Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

labus
22. okt 2008

HENI VERIT TREBA A NEBOJJJJJ a hned mi daj vediet ak chceš tak aj cez IP

henikav
22. okt 2008

labus, ty si taka optimistka, ale neboj, viem ze budeme onedlho obe zhanat materske oblecenie 😉

labus
22. okt 2008

tak to si pííííšššššš a na to sa mooooc teším..

henikav
22. okt 2008

tesim sa aj ja

dnes som urobila velke rozhodnutie:

vratim sa domov, uz ma to nebavi v cudzom svete, chcem zit s mojim drahym muzickom, len sa bojim, co bude s malym, on ma len belgicke obcianstvo a slovensky ani nehovori

bigrendy
22. okt 2008

Ahoj holky. Heni tržím palce všechny. 🙂

tak a ted já. holky nakonec mám folíků 8 velikost skoro 13.

v pátek kontrola. hormony v pořádku . slizni taky dobrá .

když bude vše jak má být tak v sobotu pregnyl a v pondělí opu. všem děkuju za podporu . moc jste mě pomohli. 🙂

labus
22. okt 2008

heni a ty si tam a tvoj muž tu? alebo som jelen..a neboj chlapec sa naučí deti sa rýchlo učia

labus
22. okt 2008

bigrendy blahoželám tak sa mi to páči... no super ...tak sa opatruj a nedvýhaj tažke veci palce držíme dalej až do
//

madla28
22. okt 2008

No vidíš a to bylo strachu, vždyť já ti hned psala, že já začínala s jedním a nakonec jich bylo pět. A když se mě doktorka zeptala, jestli to chci stopnout, tak jsem měla strachu ještě víc.

bigrendy
22. okt 2008

holky moc děkuju. ani nevíte jak se mě ulevilo. 😀

břicho bolí šíleně a pry mám větší prsa. už ted mám F to budu kojná 😀

henikav
22. okt 2008

ja som tu a manzel v cechach, preto stale visim na nete
je to velmi tazke na psychiku, ale nemysli si ze som sama, mam vela kolegyn co ziju takto kvoli praci. Niektory si sem doniesli cele rodiny, oni tu asi zostanu a zas ine si odkrutia par rokov a vratia sa domov
Len moj manzel ma tiez dobru pracu, ako aj ja, tak je tazke rozhodnut, kto sa ma prace vzdat, ale jeden z nas bude musiet, lebo mi asi praskne srdiecko. Pre maleho to bude tazke, sice rad chodi na slovensko, mame tam pekny domcek, ale to vies, to su prazdniny, ma tam detske ihrisko na dvore, smykacku, hojdacky, cele leto sa clapka v bazene, tak on si to tak predstavuje aj potom ked sa tam prestahujeme, ale to si neuvedomuje, ze aj tam budu povinnosti, skola a este tazsie to, ze im nebude rozumiet

henikav
22. okt 2008

bigrendy, to je super, aj ja som mala foliky 13, nevyznam sa v tom tak dobre, ale lekar povedal, ze to je fantasticke, tak velmi verim...
🙂 🙂 🙂 nakoniec budeme kocikovat naraz, alebo sa stretneme vsetky v porodnici 😀 😀
tak uz teraz len davaj velky pozor a setri sa

labus
22. okt 2008

och heni to máš teda fakt pestré... ale čo chlapec si zvykne .. a kam pojdete na slovensko alebo do čiech?

madla28
22. okt 2008

A já pořád čekám na MS. Už čtvrtý den špiním a MS se nechce rozjet. Snad zítra už to bude.

labus
22. okt 2008

madli mne chodí ako hodinky presne vždy a teraz ked som ho najviac čakala meškal 2 dni..

henikav
22. okt 2008

labus, pojdeme asi do ciech a potom sa uvidi, ak nebudem pracovat, tak budem len sprevadzat manzela

madla28
22. okt 2008

Mě taky vždycky chodila dobře. To je jako naschvál.

labus
22. okt 2008

heni ty budeš predsa na materskej...

zaenab
22. okt 2008

Rendy moc blahopřeju, to je nadějné 🙂

bigrendy
22. okt 2008

děkuju j snad se nějak šikovné embrijko najde. 🙂 jsem doma v klidu. a skoro nic nedělám. je taky vidět 😀

zaenab
22. okt 2008

Najde se určitě víc než jedno 🙂

henikav
22. okt 2008

no labus, ja mam matersku 4 mesiace a potom asi nic

labus
22. okt 2008

taku krátku? a potom s kým bude mimi?

henikav
22. okt 2008

no keby som tu zostala, mame v praci jasle, tak tam. Mam tam prednostne pravo, pretoze tu nemam ziadnu rodinu, takze miesto dostanem a je to hned vedla nasej budovy. Ak odidem do Ciech, tak budem len tak doma, nikto ma tehotnu nezamestna

labus
22. okt 2008

fu ha heni tak to je tažke rozhodovanie... nezávydím..

henikav
22. okt 2008

VIes, keby som tu zostala, mam zarucenu dobru pracu a fajn zivot az do smrti, ale takisto by som nikdy nebola s manzelom a skor ci neskor by sa nam manzelstvo rozpadlo. A takychto manzelov po svete nebeha vela, tak si vravim, ze nejako prezijeme aj na slovensku, hoci si to neviem predstavit. Viem ze nebudem mat tu zivotnu uroven ako tu, ale zas to nie je vsetko. Budem mat vzacnejsie, rodinku pokope a lasku

labus
22. okt 2008

to mš pravdu heni výplatná páska ta večer neobýme na dobru noc ja viem že dnes je taká doba že ani bez penazí sa nedá žit ale na druhu stranu su aj doležitejšie veci...a kupit sa nedá všetko..

henikav
22. okt 2008

hej, to som videla ze mozes mat hocikolko penazi a bohatsva, v niektorych pripadoch ti to nepomoze. Nic sa neda robit, treba si vybrat. Uz ani ja nechcem byt bez manzela. Sice viem, ze aj v cechach budem skoro vzdy sama, on ma vzdy nejake schodze, alebo akcie, vzdy niekam lieta

labus
22. okt 2008

heni láska hory prekoná... neboj.... a zajtra ta tu čakám ja už idem dneska buvat zajtra mám lekárov ahojky a dobru noc

henikav
22. okt 2008

labus, dobru nocku, ja dnes pojdem neskor, cakam na mojho muzicka, kedy pride domov

henikav
23. okt 2008

pekny dnik prajem vsetkym, makam v praci, ale myslou som mimo. Dnes mam tazky den, ale zato som nakukla aspon chvilku

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre