Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

drakulka67
14. máj 2009

Labus: ja Ti vlastně ani nevím. Transfer mel byt někdy mezi čtvrtkem a sobotou, prý nejpravdepodobněji v sobotu. Nakonec mi v úterý doktor řekl, že mám 3 embrijka a že pravděpodobně transfer bude dřív, že uvidíme. No a dnes ráno najednou volala doktorka, že se nějak rychle vyvíjejí, že to budeme muset udělat hned dnes. A tak jsem si narychlo vyřídila dovolenou a jela do Varů na transfer. Taky jsem z toho byla docela dost překvapená. Doktorka však mluvila jen o dvou embrijkách, takže co je s tím třetím vlastně ani nevím a popravdě jsem se ani neptala. Řekla, že to jedno je špičkové a to druhé je také pěkné. Víc nevím...... Tak snad ty dvě budou dostačující. Je to naše poslední šance 😒

bigrendy děkuji za gratulaci a přání a též držím palečky, aby se dařilo tak,jak si přejete.

labus
14. máj 2009

Drakulka neboj to uplne stačí ja som nikdy viac tiež nemala raz dve - to tretie vajíčko sa mi neoplodnilo a raz jedneho bojovníčka.Podstatne je nech sa uchytia - ved to možu byt v pohode aj dvojčátka a to je viac než dost.

rula
14. máj 2009

Ahojte ... Práve som si prečítala Vašu tému a všetkým Vám prajem pevné vzťahy a krásne detičky. Dudlíček má môj obdiv, v 19 rokoch si obdivuhodná. Chcem Vás povzbudiť, vôbec nie ste staré na dieťatko .. mám kamošky čo sú prvorodičky okolo 38-40 a všetko je ok. Dokonca jednej povedali že nikdy nebude mať deti, po 1 IVF sa to podarilo... a druhé upiekli náhodou keď prišiel partner zo zahraničia po pol roku , detičky su zdravé. Drakulka pre Teba... Kamoške 1 IVF nevyšlo, Pri druhom vkladali len 1 embryjko lebo sa im neujalo viac a v júli ide rodiť. Len sa šetri, nebuď na zime , drž sa v teple, oddychuj,ležkaj, nezdvíhaj nič... šetri sa !!!! 🙂 . Pre ostatné babenky .. užívajte si leto a keksík si vychutnávajte 😀

ast
15. máj 2009

Ahoj holky, já jsem tak nespolehlivá v tom psaní, ach jo. Ale myslím na vás na všechny. Labus-hrozně moc štěstí ti přeju, jsem s tebou. Ale tak nějak se schovávám, jsem hrozně vyčerpaná. Hematologie nic neobjevila, tak ještě znovu imunologie a endokrinologie. 😝 Hodně štěstí holky. A zase brzy.

pajka00
15. máj 2009

ahoj holky....janetko moc mě to mrzí-ale to nás všechny...
drakulko gratuluju...určitě se uchytí aspoň jedno,hlavně, aby se pěkně zaháklo drápkem a drrželo🙂!
Včera jsem ráno v 8 musela jet z práce-měla jsem migrénu šílenou...do večera jsem ležela dnes mě sice nebolí vlevo, ale vpravo-ale je to lepší-tak snad se to nerozběhne...
Holky držte se.....a navíc poslední pracovní den🙂

henikav1
15. máj 2009

dobre ranko
konecne piatok 😉
janettka, ☹ chce to len cas, aby sa zahojili rany na dusi, velmi ma to mrzi, chvilku sa skus nejako odreagovat, ked treba aj vyplakat, viem ze je to tazke, ale este nie je koniec, mozte skusit znova
labus, drzim palceky a odkazujem folickom, aby krasne rastli 😉
drakulka 😵
irafka, uz ti je lepsie?
ja som zas vcera cele poobedie prespala 😵 😵 😵

labus
15. máj 2009

Heni dnes držím všetky palčiská čo mám nech UTZ dopadne najlepšie ako sa dá 😉

henikav1
15. máj 2009

dakujem labus, som strasne nervozna, uz aby bolo poobede

labus
15. máj 2009

neboj Heni bude všetko v poriadku - o kolkej tam maš byt?

henikav1
15. máj 2009

o 12:15 tam mam byt, hned potom sa ozvem
dufam ze bude vsetko OK, ale to vies, nebudem sa zbytocne utesovat, viem ze este nic nie je vyhrate, len dufam potichucky ze vsetko bude v poriadku. V kazdom pripade je to uz dobry zaciatok, ze sa mi vobec podarilo otehotniet

labus
15. máj 2009

noooooo tak potom daj hned vediet budem čakat. Neutešuj sa ale ani nemysli na zle proste je všetko v poriadku a basta 😉

pajka00
15. máj 2009

Heni držím palce,aby to bylo všecko v pořádku🙂 Člověk se stresuje i když si říká klid, klid...ale bohužel neporučíš. Ale určitě to bude dobré🙂
Drakulko a kolik tě to stálo, když už neplatí nic pojišťovna? Jasně, že miminko se nedá penězi vyčístlit, ale jen tak pro zajímavost-jak velkou částku si účtují.

janettka
15. máj 2009

heni držím pěstičky a budu na tebe myslet,nahlídnu odpoledne abych věděla jak jsi dopadla.dneska manžel zůstal doma,prý aby mi nebylo smutno,včera jsme koukali na druhou šanci a já jsem začala brečet když ukazovali ty dětské věcičky pro budoucí holčičku....no manžel říká ať neplaču,že si teď chvilku dáme pauzu a pak to zkusíme znovu,že tu budem do 80ti tak máme čas....je zlatíčko....tak ti moc držím pěstičky,aby to dobře dopadlo.

zaenab
15. máj 2009

Ahoj,
Heni, těším se na tvé výsledky, určitě bude všechno přímo ukázkové 🙂
Janettko, doufám, že jsi aspoň dostala nějaký krásný dárek k narozeninám ... a jinak je moc fajn, že je manžel dnes s tebou, musí být skvělý 🙂
Labus 🙂
Ast zdravím, je docela možné, že nic nenajdou, protože nemají co? Taky to může být pravda a potom už je to jen věc času a hlavně pohody 🙂 Moc moc ti to přeji

janettka
15. máj 2009

ahoj zany,dárky už jsem dostala v sobotu.Zlatý řetízek se znamením,pak ještě welnes víkend jen musím vybrat kam,a spoustu věciček co mám ráda,jako bižu,zvonečky které sbírám,svíčky,hrnečky a podobně a hlavně náááádherné kytky!!

petkan
15. máj 2009

Zdravím všechny, je tu někdo. kdo navštěvuje kliniku Laurea v Brně?

zaenab
15. máj 2009

Ahoj Petkan, já ano 🙂

zaenab
15. máj 2009

Janettka, to je dobře, trvalý dárek a zážitky, to je parádní kombinace. Ten wellnes víkend bych si užila se vším všudy. Už máš nějakou představu, kam to bude?

janettka
15. máj 2009

zatím nevím,ale libí se mi www.seeberg.cz tak uvidím co z toho bude...

labus
15. máj 2009

ahoj Zaenab 🙂
Heni myslím na teba a čakám na správičku 😉
Janettka dodatočne všetko najlepšie včera som sa snažila spomenut si na všetko možne čo si maš dat vyšetrit a zablahoželat som ti potom zabudla . Ten wellnes víkend si riadne užite to bývaju krásne spomienky na vždy. My sme boli na velku noc na predlžený víkend a teda bolo užasne užili sme si to parádne

zaenab
15. máj 2009

Ahooooooj 🙂 Mám obědovou pauzu, teda už po obědě a těším se na kávičku. Snažím se zhubnout, docela to jde 😠

zaenab
15. máj 2009

Janettka, tak jsem se dívala na Seeberg - líbí se mi to. Vypadá to romanticky a přitom moderně, hezké okolí a cena mě příjemně překvapila. To si určitě užij!

labus
15. máj 2009

Janettka to je nádhera celkom si ma inšpirovala snad by sme tam mohli niekedy aj my skočit poriadne si to naštudujem a ak by sa stal zázrak a mala by som tie vytužene // v lete by sme nešli k moru tak ... máte ešte nejaký dobrý tip?

pajka00
15. máj 2009

My jsme byli taky na relax víkendu-na 3 dny-super!!Je to oddechovka,masáž,perlička,zábaly.....nádhera...tak si to užij janetko🙂Hned bych jela taky🙂
Jdem na ni spolu zaenab🙂Taky si jdu vařit...mňam.

janettka
15. máj 2009

zaneab poraď taky se snažím už 2roky hubnout a váha jde furt nahoru....,lábusko děkuju za přání...nic se neděje,ty rady byly nad zlato.Dneska to vzal manžel do svých rukou,přehlásil nás k jiné obvodní doktorce,mám přijít až mi bude líp a domluvíme nějaké vyšetření.tak si budu muset sepsat na papír co mám chtít.

irafa
15. máj 2009

ahojky holky heni tak jak už si zpatky od doktora ???????
u mě nic moc noveho nevolnosti denně
ale včera sem měla vyjmečny den že sem jela do divadla tak mě bylo tak fajn no muselo že kdo ba nas odvez ale fakt mi bylo super a taky sem si dala chlebiček a nebylo mi nic a doma sem se najedla a zas mi bylo těžko tak to nechapu budu se asi živit zeleninou ovocem a chlebičky 😉

pajka00
15. máj 2009

Irafko-je to jasné-tvoje mimi má rádo kulturu, takže ti nezbývá nic jiného,než jezdit na divadlo a živit se chlebíčky v bufetu🙂

labus
15. máj 2009

Heniiiiiiiii ešte si sa nevratila?

henikav1
15. máj 2009

ahojte, uz som spat ☹
nic nove, na sono som sa zas nedostala, vraj co by som tam chcela tak skoro vidiet, okrem srdiecka by som vraj videla len machulu. Ona nechape, ze pre mna je ta machula dolezita a to srdiecko tiez.nakoniec som poslala lekarku do certa, jednoducho ked sa chcela dohodnut na dalsom termine, povedala som jej ze sa k nej viac nevratim, pretoze nie som spokojna s ich sluzbami. Asi sa vratim k tomu sukromnemu lekarovi, aj ked viem ze ma poriadne vyzmyka z penazi. Dala som si tento vikend na rozmyslenie, ale v pondelok mu asi zavolam, viem ze on ma vezme okamzite, aj ked ja ho uz nemozem ani vidiet.
Neviem co mam robit, tak som sa tesila na sono, minuly tyzden mi ho slubili ☹

labus
15. máj 2009

Heni sakriš mna už skoro rachlo aka som nervozna a ta tapa ti nespravý sono - do kelu už som mala strach a prave som išla písat IP že čo sa deje

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre