Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

zaenab
13. nov 2008

Tak ahoj a dobrou, já jsem tak unavená, že ani na klávesy nevidím ☹

Zítra dám vědět

yanny
13. nov 2008

Ahojte berušky,
Rendy ještě vydrž a nenervuj se , někomu je to sice vidět 10 den po ET, ale někomu až 12 den a to ještě až po cca 10 minutkách, až testík uschne!!!!!!
Tak hlavně ještě buď ještě chvilku v klidu a nenervuj se , víš, že kvuli tomu nedoporučují dřívější testování!!!!!

Holky, ja teď řešila s mojí holčičkou u policajtů, že nám nějaký myslivec, či pytlák zastřelil pejska, naše poslední štěně. Byly jsem s holkou s nima venku, na poli za baráčkem v deset večer, byl krásný úplněk a oni se na chvilku zaběhli za křoví,cca 60 metrů, kam je to vždy táne jako magnet, asi že tam vyvrhujou divočáky a srny. Vždy tam sežerou nějakej blivajz a potom mi ho serou na dvoře.
najednou do toho ticha rána a hned se vrátili už jen dva se stáhlím ocáskem rozklepaný a bez štěńátka. Čtvrtá fenka byla stále u nohy. Máme dva starý a štěňata. Tak jsme mazaly domů a najednou vyjel nějaký starý zelený džíp a v zádu měl na držáku vykuchaného divočáka.
Tak jsme to oznámily polišum, oni dělají, že se podívají po okolí, jestli ho nenajdou, ale vím, že ho někdo setřelil, je to děssssss a hnussss. Jsme s holkou vyklepaný, tak jdu konečně spinkat.

ema111
14. nov 2008

Vecer som sa nedostala k pc, dcera ho schrastila, ze si musi robit projekt do skoly. Yanny, to je hrozny zazitok. Su to k....y. a si zober,ze by ste tam niektora nahodou stala. brrrr...
inak yanny, ty si riadne stedra a tolerantna zena. sen kazdeho muza 🙂 nuz, ja svojej dcere dam vzdelanie, pripadne, ak bude moc sikovna, nejake malicke byvanie. ved ja chcem ist s babami do Alp.
zanny, tie bolesti su z Pregnylu. az doposial som neverila, ze pribehy "Steelova" existuju aj v realnom zivote. je to super, ze mas take romantickeho chlapa. to mne sa o tom moze len snivat 🙂 btw na dnes drzim palce na rychle a vpred mieriace spermie 🙂
rendy, ziaden stres, ziadna namaha, skus oddychovat a pozerat telku, ak mozes.
Leni a ty sa uz rozhyb a pridaj sa 🙂 yanny, pojdes na ten nativ?
utekam pracovat.
jaj, Anka, dcera ma 18, tento rok maturuje.

labus
14. nov 2008

ahoj kočky
tak Rendy stále na teby myslím ako to vyzerá a ako sa cítiš?dufam že je to lepšie a že to bol len planý poplach

annaanna
14. nov 2008

ahojte babenky....
yanny ☹ ☹
ja teda neverím, že príbehy steelová v reále existujú, to by bolo mooooc jednoduché 🙂 ja mám teda chlapa dobrého, od romantiky je ďaleko ďaleko ďaleko, je to tvrdý realitsta. A okrem toho mne sa romantika páči v TV ale v reále si ju neviem predstaviť, stále mám pocit že sa za ňou skýrva tá pravá tvár .... väčšinou tvár tyrana. Ale jasné, že to nie je prípad zaenab... to v žiadnom prípade nieee! A zanenab, už si asi po, tak hladkaj to bruško! Je to dôležité. Hlavne pohodička. Prvýkrát po IVF som ležala, dávala si pozor, aby som neurobila nejaký pohyb.. a nič. Druhýkrát som hrala bowling, pila červené víno, sťahovala šatníkové regále (podotýkam že sama, bez chlapa) a skoro som zabudla ísť na krvný test a pri kladnej odpovedi som takmer zo stoličky padla.... vôbec som nerátala, že sa nám to podarí. 🙂 Tak si teda vyber čo je lepšie... 😀
Rendy, fakt ako píšu kočky, nestresuj sa. Embryjko keby vypadlo, to vôbec nie je vidieť. Je to mikroskopická bunka, resp. zhluk buniek.
Booože baby - aké vy máte v mojom veku veľké deti, dámy.... ani sa mi nechce myslieť na to, že teraz by som mala riešiť nejaké oblečenie na stužkovú (keď tak len pre mňa) alebo materiálne zabezpečenie detí. ... Ale je pravda, že ja budem rodiť (ak všetko dopadne dobre) v 43 rokoch (!!!!!stará vražda) a moja mama bola v 43,5 rokoch už babka, teda babka cez môjho brata.

annaanna
14. nov 2008

a zabudla som... tiež som bola včera na malom skrášlení - u kaderníčky. Tak ma strihla, že sa ani v zrkadle nepoznávam... taký krátky fresh účes. Nechala som to na ňu a keď som videla tie kusy vlasov ako padajú tak som aj oľutovala, ale baby, zmena je života a život je zmena. Takže keď nie chlapa meniť, tak účes... že?
Hodila by sa ešte kozmetička, ale sa mi nechce do BA cestovať.

Lenka!!! Kde si???? Ešte dovolenkuješ?

valina
14. nov 2008

Čauko holky, Yanny, to je teda hustá nočná príhoda... 😖
Labus, je mi ľúto, že ti to nevyšlo, ale budem držať palce do ďalšieho pokusu.
Rendy, drž sa! Ešte to nie je stratené, neskladaj zbrane predčasne, hm? 😉
Zaneab, tebe dnes prajem úspešný deň, vieš, v akom zmysle to myslím, tak ako ti už baby písali, hladkaj bruško.
Emma, nazdarek.
Ja krámujem, takže nič nové. 😒

annaanna
14. nov 2008

a baby, ešte mám jednu pozitívnu správu - dnes som ešte nedebatovala s wc misou, žeby to už prechádzalo?
a do alp už aj ja šetrím, mám totiž tretí pilier DDP a to na to použijem 🙂 🙂 a chcem ísť v okolí dachstein
aha, vymyslela som, žeby sme mohli ísť na lyžovačku s našimi známymi, som si to predstavila že by ten môj chlap lyžoval len doobeda a poobede by sa venoval mne a psovi... a večer by sme trávili tak ako zvyčajne v rôznych reštikách spolu so známymi. No keď som to vypotila včera večer, že iderme aj my, skoro odpadol. A že prečo by som nemohla aj lyžovať v tom februári... veď budem len v 6. mesiaci.... no nechápe, že tehu nie je choroba a že tehu žena chce tiež vidieť svet. Joooj taká je konzerva

annaanna
14. nov 2008

sama so sebou píšem, tak už idem, aby ste mali aj vy šancu 😎

lenka2008
autor
14. nov 2008

caute babenky,
moje nervy, yanny, to je hroza. Chuďa male... policia samozrejme nic nevyriesi. Take ku... za gule do prievanu.

Ja ako vzdy v praci, pripravujem sa na tu sluzobku a poficim do servisu - vcera mi tak zacalo skripat koleso, ze som si myslela ze nedojde. Ani neviem, ci som to vecer pisala, ak ano sorry - sklena roza. No a dneska zistili ze to bolo nieco s brzdami, uz to opravili a idem to aj prezut.
Zajtra startujeme na 3 dnovu cestu po SK - cez Liptov do Kosic, a spodom cez Zvolen spat. V kosiciach a pri zvolene mame kamaratov, tak konecne ideme na navstevu.
Baby, moja matka dostala termin operacie zlcnika - kamen. Ma 77, je astmaticka a lieci sa na vys.tlak. Otazka je, ci ma suhaslit s operaciou alebo nie a dufat, ze kamen opat "zaspi"? spal 10 rokov... napiste mi nazory prosim.

Anka - vravela som ti, ze to po 1 trimestri prejde 🙂 Takze do Alp ideme viacere 😀 tesim sa

lenka2008
autor
14. nov 2008

Ema, ak pojdem asi jak ty, na ten nativ. uvidime po novom roku. Len neviem ci je u mna mozny.
Kde je Rendy?

zaenab
14. nov 2008

Ahooooj, tak už to máme za sebou. Byli jsme tam oba, všechno fajn, jen břicho mě dost bolí a mám ho nafouklé. Tak jsem radši zrušila dvě nedůležité schůzky a hezky si doma řeším e-mailové a jiné restíky. Navíc jedeme za dva týdny do Alp a pak do Francie na služebku, tak se mám na co těšit. Mám teď ještě Duphaston a Utrogestan, tak snad to vyjde.

Yanny, to je děs, ještě, že se něco nestalo vám.
Holky, kde v těch Alpách chcete být? Že bych se přidala? I s přítelem? On je skoro ideál - velmi úspěšný v tom, co dělá, do toho velký romantik (pořád mám kytky, večeře, oblíbené čokoládky + všímá si, u čeho jásám v časopisech nebo u výkladů a pak to pořídí) a ještě mě podporuje v mé práci a je na mé výsledky pyšný. Takový princ na bílém ehm Mercedesu 😀 Ale je fakt, že předtím jsem si užila svoje a šílený vztah kompenzovala ještě šílenějším tempem v práci. Nebylo to zadarmo, navíc jsem se z toho chtěla dostat, tak jsem si zaplatila dobrého psychologa a 2 roky na sobě pracovala, protože ani dvě VŠ nejsou k ničemu, když je člověk v závislémvztahu a nevěří si + má strach. Věřím, že je to za mnou a že na toho pravého jsem si počkala.
Chybí nám jen to miminko, ale to příjde 😵

Mimochodem, četla jsem dnes na webu, že Bára Basiková je v 45 letech v pátém měsíci! To je povzbudivá zpráva.

annaanna
14. nov 2008

zaenab, to v alpách budeme v seniorvilách... deti zostávajú v našich príbytkoch, muži si nájdu mladšie milenky a my nastupujeme do domovov.... 🙂

annaanna
14. nov 2008

zaenab... tiež vkladám utrogestan, už mi riadne lezie na nervy.... už ho vkladám od 1.9. denne 3x2 tabletky... a tak som prestala, sama som sa rozhodla a hneď som trocha zakrvácala ☹ a keď som to povedala dr., tak povedala, že v žiadnom prípade to nesmiem vysadiť, je to varj veľmi dôležité.
pekne oddychuj!

Bára - fakt tehu, už boli nejaké dohady, že či je tehu a či len pribrala, tak jej budeme držať palce.

annaanna
14. nov 2008

ja už zimné gumy mám, už týždeň.... som v predstihu.....
ale zasa sa nebudem robiť ideálnou, len som čítala, že v rakúsku treba povinne od 1.11. a tak som to zariadila, sme rakúska fy a tak tam občas vycestujem, aby som bola hmmmm vorbereitet... 🙂
sa mi nič doma nechce robiť, kde ste ženy?

lenka2008
autor
14. nov 2008
zaenab
14. nov 2008

Jé, seniorvily v Alpách - no to je nářez. Jestli k tomu bude bazén, vířivka, pára, sauna, masáže, kosmetika, kursy všeho možného, dobrá kuchyně a mladí krásní maséři k tomu, tak se k vám přidávám.

Gumy mám od předvčerejška, nechala jsem si u nového autíčka udělat i servis, protože se s ním chystám do Alp za ty dva týdny.

Ten utrogestan mám zavádět jen 2 na noc - zatím.

Jinak fakt oddychuju a jdu si udělat kafíčko k čokoládovým bonbonům od miláčka.

lenka2008
autor
14. nov 2008

neviem, kto tu pisal, tusim ema, ze chlapi s romantickou povahou su vacsinou tirani 😀 xaxa nie je to zla myslienka, ale predstavte si, moja kamoska sa rozisla po 6 rokoch s priatelom, maju spolu 4 rocneho chlapca. Bol to sok, lebo to bol ukazkovy par - krasny dom, nadherne dieta, jej kariera, obidvaja su krasni ... a nakoniec z nej vyliezlo, ze sa na to odhodlavala uz par rokov, lebo jej chlap navonok posobil ako premileny krasavec, ktory nema problem sa o rodinu postarat a miluje ich nadovsetko, ale v sukromi ziarlil, vyhrazoval sa a sem-tam nemal problem hodit facku. Utiekla od neho aj s malym po tom ked ju zacal skrtit, a za chvilu si uvedomil co robi, hodil sa na kolena a prosikal... no psycho. Taky typ co z lasky zabije a bude si sypat popol na hlavu, co urobil. Keby som ju nepoznala osobne, ako lacny roman. Takze dobre je nam, anka, s nasimi, sice malo romantickymi, ale realistickymi 😀

annaanna
14. nov 2008

lenka, ja mám fakt dobrého chlapa... á to teraz nekecám

lenka2008
autor
14. nov 2008

ale ved ti nic nehovorim - jasne, ze mas, inak by si sa neodhodlala na taky vazny krok, ne?

annaanna
14. nov 2008

lenka, ja mám také skúsenosti, že sú to tirani, alebo tyrani... do kelu, tak aké je tam to i/y?
ja som nikdy takého chlapa nemala, ale pozerám naokolo... a ja totiž neverím, že chlap je romantik, pretože je im už od prírody dané, že sú to maximálny realisti, a tak to má aj byť, my ženy by sme mali byť romantičky. A že sa snažia byť romantici, to je ich len pretvárka.... len robia to, čo sa nám, ženám páči. Veď takto to je logické. Muži musia rozmýšľať reálne, veď kam by sme sa my, ženy dostali, bez nich, že ano? 😝 😝 no do kelu, to som teda vysvetlila... chachaaaaa
ale fakt sa nechcem dotknúť priateľa zaenab, možno on je výnimka, čo potvrdzuje moje pravidlo 🙂

annaanna
14. nov 2008

šak ja viem že mi veríš, ale ja to tu len zdôrazňujem, že je dobrý milý a kladný bez záporu (keby to náhodou čítal niekde pri práci, lebo mi občas mrkne za plecom, čo tu vypisujem) 🙂

zaenab
14. nov 2008

Jojojo, ten můj je výjimka 🙂
Ale upřímně, občas mi leze na nervy něčím jiným , ale to jsou většinou prkotiny. Třeba je děsný nervák při řízení, což vždycky koukám, protože doma takový nikdy nebyl a není. Ale asi si to jen někde (v tomto případě v autě) kompenzuje 😀

annaanna
14. nov 2008

počuj, ale tá kamoška ... čo si písala, chúďa. Vieš aký to musí byť šok, keď ťa muž chytí pod krk? Tak ešte som to našťastie nezažila, ale neviem, či by mi to zo začiatku neprišlo aj smiešne.... ale zasa ten strach o seba by mi smiech nepovolil, že ano?
a tie skúsenosti mám od kamaratiek, z ich života. Jeden napríklad na chleba natrieť, ale ide sám (?) na dovolenku, alebo s nejakou miilenkou, to nevieme, kúpi nový byt bez toho aby ona na tom nejako participovala, kúpi jej kuchyňu, chúďa, ani vybrať si nemôže, má ju asi za blbú, ale zasa sa k nej správa milo, pekne, hovorí jej zdrobneliny. Inokedy zasa nakúpi zlata pre ňu, ale vybrať si nemôže, len čo sa mu páči... no zobrala si ho pre prachy, myslela, že tí pracháči sú normálni, ale žiaľ nie sú

annaanna
14. nov 2008

moja kamoška žila niekoľko rokov s chlapom, manekýn z časopisu, fakt! Metrosexuál.
raz sa stalo, že na križovatke auto vopred, zrazu zelená, auto skapalo, dáma v ňom šoférka asi začiatočníčka, naštartovalo, skapalo, hneď červená. ON vystúpil, dal jej facku, že či nevie šoférovať. Kamoška šok, už spolu nie sú. No nie je to kamoška, ale známa.... jeho som len videla, tak neviem to celkom posúdiť.

a zasa píšem sama... no dnes budú mať ženy večer čo čítať

zaenab
14. nov 2008

Anna,to jsou teda příhody 😒
Nač se nervovat, já mám pořád tendence radit všem okolo (kupodivu mě poslouchají 🙂 ), ale teď se chci sobecky soustředit na sebe a přítele. Idiotů jsem si užila už dost a problémových lidí taky.
Hmm, dala jsem si skvělou kávičku a čokoládku a je mi o něco líp 🙂

annaanna
14. nov 2008

zaenab, mne môj chlap nedovolí piť kávu, že aby som neohrozovala jeho anjelika.... niekde čítal, že vraj kofein nie je dobrý v tehu.
takže ženy rodičky, ako je to s kávou, ja myslím, že 2-3 kávy týždenne by som aj mohla. Nie?

zaenab
14. nov 2008

Já si myslím, že tělo si řekne. Doktor mi odpověděl, že měl u spousty pacientek ty, které při prvním IVF nepily ani kávu, ani čaj a pak u druhého nebo třetího, které se povedlo, si občas kávu daly. Neviděl u žádné žádnou komplikaci. Kamarádka je gynekoložka a teď čeká třetí mmimčo a kávu si jednou denně dá. Mimochodem, je jí 38 a zadařilo se přirozeně 🙂

bigrendy
14. nov 2008

Ahoj holky. opravdu je po všem. dostala jsem normální mrchu a jako vždy dost silnou.ale i tak v pondělí udělám test a v uterý pujdu na krev. ale cítím,že je po všem.v těhotenství jsem vždy špinila. ale tentokrat to jsou kusy sražené krve. takže je po všem.

no nic . když mě umřela babička ,která mě vychovala a já neměla pro co žít a byla jsem uplně na dně.v tu dobu jsem nikoho neměla jen dvě malé děti a bývalého manžela na hovno.tak mě můj šef řekl: musíš žít pro ty co žijí a potřebují Tě. tenkrát mě to strašně moc pomohlo a postavilo na nohy. a ted budu dělat to samé ikdyž mě to moc bolí a hlavně to nechápu. vše bylo perfektní a nic. ted zbývá jen přirozeně.na drahé inj. nemám a levné prášky nepomáhají. tak co s tím? ☹

zaenab
14. nov 2008

Rendy, je mi to fakt líto. Asi bych ale ještě počkala, až to budeš mít potvrzené (nebo taky ne, pořád je to možné) z testů.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre