Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

jordana
15. máj 2009

Prepáčte za preklepy som na posteli a ani poriadne nevidím na klávesnicu.

minka051
15. máj 2009

jordanka ahoj verím že teraz sa ciťiš asi hrozne al enevzávaj to a anedovol aby ti urobili niečo predčasne. Ver tomu že to bude dobré. Takéto poplachy bývajú, ver mi ja mám bratrancagynekologa a tak o tm niečo viem. Ja terz tiež chcem mať mimi ale dá sa len IVF.

jordana
16. máj 2009

Minka ja budem bojovať som odhodlaná.Dnes ráno som vstala ve je mi ok.

minka051
16. máj 2009

jordanka dobré ránko. Som rada že ti je dnes fajn a že si vstala s takým odhodlaním .To je super zvládneme to 🙂 🙂 🙂

labus
16. máj 2009

Jordanka držím palce nech sa drobček ukáže na správnom mieste .Ja by som ich poprosila o pár dní aby ešte počkali niekedy je babo vydiet neskor -ja ked som mala mimomaternicove ležala som dva týždne v nemocnici a stále mi zbierali moč 24 hodinový ,brávali krv a čakali až ked stále nič nebolo na UTZ a HCG stále stupalo až potom pristupili na operáciu. Drž sa moja a daj nám vediet .

petkan
16. máj 2009

nastávající maminky:

zuzka_w:
henika1: 1.cyklus clomid - tehotenstvo (chlapcek), ale zial tazko poskodeny plod + DS, 2.cyklus clomid + pregnyl - biochemicke tehotenstvo, 3.cyklus clomid a zatial to vyzera dobre, dufam ze to dobre aj zostane
irafka

Snažilky, které ho brzy budou čekat:

Zaenab (39): 2x IUI s Clostylbegytem, 1x IUI Merional, 4x řízená ovulace pod utz; teď min. 1 cyklus pauza, pak plánujeme IUI nebo nativ
Pajka00 (39): 1 spontánní potrat
Kanhwa (40): 3 cykly s Clostylbegytom, 1 neúspešné ivf , konzultacia v Reprofit Brno 26.5.
Labus(38):1IVF neuspešne,1NATIV neuspešný,okolo 7.5 začínam stimuláciu na druhý NATIV
drakulka67 (42): 2x neúspěšná IUI (glostylbegyt, pregnyl ,duphaston), od 28.4. probíhá 1. stimulace,
4.5. I.UTZ, další UTZ bude 7.5. a pokud vše půjde tak,jak má tak 11.5. punkce -) a pak uvidíme
Yanny (42) : 1 x IVF, 3 x NATIV, 4 x IUI v červnu se chystám na IVF.
Janettka(40):1 zamlké těhu v srpnu 2008,niní opět další

petkan(30): 1xICSI Unica-neúspěšně, 3xIUI Laurea, leden09 stimulace Merionalem, punkce, bez transferu, květen 09 stimulace Fostimon, Merional, punkce 5 oocytů, transfer 2

zaenab
17. máj 2009

Petkan díky, zase mám čerstvější přehled 🙂 Je něco nového?
Jinak koukám, že všechny dnes určitě využily hezkého počasí a někde se proháněly...

minka051
17. máj 2009

zaenab ahoj no asi ano všetky sú niekde vonku ja som dne slen doma a čakám kým sa tu niekto ukáže..

zaenab
17. máj 2009

no a jak bylo? Zvládla jsi to být sama?

pajka00
18. máj 2009

Ahoj kočky....zas pondělí-aspoň, že včera bylo nádherně. Tak jsem si přečetla celý víkend, vidím, že je vše jak má být. Heni to jsou ale kreténi, že ti neudělali sono....to naštve,že?Taky by se mi chtělo plakat...ale tím, jak jsi je poslala ke všem čertům sis určitě ulevila🙂 Je to super to umět...já to umím a hodně si tím vybiju zlost a uleví se mi.
jinak všem hezký den🙂
Drakulko to je teda pálka..hrůza peněz. My jsme teď dostavěli domeček,takže jsme zadlužení kam se podívám a na miminko už nám peníze nezbyly...to je fakt ironie toto.Feťákům,alkoholikům a kdejakým takovým individuím stát platí léčbu a nám méně plodným nepomůže...borde!!

janettka
18. máj 2009

hezký den holky,pajko máš pravdu platí se kdejákému feťákovi,alkoholikovi,menšině kde co...ale my co by jsme chtěli rozšířit řady populace a jsme podle nich už neefektivní....je to naprd.

drakulka67
18. máj 2009

pajka: no je to plno peněz. Já taky neměla, protože po rozvodu jsem si vzala vysokou hypotéku na byt a tak je to tip ťop a tak jsem prodala své krásné auto a koupila si starší a zaplatila umělý.

Děvčata asi potřebuji znát váš názor. Ve čtvrtek proběhl transfer, vše proběhlo o.k.,ale v sobotu jsem zvracela a všechno se ve mě kroutilo,takže jsem od oběda celou sobotu proležela, v neděli jsem též ležela,protže jsem byla úplně šíleně unavená a všechno se se mnou motá - asi jako po viroze. Dnes jsem sice v práci, žaludek už je celkem o.k,ale ty motanice, pořád mám zalehlý uši a je mi mdlo. Tak nevím, mám plašit? Mám raději volat do institutu? Měla jste některá z vás něco podobného? Dík za každou odp. Zatím pa (dne smusím v práci vydržet až do pěti-no nevím ☹ )

pajka00
18. máj 2009

No právě....po rozvodu jsem odešla s holým zadkem,na domeček máme hypotéku,půjčené od rodičů,z práce,auto máme starý šrot.....takže asi začnu malovat obrazy....(i když asi by si nikdo nekoupil ani jeden s mým malířským uměním🙂)

To mě mrzí drakulko,že ti není dobř-a nemáš jen střevní chřipku ?? já jsem ji měla před týdnem-super fakt:( Nemůžu říct svůj názor, protože jsem na transferu nikdy nebyla,ale to by nemělo souvislost se žaludkem-logicky ne?Snad ti někdo poradí...tak vydrž, snad tě to brzy přejde.

janettka
18. máj 2009

ahojky drakulko já bych asi zavolala,platíš prachy tak ať se starají ne???jinak ti neporadím,ale holky zatím žádná motanici nepopisovali...

irafa
18. máj 2009

ahojky drakulka
no ja na umělem nikdy nebyla ale jak popisuješ motanici atd ja to mam už 14 dnu a fakt vam nevim jestli je to timtěhu řadi u nas střevni chřipka ale ja mam opačny problem du těžko at snim co snim po všem je mi zle na omdleni zvracet neumim to by muselo jit samo ato nejde 😒
včera sem měla krizi jak hrom uplně moc mě pichalo kolem pupku a to sem toho moc nesnědla dokonce sem si udělala těstoviny s rajčaty okurkou a nivou bez masa a ani toto mi nesedlo tak jen ty buchty ty snad jdou tak as jen to budu jist fakt vam nevim ale toto sem nezažila ani u jednoho nakonec sem si vzala kapky sab simplex a trochu zabral abych svyprděla sem nafoukla jak balom a to už baštim i aktivii
Drakulka nevim ale bejt tebou račvem si neschopenku nebo dovču nebo nahradnoi volno a měla bys ležet v klidu ta motanica neni dobra abys někde sebou nesekla a neubližila si a malym mimiskům
no ja skusim jestě ten espumisan mohou to i těhotni tak snad mi pomůže ach jo vydržet musim jen doufam že je to tim těhu jinak bych se bala nevim jestli bych s tim neměla jit k mudr ale skusim ještě ten espumisan a uvidim myslim že spiš shubnu než přiberu sice mam navrh už dvě kila a le myslim že to tak zostane určo do 3.6

zaenab
18. máj 2009

Drakulko, zavolej si do CARu, a být tebou, zůstala bych doma, když ti nebude dobře. Teď se teprve bude mimísek uchytávat a zavrtávat, tak ať má klid a jen hezké procházky.

Mám zprávu od Labus: byla dopoledne v Brně, má 1 vajíčko, druhý folík byl prázdný. Tak věřím, že to jedno vajíčko je určitě nějaký šampion a pěkně se bude vyvíjet venku i uvnitř 😵

janettka
18. máj 2009

no tak to doufám,že bude to vajíčko velký bojovník!!!Přeju ji ať se hezky vyvíjí a pak zavrtá a roste!!!

pajka00
18. máj 2009

Tak Lábusce držím palce!!!Ať se hezky zavrtává vajíčko.....!!!!

irafa
18. máj 2009

labus držim všechny prstičky ať se vajičko držiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a vydržiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

henikav1
18. máj 2009

ahojki vsetkym, pekny tyzden vam prajem. Nam sa zacal veselo, dnes sme mali v praci poziar a to cez obed, ked vypukla sirena, nikto sa velmi ani neponahlal, tak casto mavame cvicenia, ze si kazdy myslel ze je to len dalsie cvicenie 😀 😀 😀
Labuska, drzim vas silno palceky, aby to bol silny vajicko-bojovnicek. Viem ze teraz to uz vyjde a uchyti sa 😉
Irafka, mrzi ma ze ti je tak zle, hadam to uz prejde, ja som celkom ok, ziadne velke vykyvy, sice trosku mozno, ale to je normalne.
Drakulka, dufam ze to budu tehu priznaky a nie nejake komplikacie, v kazdom pripade oddychuj a nijako sa nepresiluj

drakulka67
18. máj 2009

Ahov všichni......Pajka, Janettka, Zaneab, Henika,Irafa . 🙂 Moc děkuji za podporu a reakce. Je mi o trochu lépe, nicméně závratě přetrvávají. Ještě musím vydržet hodinu v práci a pak domů,docela se těším až se natáhnu. Do institu jsem raději volala,ale doktorka zrovna neměla čas,měla jsem volat kolem poledne,ale to už jsem zase nemohla já
😢
Labusce též držím palečky ze všech sil ať se to všechno podaří 😵
Irafka Tobě zase držím palečky,aby Ti bylo konečně lépe,ale i kdyby to nepřešlo během týdne, tak to miminečko za to stojí 😵
Henika, jsem ráda, že se Ti daří dobře, jen tak dál. Jen nevím,ale na těhu příznaky je asi ještě přeci jen brzy. Nebo jste to sand některá takto zažila? Je pravda, že když jsem čekala syna, tak mi bylo pořád mdlo....,ale ne takhle časně. MYSLÍM, ŽE SE BUDE TEPRVE ZAVRTÁVAT
😵 , tak doufám, že to zvládne.
Zaenab: a co nového u Tebe?

zaenab
18. máj 2009

Henika, o tom požáru hlásili několikrát i na Radiožurnálu. Slyšela jsem to v autě.
Drakulka, jestli to nepřejde, opravdu neriskuj a nechoď zítra do práce. Přeci jen když se tak dlouho a poctivě snažíme, je lepší občas i "přehánět", než něco zanedbat

henikav1
18. máj 2009

mas pravdu zany, akurat som to nasla na slovenskych spravach tiez
http://www.aktuality.sk/spravy/zahranicne/video...
neviem zblizka mi to nepripadalo tak hrozivo, ako na tom videu

drakulka, nemyslela som take klasicke tehu priznaky, ale po tych vsetkych hormonoch a zmenach mozes vselico prezivat. Ale dobre ti radi zany, ozaj by si radsej mala zostat doma a oddychovat, ked si uz tak daleko dosla

drakulka67
18. máj 2009

Máte pravdu, zítra tam asi zavolám ještě jednou a uvidíme...... Jinak jsem dnes nějak mimo,takže mi nedocvaklo, henika, co jsi tím myslela, teď si ťukám na čelíčko. Kéž by to tak bylo...... Jinak o tom požáru jsem četla na netu - brrrr, jde z toho husí kůže. Hlavně, že jsou všichni vpořádku.

yanny
18. máj 2009

Čus baby,
Heníčku hned jak jsem to viděla, tak jsem si okamžitě vzpomněla na tebe, jestli se tě to nějak netýká a ono fakt, jo.
Labus už se těším co povíš, asi ležíš ,že???
Drákul, asi tě potěším, protože moje kamarádka měla něco podobného první týden skoro celý proležela, jak jí bylo blbě, zvracela, měla průjem a když si po týdnu udělala test, hned tam našla //. Vůbec neveřila, jak to mohli přežít dvojčátka!!!!!!

Já to mám zítra dostat a pozítří jedu do caru pro rozpis stimulky, samo, že doufám, že to nedostanu, ale to
doufám už několk let a nikdy nic 😒
Janet, jak pokračuješ???
A ty Zanuško???? Madla se dlouho neozvala, viď???
Rendy a co ty už si to dostala????

labus
18. máj 2009

Yanny a všetky moje zlatíčka takato otapena som ešte po narkoze po OIPU ešte nebola len spim a idem znova - Zaenab vam už písala že mam zasa len jeden pokladík žial u mna tťo už asi inak nebude a tak som sa zo štelclom pre istotu ak by nedošlo k transferu aj rozlučila je to užasny človek . Ak sa oplodni vraj bude transfer už v stredu . Všetkym vam dakujem že ste na mna mysleli zajtra napišem podrobnejšie ale moccccccccccc dakujem Zaenab ona je neskutočne užasny človek a už len počut ju v telefone mi dodava kopec sily,energie a nadeje som štastna že som ju spoznala

minka051
18. máj 2009

labus ahoj moja čakám kedy napíšeš som nervozna celý den čo je stebou. neboj ten jeden sa podaríííííí. Musííí. Nevzdávaj sa u vidíš dopadne to dobre.

minka051
18. máj 2009

Labus Velmi na teba myslím a nevzdávaj to ver tomu jednému že to dokáže.

drakulka67
18. máj 2009

Mila Labus: strašně moc na Tebe myslím a z celého srdce Ti přeju aby ten jeden poklad byl ten největší a splnil se tak váš sen. Věřím, že se to povede, vždyť to by bylo, aby nebylo, no ne? Taď si pěkně odpočiň, krásně se vyspinkej a načerpej sílu ať jsi připravená na středeční transfer.

Yanny ahoj: už jsem si říkala, co je s Tebou, nějak jsi mi tu chyběla. Kdepak se nám touláš? Víš, že mě napadlo, že bychom se někdy mohli sejít např. ve Varech a popovídat osobně - jsme si blízko nejen věkově, ale i vzdáleností jsem si nejblíž, .......je to jen návrh...... 😉

Pro dnešek se loučím, přeji plodné noci a následně krásné sny 🙂

zaenab
18. máj 2009

Holkýýýý, já dnes přišla domů z práce...teda volala mi kámoška, že se mnou nutně musí mluvit a zve mě na kafe. Tak jsem si to zařídila, sešly jsme se, když jí přišla SMS tak jen řekla, že se mnou půjde domů.....prý je domluvená s přítelem, že se u nás staví. No, přišlo mi to divné, ale když jsem přišla domů, ozýval se hned u dveří velký pískot - miláček mi koupil k narozkám nádherného papouška, ručně odkrmené mláďátko od chovatele a poprosil kámošku, aby mě zabavila, než domů dopraví obrovskou klec a všechno nachystá 🙂 Tak jsem z toho celá hotová, papoušek je kouzelný, legračně neohrabaný, ale už mi zobe z ruky.
Tak jsem se jen chtěla podělit o krásný šok 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre