Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

yanny
27. jún 2008

To já se také těšila. Tak to asi byla cysta , Big??

bigrendy
29. jún 2008

Ahoj cysta určitě ne . dnes 46dc a nic teplota 37 už jsem z nervama v pr.................

dadous
29. jún 2008

Ahojda všechny vas zdravím 🙂 Ja to dnes opět dostala ☹ takže příští měsíc přijde na řadu doktor 😒 jsem zvědava co všechno semnou bude dělat 😒 bojim bojim

yanny
29. jún 2008

Tak to nám pak napiš dadous co říkal. 😉
Big, tak co, nepůjdeš k mudr.????
Madlo, jsem třetí den po té histeroskopii a stále malinko krvácím, či špiním. Dnes při sexíku docela dost.
Také si to měla tak????
Nic mi tam nenašli, jen mě ujistili, že je vše OK.
Žádného bubáka embryjek nenašli 😢
zatím papa

madla28
30. jún 2008

Já jsem krvácela asi šest dní a mám zákaz na dva týdny soulož a koupání. Ty ne?

madla28
30. jún 2008

A ještě mám týden neschopenku.

dadous
30. jún 2008

To je jasný že napíšu co a jak. Chtěla jsem se zeptat jestli některa z vas nebrala HORMEEL kapky. Jsou to homeopatika. Nebo jestli jste o nich aspon neslyšely 🙂 diky diky

bigrendy
30. jún 2008

Ahoj holky zítra jdu jdu na krev. je mě špatně. na zvracení . tak si myslím,že těhu asi jsem.

yanny
1. júl 2008

Madlo mě nic neřekli ☹
Ani zákaz sexu ani nic jiného a to mám mít zítra podnej den ☹
A to jsem se i koupala v bazénu v neděli.
Mě jen řekli a napsali do zprávy, že je vše OK a nic není v nepořádku 😒
A krvácím malo stále, tak fakt nevím co teď????
Neschopenku mi ani nenabídli, já to měla za chvilku hotové a to mi chtěli dělat bez narkozy. Ještě jsem platila 800,- za nějaký stacionář, pochopila jsem , za to že jsem tam ležela po narkáze cca půl hoďky.
V pátek mi nic nebylo ani jsem snad nekrvácela až po to sexíku 😎 To jsem si asi udělala průser ☹
Co myslíte?????

HORMEEL mi nic neříká.
Já teď kapu nějaký Gynex a Stimarant.

No to je prda BIg 🙂 🙂 🙂 🙂 A jak myslíš, že se to povedlo????
Zatím

madla28
1. júl 2008

Dadous homeopatika jsou dobrá věc, brala jsem homeopatika místo očkování proti chřipce, ale na co je přímo hormeel to nevím, ale na netu se o tom dočteš.
Yanny já bych tam asi zavolala, lepší než se nervovat, že děláš něco špatně. Mě říkaji, že můžu špinit dva týdny, ale špinila jsem šest dní.
Big držím palce, ať to vyjde a začnem konečně těhotnět.

dadous
1. júl 2008

Hormeel jsou na poruchy MS a je to podpurna medi. terapie sterility. Ja je zkusim, myslim že ublížit nemužou. jen jsem chtěla vědět jestli jste o nich neslyšely 🙂

dadous
1. júl 2008

Jo a prej pročistěj zabetonovany tělo po HA 😖 😉

madla28
1. júl 2008

Já to neznám, MS celkem pravidelná a HA jsem nikdy nebrala, ale ty je zkus. Mám kámošku, dělá v nemocnici a homeopatika doporučuje moc, lepší, než nějaký injekce.

dadous
1. júl 2008

Jee díky že ses poptala. Už jsem je objednala a zítra je začnu brat 🙂 Sice problemy s MS nemám ale když to pročistí tělo tak proč to nezkusit, žě?! 😵

madla28
1. júl 2008

Jasně, homeopatika jsou supr a hlavně to nejsou driáky co do sebe teď cpeme.

yanny
3. júl 2008

Bigrendy, tak co se děje???
Holky já co se snažím těhotnět, tak do sebe leju neskutečné množství čajíčků na čištění a kapiček, taky na čištění, všechno možný i nemožný.
Někdy si myslím, že už tro přeháním, já taková nikdy nebyla.

dadous
3. júl 2008

yanny:ja jsem taky na čaje nikdy nebyla ale pro mimi udělam co budu moct 🙂 Hlavně si ted ve svych 36 připadam jako uplnej tupec a spoustu věci neznam, tohle jsme tenkrat vubec nepotřebovaly. 5eklo se že bude mimi a do měsíce byl člověk těhu 🙂

bigrendy
3. júl 2008

Ahoj holky tak těhu nejsem.dostalůa jsem vyvolávačku a pořad nic. snad se dočkam aspon mrchy 😠

madla28
3. júl 2008

Ahoj holky, tak já začala dneska stimulovat na KET. Po zákroku všechno v pořádku, sliznice malá a MS bych prý teď stejně dlouho nedostala, tak na ní prý čekat nebudu. Stimulace bude trvat asi tři týdny a pak jdu na to.
yanny a co to špinění? Už jsi v pořádku?
Bigrendy škoda že nejsi těhu.

yanny
4. júl 2008

jo, jo už jsem OK, tak 6 dní jsem špinila, tak jem promeškala plodný dny a to mě štve ☹ Ale je dost možné, že jsem ani ovu neměla, protože jsem si nevšimla ani ovu výtoku ani chutě na sex 🙂 🙂
První den MS si můžu zavolat do svého Caru a nastimulují mě na IUI, tak to asi udělám, chtěla jsem ještě hubnout a užívat si léto, ale asi si to nemohu dovolit, léta letí 😒
Bigi, tak to je škoda. Asi taky začneš s IUI????

Madlo, tak teď by to mělo vyjít 🙂 a čím tě stimulují???

Dady , taky mám 18 letou hočičku, právě jí balím a prvně mi odjíždí na 14dní sama s kamarákama na dovču.
Tak budu smutná. Taky jsem prvně ototněla ani jsem nevěděla jak 🙂 Měla jsem poslední dem MS a ještě si dával pozor 😖 A já najednou z ničeho nic měla chuť na kyselé okurky a droždí, tak tenkrát moje babi se mi zeptala, když viděla jak to do sebe cpu, jestli nejsem těhu. No a byla jsem.

Zatím papa

madla28
5. júl 2008

Ahoj, já si lepím náplasti, jmenují se ESTRAHEXAL. Lepím si tři a po čtyřech dnech sije mám vyměnit. Zatím drží. Měla jsem strach, že při první sprše půjdou dolů, ale je to dobrý. 14.7 jedu na kontrolu, jak mi roste sliznice. Taky pořád beru anopirin a prednison a pak si budu ještě zavádět gel do pochvy. Jmenuje se Crinone. Vypadá to, že kolem 25.7 bych na to asi šla.

lena13
5. júl 2008

Dadous muzes nekam na akupunkturu?Jeslti jo tak zkus tohle,nech at ti da jehlicky okolo bricha a podbriska.To se cele uvolni a hlavne deloha 😉 jsem na tom byla tak to vim 😀 a otehotnela jsem pres prasky.

Holky moc vam vsem drzim palce at jste brzy maminy cekatelky 😵

lena13
5. júl 2008

Jsem tam byla ,ze jsem mela zanet mocovych cest a cinanec mi to tak dobre uvolnil 😀 ,ze 21.12.jsem dala manzovi krasny vanocni darek // 😉

dadous
5. júl 2008

lena:nevim nevim tady u nas v tom zapadakově jsem o tom ještě neslyšela ale dík za tip 🙂

yanny
8. júl 2008

Já už honím někoho na akupunkturu dlouho, ale zatím jsem nic nekde nenašla. Jen v Praze nějakou rusku a tak jsem u ní byla. Pichala mi jehličky do ruky. Po dvou jsem to vzdala. Nezdálo se ni to špatné, ale za těch 10 sezení bych dala 12 tisíc.

dadous
8. júl 2008

yanny a odkud jsi?Ja jsem ještě moc nepatrala ale když to do srpna, kdy mam prev. prohlidku,nedopadne tak doufam že poblíž něco najdu 😅 Jdem fakt ochotna udělat všechno 🙂

yanny
8. júl 2008

Jsem ze severních čech.
Tak bych potřebovala někoho najít mezi Chomutovem a Karlov. Vary.

dadous
9. júl 2008

yanny: myslím že na netu určitě něco najdeš 🙂

yanny
10. júl 2008

Už jsem našla v Chomutově na poliklinice na ortopedii. Teď mají dovču do 15.7, tak potom se tam hned objednám.
Vím že to pomáhá, když mě jednou napíchali ruce, tak jsem se neskutečně uvolnila a dodře naladila.
Holky zvýšilo se mi hodně LH co to znamená, nevíte????
potom se mi snížilo FSH a malinko s mi zvýsil prolaktin než oproti minulému odběru.
Moje dr. na gyndě mi k tomu nic neřekla, tak jsem zvědavá co řeknou v Caru.
Pokusím se ještě někde zeptat na netu.
pa

dadous
10. júl 2008

tak pak dej vědět kolik by to opíchaní stalo 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre