Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

yanny
29. mar 2009

No ty si užíváš Zaný, tak už byla ovu????
Janet ja dodělávám takové blbůstky a ladím přiznání, ale najednou koukám kolik je hodin, tak už mažu spát.
Máme až dnes o hoďku méně, že???

zaenab
29. mar 2009

Bohužel je o hodinku míň, ach jo ☹ Ale zase bude večer víc světla, to je taky moc fajn.
Ovulka probíhá, vychází to na včerejšek a dnešek, tak jsme nic nenechali náhodě. Jen mám dotaz: Zítra jdu na UTZ, nemůže to něčemu uškodit? Myslím si, že ne, jinak by mě na něj Dr. nezval, ale i tak mám obavu, aby se něco nerozhodilo

henikav1
29. mar 2009

krasny nedelny dnik vam prajem
zaenab, priamo sa opytaj lekara, co si o tom mysli
ja mrcha stale nic ☹ meska, lebo vie, ze tu uz tyzden oblizujem krabicu clomidu
😀 😀 😀

yanny
29. mar 2009

A nejsi těhu, Hení??????
Zany stím utrazvukem jsem taky o tom jednou přemýšlela, ale musíš tam jít abys věděla, jestli ovu proběhla, je to rozumnější něž do sebe prát Pregnyl.

henikav1
29. mar 2009

ahoj yanny, ty uz si hore, po tom, ze si do noci pracovala?
tehu urcite nie som, zial nemam byt z coho, manzela som nevidela aspon 6 tyzdnov
bude to asi len psychikou, uz tak davno cakam, kedy budem moct zacat brat clomid a ako naschval sa mi to predlzuje

zaenab
29. mar 2009

Holky díky, sama si taky říkám, že bymě to jinak nedělal. O ovuce ví, spočítal mi to, follíky jsem viděla a dnes asi kolem 8 jsem měla typické ostré píchání na levé straně, tak je to zřejmě tady.
Heni, jaktože se nevidíte s manželem?

henikav1
29. mar 2009

tak, ze ja zijem v brusseli a on v cechach ☹
kvoli praci a tak len lietame za sebou v kazdej volnej chvilke

zaenab
29. mar 2009

No to není moc šťastné, zažila jsem to po 3 letech to vedlo ke krizi. Ale vím, že se to dá zvládnout, musí být ale vůle na obou stranách.

Škoda, že jsem tvé působiště nevěděla, v Bruselu jsem byla pracovně před měsícem na dva dny a měla jsem tam volno, ve kterém jsem se nudila. Tak jestli budu muset ještě absolvovat další cestu, ozvu se ti 🙂

henikav1
29. mar 2009

ok, budem rada, ozvi sa ked tu budes najblizsie
no a co k tomu dodat, ozaj to nie je jednoduche, ale zatial nemame ine riesenie
aspon na matersku by som prisla do ciech to by som mohla mat asi 5 mesiacov aj s dovolenkou, dokonca rozmyslam aj o neplatenom volne, mozem si vybrat 4 mesiace

zaenab
29. mar 2009

To nezní špatně. Já teď koukám na TV, je tam v otázkách V. Moravce premiér, prokládaný šklebícím se Paroubkem. Bohužel politiku ke své práci hodně pořebuji, tak mi kazí i nedělní předobědový čas 😒

Heni, máš doktora v Bruselu?

henikav1
29. mar 2009

ano zany, chodim na jednu sukromnu kliniku, su to vraj najlepsi odbornici tu, aspon cenovo urcite 😀

yanny
29. mar 2009

No to já jsem si myslela, že tam si i s ním.
No tak, to já taky zažila, ale jen jsem žila v Praze a můj tady, 100km od Prahy a šlo nám to do háje, až si našel jiou, nechci strašit, ale čím víc jsme se odcizovali, tak tím méně jsme si měli co povídat, až jsme si jednou neměli říct nic.
Ale zase moje známá má za muže montéra a je nadmíru spokojená, ani by ho doma už memohla mít déle, vždy už se modlí ať už vypadne, ale potom se zase na něj moc těší 🙂

Musela jsem vstávat, protože mám pejsky a ty ven musí, tak nejpozději do 9, potom už bych je asi trápila. 🙂
A pro zvířátky bych dýchala.
Jo teď jsem si vzpomněla na Zany křečíka, co je s ním ?????

henikav1
29. mar 2009

yanny, zijeme takto tri roky, ale vzdy sme spolu na skype, vo dne aj v noci, preto som si povodne vybrala aj skolu v cechach, aby sme aj vtedy boli spolu, len som teraz musela prerusit, mala som toho priliz vela. Od septembra by som sa chcela zas vratit, ale prelozim si to asi do Prahy, budem to mat jednoduhsie a ak budem tehotna, tak sa na to asi vykaslem, babatko je prednejsie
My nemame take zvieratka, co treba vypustat, len rybicky a kanarika, takze kvoli nim nemusime vstavat, kanarik si vyleti z klietky sam, kedy chce, len vtedy ho zatvaram, ked je pekne a mam pootvarane okna, ale zase vtedy travi cas na terase. Ine zvieratka by sme nemohli mat, lebo by bol s nimi problem, ked som mimo a cestujem dost casto. Tu kanarika necham kolegyni a rybicky, ked len na par dni, dam im vikendovy blok vyzivy a ked na dlhsie, tak ich necham v kancelarii, tam je vzdy niekto, co sa o nich postara

zaenab
29. mar 2009

Yanny, ty jsi dobrá a tvoje paměť ještě lepší 😀 Křeček se má jako ..... no asi jako křeček v žitě, protože ho nechutně rozmazluju. Jemu je to úplně ukradené, hlavně když má své zrní, tyčinky, ovoce a zeleninu 😒

janettka
29. mar 2009

ahojky holky tak jsem dodělala dalšího klienta a dám si chvíli relax,večer musím zavřít dalšího a v pondělí sebe a manželovu firmu(kovářova kobyla chodí bosa,že...no a to bych měla v termínu všechno,další dva klienty musím sfouknout do týdne pokud mi dodají laskavě všechny papíry hihi...už aby byl konec!!!!A to jsem chtěla v pondělí na gyndu...to nestíhám...

henikav1
29. mar 2009

janette, to ti teda vobec nezavidim, mas hnusny stres a to vobec nie je dobre pre babatko 😖

janettka
29. mar 2009

já vím a proto se snažím odpočívat,včera jsme se kvůli tomu pohádali s manželem...jenže Finanční úřed nemá nepochopení pro těhulky...tak jen doufám,že to mimísek zvládne ani jsem netestila jestlii čárka zesílela....kdy uvidíš Heni manžela,čtu,že se vidíte málo...

henikav1
29. mar 2009

miminko to urcite vydrzi, ked uz sa chytilo, ale ty musis byt asi velmi unavena, ja som zaspavala aj v kancelarii na stolicke a za bieleho dna
muzicek pride vo stvrtok, ved preto stresujem, ze mrcha este stale nikde, nakoniec sa mi ovulka tak posunie, ze uz bude aj prec, kym by som mohla otehotniet

zaenab
29. mar 2009

Henika, tak ať ta ovulka vyjde na manželovu návštěvu!

henikav1
29. mar 2009

zany, tak to si pis, ze musi, inac ho nepustim naspat 😀 😀 😀
yanny kde si? uz zase pracujes?
a ostatne? pracujete na babatku, vsak?

zaenab
29. mar 2009

já pracuju, ale ne na babatku
mám na zítra velkou prezentaci pro zahraniční novináře, tak vkládám fotky do power pointu. Ale neboj, na mimču jsme pracovali usilovně od čtvrtka do dnešního dopoledne, tak zítra uvidím, co se dozvím 😉

zaenab
30. mar 2009

Tak paráda, dva prasklé folíky, ovulka byla, tak třeba budu mít za dva týdny čtyři čárky 🙂

Jdu pracovat, dnes toho mám hodně ☹

labus
30. mar 2009

ahoj kočky
Heni zlatík tak ako došla tá mrcha potvorská?-dufam že hej a večer ta čakám
Zaenab no paráda tak držím silno palce nech su // a// a ked pojdem do Brna nech si možem pohladkat tehu bruško pre štastie-vraj je to nákazlivé tak sa prídem od teba nakazit 😀 😀 😀
Rendy moja ako sa máš?
Madluš tak si sa už rozhodla?
Ast zlatík vrát sa k nám -dlho si sa neozvala
Yanny tak...ako
Janettka testla si dnes?už máš isto nádhernu dialničku a povedala si to už mužíčkovy?
Irafka ty čo máš nove????????
a samozrejme zdravým aj všetky ostatné kedže je tu poslednu dobu kopec nových kočiek budem si musiel v hlave uložit všetky nove mená

henikav1
30. mar 2009

ahojte zenusky, aky tazky tyzden 😖 pff, vraj o hodinu skor vstavat, to zase potrva, kym si zvykneme

mrcha dosla, takze od zajtra beriem clomid, nebudem uz len krabicu oblizovat
pre istotu som si na par hodin pozicala babatko, fotku mam v albume a drzala som ho par hodin, tak dufam, ze som sa nakazila 😉
labus, tesim sa na vecer, pokecame
zany, aby si nebola prekvapena a nemala este niekde jedno skryte a mala // + // + // 😀 😵 😀
Janette, povzbud nas dobrymi spravickami

janettka
30. mar 2009

ahojky děvčata!Jen na vás nahlížím,zítra mám odevzdat daně a už pomalu vyšiluju že to nestihnu 🙂 zany doufám,že to bude dálnice jak potvora z toho snažení...
labusko netestuju,nemám testa a ani čas abych je šla koupit,chtěla jsem ráno k doktorovi ale klienti jsou už na nervy tak tu byli od rána jak na střídačce tak nestíhám ani koupit test ani zajít k doktorovi....jak se máš ty???
Henika ahojky tak co ta mrcha dorazila potvora???

labus
30. mar 2009

Heni teším sa na večer a moc si ma rtozosmila odkazom pre Zaenab 😀 😀 😀 no len počkaj aby si tak nedopadla ty po clomide 😀 😀
Janett hlavne nech si v pohode a dufam že ked budeš mat odovzdane papiere že budeš viac oddychovat a my si na dalšie potvrdzujuce// počkáme neboj

henikav1
30. mar 2009

labus, ty mi teda prajes, jedno alebo dve zvladnem, ale tri??? asi by mi zabehlo 😀 😀 😀
nezabudaj, ze som na vsetko sama
to by som musela predat moje zboznovane auticko a kupit si kamion 😀
nechce sa mi pracovaaaaaaaaaaaaat

janettka
30. mar 2009

holky jste zlaté a já si vás jen přečtu a je mi líp...jsem tak utahaná,že už nemůžu ani spát...tak hlavně heni,že mrcha dorazila a pak ještě musí dorazit manžel(k němu ten přívlastek mrcha nedávám hihi,jste spolu málo tak se ani nemáte čas pohádat hihi..)já jsem v sobotu na toho mýho tak řvala,že ten jen bouchl dveřma se slovy jak se smíchají daně s těhu tak to by se jeden "posral" 😀 😀 .....oba nesnášíme březen,já kvůli práci on že má narozky a že já jsem na pěst 🙂

henikav1
30. mar 2009

janette, neboj, o chvilku to uz bude kludnejsie.
Aj my ked si obcas predstavime, co nas caka, napriklad buduci mesiac, az cloveku zle pride a tak si vravime, len vydrzat a bude lepsie
pracovny napor, myslim si, ze to kazdy pozna
Ale co sa konika tyka, aj ked som mala vela prace, nepisala som, ale aspon obcas nakukla a hned je cloveku lahsie...
Sef tu par dni nebol a teraz vyzveda, co sme tu vyvadzali, ale my sme v tomto dobry ako partizani, nic neprezradime 😀 😀 😀

zaenab
30. mar 2009

Janett obdivuju tě 1/že máš pořád chuť psát, když máš takový stres s prací (hm, taky jsem dnes byla na finančáku) 2/ žes ještě nepotvrzovala testík, to bych asi nevydržela.
Mě se dnes moc povedla prezentace, zítra podepisuju smlouvu na bezva prácičku: hodně peněz za málo práce, kterou mám navíc skoro hotovou. Tak už přemýšlím, že si pak koupím nějakou hezkou věcičku na prstíky, ručku nebo krček. Viděla jsem nádherné hodinky, tak možná i ty..... já jsem hrozná, ale vždycky si musím vypsat nějakou cílovou odměnu, prostě to tak na mě funguje 😀

Henika, ty šprýmařko!!!! 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre