Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

zaenab
7. jan 2009

Rendy, to je správný a jediný přístup 😎

No a s tím prošlým testem .... četla jsem kdysi rozhovor s V. Žilkovou, která říkala, jak byla v šoku, když zjistila, že je v 45 opět těhotná, protože si dělala test a byl negaticní - pak zjistila, že je prošlý. Tak asi pak vážně nefungují úplně spolehlivě, zvlášť, jestli se tam dostala vlhkost. To je pak zkreslené úplně.

Madli, to s prací doma schvaluji, je to výhoda

labus
8. jan 2009

Rendy ako píše Zaenab dobrý prístup ja verím že si tehulka ked stále nič dufam,že dnes už budeš vediet viac,kedy ideš k lekárovy?

bigrendy
8. jan 2009

labus nevím kdy. vůbec nemám čas. jsem v práci celé dny.a ty začneš kdy? co máš s imunitou?

labus
8. jan 2009

Rendy tak si kup testík 😉 No ja to odkladám uvydím neviem kedy pojdem o mesiac dva? do mája ak budem v poriadku určite do vtedy maju záruku lieky čo som nakupila alebo ich predám v pondelok idem k imunologyčke ko výsledky tak potom sa rozhodnem.Tebe moc moc sino držím palce

zaenab
8. jan 2009

Rendy, jak ti odešla ta protivná kolegyně, tak jsi tam na práci úplně sama?!!?

yanny
8. jan 2009

Ahojte nestíhám, ale mršku už mám v zatáčce, tak asi v sobotu začínám. Hned po maturáku 🙂 🙂
Ahojte večer.

irafa
8. jan 2009

ahoj madla ja sem z male vesnice 15km od Vyškova tak sem dnes byla na ko u doktora na gyndě a je to blbý
ta cista mrcha sama se neodloučila tak musím do špitalu na špeci ultrazvuk a tam mi prý řeknou co a jak ach jo
😖 ☹

bigrendy
8. jan 2009

ahoj. nejsem tam sama ale zaučuju novou kolegyni. zatím neimí nic tak jí tam nemůžu nechat samotnou.

irafa
8. jan 2009

ahoj Rendy ty maš ale vydrž ja bych nedospala rana abych si šla koupit nový test ale
tak aspň at je pozitivní hlavně za tu výdrž mocinky ti to přeji a něco mna tom je si počkat ja měla 12 dní spožděni a nebylo to pozitvni skažena nalada na celý den a za tři dny dorazily ☹

bigrendy
8. jan 2009

jo to znám to jsem zažila asi 36x . proto ani netestuju.

yanny
8. jan 2009

Ahojta, tak co se dějě???
Rendy nes...... 🙂
Jsem z tebe hotová!!!!! 😝
Jak to můžeš vydržet 😎
Já vždy testovala, třeba 3 dny po ET, dva dny před termínem MS a to jí mám po 21 dnech, no já už bych umřela netestovat 🙂
Já už se moc těším na ten můj adráč po IVFku. Holky není to pro nás už jak hazard????
Jako při ruletě - Ruský 😒

zaenab
9. jan 2009

Yanny, ruská ruleta???? Nebydlíš ty náhodou kousek od Varů??? 😀

Budeš testovat s tím, co sis nakoupila?

yanny
9. jan 2009

Jo bydlím 45 km od Varů 🙂
testovat, nebo stimulovat???
Dnes mám ten hollky maturák, tak se jdu upravovat.
pa

yanny
10. jan 2009

Přišla jsem maturáku, hned na vás čučím a nikde nikdo. 🙂

ast
10. jan 2009

Ahoj Yanny, no to se nediv v takovou dobu 🙂

yanny
10. jan 2009

No, ale myslela jsem jako celý den předtím 😀

Tak baby, zase mi trochu poraďte. Zase mě něco vykolejilo.
Minulý měsíc jsem měla HA, nějaký Siluet, asi nějaký silnější.
Vše bylo OK, dokonce mi bylo výjiměčně dobře, žádný bolení břicha ani prsou před MS. V pondělí jsem měla poslední pilulku a v pátek jsem MS čekala.
Ráno dorazila, ale jen na jeden den a dnes už miniaturní špinění. Nikdy jsem HA nebrala, tak nevím, jestli je možné, že takhle zkracuje MS?????????????????
Tak jsem nevěděla, jestli si mám dnes píchnout decapeptyl, stále jsem se rozhodovala, a nakonec jsem si ho právě píchla a zítra už 300 gonalu s decapeptylem, volat do caru budu až v pondělí, páč tam o víkendu nikdo prý není.
Tak doufám,že se mi to zase nějak nepokazilo, jeden dem MS jem fakt ještě nikdy neměla. Snad to nějak nevadí na stimulku a těhu?????

irafa
10. jan 2009

ahojte holky ste tu někdo 😉

irafa
10. jan 2009

tak nevím připadam si jak hypochondr su marod už měsic se zady celou tu dobu zada nebolela
ale vždy to zalo pak ustalo a zas pořad dokola vlevo dole byla sem na rengenu a tam toho moc nevyčetli aspoň podle toho co tam pišou tak si řikam jestli to není tou cistou pač když sem třikrat rodila vždy mě bolela jen zada
tak si řikam jestli me ta cista tam netlači naten nějakej nerv jinak si to neumim vysvětlit
😒

irafa
10. jan 2009

su teda obědnana na ten ultrazvuk do špitalu na gyndu ale maj tam celkem plno tak až 21.1 tak hned je zahltim otazkami no asi budou mit ze mne radost

ast
10. jan 2009

Prosímtě Yanny, myslím, že je lepší zavolat doktorovi. Centra by snad mohla pracovat i o víkendu-MS nezná víkend 😀

labus
10. jan 2009

Irafka a chodíš na rehabilitácie alebo len berieš lieky? mne lieky nezaberali a to som mala take závrate že som myslela že mám nádor v hlave a rehabka mi moc pomohla a ešte bankovanie uvolnilo mi to uplne stuhnuty krk ,plecia a chrbát fakt odporučam skus.
Yanny to pri antikoncepcii može byt neprestavaj stimulku ked si už začala. Ja ked som začínala stimulku tak sa mi mrcha ráno ukaza a potom do druheho dna nič a pýtala som sa lekára čo mám robit ako to nedojde a povedal,že to aj stresom može byt a že začnem aj ked sa to nerozbehne . A ešte v každom centre určite aj v nedelu ráno niekto bude ved OPU robia aj cez výkend vaječníky nevedia že je volno tak tam ráno brnkni.

yanny
10. jan 2009

Hmm, už jsem se ptala i na neplodnosti a už víc holek mi řekli, že je to normální po HA, že neroste sliznice, tak mi spadl kámen ze srdíčka, protože jsem se bále, že je zase vše špatně.
Do caru ani volat nebudu, mám tam volat až v podělí, aby si u sebe doplnili do protokolu datumy.

Tak, světe div se, konečně jsem začala se stimulkou. Ve středu na ultrazvuk, 6 den stimulky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ast
11. jan 2009

Ahoj holky, hezký víkend. Já už počítám dny do transferu a dělám úklid, abych potom měla 14 dní pokoj. Holky-pijete kafe nebo jste to omezily? Já piju kafe docela dost a dělá mi dobře, ale nevím, jestli by to doktoři schválili... Co o to m víte?

labus
11. jan 2009

Ast ahoj počas stimulky som ešte kávu pila a po ET už len tu 3v 1 káva by sa v tehu nemala

ast
11. jan 2009

Jasně. A co takhle třeba sklenku vína? Nedáte si vůbec nikdy ani kapku? Po transferu určitě ne, to je jasné. Myslím normálně během roku

yanny
11. jan 2009

Ahoj ast, no to je téma, alkohol a kafíčko.
Já tedy kafíčko nemusím, dám si jen mimimálně dobré presíčko, a když ho nemám tak mi nechybí.
Ale vínečko, to je špatný, to já si dám dvě sedmičky týdně, nebo i po dobrém obědě, či večeři skleničku.
Piju jen červený, tak snad to není tak hrozný, ale už jsem zkoučela při ivf nepít, ani slzu už od stimulky, potom se omezovat jen po ET, ale taky normálně se neomezovat, jako by se nic nedělo a nikdy nic.
Tak teď špekuliju, aby se tělo nedivilo, když mělo celý svátky pravidelný přísun červeného vína a najednou nic nedostane, jestli i to není špatně 😀

ast
11. jan 2009

Ahoj, no ptala jsem se na ten alkohol schválně. Taky mám moc ráda červené víno. Ale mluvila jsem o tom s internistou a on si myslí, že i jedna flaška týdně je dost. Zvlášť, když organismus dostává zabrat při stimulaci. No, vůbec mě to netěší, víno mi dělá dobře. Asi se budeme muset nad tím zamyslet. ☹

yanny
11. jan 2009

Tak, že bych si už nic nedala, tak to asi vydržím, ale co s tím absťákem, nebude to se mnou nějak lomcovat????

ast
11. jan 2009

No tomu vážně nerozumím, taky mě to netěší. Asi by ti k tomu řekl jedině doktor, jestli je možné přestat nárazově. Al echápu, že se n ato neptá dobře

yanny
11. jan 2009

Vždycky jsem si myslela, že jedna sklenička červeného vína denně je pro zdravíčko, ale tomu mrněti, by to asi vadilo.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre