Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

macek28
17. nov 2008

Ast,díky za odpověd,jsem také z Brna.
yanny,kdybych na 100pro věděla,že to bude kluk tak se budu klidně snažit i do 50 let a trunfnu Basikovou. 🙂

madla28
17. nov 2008

Ast léky si můžeš sehnat tady na koníkovi. Někdy holkám zbydou a rádi prodají, třeba jen za doplatek v lékárně, když jim to hradí pojišťovna.

ast
17. nov 2008

Díky za uvítání emo111. A prosímtě-mohla bych se zeptat, ještě nevíš výsledek?

ast
17. nov 2008

Ale stejně holky, když se dívám na vaše fotky, tak jsme furt ve 40-ti kočky. (Teda jestli vám 40 je-mě teda jo...). ☹

bigrendy
17. nov 2008

Ast mě je 42. holky myslíte,že si můžu vzít po ivf escorutin?mám strašně silnou mrchu . ale opravdu moc silnou. nestačím chodit na wc a do vany. nesmím se pohnout jinak je zle. už jsem s toho strašně unavená. odpoledne jsem málem omdlela jak mě bylo špatně.

madla28
17. nov 2008

Já mám teď o deset kilo víc, než na fotce. Zůstalo mi to po IVF a nejde to dolů.

madla28
17. nov 2008

To já ti neporadím, ani nevím co to je.

zaenab
17. nov 2008

Ahoj, Yanny, já si na IUI léky všechny doplácela a samotný zákrok hradila celý....no a teď jen čekám

Ast - ahoj, vítej mezi náma. Já se pokouším stejně jako ty o své první miminko, je mi 38.

Jo, nechala jsem si udělat testy na biologické stáří, nedalo mi to (a navíc jsem to dostala jako dárek zaplacené). Byla jsem zvědavá, protože to ukáže i dlouhodobé hladiny různých látek, možné výkyvy, dispozice k nemocím, oslabené orgány (což když není problém, člověk nezjistí), jedy v těle apod. Potěšilo mě, že biol. věk mám 29 😵

zaenab
17. nov 2008

Rendy, mě se ten Ascorutin nezdá, je na pružnost cév, modřiny a křečáky. Zkus si vygooglovat příbalový leták

bigrendy
17. nov 2008

já vím ale já ho dostala už dřív od dr . aby se zeslabilo krvácení .

zaenab
17. nov 2008

Tak jestli ho máš od doktorky, tak by to snad nemělo vadit, vím, že se může i v těhu

Je mi to líto, snad to zítra ustoupí

bigrendy
17. nov 2008

chtěla jsem to vydržet abych se pořádně vyčistila. ale to se nedá

zaenab
17. nov 2008

To je blbý - zaspat se to nedá?

madla28
17. nov 2008

Zaenab kolik stojí ten test a kde ho dělají?

ema111
17. nov 2008

rendy, daj si ascorutin, aj ja som to brala asi 3 dni po nezdarenom IVF. zaenab, no super, ty si mladucka 🙂 je to aj tym, ze sa pravidelne hybes. ask, neviem, som len par dni po transfere. hold, musim cakat.

zaenab
17. nov 2008

Madli, přesně to nevím, ale je to kolem 40 tis. Já to ale dostala jako dárek od jedné firmy, které jsem dopomohla k evropským penězům. Je to v Praze na klinice GHC. Jinak kamarádka si nechala udělat analýzu vlasů - poslala pramen a za 3 tis. jí došel rozbor a doporučení, co zlepšít.

Dnes jsem byla po týdnu ve fitku, protože mi splasklo břicho a nebolí mě. Holky, jen nevím - kde teda mám zbývající 3 folíky, které neměly velikost na prasknutí??
Snažím se jen necvičit břicho, přeci jen mám strach, IUI bylo v pátek...

bigrendy
17. nov 2008

tak to jsem ráda,že jsi mě to napsala.Emo

madla28
17. nov 2008

Zaenab po IVF se nesmějí ani zvedat ruce nahoru, tak neblbni a vydrž. Při IUI to bude stejné.

yanny
17. nov 2008

Macku, tak to jo, ale holčičky jsou stejně nejlepší 🙂
Já bych zase rději druho holčičku 🙂
Nevím jak bych si poradila při přebalování a koupání ☹

Zaneb já vždy platila jednou 1200 - 1500,- za celé IUI včetně léku a to mi půlka zbyla.
Jedna holčina si to dokonce změnila, na ultrazvuku, když jistila, že má asi 5 folíků.

Holky já taky makám, jak ďas. Teď jsem dodělala všem mzdy a zozeslala mejlem. Na desátou už musím být u mě v baru, barmanka je nějaká chabrus, tak volala, jestli bych jí nemohla vystřídat.
Tak jdu sama, jak jinak ušetřím na to miminko 🙂
Nakrmím pejsky vyfešákuji se a jdu.
Chodí tam mladý kluci 😅 😕 🤐

zaenab
17. nov 2008

Madli, ty mě děsíš 😕 Já secítím až na mírnou nevolnost (z hormonů) dobře, tak jsem byla ráda, že jsem si trošku zaposilovala a zaběhala. Zítra chci na powerjógu, to by snad vadit nemělo??

Yanny, asi je to pojišťovnou a klinikou - mě taky málem omyli, když Madla psala, kolik nechala na klinice, která je asi jednička v platbách za cokoliv + mistrem v tom, že ti toho řeknou co nejmíň 😒

madla28
17. nov 2008

To já nevím, nevím co je to powerjoga, ale raději to vydrž a nic nedělej. Prý se nemá ani žehlit a to přece nic není.

zaenab
17. nov 2008

No nazdar - mě z toho hrábne 😒 Nechtěla jsem na to tak myslet, proto jsem byla i dnes v tom fitku a teď jsem z toho zmatená. Zítra se na všechno asi vykašlu a budu v klidu, přeci jen teď by se mimísek doufám měl zahnízďovat

yanny
17. nov 2008

Tak já jdu pacovat, čus.

zaenab
17. nov 2008

Já jdu spát, nějak to na mě padlo ...

bigrendy
18. nov 2008

Ahoj holky. 😀

zaenab
18. nov 2008

Ahoj 🙂
Rendy, to je fajn, vidět u tvého pozdravu rozřehtanýho smajlíka! Je ti dnes líp?

Dotaz: došel mi katalog knižního klubu a mají tam knížku "Jak přirozenou cestou vyrovnat hladinu hormonů" od autorek Fischerová,Kührerová.
Neznáte ji? Do KK se chystám, tak ji tam prolistuju a případně zakoupím, určitě je hlavně pro vyrovnání hormonů u žen.

bigrendy
18. nov 2008

Ahoj. je líp. už se připravuju do práce. dnešs budu mluvit s dr. knížku neznám,ale zní to zajímavě.

holky nepojedete někdo do Prahy? pokecali by jsme . dali punčík na staromáku? co vy na to?
strašně bych vás chtěla poznat.co vy na to???????? 😀

zaenab
18. nov 2008

Rendy, hrozně ráda 🙂
Jenže raději nic neslibuju, taky jsem si myslela, že pojedu na Slovensko utratit své slovenské korunky a potkám se s holkama ze SR, ale tímto se jim moc omlouvám - zatím to prostě nevyšlo.
Mám trochu co do činění s politikou a koalice se tvořila prakticky měsíc - kdy jsem musela čas přizpůsobovat.

Ale zní to lákavě, taky bych se s váma ráda viděla.

U mě je nejpravděpodobnějsí Madla, až pojede do Brna

bigrendy
18. nov 2008

já můžu přijet kamkoliv vlakem. mám od manžela režijku na vlak. když by nás jelo víc. jela bych i na slovensko,ale to by muselo být s noclehem. 🙂

madla28
18. nov 2008

Zaenab ještě jsem to nedostala, ale doufám, že do zítřka to dostanu a ve čtvrtek už konečně pojedu. Nebo v pátek.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre