Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

yanny
16. máj 2008

Kde jsteeee 😉 😉 😉 😉 😉

lenka2008
autor
16. máj 2008

som tuuu 🙂 si tu yanny?

yanny
16. máj 2008

Už jsem tady.
Tak co děláš???

madla28
16. máj 2008

Ahoj, tak jsem zpátky z Brna a nevidím to růžově. Na jednom vaječníku cysta dva cm, tak nebylo nic vidět a na druhým jenom jeden folík. Co si o tom myslíš?

siwama
16. máj 2008

Ahoj holky, omlouvám se, že vám lezu do diskuze. Všem vám moc držím palečky. Taky jsem pozdní máma, jak už tady jedna z vás psala, děti jsem měla brzy a strašně rychle vyrostly. Podruhé jsem se vdala a manžel své děti neměl, tak těsně před 40tkou se narodila dcerka. Dnes je jí rok a půl a je opravdu fajn, mít v tomto věku mimčo.
Tak ještě jednou všem držím pěstičky . 😉

yanny
16. máj 2008

To je hezké, v mém okolí me většina odrazuje, že se z toho zblázním.

Madlo, o kolikátá se den cyklu. Při stimulaci snad cysty požírají hormony a tudíž se tak nereaguje.

madla28
17. máj 2008

Začala jsem si píchat v úterý. Píchala jsem si ráno Puregon 450ml a ode dneška si píchám 300ml ráno i večer. Myslíš, že se tam můžou ještě nějaký ukázat?

yanny
17. máj 2008

Snad jo, asi to bude trvat déle.
Já mela 6 den MC 4 folikuli a 12 den mi vytáhli taky 4.
Ale vím, že prvně jsem stimulovala asi o 4 dny délé, taky furt koukali, že jako nic a potom mi zase snížili dávky, ale mela jsem jich tam jen 6,ale to byl muj maximální výsledek, zatím 🙂

madla28
17. máj 2008

V pondělí tam jedu zase, tak uvidím. Asi jsem měla jít do toho od dárkyně. Až se vrátím z Brna tak dám vědět.

madla28
19. máj 2008

Ahoj, kde jste kdo. Tak tam byl dneska primář a o cistě nic neříkal. Na jedný straně mám dva folíky a na druhý tři. Tak to už není tak nejhorší.

bigrendy
19. máj 2008

Ahoj . Madla tak to je pěkná urodička. gratuluju. já jdu ve středu prvně do Gennetu do Caru mam s toho strach .doufám,že se ke mě budou chovat slušně a nebudou říkatn ,že jsem na to stará a tlustá. ☹

madla28
19. máj 2008

Mě taky říkají, už vám je dost, vaječníky už tak nepracují, ale já na to kašlu. Stejně jim jde jen o těch 90000 co to bude stát. Kolik je tobě? Mě je 42.

bigrendy
19. máj 2008

mě taky 42. já jsem se setkala,že měnechtěli moc pomoc. pořad dobrý a pak mě dali najevo,že jsem stará co jako chci.

madla28
19. máj 2008

Tak v Repromedě jsem se s tím nesetkala. A to půjdeš na IVF?

iveb
19. máj 2008

Tak dievčatá ja už od dnes stimulujem , pichám decapeptyl a začala som pichať aj GONAL 225 IU. V piatok bude prvá kontrola. Tak držte palce.

bigrendy
19. máj 2008

palce držíme. zatím nevím já mám alergii na embria .beru prednison .koncem května jdu na krev a tam se dovím jestli pomohl. umělým to asi stejnězkončí.

madla28
19. máj 2008

Já to podstupuju poprvé, tak nevím, jestli mám na něco alergie.
Iveb, hlavně si nic nedělej z první kontroly, já byla úplně hotová a myslela jsem, že to je konec a dneska taková dobrá zpráva. Já bych měla jít už v sobotu na odběr, ale to se dovím jistě ve črvrtek.

yanny
20. máj 2008

Ahojte.
Madlo zatím je vše OK, jak vidím.

Iveb, taky bych chtěla vyzkoušet gonal i takovou dávku. Kolik toho máš a na kolik tě ten gonal vyšel???

Bigrendičko, jak to že si v genetu. Co ta červnová akce u nich, nekoná se???

Já mělo moc a moc prácičky, ale už jsem zase OK.

Tak pište 😉 😉 😉 😉

bigrendy
20. máj 2008

Ahoj já jsem v Gennetu protože u Apolináře mě nechtěli pomoc.
zítra jdu do Gennetu tak to zjistím stou červnovou akcí.
jsem zvědavá jestli aspon tam nám budou chtít pomoc. u Apolináře jsem strávila skoro dva roky a uplně zbytečně. 😠

madla28
20. máj 2008

No docela mi pondělek spravil náladu. Uvidím ve čtvrtek, jak na tom budu.

yanny
21. máj 2008

Ja teď zas neměla čas, protože byla ovulace, tak přeci jemom stále doufám, že to tělo to vzdá a otěhotním přirozeně.
Tak nějak i když absolvuji IVF, mám stále v makovici, že je to takový pořád na vlásku, po celou dobu jako kdyby se mohlo pořád něco podělat.
Opatrovat se celých 9 měsíců.

Mám kamarádku o pět let mladší, šli jsem stejně na první IVF a ona nakonec otěhotněla po ketu.
Něustále jí tvrdlo bříško, nakonec porodila. Ale o jeden měsíc dřív a aby toho nebylo málo, tak její chlapeček má něco s hrtanovou záklopkou. Už hned po porodu se s ním vrátila do nemocnice. Potom chvilku byla doma, no a když chlapeček nastydnul, či co, tak se mu špatně dýchalo a taky přestal přibírat no a vlasnně už 4 měsíc je skoro neustále v němocnici.
Tak nějak se bojím zeptat, zda to nemůže mít trochu z IVF. Ale jsem z toho smutná a mám to stále v paměti, zatím jsem se na toto téma s mojí fakt nejlepší kamarádkou nebavily.
Co myslíte, nemůže se ten ket ma tom trochu podílet???

madla28
21. máj 2008

Yanny, já si myslím, že ne. Znám pár holek co na tom byli a mají krásný zdravý děti a pak znám co otěhotněli normálně a mají je postižený.

bigrendy
21. máj 2008

Ahoj holky tak jsem zpátky a jsem nadsšená . přístup výborný.dr . taky super. vaječníky krásně viděla jdu v pondělí na kontrolní utz a jestli bude nějaké vajíčko tak jdeme hned na inseminaci. dr. si myslí,že na umělé jít nebudeme muset . tak se uvidí. 🙂
jo a červnová akce se nekoná bohužel.

madla28
21. máj 2008

Tak vidíš, pro některý starý nejsme.

lenka2008
autor
22. máj 2008

ahojte, napisala som dlllhy mailik, a neulozil sa! musim pockat na inspiraciu. Bola som u fesaka, stimulovat zacnem az na jesen, lebo musim navstivit este hematologa kvoli tej trombofilnej mutacii, a mam koec roboty, sluzobky a dovolenku. Cely buduci tyzden vam budem pisat z Prahy. madla, iveb, bigy - drzim strasne palce. Yanny - ten chlapcek, to nebude z IVF, aj ked cloveka to napadne. Doki povedal, ze ked zena otehotnie po IVF, tehotenstvo je ako kazde ine, tu uz hra rolu genetika, vitaminy a td. To su problemy, hroza predstavit. Napis, ako mu je. pa baby

yanny
22. máj 2008

Ahojte, tak mám po ovulce. Tak zas to napětí. někde jsem se tady dočetla, že bych měla mužíčkův poklad posunout prstem až k čípku. Tak jsem udělala. Ale žádný čípek jsem nenahmatala, asi ho memám a nebo jsem na něj spíš nedosáhla. 😕 😕
Buď mám krátké prsty a nebo malý čípek.
Pa

madla28
22. máj 2008

Ahoj, tak jsem z Brna doma. V sobotu jdu na odběr, ale nevím jak to dopadne. Folíky má asi malý, 18,14,12, a pak menší. Yanny jak jsi je měla velký ty?

annaanna
22. máj 2008

ahojte, ako sa tu máte? občas vás prečítam a mrknem čo máte nové
madla - držím palčoky. tie folíky by mali ešte do soboty dorásť.... neboooj.
hlavne aby boli vajíčka.

madla28
22. máj 2008

annaanna moc díky za podporu. Hodně jí potřebuju, je to moje poslední šance. Dalších 90 tisíc už dohromady nedám.

yanny
23. máj 2008

Ahojte,
Madlo do soboty ti naroostou ještě minimálně o 4 mm, tak včechny budou OK.

Já byla na UZ jen 6 den cyklu a to mi hlásil 4 folikly cca 13 - 15 mm, potom jsem šla rovnou na OPU 12 den cyklu.
Normálně mám ovulaci 10 den cyklu.

Neboj to je vše v poho. 🙂

A nikdy není poslední šance, vždycky se dá udělat ledacos 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre