Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

yanny
11. feb 2009

Tak nám to tady alespoň někdo omladí, zoptimizuje, no prostě vylepší průměr 😀
Rendy až sem jukneš, tak mi řekni přoč se ti to minule opozdilo po stimulce.
Dnes mě začalo píchat na levé straně, jako okolo vaječníku, tak se bojím, jestli nemůžu mít nějaké mimoděložmí potíže.
Ale to bych asi měla těhu test pozitivní, že???
Nevíte někdo.
Ani nemám čas jít k doktorce.

luly3
11. feb 2009

ahojte 😉 yanny mam 29 😉
a keby si mala mimomaternicove tak ano test by ukazoval //,
ale pokial by si bola v skorom štádiu tehotenstva tak by ani nemusel.
pa

madla28
11. feb 2009

Yanny tak to už jsou na cestě, mě to taky před MS dělá.

yanny
11. feb 2009

29 to je užasný věk, asi nejhezčí až do 35. Ve 35 jsem byla na vrcholu všeho, tak to nejhezčí máš teprve před sebou 😀
Ne, že by to teď bylo špatný, ale ......, jsou už tam prostě nějaké ale, třeba to že nemůžeme těhu 😀

Madlo, ale mě bolí před MS tak nějak jinak.
Možná, že po té stopnuté stimulce mi přezrály ty 4 folikuly co tam byly a teď z nich mám nějakou cystu. Jinak mě nenapadá proč mám takové zpoždění.
Jdu pracovat.

madla28
11. feb 2009

Možná ano, taky jsem měla velké bolesti po té stopnuté stimulce. Teď už je to dobrý.

deny3
11. feb 2009

yanny - na mňa tiež nijak zvlášť nezaberali hormóny, lekár vravel, že kvôli veku, ale tých 35000,- sa mi zdá veľa, poisťovňa nič nehradí, ktorý pokus si mala? Zatiaľ sa držím, ale mám výtok, akokeby som ovulovala, ale stále tŕpnem, či neobjavím krv.

bigrendy
11. feb 2009

Ahoj holky. 😀 yanny já nevím proč se to zpozdilo. uvidím ted jak to bude vypadat.

yanny
11. feb 2009

Ahojte, dnes jsem se dala do úklidu svých papíru, tak jsem tady až teď, ale koukám, že většina vás nějak pauzuje 😵
Zítra se asi vydám na gyndu, fakt mě bolí jako na slepák, ale na druhé straně.
Odpoledne jedeme do Karl. Varů nakupovat s mojí holčičkou, v sobotu jí bude 19 let, tak chce nějaké dárky.
Už si vedle ní připadám docela stará, když jsem sama , tak ne.
Jen když na mě zavolá mamíííííí, tak každý kouká 😀
Už jsem jí jednou na jedné akci nakázala, ať na mě nevolá mamíííííí, že to nemusí každý chlap vědět, že jsem stará raketa 😀

labus
12. feb 2009

čauko kočky
takže ja som začala obiehat lekárov obvodná ma poslala na endokrinologiu aj hematologiu aby som do buduceho mesiaca mala výsledky
a nebrala mi ona krv na endokrinologiu lebo že mala pacientku ktora nevedela otehotnie a aj ked jej krv nič neukázala endokrinologyčka jej nasadila liečbu min.dávkami hormonu aby jej telo nevypudilo embrijko
mne to poradili kočky na neplodnost cz. tak som zašla k obvodnej že nech mi mrkne výsledky z imuna či tam nejake testy na endokri.a hematolog.mám spravené a ak nie že či mi vezme krv no a že take vyš.som robene nemala a rovno ma odoslala priamo k nim že tam lepšie porobia všetko čo je potrebne-dufam že to niektorej z vás pomože ako dobrý tip.

zaenab
12. feb 2009

AHOJ KOČKY

moc zdravím. Mám problémy s připojením, po přestěhování nevím vůbec kde co mám a proto si musím zařídit nové. Teď vám píšu z kavárny. Z práce se připojit nemůžu, protože ležím, skolila mě nějaká viróza.

Tak se mějte hezky, až budu nově připojená a zdravá, ozvu se 😨

yanny
12. feb 2009

LABUS i já jsem si nechala udělat veškeré vyšetření na endorinologii, ale fakt mi vůbec nic nenašli, a to jsem byla ve Vojenské nemocnici v Praze , která je vyhlášená.
Už jsem to taky slyšela, proto jsem po tom šla.
Zanýý a to máš jen rýmičku, nebo něco víc????
Já si holky dnes dělala OVU test a byl pozitivní, 33 den cyklu, to je paradoxní, když jsem vždy poslední dva roky měla Ovu 10 DEN CYKLU, PROTO MĚ TAK PEKELNĚ BOLELO BŘICHO, DNES UŽ NIC 😖
Hned jsem jela za mužíkem do práce, no koukal na mě jak na blázna, musela jsem dělat, že na něj mám hroznou chuť.

deny3
13. feb 2009

yanny nevzdávaj to, práca nepráca, keď sa ovuluje, ide všetko bokom, držím palce. 🙂 🙂 🙂

zuzka_w
13. feb 2009

Ahojte babenky, vsetky vas srdecne zdravim, pisem dnes prvy krat do vasej temy, ale priznam sa, ze kazdy den si vas citavam (pretoze aj ja uz mam po 40-ke 🙂) a je uzasne ako sa navzajom vsetky utesujete, povzbudzujete, klabosite o vselicom moznom i nemoznom, ako ste si uzasnou psychickou oporou. Nemam sice ani potuchy o com to tu niekedy pisete, vselijake tie Ivf, stimulky, testy, HCG, imuno ... vsetko mi to pripada, ze si pisete nejakym vesmirnym mne totalne neznamym jazykom, ale podstatne je, ze vy viete o co ide 🙂
Tak vam vsetkym z celeho srdca prajem, aby sa vam co najskor vase snazilkovanie splnilo a mohli sa presunut aj do tem uspesnych tehuliek.

larri
13. feb 2009

Rendy,nechodila jsi k Apolinari? Ja se rozhodovala kam na ivf a myslim,ze jsem te na prvnich strankach videla.Jestli ne,tak se omlouvam.

Jinak preji hezky den a omlouvam se,ze vam tady lezu. 😉

irafa
13. feb 2009

ahoj holky sem tu chvilku nebyla tak sem si vas dočetla je super labus že do toho deš znova a snad to ted vyjde a bude holčička moc ti to přeji a moc si to zasloužiš aby to vyšlo
yanny tak snad ste to stihly i když ovu tak pozdě to je teda super tak pak se v tom vyznej viď
no ja zkoušim metodu měření BT tak snad ......... 😕 sem dnes už 18 DC a teplotka už pomalu stoupa tak ......
budu doufat že 23.2 mrcha nedorazi snažilkovani bylo dost tak teď je to na mem těle co stim uděla tak utikam na bus jedu za mamkou tak zatim 😉 🙂

yanny
13. feb 2009

Taky zkusím tu teplotu, ale já vstávám nepravidelně, tak to asi nemá, tak vypovádací cenu.
Larri a zuzi vy se také pokoušíte?????
pro mě to tady je relax, když sem mohu juknout po práci, před prácí a behem práce 🙂
Akorát muj je z toho na švestku, když mě načapá.

larri
13. feb 2009

Ahoj Yanny,my se pokousime,ale bezuspesne.V prosinci jsem byla na laparce=odstraneny srusty,cysta a oba vejcovody nepruchozi.Minuly patek jsem byla na odberu vajicek,ale neprezilo ani jedno,takze nebyl ani transfer.Takze prvni ivf taky nic.Jinak ja mam 35 a cekam na svoje prvni.

Muj je taky velmi prijemny,kdyz mne tady vidi.Jenom,kdyz mu to vyhovuje,myslim tim,kdyz chce koukat na telku.

zuzka_w
13. feb 2009

yanny, my sa praveze ani nesnazime a ide to nejako same od seba 🙂 Pred 5 mesiacmi som mala missed abortion, pripisovala som to veku, mam 42, otehotnela som ani neviem ako 🙂 Teda viem, ale bolo to v case, ked som nemala mat plodne dni a mam taky pocit, ze som opat tehotna ... uz 5 dni mi meska menzes a to je u mna signal, ze nieco sa stalo, tak to bolo aj pri predchadzajucom tehotenstve, hned na treti den meskania som tusila, ze som tehotna. Mam strasne zmiesane pocity ....

labus
13. feb 2009

Yanny no každopádne si myslím že je dobre absolvovat to endokrin.vyš. aspon vieme ako na tom sme a či tam nebol dovod mne dneska lekárka spravila sono štítnej žlazy a objednala ma podla ciklu na 4 odbery krvi no vravela že by bolo lepšie ak by sa niečo našlo že aspon by sme vedeli príčinu preliečili a možme íst na to...
neviem ja budem rada aj ked nič nezistia a hlavne budem moct v marci začat
na hematolog.vyš. ma objednali na 4.3
Irafka dakujem si zlatá

zaenab
13. feb 2009

Ahojky, Yanny, rýmmičku nemám, ale není to ani chřipka. Prostě mám už třetí den 37, 9 + ucpané všechny dutiny a bolí mě na průduškách. Mám vedle domu kavárnu, tak jsem si sem zašla na čokoládku a taky vás pozdravit. naštěstí jsem tu sama a je to tu nekuřácké.

K té teplotě BT: Já si ji před rokem a něco měřila asi 4 měsíce, byla úplně ukázková. Ale pak bylo nepravidelné vstávání a časová pásma, tak to přestalo mít smysl. Dr. mi řekl, že to musí být vždy ve stejnou hodinu, a pro pozdější hodiny (max. rozdíl dvou hodin) se odečítá za každou hoďku 0,1 stupně - s přibývajícími hodinami je ta teplota o něco vyšší.

labus
13. feb 2009

Zaenab ahoj -prajem ti skore uzdravenie a kedy uš budeš mat doma net? a ako sa ti býva v novom?

irafa
13. feb 2009

no to jo dtim měřenim to fakt musí bejt ve stejnou hodinu si kvulu tomu natahuju budíka na 6.25 abych to stihala pak kluk do školy a někdy se du dospat u telky 😀 😀 no a budika musim natahovat i v so a ne ☹ ale jestli to vyjde tak mto bude super 😕

yanny
13. feb 2009

Zuzi, tak to máš super, snad i to finále teď vyjde a už máš nejaké dětičky????A mužička máš původního, či nějakého nového? 🙂
Lari a čím si stimulovaa????
labus, tak to jsem zvědavá a kdy budeš mít výsledky????
Zanný, tak si se asi schátila při stěhování.
Irafko, tak to máš dobrou disciplínu, to j bych nedokázala a v sobotu a neděli už vůbec.

labus
13. feb 2009

Yanny netuším kedy budu výsledky ked mi tu krv beru 4x v pondelok sa spítam sestričky

irafa
13. feb 2009

no jo a pak tu sobotu a neděli dospavam když mě nechaj 😀 😀 😀

irafa
13. feb 2009

jo aco je nejhorši při tom měření tak vydržet se nepočůrat to je fakt hrozny po ranu uf uf uf 😝

irafa
13. feb 2009

mladi dou se občerstvit do hospůdky tak as pudu snima pokecat 🙂

bigrendy
13. feb 2009

ahoj holky. larri jo chodila jsem k Apolináři. ty taky? 🙂

yanny
13. feb 2009

Ahoj Rendy.
tak jak žiješ???

bigrendy
13. feb 2009

Ahoj yanny. zatím jsem samá práce. vůbec nic nestíhám.začnu chodit k nové gynekoložce. tak se uvidí 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre