Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

zaenab
9. mar 2009

Díky všem 🙂 😵 🙂 😵 Teď jsem si pustila svůj zamilovaný film Láska nebeská 😵

irafa
9. mar 2009

no vidiš zany ja teď si dat leharo u telky tak sto pro budu u filmiku spat i v čera ze mě byl odpadlik no z takovou když večery prochrnim misto snažilkovani tak //mit na testiku brzo nebudu 😕 😕 😨 😨

yanny
9. mar 2009

Zany zlatíčko, na chvilku jsem tě opustila, ale stále na tebe myslím 🙂 🙂
V úterý budeš testovot???? Jako zítra?????? No tak snad to už konečně vyjde 🙂 🙂 🙂
Dnes je úplněk, tak jsem zas nějaká KO.
Objednala jsem se v úterý na ultrazvuk, tak jsem zvědavá jestli mi tam nějaký folík vyroste po tom kongu, co jsem absoulvovala.
Madlo, nevím proč bys nemohla jít na nativ???Ten je právě pro holky co nemají vejcovody a ovulují.
Já jsem o víkendu čalounila, účtovala a odpočívala.
A po večerech byly sama doma, můj zas lauzroval 🙂
Jo mimochodmem, můj si konečně udělal testy na chlamýdie pneumonie a má je v pokročilejším stadiu než já.
Tak taky dostal nějaké antibiotika a moc se divil, že je má taky.

zaenab
9. mar 2009

Iraf, žádné chrnění 😉 , nebo ano, ale ať se snaží manžílek 😉

Yanny, úplněk na mě taky nějak působí, chce se mi spát, tak to asi půjdu udělat 😵

bigrendy
9. mar 2009

Ahoj holky. zaenab držím palce. doufám,že prolomíš ledy. a bude to tady samá těhulka. 🙂
byla jsem dnes u nové dr. je skvělá . pročetla všechny moje výsledky. a myslí si že jsem měla být léčená hlavně anopirinem. prý mě měli dát už před ivf anopirín z prednisonem. a mohlo to třeba i vyjít.
ted mám pauzu budu jíst 3měsíce fem+(pms formula). upravuje to cyklus. ovulaci a normalizuje hladinu hormonu. tak uvidím. a před létem zkusíme přirozenou iui. 😉

zaenab
10. mar 2009

Rendy to je děs, když změníš doktora a ten ti najde nebo doporučí něco, co ti předtím ne. Ale zase to pak (doufám) celou léčbu někam posune a povede k výsledkům. Já jsem se svým dr. spokojená, ale jestli by to třeba ještě 2x nevyšlo, půjdu jinam, už i z únavy toho, že se přes cyklus vidíme třeba i 10x - to je občas na zbláznění.

Jinak jsem vydržela, test nemám koupený, vezmu si ho zítra až pojedu kolem lékárny 😉

irafa
10. mar 2009

ahojky zaenab tak jestli sem se dobře koukala tak zejtra to bude od zakroku 13 dni to je takove brrrrr čisilko nechceš testnout rač ten 14 den ve čtvrtek je to jsem pověrčiva viď no ale už si zvědava viď no ja bych byla taky

zaenab
10. mar 2009

Iraf, věříš, že mě to taky napadlo ? 🙂

Říkala jsem si, že zkusím počkat, protože je pak vyšší naděje, že se tam něco objeví a když ne, tak se nebudu nervovat, jestli třeba příští den nebude slabá čárka....

Výhodou je vážně to, že nemám test koupený, jinak bych zkoušela klidně i dnes. Vřele doporučuji 😀

yanny
10. mar 2009

Tak jsem celá napnutá.
13, 14, já bych testovala už od 9, jsem hrozná 😵
Zaný máš obdiv, ale už se moc těším.

zaenab
10. mar 2009

Yanny, to není obdiv, ale lenost.
V dosahu pěšky lékárnu nemám a auto jsem si schválně dala do garáže, aby se mi nechtělo jen kvůli lékárně ho vytahovat. Do práce jdu až v pátek, nechala jsem si různé PC resty na doma, tak je to fajn a aspoň si pohlídám, jak mi pracují kolegové. Ale jinak jsem asi blázen, protože jsem předběžně kývla na jednu zajímavou nabídku - projekt, který má šanci uspět a líbí se mi. Tak bych měla na 3 měsíce další práci, ale myslím, že bez problémů to zvládnu.

madla28
10. mar 2009

Zaný moc na tebe myslím, určitě ti to vyjde.

bigrendy
10. mar 2009

Ahoj holky.zaenab tak jak ? můžu gratulovat? 😀

zaenab
10. mar 2009

Rendy, testnu ve čtvrtek 😉
Madli díky, doufám, že práce je v pohodě a švagrová je mimo dosah tvého působení

madla28
10. mar 2009

Jojo, všechno je v pohodě, už ani na krám moc nechodí a když přijde, tak já mizím.
jsem ráda, že jsem do toho tenhle měsíc nešla, protože jsem už dva týdny nachcípaná, tak by z toho stejně nic nebylo.

zaenab
10. mar 2009

Na mě taky něco lezlo, ale dala jsem si klid doma a vražednou antivirovou kombinaci - česnek, citrony, pomeranče, čerstvý zázvor, napařování dutin a hodně spánku. Takže všechny viry a bacily raději prchly 😀

madla28
10. mar 2009

To se máš, já mám jenom vražedných devět hodin v práci a pak už nejsem schopná ani někam vyrazit.

irafa
11. mar 2009

ahoj snažilky ☹ ☹ ☹ ☹ tak mam Věrku v nemocnici vypada to na slepak no nechapu proč ji nevzali na sono dnes je tam na odděleni od pul jedne zakazali ji pit a nic nejest a až ted ji dovolili pit no nevim zejtra budem chytřejši ☹

irafa
11. mar 2009

tak tady je dnes jaksi 😨 😨 😨 😨 nikdo nikde hn tak zany zejtra testík?????????? no pak nakuknu moc bych rada gratulovala tak zejtra ju budu na tebe i přes sve starosti celej den myslet do te doby než daš vědět no to stejnak všichni tu žejo snažilky tak dobrou noc zdravi vas irafa ahojky

labus
12. mar 2009

Irafka ahoj ako je Verka ?operovali ju alebo to prešlo?
Zaenab čakáme a držíme palce

irafa
12. mar 2009

ahoj labus no dnes ji prej budou rovnou operovat ani na ultrazvuk ji nebrali neboli sono rano při vizitě ji řekli že jde na operaci ale ona se nezeptala v kolik tak doufam že kolem 4 už bude na pokoji a nebo si tam počkam chuděrka moje mala se boji a ja taky ja vim nic to neni ale je ve Vyškově hm no malem mě manž sprdl že sem ji neřekla aby ji hodil do Bohunic když byla v Brně tak sem se ho ptala jestli by za ni jezdil no a na to nema samo čas

irafa
12. mar 2009

jo no malem bych zapomněla zanyyyy držime palečky apropo pěstičky protože pěstí štěstí 😉 😉 😉

irafa
12. mar 2009

tak to ma Věrka zasebou psala mi SMS že ji to dost boli no tak snad ji to bude zejtra bolet miň ve tři za ni pojedem 😉

labus
12. mar 2009

Irafka tak jej želám skore uzdraveníčko - aspon to už má za sebou a hlavne že je v poriadku bolest o chvílu prejde
Zaenab? ako zlatík moc na teba myslím

bigrendy
12. mar 2009

Ahoj holky.Zaenab tak jak? můžu gratulovat? 😀

irafa
12. mar 2009

zany kdepak si poděl se snama halo doufame že zejtra nam daš vědět mi sme tu jak kšandy napnuty ahojky a dobrou noc 😔 😔

zaenab
13. mar 2009

Ahoj holky, moc vám děkuju za podporu, jste zlaté 🙂

Testovala jsem až dnes a bohužel nic. Tak to rozdýchávám a nabírám sílu na další cyklus.

viktor1608
13. mar 2009

ahojky..je mi 41 a jsem da dny po transferu...viki

labus
13. mar 2009

Zaenab a kedy ideš na krv? ved to ešte ani nemusi test ukazat. Drž sa zlatík
Viki ahoj želám ti vela síl na to čakanie a štastný výsledok 😉

zaenab
13. mar 2009

LAbus, jsi zlatá, ale jsou to už víc než dva týdny a nechtěla jsem riskovat a zkoušet už v úterý, jak jsem původně plánovala. Nebyl tam ani stíneček druhé čárky, takže si myslím, že je to negativní. Na krev ani nepůjdu, jen doberu hormony a počkám na MS, ať můžu jít do dalšího cyklu.

rebekka
13. mar 2009

Ahoj snažilky, zrovna rozdýchávám zklamání z dalšího neúspěchu. Historie posledního roku : Clostil, 3x IUI, v únoru IVF - jen 4 folikuly, 3 vajíčka, 2 se oplodnily, jedno nepřežilo, zavedeno jedno embryo po PK. Po 14 dnech testy negativní a ms je tady. 50 tisíc v tahu a nic. Doporučovali mě rovnou darovaný vajíčka, já jsem neposlechla, tak bych se asi neměla divit. Ale stejně jsem z toho úplně hotová.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre