Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

janettka
23. mar 2009

henikav tak to ti blahopřeju, hned to člověku osladí začátek týdne, že jo!Sluníčko dnes nevidím,ale doufám,že se brzo vykulí....na // si budu muset nějakou dobu počkat,zatím čekám mrchu,ale tím, že byl únor to mám nějaké posunuté...tak snad dneska.Možná proto je mi tak nějak divně.

lewica
23. mar 2009

Ahojte, dievcata, mozem sa k vam pridat?
Tento rok budem mat 42 rokov. Prave tento tyzden som mala absolvovat IVF (uz mam vsetko vybavene a zaplatene), zistila som vsak, ze som tehotna🙂))
Ak vsetko dobre dopadne, tak koncom novembra rodim /som prvorodicka/.... 🙂

labus
23. mar 2009

Heni ahoj to je nádhera -balhoželám
Janett teraz zuri vyroza a presne hnačky a bolesti brucha dokonca aj vysoke teploty možu byt tak oddychuj
Lewica vitaj a moc blahoželám
ja som došla z masáži a bolo užasne

lewica
23. mar 2009

Dakujem, Labus.
Prave si idem k lekarke pre potvrdenie🙂 ...chcem to mat aj na papieri.

irafa
23. mar 2009

ahojte snažilky
lewica velkaaaaa gratulace a tak ti vrati ty penizky ne když se nakonec podařilo přirozeně teda jestli sem to dobře pochopila
holky ja měla včera depku jak hrom jen sem na něco pomyslela a už sem zas bulela no ato sem si řikala že si to teď tak brat nebudu no ale nejak to dojde samo se mi včera klesla Bt a tak je jasan že as nic nebude sice su 31DC a BT 36,9 ale v listopadu mi mrcha došla až po 37 dnech a to sem si dělala 35 DC test v listopadu jasně že s negat vysledkem tak teď počkam do 40DC a to bude 1.4 ježiš to je doba ☹ že ale si myslim že stejnak do te doby dorazi ☹ ☹
ale dnes nemam aspoň depku je mi lip
byla sem po uřadech taky odevzdavat daňova přiznani za klienty uf už bude konec března tak bude klidek a za rok nanovo dva měs maraton

janettka
23. mar 2009

irafa třeba ten maraton bude omezený protože se zadaří...já už taky melu z posledního a to mám ještě plno práce...lábus, masáže jsou príma co?Já minulý měsíc absolvovala lymfatické...jen ta balada ležet a nechat se masírovat!
lewica vítám a blahopřeju 🙂

jesterka007
23. mar 2009

Ahoj holky, můžu se k vám taky přidat? Je mi 38, o dítě se pokoušíme přítelem 2,5 roku, ale stále nic. Mám jedno odrostlé plnoleté dítko a když jsem konečně potkala někoho, s kým bych miminko chtěla, tak se nějak nedaří a nedaří ☹ Dneska jsem 15DC, ovulace asi proběhla, ale já už nějak nevěřím, že by to mohlo vyjít. Všechny moje kamarádky (i stejně staré) jsou těhotné nebo mají miminko. Nejlepší kamarádka, která má tříměsíční mimčo mi řekla, že na to moc myslím (u ní se to povedlo napoprvé). Jenže, jak na to mám sakra nemyslet??!!! Moc vám držím palečky ať vám to vyjde.

janettka
23. mar 2009

vítám tě ještěrko! Neboj taky se to povede!Byla jsi už na nějakém vyšetření?

labus
23. mar 2009

Jesterka ahoj vítam ta -ono je to tak lahko sa povie niekomu kto lahko otehotnie že nemáš na to mysliet ked ani netuší čím žena prechádza ked sa nedarí. A le snaž sa verit to je doležite možeš chodit sem medzi nás mi sa tu jedna druhu podržíme aj si spolu poplačeme ked treba

jesterka007
23. mar 2009

No, přítel chtěl miminko zkoušet, ale nelámat to přes koleno, takže žádná vyšetření se nekonala. Minulý měsíc ale díky bohu změnil názor, takže se konečně snad bude něco dít 🙂 Zatí mám je prolaktin (je ok) a folikulometrii tenhle měsíc (folikul by). To je zatím vše. Moc ráda sem mezi vás budu chodit, díky za přivítání 🙂 Kamarádky neví jaké mám pocity, ony to nezažily....

janettka
23. mar 2009

ještě by měl on absolvovat spermiogram...a zkus ovulační testy,možná je to mimo hlásaný termín...

jesterka007
23. mar 2009

na spermiogram se chystáme příští měsíc, ovualční testy si dělám už rok, vycházejí mi na 15-16DC. Ale minulý měsíc jsem byla 14DC na folikulometrii a nic tam nebylo, prý uz buď folikul praskl nebo byl cyklus anovulační.... Ale pak jsem si udělala testy (14-17 DC a test byl pozitivní). Tak tomu vůbec nerozumím ☹ Nesetkaly jste se s tím někdy?

zaenab
23. mar 2009

Ahoj holky, vítám tu všechny nové a nestačím koukat a radovat se 🙂
To je fantastické povzbuzení, když se někomu samo hezky zadaří 🙂

Já jdu zítra na novou kontrolu průchodnosti vejcovodů, prý se může stát, že se tam něco slepilo a tím vyšetřením se cesta zlepší. Tak jsem zvědavá. A zajímavý taky je, že jsem dnes 8 den a píchá mě v obou vaječnících a mám spoustu hlenu. Tak nevím, zítra dám vědět, budu i na Utz

Yanny, moc na tebe myslím !

madla28
23. mar 2009

Zaenab, budu na tebe myslet.
Vítám nové holky.

madla28
23. mar 2009

Yanny a co je s tebou? Určitě jsi si dělala test. Tak nenapínej.

zaenab
23. mar 2009

Jasně Yanny, tak jak???

labus
23. mar 2009

AHOJ ZAENAB A MADLI 😵
YANNY my čakáme nebud tajnostkárka 😵 😀

zaenab
23. mar 2009

Ahoj Labus, zítra se večer po prohlídce a proceduře ozvu, jsem sama zvědavá 🙂
Co nového u vás?

madla28
23. mar 2009

U mě nic.

janettka
23. mar 2009

hezký večer ženy! 😀

zaenab
23. mar 2009

Hezký,
Madli, to je někdy lepší 😀

labus
23. mar 2009

Zaenab nič extra ja sa pomali zotavujem ,hladáme hotel na velku noc chceme niekam vypadnut a nevieme sa dohodnut hotel čo sa nám páči nieje volný a moji chlapi všade nájdu chybu bud je malý bazen alebo málo procedur no des ☹ ☹ ☹
na zajtra ti držím palce 😉 ja začnem po velkej noci už sa neviem dočkat

zaenab
23. mar 2009

Labus, a kde ten hotel má být? Já jsem byla nedávno na víkend v Laa a.d. Thaya, měli nějakou akci. Hotel byl fajn, lázně taky, výhoda je, že když jsi v hotelu, máš tam i privátní lázně a můžeš volně chodit do těch veřejných. Ubytování hezké a jídlo naprosto úžasné, 4chodová večeře, po které jsem se doslova odkulila na pokoj (no dobře, přidala jsem si ještě dezert 😅 )
Už ti začínám taky držet pěsti, moc mě tu povzbudila zpráva od Lewicy, které se hezky zadařilo před IVF

janettka
23. mar 2009

já se taky nemůžu dočkat až bude 7.4.abych se dověděla víc...a jak jsem utahaná a napnutá tak jsem nějaká rozhozená a nemůžu spočítat,kdy mám dostat ms...už fakt magořím hihi

yanny
23. mar 2009

To nás tady už je, celý den jsem seděla ve městě v kanceláři a makala a teď se tady v tom zas nevyznám 🙂
Zdrávím tedy zatím obecně, všechny nové i staré, ne věkem, ale dobou na koňovi. 😅

Já samozřejmě testila, ale stínek ducha se mi nějak změnšuje, takže to opravdu bylo ještě od Pregnylu.
Ještě tedy budu doufat, že se nějak dobarví, ale když ne, tak půjdu hned na nativ a nebo ,už jsem si dnes sondovala jeden dost dobrý biologický materiál, 32 let, čerství Judr, zatím svobodný, čož je nějaké divné a je to pěkně rostlé, cca 195 vysoké a tmavovlasé. 😵 😵 😵 😵

irafa
23. mar 2009

tak jak sem řikala mrcha je tady sem to věděla že dorazi do uterka tak to stihla ještě v ponděli mam každej měsic jinak tentokrat 31DC a od zitřka zas vše nanovo 😢 😢 😢 😢 😢 😢 🙄 🙄 🙄 🙄

janettka
23. mar 2009

yanny vidím,že jsi plná humoru,já ještě čučím do papírů a už z toho mám oči jako kůň....

janettka
23. mar 2009

irafa mě dneska nedorazila mám v tom nějaký zmatek...je to tím únorem...počítala jsem 28 dní.měla přijít dneska.Ale jak jsem utahaná po daních a vůbec po všem tak se někde zpozdila...

yanny
23. mar 2009

Já dnes dělala Janett, něco jiného, tak jsem si odpočinula od papírů, ale ještě jeden opozdilec mi dovalil kopu papírů.
Iraf, tak ale zase se máš proč snažit 🙂 31 dní máš docela dlouhej cyklus, já ho už také mívala 21 dní.

irafa
23. mar 2009

no to by sedělo janetka protože sem to normalka mivala po 30DC a teď posledni 3 měsice 18,19,26 a teď 31fakt byl kratkej unor as to ma vliv
a už nech papiry a odpočiň si zitra je taky den

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre