Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

izina
27. okt 2009

hanul,
blahopřeji vám k narození Adélky. Je to pěkná holčička, tak ať vám dělá jen samou radost

zaenab
27. okt 2009

Hanula,
moc blahopřeji k nádherné holčičce!!! Ať se vám oběma moc daří a všichni kolem vás jen rozmazlují. Tiše (a pozitivně) závidím 😉 a moc přeji !

yanny
27. okt 2009

Ahojte kočky,
už jsem se nechtěla mezi vás míchat, moc mě ten poslední nezdar odradil. Velmi pravidelně vás čtu, tak nějak o vás vím vše ale nemám vám co pozitivního napsat.

Ale musím popřát Hanulce k princezně, je krásná.......................moc a moc ti b l a h o p ř e j i !!!!!!!!!!!
Až mám vlhké očíčka.

Až budu mít něco pozitivního, tak se objevím, ju?

irafa
28. okt 2009

HANULKO 😕 😕 😕 😕 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
blahopřeji k kraaaaaaaaaaaaaaasnéééééééééééééé holčičce je fakt nadherna a velikaaaaaaaa
tak at de vše hladce a vyspinkate se vždy sladce
yanny ahooooooooooooooooooooooooooooooj chybiš nam tu
zany a co ty jak to de pujdeš v listopadu do stimulky???????
ja už mam zbalenou tašku rač nebot fakt ty soboty sou někdy masakr ale zatim vše drži tak je to ok
ještě musim něco maleho povyprat a budem nachystany
postylky mame složeny ale zatim nepovlikam jenom koukam jo a mam v ložnici v postylce panenku aby nebyla tak prazdna 🙂 🙂 🙂 🙂
tak všem snažilkam držim pěstičky ju a posilam těhu bacilky dokud ještě mam
Těhu bacilkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
chytate?????????????????????????????????????????
zatim papapa

macek28
28. okt 2009

Ahoj holky!Také se připojuji ke gratulce.
Hani,také je malá pěkně vlasatá.Mohly by se Šarlotkou dělat reklamu na šampon. 🙂
Jinak přeji všem pohodový den.

ivulinecka
28. okt 2009

Ahoj Pajko.Můžu se zeptat jakou máš pojištovnu?A taky blahopřejí k narození Adélky 🙂 🙂

pajka00
29. okt 2009

Hanulo gratuluju🙂 malá má háro...tý jo, to se hned tak nevidí🙂 Moji plešounci, když se narodili, mohli jen závidět🙂) Hlavně, ať jste obě v pořádku🙂
Yanny....jsem ráda, že nás aspoň čteš, občas si na tebe vzpomenu-ta tvoje blonďatá hlava tu chybí 😔
Aspoň se občas ozvi, jo?
Ivu-mám VZP....teda, byla jsem u revírní, ale ta proplácí jen do 39..takže jsem od 1.10. u VZP..tak snad to bude vše OK.

gejbule1
29. okt 2009

Ahoj holčiny,přeju pěkný den 🙂
hanulo mooooooooooc gratuluju ke krásné vlasaté holčičce 🙂 .Adélka je nádherná 😀

lora
29. okt 2009

Hanula, blahozelam ku krasnej dcerke!!!!!. Na fotkach je nadherna a urcite este viac v skutocnosti 🙂. Verim, ze ta ostatne budeme nasledovat. Yanny, podobne ako ty aj ja sa teraz malo zapajam, ale citam vas. Po potrate ubehli uz dva mesiace, dostala som sa do normalu, to znamena desny stres a naval v robote, preto som s vami len dusevne a moc sa nezapajam. Prave som dostala druhu MS, este dve pockam a idem na to. Dokiho som dokopala ku krvnemu vystreniu na tie hemofilne mutacie ci ako sa to vola, este z neho skusim vydupat bakterialny ster, ako vas tak citam. A bola som u mojej homeopaticky. A potom uz len cakat, ako to zafunguje (alebo aj nie ☹. ) Majte sa vsetky krasne.

pajka00
29. okt 2009

Lora-držím moc palce, aby se všechno podařilo jak má a tys byla v pořádku a mohla se vrhnout za 2 měsíce na plození🙂Tak pevné nervy a hodně štěstí 😉

zab37
29. okt 2009

ahojte, konečne som sa dostala k pc, sú prázdniny a môj syn počítač okupuje od obeda.
včera som bola u lekára, no som z neho zmätená 😖 .... ja neviem či to len ja mám takú smolu! 😠 také veci mi narozprával, že keď som odtiaľ vyšla mala som pocit, že asi plánujem nejakú vraždu a nie, že chcem byť tehotná a mať dieťatko. viete koľko bude mať moje dieťa ked ja budem mať 55? a čo ak sa mi niečo stane? kto sa oňho postará?
.........nič, nijaké rady, povzbudenia a že by ma poslal na nejaké vyšetrenie? načo by mi bolo! koľko mám čakať kým sa budem môcť pokúsiť o tehu? to on nevie ani približne.

taká som nahnevaná ešte aj teraz!
asi to ostáva na mne, nato aké veci si dám vyšetriť sama, na kľud a pohodu a potom sa to snáď podarí... ja si moc verím 😉

izina
29. okt 2009

zab,
takového doktora bych vyměnila. Moje gyndařka mi popřála hodně štěstí a více než zdravotně mě podporovala psychicky, když zjistila, že jsem těhu. Až mně bude 55, malé bude 13 a pořád je tu ještě taťka, kterému bude jako je mně teď. Ale nad takovýma věcma se nemá vůbec uvažovat. Je dobře, že si věříš, držim palce

ivulinecka
29. okt 2009

Pajko já má hutní pojištovnu aninevím do kdy to doplácí tá moje.A myslíš že doktor by to měl vědět?

gejbule1
29. okt 2009

zab a prosím tě kolik ti je?Podle toho co píšeš a co ti dr.říkal tak to vypadá že nejméně 55.Co to je za vola?Být tebou co nerychleji bych ho změnila.i když ono těch moc dobrých už volných není ☹ .

pajka00
30. okt 2009

Dobré ráno holky...no zab to nemyslíš vážně?Pošli ho do ....... a najdi si jiného....moje doktorka je taky při mě...sama má později třetí dítě-takže ví, o čem mluví. Doktor, který má takový názor, patří do minulého století...kretén...Jsem se úplně rozčílila s volem!!
Ivu-doktor by to vědět měl, ale mám pocit, že jediná VZP to hradí...pokud není nějaká novinka. Zkus napsat mejl na svoji pojišťovnu a zeptat se. Odpoví ti obratem-aspoň by měli a budeš vědět, s čím máš počítat a nebo změníš pojišťovnu. Akorát až od ledna, protože pojišťovnu můžeš měnit vždycky při začátku čtvrtletí...tzn. k 1.10. jsi to už prošvihla.

gejbule1
30. okt 2009

dobré ráno,holky prosím vás byla jste některá na imunologickém vyšetření?

bsik
30. okt 2009

Ahojky. No mě jeden kolega v práci, když jsem se ještě jen snažila otěhu, říkal, jestli jsem normální. Že on by teda nevyráběl pohrobky......... Gejbule,nám to imuno dělali, ale jen v CARu z krve.

pajka00
30. okt 2009

No bzík neblázni....to ti řekl....panebože, proč jsou někteří lidi takoví tupci?Poslalas ho do patřičných míst nebo aspoň kopla do kolena? 😉 blba?

gejbule1
30. okt 2009

No fakt je že ti mladí na nás můžou koukat blbě.Já když mi bylo kolem 20 tak jsem koukala na ty čtyřicátníky jako na staroušky,že už mají to nejlepší za sebou.Ale teď bych řekla že to je nejepší věk 😀

zab37
30. okt 2009

ahojte, naozaj keď si to tak premietnem znovu, rozprával mi hovadiny a pritom som chcela od neho len trošku podpory a povzbudenia, že sa to môže podariť. je to odborník, ale hrozne náladový, zdá sa že nepodporuje tehu v trošinku vyššom veku. Nič pozitívne mi nepovedal, len svoj vlastný názor a ten je taký aký je!
mám 37 a tie otázky okolo veku mi kládol on a ešte či to nie je odo mňa sebecké a či si radšej nepočkám kým nebudú mať deti moje deti, neviem či sa mám smiať alebo plakať 😀 😢...
kašlem nato. veď teraz k nemu pôjdem, až za nejakú dobu. veľa žien od neho odišlo, len ja sa nemám k činu. stále si hovorím že bude to lepšie, a predsa ma vždy niečím prekvapí....chodím k nemu už 14rokov.... no uvidím čo prinesie čas.

nemám problém otehotnieť, len čo dalej,snáď bude do tretice príroda ku mne milostivá....moc sa na to teším a dakujem za podporu 😉

gejbule1
31. okt 2009

zab jsi ještě mladá já otěhotněla s Luckou v 38letech.A když nemáš problémy tak ho snad nebudeš potřebovat.Kašli na něj a hurá do miminka.Taky nemám moc dobrého doktora ale chodím k němu už 18let a nemám odvahu měnit aby nebylo ještě hůř.

zab37
31. okt 2009

tiež si myslím, že 37 nie je tak neskoro a straaaašne ma povzbudzuje, to koľko žien je takých, ktoré chcú alebo už majú bábätko 🙂 a vy ste tu všetky živý príklad 😉

veď to je to, tiež nemám odvahu, zmeniť ho, bojím sa že by mi to nepomohlo, keď má byť všetko o.k. tak je to jedno, svoje povinnosti nezanedbá, len keby okolo toho tak nekecal 😖
keby sa dalo hneď ideme na nato, ale budem musieť počkať min.3 mesiace 😒 veď v polovičke budúceho roka budem mať len 38! 😀 😀

gejbule1
31. okt 2009

promiň že se ptám ale proč musíš čekat 3.měsíce-revize?Já bych taky do snažení šla hned ale jsem po revizi 16.9 a musím čekat na výsledky z imunologie.Je to všechno na dlouhou dobu ☹ ☹

lora
31. okt 2009

ahojte, pajka dakujem za mile slova a povzbudenie. Tiez ti drzim palce, nech to vyjde ci uz s pomocou alebo prirodzene, strasne rada by som ti poradila tu homeopatiu (klasicku), ale uz som o tom pisala a nechcem sa zasa natiskat 🙂. Ja som otehotnela po nej, a pred tym tri roky nic. Verim, ze tam suvis je.
Zab, toho doktora urcite vymen ! Ja som tak urobila po 10 rokoch, sice si teraz platim sukromne, ale som spokojna. Na vysetrenie mozem ist aj o siedmej vecer a pristup je neporovnatelny a hlavne ziadne komenty k mojmu veku - mozno drobna poznamka na zaciatku, ale ja sa nevzdam 🙂. Moja kamoska teraz bude rodit a ma rovnako ako ja 41. Dolezite je ako sa citime. Verim, ze ked po dietatku takto tuzime v nasom veku 35 +alebo 40+, to dietatko si na nas kdesi caka... Kolko zien uz v 40-tke skutocne caka len na vnucata (dobrovolne) a mam kolegynu, ktrora si hovori chvalabohu, ze som si to odrodila mlada a teraz mam pokoj, ked nas "matersky" mladsie pocuje hovorit o robeni uloh a spolocnych vyletoch. Napríklad dnes sme s detmi boli v prirode na zeleznej studnicke aj ked mrzlo (skoro), blbli sme pri caji, potom pri hadzani sa bukvicami a super den sme zavrsili v mc donalde, co ja teda moc nemusim, ale raz za mesiac - dva doprajem aj taketo nezdrave potesenie 🙂. Citim sa proste fajn s nimi a citim dost lasky a priestoru a energie na dalsie... no a co, ze mam 41. Od hladu nezahynieme a lasky mam na rozdavanie.... Skutocne ma poburilo ked niekto takto posidzuje druhych, mozu lekari varovat pre tazkostami tehu v nasom veku, to samozrejme ano, ale priamo odhovarat... ked sa na to citime a sme ochotne si kadecim prejst, myslim, ze si to zasluzi minimalne pochopenie a povzbudenie... tak dobru noc, uz sa nebudem pohorsovat, ale Zab, vymenit !!!!!

vika68
1. nov 2009

ahojte! dnes som objavila toto forum.Aj ja som troška problémová. Mám 41rokov,a tiež by som nedbala,ak by som bola tehotná. Ale moj príbeh sa začal trocha dávnejšie. Asi tak v ápríli som bola u mojej gynekologičky, ktorá mi našla myom v maternici,ktorýbol uložený na sliznici. Problém mi robil z toho hladiska,že som strašne moc krvácala. Povedala mi doktorka že vzhladom na môj vek asi bude treba všetko von,lebo operovať sa to nedá,iba v BB, MT, a Blave a robia to iba ženám ktoré ešte nerodili,alebo mladým babám.Predtým ma ešte poslala na kyret, do NZ. Po kyrete som nemeškala, a napísala som imail do BB prímárovi Bielikovi. Aj som dostala termín na konzultáciu, a do dvoch týždnov ma objednali na hysteroskopiu. Absolvovala som operáciu ale laparoskopickú,lebo vraj ten myom bol velmi velký.Všetko dopadlo dobre, lenže asi po mesiaci som dostala strašné bolesti, menzes som mala zapáchajúci,a krvácala som dvakrát po 10 dni. Doktorka nevedela čo so mnou,taže zobrala mi výter, a zistilo sa že mám akési bakterie, lenže na naš udiv si predstavte že proste neviem ako ale ked ma vyšetrila vytiahla zo mna tampon,proste kus gázy. Teraz mi predpísala Entizol, aj pre mojho manžela,lenže mne jez nich zle vracala som z nich,a aj vaginalne mi dala,ale mám znich ružový výtok,taký krvavý. Neviem čo mám robiť, lieky som vysadilaaj tie aj tie, a od včera ma zase bolí brucho a mám štiplavú bolesť zo spodu. Bola by som rada keby mi poradila niektorá z vás ktorá má podobné skúseností. Díky

labus
1. nov 2009

Vika68 ja som bola tiež operovaná u docenta Bielika a je to užasný človek hned zajtra tam zavolaj a pítaj si docenta k telefonu jemu povedz všetky problemi čo máš... on ti určite pomože a poradí

vika68
1. nov 2009

Ahoj labus! Ja viem že docent Bielik je viac než úžasný človek, ved keby jeho nebolo už by som dnes bola bez maternice, ale už ho nechcem otravovať s takými vecami ktoré by mohla zvládnuť aj moja gynekologička. A hlavne neviem čo s tými liekmi čo mi predpísala. mMyslím na Entizol.

labus
1. nov 2009

Vika ale to nieje otravovanie si jeho operantka- tak mu zavolaj.Ak ale nechceš tak hned zajtra chod k svojej lekárke a povedz že ti Entizol nerobil dobre to sa predsa stáva nasadí ti ine lieky len to nezanedbaj ..lebo sa to može zhoršit

zaenab
1. nov 2009

Labus ahoj, jak se ti daří? Já čekám na MS, jestli bude v pořádku, jdu do nativu. Snad to už konečně vyjde, protože pořád mám slabé nachlazení.

pajka00
2. nov 2009

Ahoj holky. Díky lora za ten typ...určitě to vyzkoušíme, pokud nevyjde IUI ani IVF, protože mám posledního čtvrt roku na pojišťovnu, tak to chci ještě stihnout. Jestli se nezadaří, zkusíme tu homeopatičku. Měla jsem začít zkoušet dřív, naivně jsem si myslela, že to třeba příroda nějak zařídí, abych otěhotněla přirozeně...chááá..naivka... Ale napsala jsi to moc hezky a výstiženě- jestli čeká nějaká kolegyně na vnoučata ve 40-ti letech-tak je to její problém, ale my čekáme na miminka vlastní🙂) A to je sakra rozdíl...už jen v přístupu k životu. Taky se mě občas někdo zeptá, jestli fakt ještě chci to všechno podstoupit znova-nevyspání, ztráta volného času, uřvané mimčo-a já jím říkám, že jasně, že se na to těším a záleží jenom na těch dvou, jak si volný čas rozvrhnou a vystřídají se v hlídání mimča a není problém, aby s náma jezdilo všude možně jak jezdíváme-jen to je o přístupu přece.Jestli někdo porodí a sedí doma na zadku 24hodin přivázaný u miminka a cítí se jako ve vězení-tak je to jenom jeho problém.Včera jsem píchla poslední menopur a dnes odpoledne jedu na UTZ a jsem hrozně napnutá, co mi řeknou. Jestli to mělo nějaký vliv na vajíčka a jestlis e IUI uskuteční.....tak mi držte palce🙂
Vika, na nic nečekej a volej docentu, protože on tě operoval a z jeho operace jsi tam asi měla ten tampon ne? A i kdyby ne, problémy, které jsi měla, pořád pokračují, takže teď by měl on asi navrhnout jak dál. Znáš to líná huba-holé neštěstí? Takže se na nic neohlížej a zavolej mu. Je to tvoje zdraví a pokud ho budeš opravdu obtěžovat, on tě odkáže na tvoji gynekoložku, ale pokud je tak fajn, určitě si tě pozve na vyšetření-tak se ničeho neboj, ať ti to není blbé-není proč a zavolej mu🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre