Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

zaenab
25. jan 2009

Macku, stejný dotaz jako od Yanny: jak se ti to povedlo?

Yanny: ti chlapi jsou skoro bez výjimky hračičkové, jak se můžou realizovat v autech a mají na to, tak opravdu kočárky budeme vozit v našich voztkách. Ale abych mu nekřivdila, jeno SUV už má, tak se tam dle jeho slov vejde: "lyže, pes, lednička, lyžáky i kočárek". Bohužel pořadí je doslovná interpretace 😀

labus
26. jan 2009

Ahoj kočky máme 8 bunkovu babulku takže o 11,00 odchádzame do Brna

zaenab
26. jan 2009

Labus hodně štěstí ! ! !

Už se těším na kafíčko s tebou a mimískem 😵

labus
26. jan 2009

Zaenab aj ja sa teším na stretnutie

ast
26. jan 2009

Ahoj holky, tak jsem po transferu. Tak vám moc děkuji za podporu a budu tu co nejvíc. Embryjka byla pěkná, ale to nakonec již předtím taky... Ale věřím. Mějte se a brzy páááá

madla28
26. jan 2009

Holky hodně štěstí.

yanny
26. jan 2009

Taky hodně štěstí, snad to už začnete, aby jsme se mohly přidat 🙂

ast
26. jan 2009

Díky holky. Tak tu budu dvanáct dnů jak na jehlách. Já bych potřebovala nějakou dávku superoptimismu, jsem nějaká přešlá. Na začátku roku to bylo mnohem lepší. Nějak se mi pod..ala nálada 😝

zaenab
26. jan 2009

Hodně štěstí, potřebujeme tu nakazit 🙂

sabas
26. jan 2009

Tak jako holky přeji štěstí a zdraví a to všechno s pomocí Boží.

bigrendy
26. jan 2009

Ahoj holky 😀 ast držím palce.

Labus tak co? tobě taky držím palce.

Mackovi se to podařilo nečekaně a přirozeně. má štěstí. 😀

ast
26. jan 2009

Jste hodný. Já nemám tentokrát nejlepší pocity. No, snad se spletu

zaenab
26. jan 2009

Já se dnes setkala s Labus - určitě vám napíše, co a jak 🙂

Bylo to moc fajn, tak se těším na více setkání a megasraz v Praze, nebo někde "na půli cesty"

sabas
26. jan 2009

Ast, tak žádné chmury !!! Myslet pozitivně, ať máš veselé miminko !!! 😅

irafa
26. jan 2009

tak holky spravně optimismus do toho 🙂 musi už přijit toštěstičko mocinky na vas myslim a strašně držim pěstičky u nas zatim nic nového není pravě čekam každym dnem MS třeba nedojdou ale určo dondou 😠
tak mažu uložit kluka pusa na dobrou a tak........zatim ahojky

labus
26. jan 2009

ahoj kočky tak aj ja som po transfere babulka bola nádherná dakujem za palce a Zaenab je super kočka som rada že sme sa na chvýlu stretli
tak ahojte idem ležat

zaenab
26. jan 2009

Labus jen se mi potrdilo, že tu všechny naprosto skvěle vypadáme, a proto budeme mít i nádherná miminka.
Hezkou noc a ať se mimík hezky zavrtává 😵 😵 😵

zaenab
26. jan 2009

Tak opět nikde nikdo, proto všem přeji hezkou noc 😵

(balím na stěhování, přes den na to není čas, proto budu až do neděle ponocovat 😢 )

ast
27. jan 2009

Ahoj Labus, já byla na transferu v sobotu. Člověk je tak nedočkavej! Pořád myslím, že by mě mohlo pobolívat bříško při zavrtávání embryek, nebo cokoliv. Jenže ono nic. Jsem z toho nervozní, i když vím, že je nesmysl, abych cokoliv pociťovala tři dny po transferu. Ani intuice mi nic nenapovídá. Co ty, jak se cítíš? Moc ti držím palce. Ležíš? Nebo děláš procházky?

labus
27. jan 2009

Ast ahoj ja sa cítim fajn len sa mi chce stále spat som po včerajšom transfere a ceste dost utahaná. Ja som mala transfer komplikovanejší lebo som mala zrastený krčok tak mi ho musel doktor najkor dilatovat a dost to bolelo vravel že ak by to vedel tak ma uspí ale inak bol neskutočne zlatučký ešte sa mi ospravedlnoval že ma vytrápil a pritom za to nemohol. Varila som nahádzala prádlo do práčky a autom sme skočili k mojmu lekárovy odniest správu a predlžit PN a inak ležím. Nebud nervozna to nevadí že nič necítiš . No ja mám tušák a silný už od začiatku tak dufam že ma nesklame a včera bol moj doktor taký zlatý aj mi slzička vybehla ked už mi spriechodnil krčok a vykonával transfer tak vravý embrijku tak holka pojd domu no bolo to strašne zlatučké a ja k tomu mám tušák že to holka bude. Sestrička sa potom pítala či chceme dievčatko alebo chlapčeka tak sme vraveli že dievčatko a ona že čo ked to bude chlapček? tak jej vravím že ho budeme tak isto lubit ako dievčatko tak sa usmievala že sme zlatý. Mne je to v podstate uplne jedno čo to bude len nech to dobre všetko dopadne a hlavne nech je zdravučké.

ast
27. jan 2009

Labus ahoj, díky za psaníčko. Jen si prosím užívej klidu. Já polehávám a pouštím si superfilmy, které mám ráda (taková Pretty Women je superantidepresivní)... 😀 Oblož se dobrotami a užij si klid jako královna. Vždyť vše počká. Je dobře, že máš takový silný dobrý pocit, já bohužel ne... Samozřejmě je úplně jedno, jestli kluk nebo holka, hlavně zdravé koťátko... Taky to tak vidím. Jenže já ještě žádné dítě nemám, víš-a to je mnohem horší výchozí pozice, bohužel... Myslím na tebe a těším se na naši vzájemnou podporu.

labus
27. jan 2009

Ast ja viem že je to horšie ked žiadne dietatko nemáš ale neboj určite to dobre dopadne a do akeho centra chodíš?a dávali ti jedno alebo dve embrijka,
No vieš pre mojho manžela by to tiež bolo jeho prve vlastne aj ked je to pre chalanov najlepší tatko na svete

ast
27. jan 2009

Ahoj Labus, já jsem komplikovaneý případ, mě zavedli tři a stejně je šance malá... Nevzdávám se. Byla jsem ve FN Brno. Já jsem potkala nejlepšího manžela na světě až pozdě, až v pětatřiceti... Adopci nechceme a procházíme martyriem už skoro sedm let. ☹

irafa
27. jan 2009

joj holky až mi ukapla slzička moc na vas myslim aj se mi ovas dnes v noci zdalo to je mazec co 😅
zas pudu chvilku něco udělat muj došel z prace tak trochu něco podělame tak zatim ahojky a zas pak kuknu co a jak jinak u mě samozřejmě dnes MS.
tak ahojky a labus s ast držte se a leharko ju tak ahoj 😉

zaenab
27. jan 2009

Holky a mimísci - držte se ! ! !

ast
27. jan 2009

hoooooooolky hodný, dík

madla28
27. jan 2009

Holky myslím na Vás a na ty Vaše malé prďolky. Já jedu v úrerý do Brna. Dnes jsem tam volala, že imuno je negativní, tak se jedu v úterý domluvit na dalším postupu.

macek28
27. jan 2009

Ahoj holky!Podařilo se tak,jak píše bigrendy nečekaně a přirozeně.
ast,snaž se být v klidu a hodně odpočívej.

ast
27. jan 2009

Madlo a Macku, díky. Moc v klidu nejsem. Už jsem dnes dvakrát bulila, protože mám strach. Ale držím se. Alespoň je pozitivní, že se mi vcelku daří v práci. Zatím

zaenab
27. jan 2009

Madli ahoj, ozvi se, jestli budeš mít v Brně chvilku 🙂
Moc ráda tě uvidím

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre