Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

minka051
27. jan 2010

jesterka ahoj neboj dajú ťa tam. Ja to urobiť neviem. Do akého centra chodíš?

pajka00
27. jan 2010

hadonoshka....42 let........3 DC......SP 9tt.- 26.12.09 -po únorové mrše budeme vyrábět Střelečka
gejbule..........40 let.......20 DC......poslední MA 9/09
awalancha......39 let.......8 DC...... druhý mesiac "prirodzeného snaženia"
pets.............40 let.......19 DC......09/09 ukončení v 15tt pro VVV miminka,nyní 3 IVF -OPU 23.1.
pajka............39 let.......13 DC......1.IVF, transfér 28.1.
11hanula.......44let.....................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
biblia............44 rokov....42 DC.....SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
capenka........39 let....................příprava na laparoskopii,potom znovu snaženíčko,
irafa.............40 let....................přirozenou cestou přinceznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečna stanice
marja............43 let....................přirozenou cestou čekáme mimi v 5/10
ankava..........39let........6 DC.......2x zaml. těh. ve 2009, čekáme na IVF.. březen 2010
minka............43let.......?DC.........23.1.OPU,28.1.ET
jesterka........39let.........23 DC........čekání na IVF, termín ještě neznáme
Ještěrko-abys nám tam nechyběla🙂
Já jezdím do Zlína a musím říct, že přístup absolutně skvělý🙂 Já mám taky polovičku mladší....takže mládnu s ním🙂Aspoň o pár let🙂

jesterka001
27. jan 2010

Já chodím k Apolináři. A taky mám mladšího přítele 🙂

minka051
27. jan 2010

pajka ani neviem či to ám písať ale ved nieje to tajomstvo moj je o 11 rokov mladší.. 😉 🙂

ankava
27. jan 2010

já mám taky mladšího přítele🙂, ale vypadáme docela vyrovnaně, první byl o hodně starší a tak si to teď užívám 🙂

minka051
27. jan 2010

no to sme sa tu pekne stretli. 😀 😀 U nás tiež nikto rozdiel nevidí, keď nás nepozná.

pajka00
27. jan 2010

11?to přece nevadí-důležité je, že si sedíte....a jestli je tobě 44 a jemu33..no a? Já jsem na věk nikdy nehleděla a podívej se na Demi🙂 Ten její fešák je dokonce tuším o 15? A Bára má taky o hodně mladšího....13?Ani nevím...a teď v 45 mimčo....tu si můžme vzít klidně za příklad🙂 Můj je mladší o 5, ale spíš mi někdy připadá, že je starší než já. Bývalý muž byl starší o 7..takže mám rozdíl mezi chlapama 12 let a je to poznat🙂Aspoň mládnem🙂Ale i 60-letý chlap může mít názory a energie jako 30-ník.Vidím u nás v práci ty mladé chlapy-hotoví staří fotři-fakt! 30let, báchor jak zasloužilý otec, řeči jak vyžilý 80-tník-prostě-na věku fakt nefrčí.

hadonoshka
27. jan 2010

ahojky minka, no to je super jak se tu rozrůstáme, moc tě tu vítám. Já se hlásím že mám taky mladšího chlapa o 8 let 🙂 Je to můj druhý manžel a letos jsme spolu 13 let.

Holky já mám takovou radost, že se nás tu sešlo tolik v tomhle věku. Je vidět že ty hranice se opravdu posunují a to je dobře. A doufám že do konce roku všechny co doufáme budeme držet uzlíček v náručí.

Holky můj nejmenší je takovej mazlík a takovej hodnej kluk že já si snad na toho střelečka fakt počkám. Pokud se to nepovede tak to bude hodně špatný a pak už asi začnu hrát spíš o čas.

Tak konec kecání, jdu měnit morčatům, to mám na dvě hodiny. Venku je neskutečná kosa, u nás bylo -20°C. Ale tu část co jdu měnit mám tady doma. Venku jsem byla naházet koním slámu a šla jsem okouknout jak to zvířata snáší a normálně mi během 20 minut jen od dechu úplně zamrzly vlasy, vypadala jsem jako děda mráz 😀

minka051
27. jan 2010

no nám to zatial vyhovuje až moc. Sme spolu už 3 roky ale poznáme sa 1 rokov lebo pracujem v jednej firme. Ja som tiež mala bývalého staršieho o 6 rokov. Ale dnes je to úplne jedno a nech si hovorí každý čo chce. Hlavne nech sa najprv pozerajú na seba. Chystáme aj svadbu ale termím ešte nemáme lebo staviame dom a teraz naraz dom, miminko, svatba tak musíme nejako postupne.

gejbule1
27. jan 2010

To je nás tu hodně s mladšími příteli.Já mám taky mladšího o 5let.

gejbule1
27. jan 2010

pajka chtěla jsem se zeptat jestli vám dělali genetické vyšetření vajíčka a spermie.

minka051
27. jan 2010

hadonoska ačo to máš za prácu?? 🙂 Samé zvieratká pozerám.. Alebo tomáte nebodaj doma? 🙂

gejbule ahoj no a ja som si myslela že len ja som tu taký extrémny prípad. Normálne ma to teší že je nás viac. 🙂

pajka00
27. jan 2010

Jak vidím-mladšího mají skoro všechny...krom Pet tuším....ale musí být nějaká vyjímka!🙂))
gejby víš, že nevím?Oni nám dělali z krve, jestli jsme OK a jestli nezbrojím proti spermiím....ale jestli dělali genetiku fakt nevím🙂Vím, že výsledky trvaly 5 týdnů!!což mi přišlo strašně dlouho.Jsem trotl-ani jsem se nezeptala, co všechno dělali.

gejbule1
27. jan 2010

Já jen že mě do toho nutili i když jsem do teď s otěhotněním problémy neměla.Ale prý by rovnou udělali genetiku jestli je vajucho v pořádku kvůli věku.Z krve nám taky dělali všechno možný ale při tomhle kontrolují přímo ta vajucha.
Ale te´d se bojím že už mi otěhotnět nepůjde ☹ .

minka051
27. jan 2010

gejbule prečo si myslíš že už to nepôjde.. Máš nejaké zlé výsledky z vyšetrení..

pajka00
27. jan 2010

Neboj gejby-nehaž flintu do žita-uvidíš,že to půjde. Asi z vajíček genetiku nedělali-to by mi je museli nějak napřed vzít ne?A krom krve mi nebrali nic...

gejbule1
27. jan 2010

minka ne ne naštěstí nic špatného nenašli ale napadá mě to.všude slyším že je to věkem atd.Už mám za sebou 5.potratů 😠 .Jak ty jsi se rozhodla pro OPU?Děti máš přirozeně?
pajka vůbec nevím jak se to dělá tak to třeba dělají automaticky.

minka051
27. jan 2010

gejbule ja som OPU nemala lebo mám darované vajíčka. Umňa to už inak nejde ale spermie sú priatelove. Ja idem zajtra na ET do Brna.

hadonoshka
27. jan 2010

minka a svoje vajíčka už máš nepoužitelný? Jinak máš pěknou postavu to ti závidím, já jsem teď po dětech přibrala 20 kg, tak doufám že to zase shodím jako po minulých, jsem jako hrošice.

pajka00
27. jan 2010

Minka držím palce,ať je zítra vše OK🙂Čeká nás stejná věc-tak snad to bude dobrý a uchytí se🙂 Kolik ti jich budou zavádět? jedno nebo dvě?

minka051
27. jan 2010

pajka hadonoska no moje vajíčka sa už tvoria len sem tam a pri stimulke vôbec vaječníky nereagovali a vajíčka nedozrievali. Tak nám poradili darované. Tak sme sa na to dali a dúfam že to dobre dopadne. Inak je to poriadne drahé. Ale dala by som asi všetko. Dám si dve určite. A ak by to nevyšlo ale ja verím že vyjde..no som optimistka čo.. 🙂 tak dúfam že buú aj nejý mrazáčikovia. Naposledy ked mi písali tak ich bolo 12 embryí na kultiváciu.

pajka00
27. jan 2010

Jé tak to máš krásný výsledek (teda dárkyně)-ale to je fuk-už jsou tvoje, tak co. Jasně,že to stojí prachy...nekřestanské prachy, ale pro mimčo všechno. Taky jsme dostavěli spolu domeček...a teď už jen to miminko nám tam chybí🙂

ankava
27. jan 2010

minka, moc držím palečky 🙂, já bych taky dala všechno co mám, jen abychom miminko měli a nejspíš taky dám. Ale jsou to stejně vydřiduši, to je samá "podpora rodiny od státu" a ti kteří se snaží, tak ještě platí jako mourovatí.

pakja, prosím, napiš mi, kolik dnů jste stimulovali (možná už jsi to někde psala?) a když jsi pak šla na OPU, tak nejdříve zjistí, jestli jsou nějaká vajíčka a pak teprve jde taťka, nebo se to dělá současně?
on se mě přítel ptá na takovýhle detaily a já nevím.... 🙂

minka051
27. jan 2010

ankaa na OPU musíte spolu. Vtedy aj oplodňujú vajíčka.

gejbule1
27. jan 2010

minka promiň já se v těch zkratkách moc nevyznám tak jsem to popletla.To už je jedno proč jdeš na ET hlavně aby to dobře dopadlo ne?
Taky si ještě poslední miminko moc přeju.Velký dcery se už pomalu stěhují z baráku tak by tu místa na miminko byl dost a Lucka by měla parťáka.Tak snad se dočkáme.

ankava
27. jan 2010

jo jo to vím, ale spíš mě zajímá, jestli taťka dá spermie a pak se třeba zjistí, že žádná vajíčka nejsou, nebo jestli počkají, jestli vajíčka jsou a pak teprve dá taťka spermie? Jaký je ten časovej plán toho dne. 🙂

gejbule, určitě se dočkáme 🙂
zkusila si třeba cvičit Mojžíšovou? Prý to u opakovaných potratů pomáhá. Já cvičím, ale zatím tedy jenom měsíc, ale je to celkem snadný, jen se musí denně 30 minut a třeba to pomůže 🙂

gejbule1
27. jan 2010

anka necvičila jsem ji spíš jsem ji měla spojenou s tím když někdo nemůže otěhotnět.a to jsi si koupila knižku nebo podle internetu.

ankava
27. jan 2010

já právě taky, ale pak jsem dočetla, že právě daleko větší úspěšnost je u opakovaných potratů, protože se posílí dno pánevní a tím pádem je děloha silnější..... určitě cvičení neublíží a mě to navíc celkem ukrátí čas při čekání na další měsíc 🙂 Teď v zimě moc nevylejzám a tím, že se starám jen o svýho přítele a on je celkem nenáročný a pořád v práci, tak jsem ráda, že se můžu trochu pohnout. 🙂

gejbule1
27. jan 2010

A podle čeho cvičíš?Zkusím taky ale já mám spíš MA/zamlklý/ než SP.Jedna léčitelka mi na dálku říkala že je to jen banalita a může mi to odstrańit ale musím za ní jet do Ostravy a to fakt nemám kdy.

ankava
27. jan 2010

já cvičím podle knížky, kde jsou ty cviky nakreslený, koupila jsem jí normálně v knihkupectví a taky mi trochu pomáhala fyzioterapeutka. Já měla taky dvakrát zamlklý, vůbec se mimi nevyvíjelo. A řekla ti ta léčitelka, čeho se ta banalita týká? Mě říkala jedna paní, co má tak trochu léčitelský schopnosti, že se mi do dělohy nedostávají živiny a hormony, protože mám zablokovaný ty dráhy, kudy vedou ty živiny. Což víceméně souhlasí, když klasičtí doktoři říkají, že je málo hormonů. Tak jsem teď ještě začala chodit k jedné doktorce, která se tím zabývá a mohla by mi pomoct. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre