jen štěstí 🙂

janettka
4. jan 2011

@rozmarynek ahojík já jsem chodila do Pronatalu v Praze a byla jsem spokojená,ale to je asi i na tom jak trefíš na doktora. 😉 ale celkově se říká,že ten má největší úspěšnost IVF

janettka
4. jan 2011

@minka051 ahojík minka jsem ráda že tě vidím,jen v tom mám asi zmatek já jsem myslela,že se naposledy zadařilo....nebo ne???Promiň že se ta blbě ptám,já jsem sem nějakou dobu moc nechodila tak nemám přehled...

martulle
4. jan 2011

Ahojte holky,do Nového roku Vám všem přeji jen to nejlepší,hlavně zdraví,lásku a pohodičku.@pajinko11to letí,už jsi ve 30týdnu.@janettko a co ty?jak jste na tom?@minka051 držím moc pěstě,at se vše podaří a kolik si necháš zavést mražáčku?@gejbule a co ty?delší dobu jsem tu nebyla,nepročítala jsem to tu,tak ani nevím jak pokračujete.snažilky všem vám přeju,aby se vám letos splnilo to,po čem nejvíc toužíte.Holky mě to mateřství tak moc naplnuje láskou a štěstím,že se to nedá ani popsat.Já mám tolik energie a lásky na rozdávání.Nemyslela jsem si,že dětátko v mém věku muže ve mě probudit tolik síly do života.Je to opravdu nádherný pocit a holky přeju vám,aby jste to taky pocítily.@ankava posílám velikou gratulaci k holčičce a přeji hodně radosti do života.Posílám fotky svých dětí.

janettka
4. jan 2011

@martulle teda holka ty záříš úplně štěstím....já tak nějak nic...sice se nechráníme,ale já jsem pokaždé otěhotněla zjara tak tomu nějak nepřipisuju důležitost a navíc vlastně ani nevím co chci...nebo co by se patřilo...teď ode mě všichni očekávájí nadšení babičkovské...Lucka už má holčičku a já nevím jestli se mám cítit jako babča nebo jako žena co touží po miminku.Zatím mě spíš chytají mateřské pudy...takže asi jako babička jsem nanic hihi.

pet.s
4. jan 2011

@martulle úplně přesně jsi pospala, co prožívám já, štěstí, lásku, něhu, plno energie 😀 Koukám, že máš děti tak pěkně uskupené Kluk, holka, holka, holka,kluk.-)))My zase máme trník mezi dvěma růžičkama.-)))

pet.s
4. jan 2011

@minka051 ahojky tebe ráda vidím, je fajn že bojuješ, že to nevzdáváš.-)držím moc palce. Holky posílám kouzelný úsměv naší Terulky.-))

martulle
4. jan 2011

@janettko nevzdávej to.jestli tě chytají mateřské pudy,tak jdi za tým.mě ty silné mateřské pudy postihly v loni v tuto dobu,kdy jsem šíleně moc chtěla otěhotnět,tak moc,že jsem nemyslela na to,že se to nepodaří.manžel řekl,at zkusím zavolat na kliniku a rozjel se kolotoč léku a injekcí....přeju ti,at ti to taky vyjde.teda já si babičkovsku roli představit nedokážu,teda nevím.... ☹ kolik je Lucce let?

martulle
4. jan 2011

@pet.s to je krásný usměv spokojeného miminka....aj s jazýčkem.... 😀 muže být něco krásnějšího,než usměv dítěte?

pet.s
4. jan 2011

@rozmarynek já vyzkoušela Iscare v Praze(asi ze 4 pokusů, ani jeden úspěch), pak jsme přešli do Gennetu taky v Praze (ze dvou pokusů, dvě těhu) 😀 😀

pet.s
4. jan 2011

@martulle to jo, vždycky bych ji snědla, když přijud k postýlce a ona na mě takhle řehní. 😀

janettka
4. jan 2011

@martulle Lucce je 20 let....myslela jsem si,že si neveme ze mně příklad,tak brzo děti,no bohužel...tak snad bude všechno v pořádku,zatím je spokojená.Sice hlásají,že oni chtěli jen jedno dítě aby mu mohli dát všechno,no ale život se vyvíjí,že jo.

gabinkaa
4. jan 2011

@matahacik ahojček, vitaj.....to bude Tvoje I. IVF? 😉

pet.s
4. jan 2011

@janettka oni na to příjdou, že dát dítěti vše není o penězích 😉

minka051
4. jan 2011

@janettka ahoj ja som sem tiež dlho nechodila. Naposledy sa zaadarilo ale v 7tt sa zastavil vývoj 😔 No tak dúfam že tento rok mi prinesie viac šťastia. Už som v príprave 13.1. mám UTZ sliznice a verím že bude dobrá tak vklad by mohol byť tak okolo 18.1.

minka051
4. jan 2011

@pet.s Terezka je ako slniečko.. Ja úfam že aj ja už sa dočkám nejakého zlatíčka. 🙂

janettka
4. jan 2011

@minka051 tak to mě mrzí zlatíčko,vím,že jsme tady z toho měli radost...no ale rok 2011 má být plodný holky tak ať se vám to brzo povede!!!

pajinka111
5. jan 2011

ahojík holky 😉
nechce někdo PREGNYL 5000 ?Mám ještě jedno celé balení 3 kusy pregnyl a rozpouštědla + 1,použitelnost do 07/2012,skladováno v lednici

equinka
5. jan 2011

Pěkný den, dámy!
Dlouho jsem tu nebyla, přeju všem pěkný a plodný rok 2011!!
A tady je moje momentální situace - ať je o čem povídat, než Vás aspoň pár stránek zpátky přečtu a budu moct navázat na místní témata.
V lednu mi bude 41, dnes jsem 55 den bez mens, přes svátky jsem měla návaly jako blázen, teď to přešlo, ale zase se mi blbě dýchá... Asi už mám po nadějích. Ke všemu má dr dovolenou :o)

ankava
5. jan 2011

Zdravím Vás mezi kojením a tím vším okolo,
dneska jsem první den sama s malou doma, ta zatím spinká, tak vás chci jen pozdravit a ještě jednou ať se všem v tom 2011 daří.
Já jsem teď v tom nádherném kole- mléko, pleny, převléct a zase mléko. Nikdy bych neřekla, že mě tohle dokáže tak naplnit, je to fakt báječný a na starý kolena úplně omlazující 🙂
Tak si jdu ještě rychle umýt hlavu, ať je to omlazení taky někde vidět 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre