Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

labus
5. feb 2009

Deny aj ja som mala 26.1 transfer ale žiel dva dni len / a dávali ti jedno alebo dve embrijká? a mala si PK? ja nie
Aj ja som mala íst až v pondelok na krv ale kedže som testovala kámoška mi kázala dojst už zajtra
Yanny ako tehulka asi všetko ma bolí brucho mám ako balon a napriek tomu nič... tak som asi citlivá na ten utroš ☹

madla28
6. feb 2009

Labus hodně štěstí dneska na krvi.

labus
6. feb 2009

Madli moc dakujem už som doma a čakám slzičky mám uplne na krajíčku ☹ ☹ ☹ a snažím sa to predýchat aj dnešný test bol rovnaký takže viem čo ma čaká ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

yanny
6. feb 2009

Labus, tak kdyby to nevyšlo, tak si řekni o klomhexal a půjděš na nativ do Reprofitu, třeba by si po něm měla víc než jedno vajíčko.
Nativ v Reprofitu je celkem akceptovatelný, ne????
Tak tfuj, tfuj, ať to vyjde!!!!!!!!!!!!!!

labus
6. feb 2009

klomhexal? Yanny to su tabletky podobne clostilu?to nepoznám neviem či to ešte budem skušat skor myslím že končím ☹ v REPROFITE to fakt bolo super no žial ja už nechcem asi hormony vydiet do konca života ako mi bolo po clostile druhý den pri dávke 2x2 nikdy nezabudnem ☹ ☹ ☹

yanny
6. feb 2009

fakt, já brala jen 1x1 a ten mi nic nedelal.

labus
6. feb 2009

ešte stále nemám výsledok a neberie mi ani telefon asi nevie ako mi tu správu povedat je to moja dobra kamarádka tak jej je to asi nepríjemne

irafa
6. feb 2009

ahojky tak to je hrůza viď to čekaní 😢 😔 ☹

labus
6. feb 2009

kočky takže nič ☹ ☹ ☹ HCG 5

deny3
6. feb 2009

to mi je ľúto labus, že to nevyšlo, ja viem, že človek v kútiku duše stále verí. Ja idem v pondelok, prežívam to, zatiaľ vždy pozerám na tie dve čiaročky, či sú tam ešte, dal mi tri embryá, musí sa aspoň jedno chytiť, inak všetko odznova, nemám nič zmrazené.

yanny
6. feb 2009

Labus, ale alespoň se něco dělo, takové biochemické těhu, když není nula.
Tvůj průběh mi připomínal můj, taky mě bolelo břicho 5 den od ET, jako tebe, to jsem sledovala, mě se to jeví, jako nějaká alergická reakce dělohy proti zahnízďování a potom mírně zvýšené HCG, já měla jednou HCG 9 ale i 90. A taky máme ty potravinové alergie.
Je mi to líto.
a co ti řekli na imunologii?????

labus
6. feb 2009

Yanny práve že imunologyčka mi povedala že som v poriadku a možem stimulovat v pondelok jej zavolám a spýtam sa je čo si o tom myslí. cely dne som prerevala asi sa pokusim na to všetko jednoducho prestat mysliet aj sem budem chodit pomenej ale občas vás mrknem ako pokračujete hlavne moje stabilne zlatíčka
Yanny,Zaenab,Madla, Rendy- držte sa a bojujte Zaenab na teba moc spolieham 😉 tak sa snaž holka

yanny
6. feb 2009

Jen nás moc na dlouho neopouštěj a hned do dalšího boje do otupění!!!!!!!!!!!!§
Korunky snad našetříme na nativy ne????
Máš vělkou výhodu, žes měla alespoň jedno zralé, oplodnění schopné vajíčko, myslím, že v naše věku to není ovyklé 🙂 🙂 🙂 🙂

bigrendy
6. feb 2009

Ahoj holky. Labus to je mě moc líto. nevzdávej to. dej si malou pauzu a šup do toho. my se přeci nevzdáváme. 🙂
jednou to vyjít musí. já až se dám dohromady tak něco podniknu.

labus
6. feb 2009

Yanny o peniaze jede ved ja mám doma 44 MENOPUROV ale proste nevládzem fujjjjjjj hormony nechcem vydiet asi už nikdy ☹ ☹ dva krát som mala stimulku aj transfer a vždy kvalitne embrijka lebo aj vajíčka su dobre aj spermie a napriek tomu... ☹ ☹ ☹ takže moje telo to už zrejme odmieta napriek mojej snahe

labus
6. feb 2009

teraz mi odpísal lekár že netušil že mám taku zásobu a že to mám skusit že mi slibuje parádni stimulku a že v pondelok mám íst ešte raz na krv a dovtedy vydržat brat lieky a potom sa dohodneme čo dalej

madla28
7. feb 2009

Labus třeba hcg ještě do pondělí vyroste. Četla jsem tady jeden příspěvek od holčiny, že je jí to v krvi ukázalo až osmnáctý den, tak nezoufej.

labus
7. feb 2009

Madluš ahoj ja niesom dieta štasteny a na zázraky neverím viem že je koniec ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

yanny
7. feb 2009

Ale co kdyby 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Ten menopur se snad snáší nejlépe, ne????

labus
7. feb 2009

Yanny ahoj no lepšiemu výsledku krvi neverím aj minule to bolo 5 a už som mala silnu mrchu
Neviem teraz som mala MENOPUR len 2amp. denne aj to len 3 dni každopádne uvydím v pondelok ked sa porozprávam z lekárom a pojdem ešte po nejakých vyšetreniach a potom sa rozhodnem ale manžel ma ukecáva ako divý na posledný pokus a že slubuje že ked nevýjde tak končíme tak neviem

sabas
7. feb 2009

Ahoj, ahoj všem holkám tady, teď právě smutným.ˇPrávě jsem vás dočetla, ráda bych vám napsala něco pozitivního, hlavně pro Labus a Ast, no to si musí člověk prožít, aby věděl, co cítí. Ale snad není všem dnům konec, Labusko, jistě se necháš přemluvit manžou a ještě to zkusíte...a holky, za chvíli se otevře jaro, ( dnes bylo krásné počasí - alespoň u nás ) a budeme mít víc energie do dalšího snažení a určitě bude vše veselejší.
Jinak samozřejmě Deny3 držím palce.
A hezkou neděli všem.

irafa
7. feb 2009

tak sem se tu rozepsala a ono se mi to odhlasilo a samo že neposlalo 🙄
tak znova pokus o něco napsat
pevně sem věřila že se to podaří ☹
Labus nevim co napsat než to co sem si tu přečetla snad to že maš super manžela ktery tě jisto jistě velmi miluje když tě podporuje v tom aby ste šli do toho ještě jednou a hlavní to že ste teď spolu a to určitě ano
nejsou slova utěchy ktera by bolest zmírnila 😔 ☹
a tak vam oběma i tobě Ast přeji do novych začatku hodně moc zdaru

yanny
8. feb 2009

Ahojte, přeju vám hezkou neděli.
Labus a tys to ještě nedostala???? Tak to by ješte mohlo podpořit náděj.
Každopádně se drž svého motta.
Já to ještě nedostala, ale těhu podle testu nejsem, nevím z jakého důvodu mám takové zpoždění, asi z toho napíchaného gonalu,
Ahoj sabas a irafka a kde jste ostatní????

irafa
8. feb 2009

ahoj yanny
je tu nějak mrtvo viď nebo spiš smutno
ja sem skusila metodo měření BT a bych měla jistotu zda vůbec přijde ovu tak doufaaaam snad se trefíme 😅
snaha je oboustrana i od mnž tak snad mrcha nedorazí 😕
dnes su 13 DC

labus
8. feb 2009

ahoj Yanny nedostala som ,ale mám to dostat až 12 teho a už mám mrchovske pocity ...
každopádne už sa cítim lepšie ☹ ☹ ☹ najviac ma vzalo to že som mala stále pocit že to proste dobre dopadne

deny3
9. feb 2009

Musím sa pochváliť, HCG 300, som v tom 😀
pocity všelijaké, aj radosť, aj strach. Ale dúfam, že som dodala viacej optimizmu všetkým čakateľkám, posledné riadky boli dosť smutné. Na každú to raz vyjde ( myslím tým, že každá raz otehotnie) 😀

yanny
9. feb 2009

Deny, tak konečně !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GRATULUJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jsem hrozná, ale napiš mi ještě jednou , jak si to dokázala??????????????
To je tvoje první?????????????
Rendy, dnes jsem ti chtěla volat, ale potom jsem to vzdala, že máš asi frmol v práci.
Já mám 10 dní zpoždění a těhu test úplně bílý, tak jsem na tom jako ty, z čeho si měla zbržděnou MS.
Jsem z toho paf.
A kde jste kdo??????

yanny
9. feb 2009

Sakrišky, tak kde jste všichni?????

sabas
9. feb 2009

Ahoj, hlásím se !! Před chvílí jsem dorazila z práce a ještě jsem si potřebovala něco přežehlit na zítra.
Tak Deny3, to je paráda a já taky gratuluju !! Jak píše Yanny, ještě jednou nám prosím napiš, jak se vám to povedlo, ale určitě jsi nám všem dala trošku nové naděje a optimismu.
Jak se tak dívám, dnes tu bylo pusto, tak se holky polepšete, ať to nevypadá, že nás ty neúspěchy otrávily.... Deny3 je první letošní vlaštovka, tak ať následují další !!!!!

bigrendy
9. feb 2009

AHOJ HOLKY.deny moc gratuluju.
yanny klidně si mohla zavolat a taky se stavit. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre