Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

slavka_2012
1. júl 2012

@silvie13 verim,ze si v poriadku 🙂 tak ako sa maaaas???robila si si uz test? 😉 😉 😉 som zvedava,lebo ja som dnes 3 den po Ket a nijako inak sa necitim,,,len som leniva a hladna,ale to bude tou horucavou 😀 😀 😀 drzim palceky pri testovaniiii 😉

jeackynka
1. júl 2012

@maminuska ja mam taky podobny pripad,mam dve deti s predosleho vztahu maju uz 16 a 17 rokov,teraz mam noveho partnera je mladsi o trochu ale nema este svoje vlastne deti,tak po nich velmi tuzi,co je pochopitelne,tiez som si uz myslela ze uz mat deti nebudem,ale chcela by som to hlavne kvoli nemu,mam 37 rokov a co by na to povedalo okolie,to ma vobec nezaujima,je to cisto nasa vec,ved teraz je to uplne normalne ze rodia ovela starsie zeny,len aby sa to vobec podarilo,snazime sa treti mesiac,tak neviem ci to vide vobec,prve dve deti som nijako neplanovala prisli akosi automaticky,jedna po druhej,dokonca soma az doteraz mala antiku skoro 15 rokov,teraz nappsledy som mala mirenu v maji isla von 🙂

silvie13
1. júl 2012

@slavka_2012 ahojky, včera jsem nevydržela a udělala test(9.den po ET) a bohužel negativní - takže si myslím, že nic ☹ ☹ ☹
Ve středu jdu na krev tak uvidíme, ale jsem už smířená spíše s negativním výsledkem. Jenom mě mrzí, že nemáme žádné mrazáčky a tudíž žádný další pokus.

slavka_2012
1. júl 2012

@silvie13 este sa nevzdavaj,nic neni stratene 😉 vsetko moze byt inak pockame ....nadej umiera posledna,,,drzim vsetky prsty 😉

zvolsiinylogin
1. júl 2012

@silvie13 ked uz nemate mrazacikov, tak uz nemozu druhykrat zobrat dalsich?

silvie13
1. júl 2012

@zvolsiinylogin to byl už náš poslední pokus IVF a i tak jsem měla horkotěžko jenom 2 vajíčka 😖 😖 😖
@slavka_2012 díky moc, uvidíme a ty se drž a dávej průběžné zprávy 😀 😀 😀

vavrenka
1. júl 2012

@laskavec jaj, kiezby si mala pravdu. ja sa po porode nejako neviem pozviechat ☹ a k tomu prve mesiace s mlaou boli velmi narocnea proste sa mi zosypalo zdravie do anemie cez zapaly travaiceho traktu chrbticu, klby a teiz s anetesim, ze si budem museit denne pichat injekcie len co zsitim, ze som tehu az do konca 600nedelia, a tie injekcie som ku koncu uz fakt tazko znasala 😝 ,a el verim, ze sa dam dokopy a hadam porod a tehu bude ok a aj poporodna rekonvalescencia..

laskavec
1. júl 2012

@slavka_2012 Máš pravdu...100%TAK ot ted Bůh při nás a maminky budeme všechny 😉 😀

rox
2. júl 2012

ahoj holky....prace me totalne odrovnala, jsem nemela cas se ani vycurat natoz s vama drbat 😀
@silvie13 Jeste vydrz, 9. den je malo!!

silvie13
2. júl 2012

@rox ahoj, dnes 11.den po ET a test negativní 😢 😢 😢 , takže konec, šanci už nevidím a další pokus už nemáme ☹ ☹

rox
2. júl 2012

@silvie13 Myslis pokus hrazeny pojistovnou? ☹

rox
2. júl 2012

Ja jsem tak strasne nastvana holky, sakra , je nas tak hodne co se nam nedari.....a shanela jsem rano znameho a on nemel cas, jelikoz byl v nemocnici s tou svoji.....na potrat. SAkra sakra, proc tem co nechteji to vychazi?? Kdyz to slysel muj pritel tak malem vyskocil z kuze jaka jse nespravedlivost.

silvie13
2. júl 2012

@rox ano hrazený pojišťovnou ☹ a nemám opravdu 50 tisíc.
Je to nespravedlivé, ale bohužel s tím nic neneděláme. Je mi to strašně líto. 😢 😢 😢

jabluncanka
2. júl 2012

@silvie13 Silvie,a proč chodíš na Tomášov,kde jim nejde o úspěch,ale jen a pouze o peníze!? Objednej se do FN Olomouc.Tam to vyjde na polovinu,nehledě na to,že doc.Dostál sám říká,že IVF je to poslední řešení a musí se hledat příčina a zahájit léčba...ve výsledku třeba zjistíš,že ani žádné IVF nepotřebuješ... 😉

slavka_2012
3. júl 2012

@silvie13 to mi je velmi,velmi luto 😢 nevzdavaj to korunky po troske nasporis a skusis to zase a ked jabluncanka vie kde je lacnejsie tak hlavu hore 😉 ja mam strach tiez nemam ziadne tehulkovske priznaky,,sem tam ma pobolieva brusko ale nic viac 😔 ,,,dnes som 5den po KET neratam den vkladu,,,ja som si hradila vsetko sama tak viem o com rozpravas ☹

slavka_2012
3. júl 2012

@rox uz som sa zlakla ,ze si nas nechala ☹ a ty si len tak tvrdo makala 😉

rox
3. júl 2012

@slavka_2012 No jo, byly dane, klienti pochopitelne misto v kvetnu zasilali podklady na konci cervna - a Rox se muze rozkrajet, aby vse stihla. A jeden me potesil vylozene, kdyz mi do mejlu napsal - toto nosim uz 14 dni v tasce, strasne to specha a DNESKA to musi byt vyrizeno. Ja vim ze jsem to mohl poslat drive ale je nutno to udelat dnes....a bla bla. No aspon byl uprimny, ze se na to vykaslal a pak vse honi na posledni chvili,ale desne me vytaci, ze lidi si mysli, ze asi sedim s nohama na stole a jen cekam, kdy zrovna pro ne muzu neco okamzite udelat, jinak bych se asi ukousala nudou. A pak se divi, ze zrovna ten den jsem u soudu a ne v praci, a ze to fakt neudelam .....a kdo je na vine?
@silvie13 Je mi to moc lito....ale me to ted stalo "jen" 30 tis, ne 50. A taky me vsichni strasili se 60 tis, takze kdyz to nevyslo,tak jsem rada, ze to stalo jen polovinu. I tak - vyhozeny prachy, Mohla jsem jet na dovolenou.

rox
3. júl 2012

@silvie13 A jak rika slavka.....pomalicku nasporis, mam kamaradku ktere prispivala dokonce i maminka. a nez nasporis, tak treba budes tehulinka. Muzu se zeptat kde je u vas problem?

sorei
3. júl 2012

hALOOOO - VŠECHNY ZDRAVÍM 😀 Ani Vás nestíhám číst 😀 vítám nováčky, držím moc palečky těhulkám a čekatelkám, foukám bolístky těm co to "TENTOKRÁT NEVYŠLO" ale určitě vyjde příště a jdu Vás fofrem dočíst 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

sorei
3. júl 2012

@silvie13 - já pokud znovu půjdu tak asi do BRNA - poloviční náklady, ale nadpoloviční úspěch 😀

sorei
3. júl 2012

@rox -těší mě, že v tom nejsem jedináááá - taky nestíhám 😀 😀 😀 😀

silvie13
4. júl 2012

@sorei ,@rox, @slavka_2012 ahojte, tak zázrak se opravdu nekoná, hcg 0,8 😢 😢 😢 😢 nemám chuť a ani sílu teď cokoliv řešit
Hodně jsem jim ve Zlíně věřila, ale teď jak to tady čtu ,tak mám fakt pocit, že jim jde o peníze až na 1.místě!!! Ptala jsem se co dál a hned mi předhodili ceník a že tak cca 70tisíc!!! Opravdu je nemám a možná se to někomu bude zdát sobecké, ale bylo by mi jich i líto, kdyby to zase nevyšlo.Přece jenom máme už jednoho báječného kluka a děkuji za něho 🙂 🙂 , možná že se na to za čas budu dívat jinak. Kouknu ještě na tu Olomouc, nevíte někdo jak je to s věkem u té minimálky?

slavka_2012
4. júl 2012

@silvie13 tak som tajne verila,ze budes tehu je mi to velmi luto ☹ my sa trapime a niekto ma z toho mozno biznis 😠 u vas je to podstatne lacnejsie ako u nas ,tiez to zavisi od centra,,,ale oni to beru ako obchod davas tak beries ,ale je smutne ze davas a nic ☹ mohli by aspon polovicu vratit ked sa to nepodari,,,to je len moj nazor,mozno hlupi,,,,,,lebo kedze uz ostaneme tehu tak im kasleme na hlavu, no ked nie tak na dalsi pokus zase potrebujeme peniazky a kde ich odnesies zase len tam,,,tak mohli by na to pozerat...ja tiez chapem ,ze vsetko to nieco stoji ale my predsa nechceme silikonove prsia ale deticky,,,,asi uz trepem ale vzalo ma to ,,,,tie nase neuspechy 😢 😢 😢

lili_k
5. júl 2012

Je tu prosim maminka ktera otehotnela v cca 48 letech? Po IVF? 😵

slavka_2012
5. júl 2012

@lili_k to vazne ??? ked hej, tak klobuk dole 😀 😀 😀 tak toto je vydrz,,,,,blahozelam 😉

zvolsiinylogin
5. júl 2012

@lili_k mam sesternicu, ktora otehotnela v cca 45,47...prirodzene, a maju zdraveho synceka 10 rocneho...drzim palce, da sa to 🙂

laskavec
5. júl 2012

@zvolsiinylogin i já otěhotněla bez IVF a hormonu 😉 jen tak no až na tu až na ten konec...,ale litovat odmítám z boží pomocí zvládnu ještě jedno,aby tu malá někoho měla... 😉

lili_k
6. júl 2012

@slavka_2012
@zvolsiinylogin
@laskavec o me osobne se nejedna, jen me zajimalo jestli tu nahodou neni takova maminka ktere se to podarilo v tomto veku. Jde o nekoho z rodiny, v tomto veku se snazi, podstupuji IVF. Neznam nikoho kdo by mel dite v tomto veku, vubec nevim zda je to mozne apod. Ale drzim jim palce ...

laskavec
6. júl 2012

@lili_k najdi si na @ nejstarší matka a uvidíš jich kopu,hlavně v zahraničí to berou jinak a starý -či stará je jen doktorů představa...každá ,která se cítí být maminkou má právo jí být i v 50ti...alespoň to tak cítím 😉

luba41
6. júl 2012

@lili_k kamarátkinej sestre /48r./ sa v únoru narodila dcérka, síce trochu skôr /v 30tt/, ale otehotnela prirodzene. Pôvodne neplánovala mať dieťa takto neskoro, ale dlhé roky sa liečila na štítnu žľazu a jej túžba po bábätku ju stále držala. Tak sa jej to podarilo takto neskoro. A to má ešte staršie deti /26,23 r./. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre