Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

irafa
18. máj 2009

tak to maš suprovy překvapko jakpak mu řikate a co je to za papoška a mate velkou šanci když je odkrmeny ručně tak buje krotky a nauči se i mluvit mi tak měli andulku a ten ti toho napovidal krasa měli sme ho as třinact let
tak at maš jen radost z papouška a teď to miminko viď

zaenab
18. máj 2009

Irafko díky, papoušek je nádherný, učí se lozit po kleci, zobe mi z ruky, ted padá z bidla a znovu na něj leze. Je to senegalský papoušek a dala jsem mu jméno Pepinka. Mám radost, určitě je to předstupeň miminka 😀 😀 😀

ast
18. máj 2009

Labus, moc a moc budu myslet na to, ať máš opravdu silného bojovníčka. Moc bych ti to přála. Držíím. A myslím na tebe.

zaenab
18. máj 2009

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-zajimavosti/1...

Tak na to se podívejte, 66-ti letá britka čeká miminko!

pajka00
19. máj 2009

Dobré ráno holky,taky pěkně bouří a leje jako z konve. Holčička moje má dnes atletické závody...no vidím to pak na pěkné nachlazení.
Labusko drž se!!!Určitě se zadaří a vajíčko bude jak lusk🙂
Zanebko tak to je překvápko...super přítel,miláček🙂 Mám ráda takové pěkné překvapení,tak budete mít doma fakt veselo🙂
Drákulko jak ty?Je ti líp?Neměla bys to přehánět s prací a radši si vzít 2 dny ŘD a ležet a válet se,ať mají folíky klid se zavrtat.

drakulka67
19. máj 2009

Dobré ránko. Tak dneska mi je konečně dobře, tak konečně můžu naplno pracovat a dodělat výplaty. Dovolenou si brát nebudu, protože už jsem si jí na návštěvy Institutu vyčerpala tolik, že bych měla začít s dovolenou šetřit. Holka začně jezdit na přijímačky a jestli se někam dostane, tak s tím bude taky spoustu zařizování, takže šetřím na všechny podobné záležitosti a k tomu ještě ta svatba 😝 Neumíte si představit, jak jsem nervozní - zítra už maturuje. Je to zvláštní ona je vpohodě a já to prožívám za ní, ach jo........

Zaenab: gratuluji k novému přírustku a doufám, že nezůstane jen u senegala v klícce a přibyde i kolébka 🙂 Miláček je zdá se šikovný a nápaditý, takže jistě klapne i toto 😵

Labus: doufám, že jsi vpohodě a řádně odpočíváš a chystáš se na zítřek. Jsme s Tebou 🙂

Pajka: dnes mi je už fakt dobře. Jinak u nás na západě je zatím krásně a slunečno, tak se těšte dorazí to i k vám 😨

Irafka: přeji den bez nevolností, plný pohody a klidu.
Hezký den všem 🙂

labus
19. máj 2009

dobre ránko- kočky všetkým vám moc dakujem ste proste užasne .
Ast ahoj nooo málo sa nám objavuješ a preto si moc vážim že si ma prišla podporit Yanny ty tak isto poslednu dobu máš kopec problemov napriek tomu si si spomenula kočky tak ste ma dojali všetky naozaj dakujem je to moja jednina posledná nádej tak dufam že nám ten pokladík bude rást mám volat okolo 13,00 tak do vtedy ma aj picne od nervozity
Heni ty si cislo ani slovkom si sa nezmienila ze si bola v ohrozeni a myslla si len na mna mna potom muz zobudil z driemot ze Heni sa ti nepochvalila pozri a v telke šiel ten príspevok bože dakujem že sa ti nič nestalo .Viac krát sme sa o tom bavili že je to u vas nebespečne v práci ale toto je fakt sila.. davaj na seba a drobčeka obrovsky pozor -ozaj a čo lekár kedy ideš k nemu?
Yanny tak čo máš nove už ti je lepšie?
ZAENAB ak som správne pochopila tak máš narodeniny takže ti želám všetko štastie a zdravie sveta a hlavne už o dva týždne krásne //ty si tak skvelý človek že sa teším že ta poznám
Drakulka nooooo mohla to byt aj viroza -ale už viac krát som písala že niektore kočky pri zavrtavani embrijka maju pocit že na nich lezie riadna viroza ono embrijko oslabuje imunitu aby sa mohlo zavrtat a tým sposobuje podobne problemi a k tomu maš určite utrogestan a ten teda sam o sebe prve dni posobi dost silno pocity na zvracanie a točenie hlavy,unava a motanie sa.. utroš je prve dni hrozny ale postupne to prejde takže ja verím že je to dobre znamenie neboj a napiš ako ti je dnes

pajka00
19. máj 2009

Labusko tak držím palce.....rychle se něčím zaměstnej, ať tě do 13 hodin neklepne pepka z nervozity🙂 Chápu,že to musí být pěkný stres! Ale určitě se vyvíjí skvěle,když je jenom jeden, tak to se musí o to víc snažit i za ty ostatní.
Tak jsem ráda Drakulko, že je ti už líp...hezky dodělej výplaty (taky dělám, tak vím, co je s tím práce).....mimochodem-nemáte je nějak pozdě??

labus
19. máj 2009

pajka dakujem
Darkulka tak pozeram že už ti je lepšie tak to je super -drž sa a šetri sa

ast
19. máj 2009

Lbus-zlato-to víš, že na Tebe myslím, i když nepíšu. Jen se nějak pomalu srovnávám se sebou, ale určitě to zvládnu. Posílám dobrou energii pro tvého bojovníčka, ať se dělí a dělí a chce se mu strašně být na světě. Vím, jak jsi teď napjatá. Taky ně to už nejednou potkalo. Takže přeju jen to nejlepší a ať je brněnský bojovníček velký jako Brno! 🙂

kanhwa
19. máj 2009

Labuska, drzim palce moc, moc, ako sa len najviac da.

janettka
19. máj 2009

ahojík holky,lábusko myslím na tebe a dej co nejdřív vědět co a jak.Heni když jsem večer viděla příspevěk v telce,byla jsem vyděšená,ještě že jsem věděla že jsi v poho....jinak všechny vás moc zdravím.

drakulka67
19. máj 2009

Jojo, dneska se cítím téměř báječně, opravdu po docela dlouhé době se cítím energická, dobře naladěná, sluníčko svítí, břicho mě nebolí, prostě mi je fajn, tak nevím......... 🙂 .

Labuska: Myslím na Tebe a mimíska, za hodinu už budeš mít zprávy z Caru a určitě to bude vpohodě, vajíčko bude pěkné a silné a zítra šupajdy zpátky k mamince. Ale protože jsem si tím prošla minulý týden, tak přesně vím, jak Ti teď je.

Zaenab : dodatečně vše NEJJJJJJJJ, hlavně zdravíčko, lásku a splnění všech přání 🙂

Pajka: nojo, my máme dvoje výplaty v měsíci a zítra uzavíráme ty druhé. Dělám na sociálce na úřadě práce, takže to nejsou klasické výplaty zaměstnancům, jaké asi děláš Ty. My zpracováváme podané žádosti o dávky a přiznáváme nebo zamítáme nárok žadatelům o sociální dávky. Takže až budete potřebovatb poradit s porodným, s rodičovským příspěvkem apod........víte kde se ptát 😀

pajka00
19. máj 2009

Ahoj Jany,jsem ráda,že ses ozvala🙂
Joo díky Drákulko🙂)) tak to je jasné,že je to u vás jinak-vy to musíte mít jinak než my....normální mzdové.
Díky za nabídku-pokud bude potřeba,určitě se ozvu🙂

lalah
19. máj 2009

Ahoj holky (snad se nám tak ještě dá pořád říkat), jsem ráda, že jsem narazila na tyhle stránky a vidím, že v tom snažení nejsem sama a nepřipadám si jako takový zoufalec 🙂 Mě bylo v únoru 38, za sebou mám dvě neúspěšné IVF a teď se odhodlávám ke KET, bohužel máme jen jedno. Hrozně se bojím, že to zase nevyjde... ach jo, přitom jsme podle doktorů oba zdraví, tak nevím, kde je problém.
Nemáte někdo zkušenost s Jonášovou metodou početí podle lunárního kalendáře? já jsem si včera objednala horoskop, v pondělí si pro něj jdu, tak uvidíme.

pajka00
19. máj 2009

ahoj lalah...já jsem měla schůzku s astrologem ing.Kulovaným, který se touto metodou zabývá....dal mi termíny na rok dopředu....ale jelikož byl zatím jen jeden termín-tak zatím nemůžu sdělit dojmy🙂 Navíc nám oběma řekl,ať bereme vitamín E,zinek a kyselinu listovou a že se určitě zadaří...no tak uvidíme.Ale jak říkám-myslím si,že by se mělo zkusit všechno. Jako homeopatika,cvičení mojžíšové,jonáš,bylinky...prostě co je dostupné-to zkoušet. Kamarádka byla 3x na IVF..a nic....pak začala cvičit mojžíšovou a za 2 měísce byla těhotná.A to jí Dr.řekli,že nikdy nebude mít svoje děti přirozenou metodou protože jí nedozrávají vajíčka a ty které náhodou jo, jsou tak zdegenerované, že nemá šanci....No a když měl malý půl roku v opilosti si nedávali pozor a už má kluky dva rok po sobě🙂)...takže tak to máš s tím-nikdy nebude mít svoje děti....Určitě se to nějakým způsobem podaří,ale člověk se nesmí bát zkoušet cokoli.

lalah
19. máj 2009

Díky moc za povzbuzení 🙂 s tou metodou Mojžíšové už mě to taky napadlo, ačkoli jsem na to dřív moc nevěřila.

irafa
19. máj 2009

ahoj holky
pajka tak to je zajimavy přiběh pak jak pravi přislovi nikdy neřikej nikdy

drakulka poslala sem ti IP ses nam tak pěkně nabidla tak sm si dovolila tě poprosit o radu už teď diky posilam

Labusko už nco viš???????maš volat dnes viď joj sem napnuta jak hrom tolik ti přeji aby ti to vyšlo obzvlašť když vime že je to naposled viď chjo to bude pernej Květen
aj tobě Drakulka at se zadaři prosim prosim za Vas všechny holky božinku kdyby šlo cokoli udělat aby ste viděli na testiku krasné// tak jak ja a pořadné tlustice

irafa
19. máj 2009

jejda sem nepřivitala novou snažilku lalah tak ahhhhhhoooooooojjjjjjjjjj

lalah
19. máj 2009

Ahoooj všem 😅, díky za přivítání

janettka
19. máj 2009

ahojky lalah.....doufám,že budeš mít brzo // 😀

pajka00
19. máj 2009

No jo....půjčila jsem si v knihovně cvičení mojžíšové,dost zajímavé.Akorát je lepší si zjistit,kde to cvičí-aby ti napřed odbklokovali páteř a pak tě naučila cviky správně a ty je doma poctivě cvičila...No je fakt,že já jsem zatím ve stadiu-dočtení knížky🙂Takže sama bych si měla najít místo,kde to cvičí..Ale protože vím,že to funguje-samozřejmě,že ne u všech,ale ve spoustě případech, tak proč to nezkusit.

minka051
19. máj 2009

lalah ahoj máš nejaké detičky?

janettka
19. máj 2009

tak náš mladej udělal praktické zkoušky,tak ještě za týden ustní....huráááá

lalah
19. máj 2009

bohužel nemám ☹ a já jsem docela dlouho po nich ani nijak netoužila - asi proto, že jsem dřív nebyla s tím pravým chlapem. S manželem jsme teď spolu 5 let, on už má 14letou dceru. No, já jsem asi nějaká opožděná 🙂, ale bohužel touha po dítěti na mě přišla až cca v 35.

janettka
19. máj 2009

lalo jaká opožděná,jsi odpovědná...mám kolem sebe případ kdy si holka pořídila dítě jen proto,že ji okolí do toho tlačilo,že už je čas...věř že není šťastná protože si uvědomuje,že dítěti nedává tolik co by měla,ale psychiku nepředěláš...

zaenab
19. máj 2009

Holky, všem děkuji za přání.

Bohužel nemám dobré zprávy od Labus, volala mi, že vajíčko se nevyvíjí a zítra pravděpodobně nepojede do Brna na transfer. ☹ Celé odpoledne na to myslím a je mi smutno, ale věřím, že to Labus vyjde přirozeně v létě ....

drakulka67
19. máj 2009

Tak to mi je opravdu moc líto. 😢 Labusko, vydrž - já vím, že tady je každá rada a podpora drahá, protože se stím každá nakonec musíme stejně vyrovnat sama. Je ale dobré vědět, že je někde někdo, kdo na Tebe myslí, ví, jak se cítíš a drží Ti palečky. Tak snad bude brzy lépe, usměje se na Tebe-na vás štěstí a vše se podaří přirozenou cestou.

jinak vítám lalah - já tu také nejsem dlouho,ale je dobré mít se komu svěřit, dostat dobrou radu atd....

Janettka - gratuluji k úspěchu syna. Nás to čeká zítra, dcera bude od jedné hodiny maturovat - jsem nervní já a to jí jen musím držet palce 😅

Pajka- četla jsem Tvé rady, metody apod. Je fakt, že nám - partnerovi též doporučili vitamíny na zlepšení spermiogramu (selen, zinek, E) já mu nakoupila ještě další (energymann apod.)a nevedlo to k ničemu. Výsledky měl od užívání ještě horší, tak nevím - nám to vůbec nepomohlo a nepomohla ani IUI.

Irafka - zdravím a kouknu na Tvůj dotázek. Pokud budu mít ještě energii, obratem odpovím, kldyž ne, tak ve čtvrtek,ju?

zaenab
19. máj 2009

Drakulka, a jak dlouho to bral? Spermie se vyvíjí tři měsíce a to je minimální doba braní. Jinak ověřené v carech je Carnitin s Argininem, dá se koupit třeba od Nutrendu, který má přímo takový výrobek. Je tekutý a sama můžu potvrdit stabilní růst spermií po cca roce užívání

irafa
19. máj 2009

ahojky holky
Labusko naše mila kočko drž se holka vim jak ti je a co teď proživaš určo si nas čteš ale nemaš silu nam psat a všicni to chapem
☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre