Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

irafa
23. mar 2009

ježiš zas pišu blbiny 28,29.26 dnů

janettka
23. mar 2009

já je mívám celkem pravidelně 28 dní,ale minulý měsíc nějak kratší,myslím 25 a teĎ se nemůžu dopočítat...25.2....

yanny
23. mar 2009

Tak jdu taky spinkat, dobrou.

janettka
23. mar 2009

yanny dobrou,já se tu plácám v bankovních výpisech,asi taky toho nechám...

henikav1
24. mar 2009

dobre ranko snazilky, vitam aj vsetky nove...
lewica, blahozelam k tehulkovaniu
ja som dnes uplne nafigu, slniecko sa skrylo, prsi, je hnusne sivo a tak som ☹
moje nalady vzdy priamo suvisia s mnozstvom slniecka, zavisia od pocasia
ani nehovorim, ze po prudkej zmene pocasia sa citim, akoby ma udreli po hlave
ale uz cakam nedockavo na Ms a zacinam o par dni clomid, na to sa uz nenormalne tesim, lebo viem, ze to tentoraz vyjde 😵 😵 😵

janettka
24. mar 2009

henikav u mě je to stejné...jak není sluníčko tak nemám energii...mě ráno jak jsem venčila psa tak málem odnesl vítr a ubily kroupy.Navíc se mi k depce přidává i to,že už jsem fakt unavená...

henikav1
24. mar 2009

ahoj janettka, tak to ti teda verim
idem na kurz anglictiny, ale vobec sa mi dnes nechce 😖 , ale uz mam dve absencie, ked som vynechala kvoli inym kurzom, takze musim
uz aby bolo po kurze, mna tam asi budu musiet tahat nasilu 😀
drzte mi palce aby som to nejako prezila

janettka
24. mar 2009

henikav držím..já se na angličtinu chystám už 3 roky ještě jsem nezačala 😀 😀

yanny
24. mar 2009

Janet a jakého máš pejska????
Ahoj Hení. 🙂

janettka
24. mar 2009

ahoj yanny...máme bišonka...tak jak se cítíš dneska?

yanny
24. mar 2009

Dělala jsem si testík a čárka zmizela, musím si pamatovat, že u mě se pregnyl v těle drží 10 dní.
Myslím, že by se mi ještě do pátku čárka mohla vybarvit 🙂
Dnes budu dělat už vetšině přiznání, mám na to jiný program, tak tam jen přetahám data a doplním všechny očitatelné položky.
Potom musím udělat závěrku svým dvoum firmám, to je ta kovařova kobyla. A potom mám ještě dva opozdilce, kterým to podám třeba po termínu.
A v dubnu, jsem si řekla , že si udělám sama se sebou něco, ještě tedy nevím co 😀

janettka
24. mar 2009

to mi povídej,já už dělám 2dny firmu,kterou jsem mohla mít za 3hoďky hotovou,ale furt jim něco chybí...ještě mám 4 firmy rozdělané,pak samozřejmě manželovu a svoji...na poslední chvíli.V dubnu budu dělat jednoho opozdilce,který mi dodal polovinu papírů a vůbec se neangažuje!Ale jinak mám zas konec čtvrtletí na kterém jsem moc nemakala...takže taky nic moc leháro...

henikav1
24. mar 2009

tak uz som tu, anglictinu som prezila, aj ked mi v prvej polhodine nebolo jasne, ci naozaj hovorime anglicky, alebo mongolsky 😀 😀 😀 ale potom ma uz osvietil moj anjelik strazny a nieco nabehlo na moj harddisc 😀
rozmyslam, preco musim este na stare kolena stale chodit na vselijake kurzy, asi sa na to nabuduci rok uz vykaslem
tak ci tak na to nebudem mat cas, pretoze budem tehotna, tak som sa rozhodla 😵 😵

janettka
24. mar 2009

😀 😀 správné rozhodnití....já to právě 3roky odkladám,že budu těhulka...tak se asi přihlásím 🙂 🙂

labus
24. mar 2009

Heni ahoj dneska budem na PC až večer lebo práve odchádzame do Trnavy mám kontrolu ☹ ☹ ☹

janettka
24. mar 2009

tak držím pěstičky!!! 😉

henikav1
24. mar 2009

labus, drzim palce
janette, tesim sa ze si sa aj ty rozhodla 😉
ja som len teraz dosla z prace, tak oddychujem a pozeram hadajte co? no predsa kociky a vybavicku, kedze to budeme onedlho potrebovat 😵 😵

janettka
24. mar 2009

kočky potřebuju poradit....testila jsem ovulaci do 19DC a nic,tak jsem přestala....je možné mít ovulku později a mohlo by z toho být těhu?

henikav1
24. mar 2009

janettka podla mna je to individualne a zalezi to aj od dlzky cyklu

janettka
24. mar 2009

no já mívám 28 dní...ale teď jsem to nedostala,volala jsem k doktorovi,že jsem to nedostala a že jsem neměla ovulaci a on řekl prý mám testnout ale ne v termínu ms,ale tak 3-4 po...prý by se pak mělo ukázat co a jak...jsem z toho jelen

henikav1
24. mar 2009

mozno si tehotna?

janettka
24. mar 2009

no to podle mě přece nejde ne?Někde jsem četla,že pokud je ovulace později tak je to k ničemu...moc jsem ho nepochopila...

henikav1
24. mar 2009

tak to neviem, v tom sa nevyznam, mozno ostatne zienky ked pridu budu vediet poradit

janettka
24. mar 2009

no jsem z toho jelen,ale ono se to nějak vyvrbí,jen je to taková falešná naděje...

yanny
24. mar 2009

Ahojte berušky.

Labuš, tak je po kontrole????
Heníčku, ty naše angličanko v Bruselu nemají nějaké lepší lepidlo na embryjka??

Janet, nevíš jestli i letos platí, k zahraničnímu stravnému ještě 40% kapesného????Asi ano, to je furt, viď???

Madlo, Zany a Rendy kde jste????
Kde jssou ty naše novušky????

janettka
24. mar 2009

yany nevím,u nás se kapesné nevyplácí..... 😀

yanny
24. mar 2009

My taky ne, ale chci ještě stáhnou základ daně 🙂

janettka
24. mar 2009

yanny kdy budeš testovat?

yanny
24. mar 2009

Kadý den, ale prý by to mělo být vidět nejdřív v pátek.
Moc tomu nedávám, ale co kdyby. Docela se cítím jako těhu, ale to jsou ty naše představivosti 🙂

janettka
24. mar 2009

no já si jdu zítra koupit test pokud to nedostanu...ale nedávám tomu šanci,spíš si myslím,že jsem unavená z daní a vystresovaná tak to na mě působí...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre