Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

henikav
12. okt 2008

Dobre ranko babulky, uz ste tu ci este spinkate?

labus
12. okt 2008

Ahoj henikav ja som tu práve vegetím pri čajíku po ranajkách

henikav
12. okt 2008

valina, mrzi ma, ze aj ty si zakusila tu bolest, ked mas dojem, ze Ti roztrhne srdiecko ☹ Ale treba ist dalej a verim, ze sa nam to podari a budeme odmenene malym vonavym babatkom. Mne osobne sa striedaju slzave chvilky so slnecnymi. Pevne verim, ze tych slnecnych bude vzdy viac a viac. Som rada, ze som nasla toto forum, kde je kopa mladych mamiciek, ktore prezivaju podobne problemy.

henikav
12. okt 2008

Ahoj labus, ja pijem kavicku a ranajkujem. Dnes sme si polenosili, dobre to padne raz za cas 😉

labus
12. okt 2008

aj my v nedelu vždy dlho lenošíme. obedujeme až okolo 14,00 kedže ranajkujeme takto pozde. Najstarší s kočkou ešte sia došli koklo 02,00 z disco ,prostredný šiel na zápas a 12r. krpec pozerá z mužom telku.
aj ja som si už dala kávičku ale teraz každý den pijem čaj roibos vraj je dobrý na imunitu,na hormony aj proti výrusom na ktoré som háklivá a možu ho pit aj tehu aj kojace tak sa ho nevzdám... je super ale ten sypaný z čajovej záhrady tie porciované nie su take učinné

henikav
12. okt 2008

Aha, uz viem, preco si sla tak neskoro spat, cakala si synceka, vsak? Aj ja by som asi cakala, moj maly este sam nechodi nikam, vsade ho vozim ja, este ma len 8. Vcera sme mali rano futbalovy zapas, vyhrali a tak bol spokojny. No a potom judo. Dnes sme mali ist na plavaren, ale jednohlasne sme sa dohodli, ze dnes plavaren vynechame, lebo o druhej pride Mikov kamarat si zahrat tenis a ja budem asi zatial kecat s jeho mamkou

labus
12. okt 2008

aj moji chlapi hrávaju tenis . Včera sme boli vo Wiedni na semifinále austria banka bolo super a neskoro sme sa vrátili mladého už nečekávam hore ale vždy v polospánku niekdy dojde aj okolo pol piatej a kedže je spolahlivý už sa tak nebojím to ked mal 18 a šiel prvé razy von to bol des ako som sa bála...čakala som skor toho stredného bol u kámošky do pol dvanástej ale on je ešte zodpovednejší ako starší takže pohoda

henikav
12. okt 2008

ja som rada, ze som dnes doma, mala som narocny tyzden a caka ma este narocnejsi, tak si vravim, ze dnes nacerpam silu, aby som to nejako preskakala. Ale mam dost prace doma, kedze vcera sme behali, dnes budeme upratovat. Na to ked zacne chodit Mike von sam, radsej ani nechcem mysliet, svet je dnes taky skazeny.

labus
12. okt 2008

ved hej svet je hrozný ale treba si poznat svoje detváky ono ten strach je vždy ale nesmie byt taký že ich nepustíš von to by robili naprieky a to je ešte horšie

henikav
12. okt 2008

viem, ze ten strach treba prekonat, ved tie decka su uz tiez rozumne. A mas pravdu, je lepsie ich pustit a zostat im blizkou osobou, ktorej sa sami zveria, ako si zacat robit prieky

labus
12. okt 2008

presne tak moja mamka bola zvláštna všetko nám zakazovala a bila nás a nadfávala a čo? v 17 ma naštvala že mi nadáva a ja ani neviem ako chlap vyzerá chodila som vtedy s mojim exmužom pol roka a tak som sa s ním od jedu vyspala že nech mi má aspon za čo nadávat a vydíš hned som otehotnela... a že vraj na prvý šup neotehonieš figu... no nelutujem syna by som nedala za nič na svete a mamka sa aj tak nezmenila ani nezmení. Najmladšia segra ta ju vždy zasa oklamala ako chcela a vždy som mamke vravela radšej ju pusti von nech vieš kde je a kedy dojde ale naša mamička nie...tak som sa poučila na nás a svojich chalanou vychovávam v dovere a kamaráctve .
Snažim sa a je to super pocit ked mi o všetkom porosprávaju no možno nie o všetkom 😀 😀 😀 ale veria mi a ja im a to je hlavné

henikav
12. okt 2008

No to mi je jasne, ze Ti vsetko nepovedia, ale ked mate taky kamaratsky vztah, tak budes prva na koho sa obratia v pripade problemov. To aj ja hovorim deckam, ak mate problem, povedzte to hned, velakrat sa da zacerstva vela vyriesit. No ale s manzelovymi detmi nemam velmi blizky vztah, nemozem povedat, su velmi korektny a slusny, aj ja ich mam rada, ale ziju daleko od nas, takze sa vidime malo

labus
12. okt 2008

vieš oni ta beru ako kokurenciu počkaj neskor.. a ak budete mat mimčo zmenia sa. Moj najstarší vtedy ešte 7 na základke ked som im povedala,že niekoho mám sa so mnou nebavil asi týžden a na Ivuša zazeral zo začiatku ako ... no a teraz ho maju radi ako vlastného otca teda radšej ked ho spoznali..

henikav
12. okt 2008

neviem ako ma beru, ale chovaju sa ku mne velmi korektne, obcas mi aj napisu. Vzdy to potesi.
Pojdem postavit obed, aby sme sa do tej druhej aj my napapkali 😎 poobede sa ozvem, mozno aj medzitym

labus
12. okt 2008

ahojky idem aj ja varit tak po obede

henikav
12. okt 2008

tak my uz sme aj po obede, aj po navsteve a teraz uz len oddych 🙂

klarysa
12. okt 2008

Ahoj, můžu se přidat ke "starším a pokročilým" 😎 je mi čerstvých 35, v únoru jsem v 11tt samovolně potratila, od června se znovu snažíme, ale stále nic, léčím se CLOSTILB a PROVEROU, tzn. hormony, pěkně se mnou cloumají, jsem přecitlivělá, strašně rychle vypěním. Teď mám znovu menstruaci, tak jsem zvědavá, co bude dál. \nechci na to stále myslet ale pak myslím na to, abych na to nemyslela 😖 , trochu začarovaný kruh, co?

henikav
12. okt 2008

klarysa, viem ta pochopit, nie je to lahke nemysliet na to ked babatko velmi chces a mas dojem ze vsade okolo teba su len tehotne mamicky a babatka. Je mi velmi luto, ze si potratila, ale ver ze sa vam to zas podari

labus
12. okt 2008

klarysa vytaj neboj bude to dobré.
henikav ahoj aj ja už mám veget chalani napapaný ,upratané,opraté čajím mám pri sebe... tak možme pokecat
inak už sa moc teším na stymulku aj by som brala keby mrcha už dorazila...
kočky mi teraz písali,že uspávaju infuzkou slabá narkozka takže pooohoooda už len kolko vajok vyprodukujem... ale budem sa moooc snažit 😉 😉

klarysa
12. okt 2008

henikav a labus, nečetla jsem celý váš rozhovor, ale jedna máte už dospěláka a druhá 8letého klučíka, já mám čerstvého školáčka, a zatím si nedovedu představit, jak se budu chovat až bude dospělejší a samostatný....asi budu pěkně vynervovaná a vystrašená - všude vydím katastrofický scénáře, co se může stát 😖
obě se snažíte o druhé?

labus
12. okt 2008

klarysa ja asi budem vyzerat čudne ale o štvrté to by si musela čítat všetky moje príspevky čo mám aby si pochopila...ale chalani su už velký 20,17,12 a mám užasneho bezdetneho manželíčka asi takto v skratke

klarysa
12. okt 2008

vau, tak to je síla, a všechno kluci 😲 , já mám jednoho a strašně moc bych chtěla holčičku, poprvé jsem si nenechala říct, co to bude, všichni mě tipovali na holčičku a ještě na sále před císařem jsem říkala sestřičce, že vytáhnou Natálku a on to byl Domča 😎 , tentokrát bych si to říct nechala, abych podruhé nezažila, sice příjemný, ale šok, navíc, když všechny moje kámošky mají holky a jedna dokonce 2.... 😅

labus
12. okt 2008

klarysa aj ja by som sa kočke potešila ale aj chlapca beriem -deti zbožnujem a my sa všetci tešíme ako by som mala mat prvé mimčo a chalani chcu moc pomáhat a najstaršieho syna frajerka sa velmi teší svokrovci ani nevravým svokra sa chodí každý den modlit aby to vyšlo

klarysa
12. okt 2008

labus - to je jasný, a určitě všichni pomáhat budou. držím palce, aby se ti to povedlo, sobě je držím taky 😀

labus
12. okt 2008

klarysa- no jasné že aj ja ti držím palčeky a moooc
henikav halooo kde si

henikav
12. okt 2008

babenky prepacte, mam este trosku prace 😉 neskor sa tu ukazem

henikav
12. okt 2008

uz som tu

henikav
12. okt 2008

halooooooooo, labus, este si tu? aky si mala den?

henikav
12. okt 2008

klarysa, tak ja mam 8 rocneho a manzel 22 a 18 rocnych, vsetko chalani, takze dievcatko by mohlo byt nasou princeznickou, ale s chalanom sa da zase taaaaaaaaak dobre hrat futbal 😉
To je vlastne jedno, len nech je to zdrave
Clovek si to uvedomi, az ked nieco strati

labus
12. okt 2008

ach uplne v pohode vegetíme a ty?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre