Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

bigrendy
24. nov 2008

u nás nepřišli na žádný problém. vejcovody průchodné . genetika v pořádku ,imuni také v pořádku,spermie v pořádku, sliznice ukázková a přesto nic. jediný co mě dr. řekla ,že si myslí jestli to nejni cukrovkou,že to neudržím. tak nevím . asi zkusím si píchat inzulín. slyšeli jste někdy něco takového? nevím co budu dělat. do druhého pokusu se mě nechce.nevím nejradši bych se na vše vykašlala a nechala to osudu. 😉

bigrendy
25. nov 2008

holky kde jste?

madla28
25. nov 2008

Já už jsem doma, folíky mám, ale drobný, ani nevím kolik. Na ultrazvuku říkal, že je to normální. O půl druhé si mám volat do caru, až budou výsledky z krve.

madla28
25. nov 2008

Tak už jsem tam volala a mám si zvýšit dávky na 375iu.

ema111
25. nov 2008

Madli, drzim palce pocas stimulacie a samozrejme i po nej. Po zaenab, si nasa nadej, ze sa lady prelomia 🙂 Labus, ja som mala narkozu pri odbere vajicok pri native. ja nie som prilis velky hrdina, co sa bolesti tyka 🙂

bigrendy
25. nov 2008

Ahoj. Madlo tak to bude dobré. držím palce.
ema a to jsi si připlácela?myslím za tu narkozu? a kolik jsi měla vajíček a kolik embriek? a kolik ti jich dali zpět?

my máme dnes velkou oslavu. 😀 sladkých 18. to je nádherný věk co říkáte.

ema111
25. nov 2008

waw, 18 🙂 hm, zivot pred sebou 🙂 aj my ho mame este pred sebou 🙂 ja neviem, mne nenukali bez narkozy, ani som nevedela, ze to sa da aj bez. ja som mala 5, ale len 3 zrele. 2 sa oplodnili a tie aj vlozili, no bez uspechu. snad nabuduce. mne nativ vyhovuje, je to rychle a malo hormonov,podstatne lacnejsie, efekt takmer ten isty.

bigrendy
25. nov 2008

no uvidím třeba ho vyzkouším.mám jen strach aby bylo co vložit.momentálně si připadám jak důchodkyně když nejsem schopna přivést dítě na svět.

lumah
25. nov 2008

Kočky držím vám palčeky, nech vám to všetkým vyjde, ja mám 44 a dvoch krásnych 4mesačných chlapčekov. 😀 samozrejme jednu 20tku dceru.

madla28
25. nov 2008

Lumah a ty jsi byla na IVF?

bigrendy
25. nov 2008

Lumah moc gratuluju. 😀

labus
25. nov 2008

Lumah moc blahoželám to je super presne taketo povzbudenie tu potrebujeme

bigrendy
25. nov 2008

Ahoj Labus jak se máš?

labus
25. nov 2008

Rendy ja ti dam dochodkyne nevzdavaj sa a hlavne skušajte a skušajte dnes som bola na kontrole naštastie je všetko o.k. dokonca mám krásny 15mm folik tak že o dva dni je ovulka a máme vraj skušat že by som sa čudovala čo sa po stimulke može stat no ja mám nepriechodný vajicovod takže u mna zázrak nehrozý ale Rendy u teba by to mohlo zabrat tak vela zábavy pri tom prajem 😀

bigrendy
25. nov 2008

no tak to je nádherný . já na sobě taky pozoruju že se něco děje.a ty máš neprůchodné oba?

labus
25. nov 2008

ano rendy a aj tak mám len jeden vaječník takže u mna o bodou a máme to nejake pokazene ja nič nepočujem tak musim počkat ked dojde najstarší syn mladší nevie kde je chyba tak ti neviem volat je to hluche jak patron

bigrendy
25. nov 2008

já tě slyším dobře.

labus
25. nov 2008

už došiek Tinko tak to snad spravý

zaenab
25. nov 2008

Lumah díky za nádherné povzbuzení a gratuluju k dvojčátkům! 🙂

Holky, jdu zítra na krev, protože ve čtvrtek odjíždím a chci mít jistotu, že budu mít dostatek všech léků.

Ale nějak se mi to nezdá, dnes se přidaly šílené bolesti v kříži, nemůžu se vůbec ohnout, bodá to a cítím velký tlak. Je to podobný pocit jako při ovulce, ale asi 5x silnější. Nechci si brát nic proti bolesti, ale je to fakt síla.

madla28
25. nov 2008

Zaenab určitě budeš, věř tomu.

madla28
25. nov 2008

Mě dneska bolí hrozně záda a vaječníky taky. Skoro celé odpoledne ležím. Že já si blbec nenechala tu neschopenku napsat.

zaenab
25. nov 2008

Madli, ty dva dny ještě nějak přečkáš a pak si to "nicnedělání" hezky v teple a klidu užij.

madla28
25. nov 2008

Jo jo přečkám a pak hurá válení.

madla28
25. nov 2008

Zítra napiš jak jsi dopadla.

zaenab
25. nov 2008

Určitě napíšu, dnes půjdu brzo spát, ale ještě se vyhřeju ve vaně 😵

madla28
25. nov 2008

To nedělej, dej jenom sprchu.

madla28
25. nov 2008

To mi v Repromedě po ketu zakázali. Vyvarovat se nachlazení i přehřátí a zákaz koupání v bazénech i ve vaně. Zrovna to tady čtu.

zaenab
25. nov 2008

No dobrá, nic mi nepřeješ 😀

uznávám, nestálo by to za případné výčitky ...

madla28
25. nov 2008

Ale já bych ti to přála, ale když mě jde o to malý, aby jsi mu neublížila.
Když ty chceš pořád dělat takový blbosti co se nesmí.

madla28
25. nov 2008

Taky tam píšou...Vynechejte zvýšenou fyzickou aktivitu (sport,cvičení, zvedání těžkých břemen)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre