Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

ankava
8. feb 2010

veruncik, minka, někdy se ty mimča zavrtávají dýl, proto taky doktoři říkají- nestestovat dřív. Ještě jste to neprohrály.
Jsem zvědavá na sebe, jak dlouho vydržím. Pokud ovšem bude co testovat. Z toho, že nebudu mít mít pořádná vajíčka, se docela obávám.

Jinak se chystáme na hory, asi někam za hranice, tak se těším jako malá, protože jsem nikdy lyžovat v Alpách nebyla a byl to vždycky můj sen. Tak doufám, že nám do toho nic nevlítne a podaří se nám odjet. Koupila jsem si novou bundu ve slevě, za strašně málo, tak jí tam alespoň vyzkouším. Snad prvně v životě jsem něco koupila v povánočních slevách. Jinak jsem vždycky hnila v práci a když jsem se konečně zvedla od počítače, tak bylo pomalu jaro 🙂

minka051
8. feb 2010

ankava no sme stále v hre 🙂 len trpezlivosť treba veľkú.

ankava
8. feb 2010

já vím, jak je to těžký a jak pak bolí to zklamání. moc na vás myslím. 🙂

veruncik
8. feb 2010

Díky gejbule, minka, ankava za podporu. Té je třeba zrovna v téhle době třeba. Jasně člověk to úplně nevzdává, ale vidí, jak se cíl pomalu vzdaluje...Taky nemám moc dobrá vajíčka, byl zázrak, že ze 3 folikulů, byly 2 vajíčka (před tím žádná) a pak byly 2embrya. Prostě člověk se domnívá, že když je již tak daleko, tak že se aspoň jedno ujme, že to pak bude již brnkačka a ono ejhle, další problém....Je třeba být trpělivý, jak říká minka, ale není to lehké..No, uvidíme....

ankava
8. feb 2010

veruncik, já taky myslela, že otěhotněním je vyhráno, jak jsem byla úplně pitomá... dneska jsem o moc dál, bohužel s dost pocuchanejma nervama, a držím se zuby nehty, aby to alespoň nebylo na mě vidět.
Ale teď jsem se s tím očekávaným IVF alespoň dostala do nějaké pohody a doufám, že by se to mohlo povést.
tak holky hodně síly 🙂 🙂

aja37
8. feb 2010

Ach jo baby, musite byt silne. Mne manzel uz parkrat povedal, ze ak by to bolo na nom, tak uz to davno vzdal. Vraj mame stastie, ze je to viac-menej na mne 😀 Ze je jemu iba povedane, kam a kedy ma dojst a hotovo 😀

Drzim palce a vsetkym prajem hodne trpezlivosti. Ta mne obcas chyba.

janettka
8. feb 2010

ahojík holky já jsem tu dlouho nebyla,hlídala jsem skoro 3týdny sestře holčičku,tak jsem si užívala mateřské a popravdě řečeno mě chytla jakási depka,odsunula jsem to IUI s hormonama na neurčito a nějak to prostě vzdávám...

hadonoshka
8. feb 2010

ahojík děvčata, tak nejdřív oprava tabulky, protože jsem koukla zpět že ji tam někdo jednou neopravil, tak přepíšu jen dny, na nic jiného nesahám a ty co mají mršku nechám a ty co si to už opravily taky, radši to zkontrolujte

takže stav k 8.2.2010

hadonoshka..42 let.......16 DC......SP 9tt.- 26.12.09 -po únorové mrše budeme vyrábět Střelečka
gejbule........40 let.......3 DC.......celkem 5xMA,poslední 09/09,přirozené snažení
awalancha....39 let.......21 DC.....druhý mesiac "prirodzeného snaženia"
pets...........40 let.......32 DC......09/09 ukončení v 15tt pro VVV,nyní 3 IVF -OPU 23.1., ET 28.1.
...........................................2 embrya, 3.2.2010 - 6 den po ET máme //
pajka..........39 let.......26 DC.....1.IVF, transfér 28.1.
biblia..........44 rokov.....? DC......SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
capenka......39 let....................příprava na laparoskopii,potom znovu snaženíčko,
ankava.......39 let........19 DC......2x zaml. těh. ve 2009, čekáme na IVF.. březen 2010
minka.........43 let.........? DC......23.1.OPU,28.1.ET
jesterka......39 let........10 DC.....čekání na IVF, termín ještě neznáme
gabikasz......40 rokov....10 DC.....5potratov,beriem hormony a snažíme sa
gabikri........38 let.........? DC......1.IVF/ETjednoho embrya/negativ, 2.IVF 3 folikuly,všechny prázdné/ bez ET
aja 37........38 let........18 DC......5xIVF/z toho 1xET-2xKET,1xET,3x bez ET/nyní přirizené snažení
veruncik......41 let....................5IUI, 1.IVF-3prázdné folikuly,nativ IVF, 2.IVF - ET 30.1.
marrad...... 38 rokov.....? DC...... 1. IUI (10/2009) - neuspesne, 1.IVF (01/2010) 2 prazdne foliky - neuspesne ...........................................este nevieme ako dalej
Janettka.....40let.........19 DC.....2xMA,2xIUI,nyní oddych,snažení přirozeně

11hanula.....44 let....................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
irafa..........40 let.....................přirozenou cestou přinceznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečna stanice
marja.........43 let.....................přirozenou cestou čekáme mimi v 5/10

hadonoshka
8. feb 2010

tak jsem tu, začnu janett, já jsem si myslela že to nějak vzdáváš, kdysi to byl samý příspěvek a teď nic, co kdybys zkusila rovnou to IVF, koukni na holky, to tě přece musí navnadit ne? Holky nebuďte netrpělivý. Prostě se to povede ale nebude to hned, musíme čekat na ty pravý vajíčka. Koukněte na maminy co jsou dole v tabulce, no to je přece krásný že to jde. Nemůžete to vzdávat, kdo by se s vámi potom muchlal a bezmezně vás miloval? Kdo jiný než ten drobeček. Holky vím že se mi to kecá, ale fakt to nevzdávejte, stojí to za ty prachy. Co s nima budete dělat když nebudete mít děti? 🙂 Ti drobečci jsou tak sladcí, není na světě nic krásnějšího.
Podívejte kolik je mně a otěhotněla jsme přirozeně. Navíc mám dobrou zprávu, vypadá to že jsem taťku ukecala na tři měsíce snaženíčka, to se prostě musí povést. Taky na tom pracuji už několik dní aby přestal klást odpor a nemám čas na koníka.

A žádný bědování, jsme tu přece proto, abychom se navzájem podpořily a ne tady brečely, když tomu budete věřit že se to povede tak se to povede, kdo tomu nevěří, sám si smůlu přivolává.

No a teď jinam, včera jsme byli na koncertu Hany Hegerové, je to úžasná paní, už je to babička, ale krásně zpívá a u písně "Lásko má" mi tekly slzy jako hrachy. Hned jsem si koupila 3 její céda. Neuvěřitelný jak si pamatuje text v tomhle věku.

Jinak víte že jdete do důchodu až za 25 let? A nepřipadá vám to ještě dlouho? A co teda budete dělat když nebudete vychovávat děti. Teď myslím janett, nemáš spíš problémy s chlapem? Většinou to ženská vzdá, když to stojí doma za prd.

No a nakonec, holky veru a minka, ještě je na testy čas, tak se nenervujte, jo jsou tu holky, které mají // hned 6 den, ale některá ho má třeba až 12-13 den, takže klid.

Pajka a pet.s užívejte si to, brzy se k vám přidám, cítím to v kostech 😀
Koneckonců bude jaro a přirozených snažilek tu je víc, takže úroda určo bude. Marja to má za pár, je to krása ten závěr, už si člověk nemusí až tak dělat starosti, Marja ozvi se občas jak se cítíš a jak to zvládáš, aby dostaly holky novou inspiraci do snažení. Taky fotečky bříška a UTZ, šup, šup a holky těhule šup testy do alb všechny a ať to lítá 😀
Já jsem musela mít tu ovulku ten asi 8DC, protože teploty mám pořád nahoře od té doby a dneska 16 DC a ovulka nikde. Ten tester asi nekecal. Hlen, čípek, všechno sedělo na ovulku. Dělala jsme si dneska testík, ale bílo, no jo taky 8 dní po ovulce, no ale ani stíneček nikde. No třeba ještě ovu teprve dorazí. Tak a letím papa

pet.s
8. feb 2010

hadonoska ty jsi jak vítr uragán...proletíš, zvedneš všem náladu a mandle a zase letíš znásilňovat taťku 😀 😀 😀

hadonoshka
8. feb 2010

😀 no jo pet.s to jsme my střelci 😀 manža mi taky každou chvíli říká se sepnutýma rukama, "proboha, aspoň jednou zalži"

jinak objevila jsem super test http://flashfabrica.com/f_learning/brain/brain.... a zjistila jsem nejdřív že je mi 120 let, než jsem si znova přečetla ten mail s pokyny a teď je mi 33 a to se mi zavírá jedno oko jak jsem ospalá hh, jen mi to holky natřete, komu tady bude nejmíň?

je to asi tak, že po zmáčknutí Startu a až to odpočítá 3-2-1 máte klikat na čísla od nejmenšího po největší

ráno se na to vrhnu s čistou hlavou 🙂
brou

pet.s
9. feb 2010

hadi..synáček je taky střelec...vím, co to je,ale musím říct, že střelec je moje oblíbené znamení 😀
dnes jsem tu poránu první. Tátovi se ve4.50 něco zdálo. Hladil mě po stehně. Tak jsem se probrala, že by jako mohlo něco být. Začala jsem se tulit a on zamumlal "Karel to nechce"otočil se a začal chrápat. 😀 😀 Ho asi zabiju. 😀

hadonoshka
9. feb 2010

jo to znám, můj se občas vymlouvá na to, že je to z toho že se mu chce čůrat 🙂 tak nevím, proč mně kvůli tomu budí

test zatím rekord 24 😀

ankava
9. feb 2010

Hadonoshka, ty jsi poklad, svý m románem jsi do mě vlila takový naděje,
ale věř, že já střádám pořád katastrofický scénáře, ale tam uvnitř věřím, že to mimi mít budu.
Pořád jsou ty naděje, rozhodně to nevzdám a rozhodně nebudu litovat žádnýh peněz, přesně jak říkáš, dokud chodím do práce, tak pořád vydělávám a něco šetřím, takže mám si ty prachy hýčkat na účtě a kochat se zůstatkem? ani náhodou, i kdybych měla zůstat na mizině, tak se to vždycky nějak udělá. Pořád mám nějakou rodinu.

Tak holky, hlavy vzůru a bojovat.

Já teď bojuju s rýmou, a to je tedy těžká nemoc 🙂

Krásný den

A dejte všechny vědět, jak jste na tom 🙂

hadonoshka
9. feb 2010

anky no vidíš, to jsem chtěla slyšet 😀
dovolím si poupravit tabulku na těhulky, snažilky a maminky, protože těhulky si zaslouží první místa 🙂

tabulka k 9.2.2010

těhulky:
marja..........43 let....................přirozenou cestou čekáme mimi v 5/10
pets...........40 let.......33 DC......09/09 ukončení v 15tt pro VVV,nyní 3 IVF -OPU 23.1., ET 28.1.
...........................................2 embrya, 3.2.2010 - 6 den po ET máme //, TP ?
pajka..........39 let.......27 DC.....1.IVF, transfér 28.1., // nalezeny ?, TP ?

snažilky:
hadonoshka..42 let.......17 DC......SP 9tt.- 26.12.09 -po únorové mrše budeme vyrábět Střelečka
gejbule........40 let.......4 DC.......celkem 5xMA,poslední 09/09,přirozené snažení
awalancha....39 let.......22 DC.....druhý mesiac "prirodzeného snaženia"
biblia..........44 rokov.....? DC......SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
capenka......39 let....................příprava na laparoskopii,potom znovu snaženíčko,
ankava.......39 let........20 DC......2x zaml. těh. ve 2009, čekáme na IVF.. březen 2010
minka.........43 let.........? DC......23.1.OPU,28.1.ET
jesterka......39 let........11 DC.....čekání na IVF, termín ještě neznáme
gabikasz......40 rokov....11 DC.....5potratov,beriem hormony a snažíme sa
gabikri........38 let.........? DC......1.IVF/ETjednoho embrya/negativ, 2.IVF 3 folikuly,všechny prázdné/ bez ET
aja 37........38 let........19 DC......5xIVF/z toho 1xET-2xKET,1xET,3x bez ET/nyní přirizené snažení
veruncik......41 let....................5IUI, 1.IVF-3prázdné folikuly,nativ IVF, 2.IVF - ET 30.1.
marrad...... 38 rokov.....? DC...... 1. IUI (10/2009) - neuspesne, 1.IVF (01/2010) 2 prazdne foliky - neuspesne ...........................................este nevieme ako dalej
Janettka.....40let.........20 DC.....2xMA,2xIUI,nyní oddych,snažení přirozeně

maminky:
11hanula.....44 let....................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
irafa..........40 let.....................přirozenou cestou přinceznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečna stanice

hanula11
9. feb 2010

Janettko, třeba to je jenom nějaká momentální depka a brzy zase dobiješ energii a elán do dalšího snažení 🙂
njn, někdy je toho všeho moc a jestli třeba i ten tvůj chlap není zrovna OK 😉 ☹ 😵,
chlapy občas nemá cenu brát moc vážně, však se dají většinou nakonec ukočírovat 😠 😉 🙂

Jinak ať vám, holky, čárečky pěkně drží barvu, embryjka se pořádně chytnou, hezká snaženíčka a hodně trpěliovosti a síly 🙂 😵 😅

Dítě mi tu usíná (snad už konečně naostro) u prsa, musím ji zkusit odložit, jestli se i u nás zadaří a kojenec usne (vzbudila se po nočním jídle ve čtyři když vstával tata v 6 do práce a zatím všem pokusům o usnutí zdárně odolala 😀)

A bacha na úklady zimy, je to furt děs, tyhle mrazy 😝 😅

jesterka001
9. feb 2010

Pajka a pet.s - veliká gratulace 😉
Mě se IVF asi odsouvá, našli mi několik důvodů proč se nedaří přirozeně a ty se musí řešit a léčit. Teprve pak má prý smysl IVF zkusit. No jo, vážně je to běh na dlouhou trať ☹ Ale my to holky nevzdáme, že ne? 🙂 Jednou to už sakra musí vyjít! A vyjde 🙂

gejbule1
9. feb 2010

Pěkné ráno holky,já dnes volala na výsledky hormonálního profilu a prý je to v pořádku ale nezaručí to otěhotnění.Tak to je mi jasný.Jinak za chvíli jedu k léčitelce.Večer písnu co mi řekla.
Musíme věřit že nám to vyjde a vyjde 🙂

ankava
9. feb 2010

ještěrka, a co ti našli? a jak dlouho tě chtějí léčit?
my to taky nevzdáme 🙂 🙂 🙂

jesterka001
9. feb 2010

Našli mi chlamydie (nasazeny antibiotika), špatnou imunologii (na konzultaci k imunoložce jdu za týden), polyp v děloze (budou mi odstraňovat pod narkozou) a ještě možná neprůchodný vejcovod (mám jen jeden) - ale to se povrdí až mi na to udělají vyšetření (cca za 14 dní). Jen mi překvapilo, že když opravdu bude neprůchodný, tak mi ho prý vezmou (takže už nebudu mít žádný ☹ ). Prý se v neprůchodném vejcovodu hromadí nějaká tekutina, která jednou za čas vyteče a mohlo by s ní vytéct i zavedené embryo z IVF, proto ho prý raději odstraní. A na jak dlouho ta léčba je? Jo, to nevím.....

ankava
9. feb 2010

tak to máš tedy pěkný trápení, ale určitě je dobré, že ti dávají naděje.
A jak se zjistili tu imunologii, z krve?

jesterka001
9. feb 2010

ankava - Na jednu stranu jsem ráda, že alespoň vím nějaké důvody proč se nedařilo. Imunologie se zjistila z krve.

aja37
9. feb 2010

No jesterka, mas toho teda dost. Tie antibiotika mas nejak na dlho? Ked pred 2 rokmi preliecovali mna, tak sme obaja s manzelom odstali 1tabletku, ktora vraj posobi 10dni. to musela byt bomba.

Inak, imunologia sa zistuje alebo z iba krvi alebo z tvojej krvi a muzovych spermii. Teda takto to zistovali mne v Podoli. V Geste to potom robili iba z krvi.

Inak baby, ja dnes tiez doma ... nieco na mna sadlo a boli ma hrdlo, tak som skusila ostat aspon jeden den doma, ze to preliecim. Tak varim cesnacku, caje a tak.

jesterka001
9. feb 2010

aja37 - naštěstí jen na tři dny, každý den jedna pilulka, partner to samý 🙂

hadonoshka
9. feb 2010

holky já jsem si chtěla nechat udělat test na chlamýdie a toxoplazmózu, když chovám ty zvířata a když jsem to říkala doktorovi, tak mi to nechtěl udělat, že až otěhotním tak se uvidí. Není spíš lepší to zjistit, přeléčit a ne riskovat potrat nebo vady? Já tomu fakt nerozumím.

jesterka001
9. feb 2010

já teda myslím, že rozhodně udělat test hned. Mě teda říkali, že právě chlamýdie způsobují neplodnost, ucpávají vejcovody atd. Určitě je lepší vědět to před otěhotněním, obzvláště když přeléčení trvá tři dny.

hadonoshka
9. feb 2010

já bych si ten test i zaplatila pro svůj klid, jen nevím kam na něj

tinusa75
9. feb 2010

Ahojte, v tejto diskusii som nová, ale patrím medzi Vás, pretože mám problém otehotnieť. Jedno dieťatko už mám, dcérka bude mať v júli 2010 7rokov a my sa pokúšame o druhé už niekoľko rokov a zatiaľ nič. Tento cyklus som stimulovala s clostylbegytom a tiež potom mi bol pichnutý pregnyl. Foliky boli a aj praskli a aj sme "snažilkovali" a teraz by podľa správnosti mala prísť MS v sobotu-nedeľu a ja mám už teraz pocit v bruchu na prasknutie, brucho mám ako balón. Máte s tým niekto skúsenosť? Podarilo sa niektorej z Vás po takejto stimulke otehotnieť? Popri tom beriem aj vitamín E a kyselinu listovú....vďaka z radu.... 😉

jesterka001
9. feb 2010

hadonoshka - to ti bohužel neporadím ☹ Mě ho udělali sami od sebe u Apolináře - hned při první návštěvě.

pajka00
9. feb 2010

ahoj holky-tak dnes jsem se školila, před chvílí dorazila domů, ušla jsem asi 60km-podle toho, jak šourám nohy po zemi, ohřála si zdravou výživu-klobásku,hromadu hořčice, kyselé zavařené papriky a teď po utrouši jsem zralá na pelech.
Pets-tvůj sen mě fakt pobavil a zasmála jsem se nahlas.
hadonosko-díky za úpravu tabulky-máš 1🙂 A tvůj příspěvek je fakt uragán.
Ještěrko-tak to máš fakt naskládané....ale uvidíš, že za půl roku ti dají všechno do kupy a budeš schopná podstoupit IVF.
Tinusa-vítej, ale neporadím ti.....já jsem podstoupila IUI...ale nic....nevyšlo to...takže jsme hned naběhli na IVF. Ty jsi o 5 let maldší-jestli ta 75 je ročník narození-tím pádem máš ještě trošku čas-kvůli pojišťovně , ale určitě je fajn,že jste to začali nějak řešit.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre