Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

lenka2008
autor
9. okt 2008

no, pojdem, lezie na mna teplota, dufam, ze neochoriem. Ale ak ano, aspon sa vyspim 🙂 dobruuu

yanny
9. okt 2008

Ste se nák rozjely baby 😉
Jak mi ta slovenština není poslední dobou vlastnií, tak občas tápu.
Co vy??, Rozumíze úplně všemu v češtině??????
A to jsem chodila s krásným slováčkem z Těrchový, jeje to byly časy 😎 😎 😎
To jsem se s ním spustila, když jsem manžílkovi, který ještě nebyl můj manžel, přišla na milenku.Ale byly to krásný časy. Taková nevěra je pro podváděného vstupenka do ráje 😎 😎 😎
Tak jsem se zasněla.
Jo, nechala jsem se odvézt a s berličkama na vínko, asi jsem měla už absťák. Tak jsem si dala tři skleničky Port
ugalu a jdu spinkat.
Tak dobrou.

lenka2008
autor
10. okt 2008

yanny - tak to vinko ta asi dostalo do romantickej nalady.... 🙂
no holko, kdyz mas takove problemy so slovenstinou, asi budu muset ti psat po cesky, jooooo? s takovym prazackym prizvukeeeem . Budes nas lip rozumet 🙂 a co vinecko? dobry? anebo byl burcak? co delas ted?

normalni me to bavi - ta cestina. Ja jinak nemam s ni problemy, dokonce v ni obcas ctu. Ale ne moc zlozity knihy, to bych nepochopila...
😉

annaanna
10. okt 2008

yanny, já taky nemám problém s češtinou, jenom když bychom chtela mluvit, tak je to jiste (neviem kde mám e s mäkčeňom a ani r) znát. No a taky vaši gramatiku neznám, ale knížky čtu v čestine radeji než-li v slovenčine. Máte více synonym. 😝 a mám ráda párala a frýbovú, viewiega, báru nesvadbovou... a filmy všechny.

No čo babenky, ako sa dnes máte? U nás je kráááásne počasie, idem na záhradu, ale robiť nebudem nič, pretože môj ideálny muž všeeeetko za mňa na tej záhrade porobí, vyčistí skalku, pokosí trávičku a nahnojí. Jooooj škoda že to leto už je preč, ako nám bolo dobre cez leto.

Ja na vás budem myslieť ako v práci zarezávate, len my dve s yanny vyvaľujeme šunky... tak nech sa vám devy darí

lenka2008
autor
10. okt 2008

anna - na jedne strane ti v dobrom zavidim, a na druhej si hovorim, ze si to zasluzis a radsej si to vopred vychunaj, lebo na taketo casy sa cca o polroka budes len spominat 🙂 pozor, aby si nemala prelezaniny. A ten tvoj chlap nerobi, ci co? cez pracovny den cistit zahradky - to je moralka 😀

zaenab
10. okt 2008

Ahoj, no to je opravdu hezké, my v práci skutečně zařezáváme :o)
Včera jste mě pobavily s tou četbou - no vážně, že se nestydíte číst takové nesmysly 😀
Dnes je mi líp, rána se hojí, zabral i ten Dextralen, ale zase mám takový divný tlak v podbřišku, obávám se, že to bude MS ☹
Ale to by nevadilo, hned bych se objednala na kontrolu do CARu.

zaenab
10. okt 2008

Kde jste všechny, když tu jsem???? 😲
Právě se dostavila MS, tak zítra jdu na vyšetření a konzultaci.

lenka2008
autor
10. okt 2008

uz som tu. Ako ta budu vysetrovat ked mas ms?

zaenab
10. okt 2008

Normálně 🙂 Vždycky mi to tak dělají, UTZ zkoumají, jestli je prostředí v pořádku a objednávají většinou na 7,8 den cyklu na velikost folikulů.

annaanna
10. okt 2008

lenka, môj chlap je prosím pekne podnikateľ. A on nechodí každý deň do práce a spáva do pol deviatej. Za normálnych okolností keď ja vstávam o 5,30 hod (!!!!) ma ide šlak trafiť, ale teraz som rada, že tento týždeň si to riadi z domu a aspoň sme viacej spolu. Ale o jednej ide do roboty, v piatok 🙂
preležaniny snáď nebudem mať, trocha fungujem ako Hausfrau. Varím, trocha upratujem a čakám o dvanástej kolegu a idem sa radiť a podľa rád riadiť... chichi.
chúďa, šak keď si medzi tým sencom a blavou tak zbehni k nám na kávu... nech ťa ten náš tiger trocha oňuchá

annaanna
10. okt 2008

no zaenab, ja sa ani nehanbím za tie nezmysly čo čítam, ja už asi nemám nárok na normálnu knihu... alebo som taká jednoduchá, že mi to stači? no to sa nad sebou asi zamyslím.

takže čo to znamená že prišla ms? ideš na to? ako na IVF? alebo IUI?

lenka2008
autor
10. okt 2008

zaenab - nemozu byt vsetky take dokonale... mozno si nie je az tak psychicky vytazena, ked dokazes citat po veceroch tazke hystoricke romany, alebo pockaj, az pridu deti 🙂

anka, nehovor 2x, za 15 min som u teba 😀

zaenab
10. okt 2008

Na IVF zatím ne, prostě se na to necítím psychicky. Takže bude IUI se stimulací, pokud se teda on minule nic nezměnilo. Mě ta kontrola při MS taky přišla poprvé divná, ale zvykla jsem si na to, že chtějí mít pod UTZ vyšetřením všechno, je to pak dobře zdokumentované a nic by se nemělo zanedbat. Tak uvidím.
Jinak za chvíli pojedu na pracovní oběd, ještě jsem v té restauraci nebyla, ale když jsem mrkla na web (www.noemarch.cz), tak tam mají hmyzí menu. No, napíšu zážitky, ale URČITĚ si to neobjednám.

katy2
10. okt 2008

ahojte 🙂

annaanna
10. okt 2008

lenka, tak príď ale až po tom, čo ten môj kolega odíde... chichi, vieš je to vcelku fešák 😲 tak nech ho mám len sama... hmmm?

zaenab, aj ja som chodila na ulz 2.deň MS, to je kvôli cystám

no to ti prajeme dobrú chuť, ja som už navarila - hubový perkelt s cestovinami a s knedľou, podľa výberu
vidíte devy, ako je to dobre byť hausfrau? o jedenástej navarené... chich,

lenka2008
autor
10. okt 2008

zaenab, jasne, ma to logiku. Ja som nikdy nebola na vysetreni pocas ms - ale vedia co robia. Nech si chutnat, mozno take vysmazane kobylky nechutia zle 😅

zaenab
10. okt 2008

Anna, díky za info, ty cysty mě vůbec nenapadly a je fakt, že jsem je dvakrát už měla.
Lenka: to, že jsem psala, co ráda čtu ještě neznamená, že to opravdu čtu 🙂 Já knížky v poslední době sbírám a toužebně čekám na důchod, kdy si je (snad) konečně přečtu. Teď zrovna mám vedle PC rozečtný The Economist, neb mám pracovní oběd o současné ekonom. situaci.
To teda v kombinaci s těmi chrousty bude zážitek!!! 🙄

lenka2008
autor
10. okt 2008

katy, ahoj - uz si nedockava? ako ti je?

anna - fesaci ma uz nezaujimaju, asi sa hlasi staroba a prechod 😀 taaak by som chceeela byt doma a v klude nieco dobre uvariiiit! tato robota ma znici. Prave mi mailom dosli nejake recepty na vselijake placky a kolace, asi na 50 stran, tak si tu listujem

annaanna
10. okt 2008

ahoj katy

katy2
10. okt 2008

no uz cakam na pondelok, kedy mi dufam potvrdia, co uz tyzden tusim.... 🙂

lenka2008
autor
10. okt 2008

zaenab, okrem angl, ake reci vies?

annaanna
10. okt 2008

dôchod - ja tiež čakám na dôchod, ja ho prežijem v tých alpách, už som rozhodnutá.
a čo je nové v ekonomike? kríza automobilového priemyslu, finančné trhy.. a ozaj ako v čechách bankový sektor?
no zaenab radšej sa ty najedz doma a tam si daj nejaký hmyz, laby si to vyskúšala, ale keď si hladná, asi ťa hmyz nezasýti... 😲

annaanna
10. okt 2008

katy, si v tom? 🙂 🙂

annaanna
10. okt 2008

zaenab, len pekne pomaly v tom produktívnom veku, aby sme ti s lenkou potom nepožičiavali tie stupídne naše knihy.... 🙂

katy2
10. okt 2008

pozri album 🙂

lenka2008
autor
10. okt 2008

katy, ako sa citis? no vidis, mas ti sparing partnerku anku - budete spolu kocikovat 🙂
anka, s tymi alpami vidim som ta dobre naondila, sa mi to paci. ja tam pojdem urcite skor, toto psycho nebudem robit este viac ako 10 rokov, a sup v 50 do dochodku, ale ako aktivna a relativne schopna dochodkyna. Taku poistku som si zalozila, ze budem cumet v 50-ke... 😀

annaanna
10. okt 2008

katy!!!! gratulujem!!!!! takže to len potvrdia, no super správička.... 🙂 🙂
a kde si bola v care? všetko napíš, koľko ti ich dali, vyzerá to na dve

annaanna
10. okt 2008

zaenab, kedy prídeš do auparku utrácať tie slovenské koruny?

zaenab
10. okt 2008

😀 no vždyť to je záminka, já netoužím po ničem jiném, než jednoduchém, čistém a upřímném příběhu 😀

Jinak v práci používám 4 jazyky, dalšími dvěma se domluvím a další se učím.

Kočky , musím už jít, Brno je díky veletrhu ucpané a já jedu na ten oběd. Tak se pak ozvu - mezitím mi schovejte ty knížky 😵

lenka2008
autor
10. okt 2008

no koniec sveta! tieto dve tehulky uz si sa nami neprehovoria!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre