Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

madla28
28. nov 2008

Teď jdem měla Fostimon, ale myslím, že mi dali malé dávky. Prvních pět dní jsem měla jen 300iu a pak 375iu. Při prvním, když jsem měla puregon, tak jsem měla první tři dny 300iu a pak 450iu. Teď jsem ale měla k tomu decapeptyl a to nevím co s tím dělá.

ema111
28. nov 2008

ja decapeptyl nepoznam, nemala som ho. ten puregon zozenies, neboj.

madla28
28. nov 2008

Tak přítel mi teď volal a už to ztrávil. My už jsme o tom předtím mluvili, jen teď to na něj bylo moc hr. Nechám to osudu, když v neděli zavolají, že vajíčka jsou, tak tam pojedem a když ne, tak začnu shánět puregon.

labus
28. nov 2008

Madli aj mne moj muž vravel že ak nebudem mat vejka že vezmeme darcovske no dufam,že to nebudem potrebovat ja aj tak chcem absolvovat tento pokus a dost

madla28
28. nov 2008

Já už na další pokus neseženu. Ještě k tomu se dneska přítel dozvěděl, že se bude u nich propouštět (jako všade) , ale jestli půjde i on, to ještě neví. Prostě den blbec.

labus
28. nov 2008

Madli to tak je ked sa sipe tak sa sipe ale neboj bude aj dobre možno to bude tak zlý začiatok dobrý koniec uvydíš tak neboj budem ti moc držat palce

yanny
28. nov 2008

No Madlo to je průser co se to snáma děje, ale nezoufej, ten fostimon je asi proto levný , že je k h.....u.
Už si začni schánět taky Puregon a nebo Gonal!!!! Já nějaký Purgon mám, ale trošičku prošlý, tak jsem zvědavá jestli bude účinkovat, ale prý to nějak zvláš´t navadí.
Na druhou stranu jse ráda, že na mě chviličku počkáš 🙂
Myslím, že když nakoupíš léky a nebudeš je potom potřebovat, tak je obratem prodáš.

labus
28. nov 2008

ahoj Yanny

yanny
28. nov 2008

Já jsem si dnes vyfasovala dvoje anribiotika a jdu si léčit ty moje chlámky na plicích.

labus
28. nov 2008

yaanny ty máš chlamýdie na plucach?ako ti to zistili ?

yanny
28. nov 2008

Zjistil mi je imunolog v Pronatalu a řekl, že se vůbec nemám obtěžovat je léčit, ale já jsem o nich věděla, tak mi vadí a myslím si, že mi vadí a taky jsem četla, ten článek na úvodní straně www.neplodnost.cz , že vadí na plodnost i ty plicní.

yanny
28. nov 2008

Hoky zítra jedu pro jednu moc hodnou starší ukrajinku a bude mi umývat okna.
a když nebude drahá, tak s ní počítám na pravidelný uklid, jak jste mi poradily. tak vám dám vědět kolik si řekla za okna.
Labuš a co ty děláš???

yanny
28. nov 2008

Madlo tak není pro nás nejlepší stimulovat hned o začátku 45O Puregou či Gonalu. Mě taky dali jen 300 iu Gonalu.

yanny
28. nov 2008

Tak jdu spinkat

labus
28. nov 2008

yanny ja som doručovatelka na pošte

bigrendy
29. nov 2008

Ahoj holky. kde jste?

labus
29. nov 2008

ahoj Rendy ako sa máš?Začne mi vychádzka tak padám nakupit ale potom tu budem včera som upratala tak dnes možem viacej odskakovat 😀 😀

bigrendy
29. nov 2008

tak to je skvělé. já jsem byla u známé na 2 dny. tak jsem byla mimo . 🙂

yanny
29. nov 2008

Ahojte Rendy a Labus.
Labuš to já vím, že na poště. Já jsem myslela večer co děláš a tak??? Ale už si tam nebyla tak jsem šla spát 🙂
Dnes jsem si dala první prášek na ty chlámky, mám to na tři týdny, to bude hnus 😖

labus
29. nov 2008

Yanny tri týždne? fu tak to su asi riadne vytrvale potvory no dufam,že to pomože

bigrendy
29. nov 2008

Yanny a vadí to oplodnění?
labus už máš nakoupeno?

labus
29. nov 2008

jasne Rendy

madla28
29. nov 2008

Yanny já si taky myslím, že když máme vysoké to FSH, tak by měli dát vyšší dávky hned od začátku.

labus
29. nov 2008

Madli a Yanny ake ste mali FSH?ja 13,1
a čo porávate?my sme práve doobedovali mali sme králika na víne tak teraz oddychujem

renulinda
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
madla28
29. nov 2008

Já mám 16,1

madla28
29. nov 2008

Já peču ovocný koláč a koukám na televizi.

yanny
29. nov 2008

Já měla teď naposled 10,8, předtím 5,6 a ještě předtím 10,5 Tak to docela kolísá.
Ale 10,8 bylo 2 den MS a 5,6 bylo 4 den MS

madla28
29. nov 2008

Já to měla třetí den MS, jinak nevím.

yanny
29. nov 2008

Holky já četla, že chlamýdie pneumonie, ta které mám se za tři týdny antibiotik nevyléčí. Je na to nějaký protokol a léčí se to klidně až rok. S přestávkama. 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre