Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

janettka
4. jún 2009

rendi mám po revizi 3týdny,takže jsem ve stavu co dál...ale tento týden jsem se rozhodla.Objednala jsem se do Pronatalu a spojila jsem se s imunoložkou v Plzni která se zabývá neplodností a zamlklými těhu a tam jsem domluvená,že po 1.ms se objednáme k ní na vyšetření...tak uvidím.Po rokách snažení najednou otěhulit můžu ale zas je to k ničemu. ☹
zany tos mě rozesmála,představa jak máš večerní robu a k tomu důchodcovské papuče haha

irafa
4. jún 2009

heniiiiii sakra ja bych do toho ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
tak snd přiště tak sem se těšila že budem spolu klabosit o tom jak to proživame a ted ma aj strach vam tu psat
když moc dobře vim jak vam je když se nechce dařit ach jo
u mě je prej dle doktora vše ok ultrazvuk mi nedělal ☹ až za tři tydny 24.6 že se to veme rovnou i s genetikou mi uděla tltrazvuk a i snim mě pošle na genetiku kde si bubu muset domluvit i amc se bojim ale vzhledem k memu věku mi to doporučuji a mam to mit hrazene tak uvidim jak co bude
myslim na tě drakulko at to vyjde aspon tobě sakra to je tak nespravedlivy
a nedelaš si misto těhu test ovu test????????????????viš jak yanny si to zas zapletla naopak ale to su blba že jo přec viš co dělaš ja už rač du nebot pišu blbiny že jo tak zatim budu nakukovat co a jyk

janettka
4. jún 2009

irafko jen tu za náma choď,aspoň víme,že to jde....jsi teď po dlouhé době takové naše světýlko.Jinak se nedaří nic moc ani na té druhé diskuzi kam chodím,tak to nějak skomírá,každá se patláme v tom svém.

drakulka67
4. jún 2009

Holky já se z toho už vážně po.....u. Byla za mnou dcera, přišla a strašně se rozplakala. Má skoro na 100% infekční mononukleozu, má hodně zvýšené jaterní testy. Doktor ji pro jistotu poslal znovu na odběr krve a do týdne budou výsledky. Jinak to znamená klid, dietu, žádná fyzická námaha, dát do kupy játra........a pokud zmákne přijímačky do USA,tak vůbec nevím co bude dál. Má tam jí t už v srpnu.Ke všemu má asi dost slušnou alergii,tak jsem jí rovnou objednala k jednomu dobrýmu doktorovi do Chebu,jedeme tam 23.6. Všechno se to sere 😢 A kluk na mě taky kašle,ani se neozve. Holky já jsem zase úplně na dně(-:

pajka00
4. jún 2009

Drakulko...nevěš hlavu!!!Mononukleóza není zas tak strašná nemoc (jsou daleko horší)....chvilku bude držet dietu, dá se do kupy a bude v pořádku! Syn se ozve to se neboj. Je to skoro pubošek....takže projevovat zájem o maminku je pod jeho důstojnost...uvědom si, jací chlapi jsou. Od malička jsou jiní než holky...než se přitulit,tak radš mrsknou hlavou, že nemusí....a přitom my dobře víme, jak to mají rádi....takže to ber tak, že je na prázdninách a za chvilku se ti vrátí domů. Ty se netrap, vydrž a uvidíš, že to bude všecko OK!! Někdy se to tak zesere, že má člověk slzy na krajíčku, ale uvidíš, že za pár dní to bude úplně jinak a budeš se smát. Jo, on ten život je někdy pěkná kurva.
Irofko, ať tě ani nenapadne nepsat nebo nechodit, potřebujem vědět, že to jde, takže se drž a piš🙂

janettka
4. jún 2009

drákulko klídek,je hlavní,že se na to přišlo takže se to bude hned léčit!!!A kluk si užívá,protože ví,že je všechno v pohodě.Přece nechceš,aby byl vystresovaný z toho,že je u táty a trpěl výčitkama svědomí.On se ozve nebo dorazí domů a když uvidí,že se nic neděje,že doma to všechno pokračuje normálně.....tak si taky možná uvědomí,že se taky netočí všechno kolem něho.Víš já zažila i psychické vydírání typu když mi to nedovolíš já se odstěhuju k tátovi...a já se tak těším až mi bude 18 a vypadnu atd...a jednou mi ruply nervy a řekla jsem,že já se tak těším až bude samostatná a nebudu se muset nervovat a koukat se na ty pubertální výlevy...a byl najednou pokoj.Jen mi pak napsala,že jsem ji ranila tím,že jsem řekla že se těším až bude z domu,ale že ona mi to mlela 3roky to bylo v pohodě...děti jsou dost vyčůrané a nesmíš se tím tak trápit.

drakulka67
4. jún 2009

Pajko a Janettko moc vám oběma díky. Já vím, že máte pravdu, ale ono je to pak těžké v praxi. Každopádně nevím, jak je to u vás,ale když se to sere,tak se to sere. Nikdy nezůstane u jednoho. Volala mi paní učitelka,že malýmu je špatně, strašně ho bolí hlava a nemůže se dovolat taínkovi,jestli bych si pro něj mohla hned přijít. Tak jsem si to v práci zařídila a letěla pro miláčka do školy. Měl být u tatínka prozatím do soboty,ale zdá se, že teď bude doma, tak uvidíme. Mám radost. Tak a za hoďku vyrážím na krev, tak mi držte palce.

pajka00
4. jún 2009

Tak tfuj tfuj tfuj!!!🙂 No....nechci být škodolibá a samozřejmě chlapečkovi nepřeji vůbec nic zlého, ale škoda, že ho to nechytlo doma, aby se musel tatínek postarat a přítelkyně-aby viděli, že to není jenom tak mít a starat se o dítě. Ať se malošek brzo uzdraví🙂

janettka
4. jún 2009

holky brala jste některá Gynex?

drakulka67
4. jún 2009

Pajka: mluvíš mi z duše. Taky jsem se prcka ptala, jestli chce jít zpátky k tátovi nebo zůstane u nás. Musela jsem mu zavolat, aby věděl,co se děje, tak abych věděl, jak se s ním domluvit. Malej sice přemýšlel,ale nakonec řekl,že zůstane doma. Taky jsem si říkala,že je škoda,že se paní učitelka tatínkovi nedovolala. On totiž vůbec netuší,co to obnáší. Já takhle pro něj do školy lítám cca 1x za měsíc, dva. Tak uvidíme, co přinese čas. Teď jsem se sprchovala,mám trošku krvavej výtok,tak mám strach, že je to tady......i když ta teplota ráno tomu nenasvědčovala. Bože já už jsem fakt úplnej magor.

Janettka: Já Ti bohužel nepomůžu ani neporadím, myslím, že jsem ho nikdy nebrala. To jsi dostala od lékaře?

janettka
4. jún 2009

ne doporučili mi ho v lékárně a i doktor o něm kdysi mluvil když jsem vysadila HA

drakulka67
4. jún 2009

Aha. Koukala jsem na netu, je to z řady energy, takže asi víš, k čemu je to dobré. Je fakt,že mají dobré preparáty. Kdybys bydlel poblíž, mohla bych Ti ho koupit za příznivější cenu, jsem v jejich klubu,ale asi bydlíš daleko..... No nic, končím a jedu směr insitut. Tak zatím 🙂

pajka00
4. jún 2009

Gynex?je to na záněty,výtoky atd.? Tak ten jsem brala....v zelené krabičce...pokud si to nepletu.Je fakt dobrý ahlavně pomáhá🙂

pajka00
4. jún 2009

a ty drakulko hleď hned napsat jak dorazíš,jak to dopadlo!!🙂

janettka
4. jún 2009

jsem z Mostu...a do Varu se chystáme z kámoškou která pochází od tama

janettka
4. jún 2009

držím pěstičky.

janettka
4. jún 2009

pajko já mám bílou krabičku a žlutým pruhem.

andyva
4. jún 2009

Ahoj holky,Drakulko,chtěla bych Ti popřát hodně štěstí v těhulkování,vše bude ok.uvidíš.Chtěla jsem Ti ještě jednou poděkovat za podrobné IP a zatím to vypadá,že to nebudu potřebovat 🙂 ,možná se nám též zadařilo 😉

janettka
4. jún 2009

andyvo tak to blahopřeju a držím pěstičky ať je všechno jak má být.

pajka00
4. jún 2009

Ale gynex se to jmenovalo.....možná změnili krabičku🙂
Gratuluju andyvo....taky bych už chtěla psát-že se zadařilo🙂

labus
4. jún 2009

DSrakulka držím palce
Janetka aj ja beriem GYNEX a má bielu kravičku a žltý pružok beriem ho druhý týžden.

janettka
4. jún 2009

a začala jsi od začátku cyklu nebo jak jsi ho dostala?Stále přemýšlím jestli začít hned anebo až dostanu ms?Chtěla bych porevizní ms dostat co nejdřív a ne až za 2měsíce jako po minulé revizi. 😒

labus
4. jún 2009

Janetka začala som hned ako som ho kupila mám brat 3 týždne a týžden pauza a menzes mi došiel o dva dni skor ako mal takže to nejak závažne neovplivnilo

janettka
4. jún 2009

tak já to začnu brát hned a lábus kolik bereš kapek?Tam je jakýsi velký rozstřel,ale asi začnu ten nejvyšší...

labus
4. jún 2009

janettka ja beriem 2x5 kvapiek

drakulka67
4. jún 2009

Jsem zpátky ☹ Bohužel to asi nedopadne,tak jak jsem si myslela a přála. Výsledky krve budou zítra po jedné hodině,ale vyžádala jsem si pohovor s lékařem a na férovku se ho zeptala,jak to vidí. Velké šance tomu nedává, TT prý bývají velice přesné. Když jsem zmínila mé BT a to, že nemám menzes, tak mi vysvětlil, že menzes nemám, protože zatím beru ty léky a teplota je jimi též ovlivněná, takže ani jeden aspekt neukazuje na těhotenství. Celou dobu jsem si naivně myslela,jak to díky tomu vypadá dobře......A tak se mě snažil připravit na to,že to je v háji 😢

Andyva: jem ráda,že jsi se ozvala,už jsem si říkala,co je s Tebou. Kdyby si měla chuť na psaní,ozvi se někdy, jak je. Gratuluji moc. Nám to nevyšlo, byla to poslední šance.

pajka00
4. jún 2009

Drakulko co na to říct...jestli to fakt nedopadne, tak mě to hrozně moc mrzí....tak jsem ti to přála, když vím,že už víc zkoušet nechcete..Opravdu moc....prošly jsme si tím všechny-tím zklamáním, takže si to nemusíme navzájem říkat....Co ty kartářky?myslíš, že se tak spletly??A já jim tak věřila...třeba se stane zázrak a zadaří se normálně...později...mrzí mě to.

drakulka67
4. jún 2009

Pajka,zase mi mluvíš z duše. Přesně tohle mě napadlo a sama si myslím a cítím, že naše přání se nesplní a tak jsem si také říkala, že pokud mi to dosud vycházelo,tak teď, dnes si myslím, že je to všechno na nic. O klárce mi taky nic neřekla, co se týče těhotenství, tak mi všechny řekly, že budeme mít dítě za pomocí lékařů, dokonce tam viděli dvojčata. Jenže co si budeme povídat, přirozenou cestou se nám to sotva povede a na další umělý už fakt nemám. Tak tu sedím, civím do blba a po všech těch možných útrapách, ktrý v poslední době mám, dnes nemůžu ani brečet. Ráno jsem ořvala holku, plánuje si jít v srpnu do USA a pokud se tam dostane, je to o velký fyziččce, protože je to studium spojené s volejbalem. Nevím co bude..... Pajka moc dík za podporu. Věřím, že víš, jak mi je 😒

pajka00
5. jún 2009

Dobré ráno,tak jak ses vyspala?Asi nic moc,že drakulko?Je fajn,že to holce zjistili brzo a do srpna je ještě chvilka, tak se stihne přeléčit a bude to dobrý. No a to tvoje...je to hrozná škoda, pokud to neklapne, ale příroda jak víš, je mocná čarodějka....a stali se jiné zázraky.Přece není možné, aby tam to mimčo viděly,kdyby to neměla být pravda...kruci to mě zklamalo.Moc mě to mrzí, ale i když je to slabá útěcha, máš 2 děti a co by za to jiné daly, kdyby měly aspoň to...ty, které nemají žádné. Já si to taky tak říkám a i když bych moc chtěla mimčo s novým partnerem, tak je to pro mě aspoň radost, že je mám.
I když mě včera holka tak vytočila..přijela z výletu a že zítra nejde nikdo do školy,tak ona taky ne...Tak jsem ji pěkně postavila do latě, že ona teda do školy jde a nezajímá mě-že nikdo...Navíc příští čtvrtek,pátek jedeme na vodu-takže do školy opět nepůjde....No to bylo....šíleně uražená,brečela,hlavu v polštáři...tak jsem jí milostivě vyčistila ty botasky od bahna-aby je ráno měla čisté a popřála jí dobrou noc....a říkám-a neopovažuj se nejít...Někdy jsem na ni tvrdá, ale ona je hrozně zabejčená a kdybych nebyla důsledná, už by mi skákala po hlavě od mala.Jinak je strašně hodná a bezvadná,ale někdy se vzpříčí....no blíženec🙂Lidi dvou tváří.A tak mě to mrzelo, protože jsem se těšila, jak mi bude vykládat zážitky z výletu a tak to dopadlo....no nic, budu si muset na zážitky počkat, až se jí spraví nálada🙂))smrádě

irafa
5. jún 2009

ahojholky du si vas dočist

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre