Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

yanny
21. nov 2008

Ahojte,
Emička, to blbý. Ale jdi do těch nativů, kolik si měla teď vajíček???,
Já si taky říkám, že už naposled, ale stejně mi to nedá 😒

Madlo, tak ses do toho dala konečně, já tě snad trochu doženu, začnu asi 29 nebo 30.11. A jinak vše OK???
Už mám takový divný pocit, když se mi to blíží.
Dnes mi dokonce nabízeli nějaké IMSI za 5000,- Kč, je to prý jako ICSI, ale ještě u toho prozkomají genetiku spermoušků. Tak co myslíte????

Musela jsem si dokoupit 14 Decapeptylů za 3000,- každý den jeden od 2 dne cyklu a udělali mi rozpis na 300iu denně Gonalu od 3 dne cyklu a potom pokračovat Menopurem.
Ostatní serepetičky co jsem nakoupila, jako syneral, orgalutran a centrotide mi je k ničemu.
7 den cyku se mám objednat na ultrazvuk????

Co na to říkaté????
Emi , já na plném IVF byla jednou a ještě na pojiš´tovnu, ad té toby jsem chodila jen 4 x nativy různě minimálně stimulované a dvě IUI.

Zanýý, že by těhu chutě?????

Leni, ten muj PC nenávidím mám ho krátce, ale ze 4 reklamací mi dvě nechtěli uznat v Makru je to na hlavu, zařkla jsem se, že už tam nic takového nekoupím, jak me nas.....li.

Aničko a Rendy tak to jsem ráda, že mám sestry. I když 30 kilo Rendy to je pecka 🙂 Ale ono už je to prašť jako uhoď. Když to budeme chtít dát dolů, to není jen jeden den nejíst, trochu pocvičit a jít na velkou. To je fakt asi už na změnu režimu a celoživotně 😝

yanny
21. nov 2008

Jé to jsem toho napsala.
Jsem doma opět sama, tak nemám do čeho píchnout 😀

annaanna
22. nov 2008

halooo ženy!
emi - ☹ škoda, ale raz sa to snáď podarí
yanny - môj životný režim bol šport, šport a potom som mohla jesť čo som len chcela, nikdy som nepribrala, aj keď som to niekedy veľmi chcela, bola som až chudá. Nuž a vidíš, ako sa človek dokáže vypásnuť 🙂
ale viem, že to zhodím, už asi nebudem mať 70 kg, ale aspoň 75. Som totiž názoru, že už v našom veku je lepšie mať o 5 kg viacej ako o 1 kg menej, to telo už nie je také pekné, tie kosti ako koleno, lakte, zápästie moc vytŕčajú a nepáčia sa mi tie žilnaté ruky na chudých ženách. 🙂 takže chudnúť, ale nie veľmi. Okrem toho taká pekná baculka, čo vie tie kilečká aj pekne nosiť vyzerá dobre, nie? Ja z nich teraz robím prednosť. Akože pozrite sa, aké mám špeky a aká som s nimi spokojná
zaenab - ty si asi tehu. Koľký deň si už po IUI?

joooj, môj chlap došiel z nákupu, idem mu pomôcť vybaliť, večer čakáme hostí, robíme tataráčik, ale ja si dám asi veľmi striedmo, nechcem surové mäso a surové vajcia.... myslíte že by to mohlo nejako uškodiť? Milujem tatársky biftek

yanny
22. nov 2008

Aničko, nechci ti kazit chuť. Já si dám tatarák skoro každý týden,toxoplazmozou jsem prošla, podle testů, ale kdybych měla odkleplé těhu a ještě po těch peripetiích, tak bych do něj nešla.
Je možnost se nakazit toxopázmozou. A při akutním nakažení, toxo napadá plod a potrácí se.
Leda si ho přesmaž ma pánvičce. Nechci dělat vědmu ani ti vnucovat můj názor, jen předávám, co jsem sama nakoupila.

Já si také ráda zasportuji, lyže, kolo, tenis, inline, posilovna, ale co těhotním, tak na to dobře s...u.
Tak asi taky proto tak vypadám.

madla28
22. nov 2008

Zaenab ten hatching si určitě nechám udělat. Nevím proč mě to nenabídli už v Repromedě. Jestli teda budu mít dost vajíček.
Yanny já jdu na ultrazvuk už pátý den. Myslím, že sedmý je dlouho, kdyby jsi hůř reagovala, tak aby ti mohli zvýšit dávky. V Repromedě jsem chodila každý třetí den. A prednison ti dali?

madla28
22. nov 2008

U nás pořád chumelí a ani to netaje. Jak je u vás?

madla28
22. nov 2008

Ještě mi na ultrazvuku říkali, endometrikum 5, co to znamená?

yanny
22. nov 2008

Tak to nevím jak to poznali????,
Myslíš, že 300 Gonalu je malá dávka????
Trochu mě ve Varech zklamali, byl tam takový mladý doktor a evidentně se na mě bude učit, to mě naštvali!!!!!

yanny
22. nov 2008

Tady je vánice a chumelenicí.

madla28
22. nov 2008

To nevím, já mám taky 300 fostimonu a ještě ten Decapeptyl.Když jsem měla puregon, tak jsem měla taky 300 a pak mi to zvýšili na 450. Tak mám obavy, že mi těch 300 stačit nebude

bigrendy
22. nov 2008

Ahoj holky já jsem taky chtěla asistovanej hatching ale přemluvili mě k prodloužené kultivaci a nic. já si myslím,že kdybych měla normáně a AH tak by to třeba vyšlo.akorát u nás stojí 6000kč na jedno a druhé 2000kč. to to máte u vás levné.

madla28
22. nov 2008

Rendy a nechceš počkat jak dopadnu já s tím fostimonem a zkusit třeba ten? Ten by tě vyšel tak na 15000.

madla28
22. nov 2008

U něj vyjde 300iu tak na 1300. U puregonu je to 3300.

yanny
22. nov 2008

Holky stalo se vá to někdy, já dnes zašpinila a bolelo mě břicho, tak jsem si šla lehnout a vzala si dva askorutiny a zatím dobrý.
Je to 5 dní před tím než mám termín MS. tak jsem z toho docela hotová!!!!! Nikdy předtím se mi to nestalo!!!!!
Neovlivní mi to nějak tu stimulaci, jestli to nemám nechat až na další měsíc???

zaenab
22. nov 2008

Madli - to mě teda udivuje, že Repromeda, která si naúčtuje fakt kdeco, ti tohle nenabídla. Že by o tom nevěděli? 😲

Yanny, tys mě vážně rozesmála s tím hubnutím - prý den nejíst, cvičit a jít na záchod 😀
Já jsem to asi zakřikla, protože dnes chuť na jídlo moc nemám, ale je fakt, že se mi hezky rozvinula rýma.

Jsem 9. den po IUI, testovat budu ve čtvrtek - tak jako tak musím, protože ten den odjíždím do ciziny a ať už bude test jakýkoliv, musím zjistit od dr. další braní hormonů, abych si případně ještě skočila pro Duphaston, který mám jen na dva týdny.

Aničko, já teda tatarák v těhu neeee, i kdybych ho jedla (tohle jídlo mě nikdy nepřitahovalo), neriskla bych to.

yanny
22. nov 2008

Zanýý a na jak dlouho jedeš?????

Co děláte na vánoce a silvestra????????????????

zaenab
22. nov 2008

No, budu se vracet za dva týdny. Na vánoce budeme celá velká rodina spolu - já to miluju a šílím s cukrovím, na to jsem fakt maniak (prostě u toho báječně relaxuju ), těším se na půlnoční, na pohádky, kapříka, salátek a tuny cukroví. No a na Silvestra budeme na romantické plavbě po Nilu. Už se těším.

yanny
22. nov 2008

No to ti závidím. Taky bych na silvestra někam jela. Zatím jsme byli vždy v hospůdce, ale je to pořád stejný, taky bych chtěla nějakou změnu.

Už si koukala na kočárky???

zaenab
22. nov 2008

😀 😀 😀 to teda nekoukala 😀 😀 😀
My na Silvestra vždycky někam vyrazíme, letos jsme chtěli někam dál do tepla, ale nakonec jsme si vybrali Egypt, protože to není proti časovým pásmům - z toho mám strach, protože vždycky, když letím +/- 5 hod. a víc na západ nebo východ, mám pak zpětně asi týden jet-leg. Takže i kvůli tomu tahle volba, ať si nějak neuškodím

No a nechcete zkusit hory? Nevím, co máš ráda, já na Silvestra chci trošku noblesu, jednou jsem byla i na zámku Mcely a to bylo taky moc hezký - doporučuju! Vířivka se šampáňem o půnoci pod širým nebem, my v horké vodě, na nás mírně sněžilo..... 😵

bigrendy
22. nov 2008

já jsem fostimon měla na iui dvakrát byly 2 vajíčka a potřetí nic. ten na mě moc nefunuje. holky a kolik stojí gonal? a kde si kupujete od holek léky za doplatek jinde než na koníkovi?

zaenab
22. nov 2008

Rendy, zkus www.neplodnost.cz ,kamarádka si tam něco pořizovala

bigrendy
22. nov 2008

díky zkusím.a jak je ? povedlo se?

zaenab
22. nov 2008

Zatím nevím, testnu ve čtvrtek. Ale vůbec nic na sobě nepozoruju, nic mě nikde nebolí, tak nevím. Jediné co je, že mám rozhozené chutě, ale to je po hormonech, co do sebe cpu

bigrendy
22. nov 2008

Uvidíš. u každého je to jiné. mě bylo vždy špatně až po měsíci. tak já to nejdřív poznám ,že mě vynechá ms.držím palce. 🙂

yanny
22. nov 2008

Holčičky dokoukám film a jdu spát.
s tím špiněním mi nikdo neporadí???? Jsem zvědavá co to udělá do zítra.
Tak dobrou.
Můj už šel spát po včerejším flámování, přišel zase až ve tři. No to je ještě dobrý jednu dobu mi chodil ráno v 5.

zaenab
22. nov 2008

Rendy díky 🙂
Yanny slaďoučkou noc !

yanny
22. nov 2008

Jo dobrou, ještě jdu vyvenčit moje zbylé tři hyenky.

ast
23. nov 2008

Holky, mrkněte se na knížku Maminkou ve čtyřiceti (autoři CH. Biermann a R. Raben, Portál, 2005). Je to pro nás a zdá se mi, že je to optimistické. 🙂 Zdravím vás.

bigrendy
23. nov 2008

Ahoj holky u nás je krásně bílo. 🙂

yanny
23. nov 2008

Ahoj Ast a Rendy.
tady je taky krásně, vše zasněžené a do toho krásné sluníčko.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre