Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

yanny
10. júl 2008

No to jsem sama zvědavá.
A odkud jsi ta Dady???

Madlo a co je s tebou, že nás neinformuješ???

Big a co žes ty stichla???

dadous
10. júl 2008

jsem z Krkonoš 🙂

yanny
11. júl 2008

No tak tam musí být krásně. Byla jsem tam snad jen lyžovat. 🙂
Joo, teď teprve koukám Trutnov.
A už si bylo v nějakém caru????

madla28
11. júl 2008

Ahoj, já mám teď zatím mrtvou dobu, poctivě lepím hormony a čekám, až mi naroste sliznice. V pondělí jedu do Brna na ultrazvuk, tak už snad budu vědět víc. Myslím, že sliznice roste, protože mám břicho jako balon a lepkavý výtok. Včera jsem mudela koupit, zase dvoje kalhoty. Jedny kraťasy a jedny dlouhý.

yanny
12. júl 2008

Kupuješ kalhoty kvůli tomu balonu? 😀 😀 😀

Holky víte co mě trápí, že mě už nebaví sex, když nemám ovulaci. Dokonce mě to obtěžuje a je to nepříjemný a ž trochu do bolení.

Asi už jsem nějaká divná ☹

madla28
13. júl 2008

No kupuju, protože nic neobleču. Za deset dní stimulace 4 kila nahoře. Už mi jsou malý i podprdy.
S tím sexem nevím, mě zatím baví. Zítra jedu do Brna a až se vrátím, tak jedem na chatu. Ještě to musím nahlásit v práci, protože jsme se rozhodli včera. Už se moc těším. Byla jsem v práci 4 dny a už jí mám plný zuby.

dadous
13. júl 2008

yanny: v caru jsem jěště nebyla, čekam až na srpen co mi řekne DR 😒

madla28
14. júl 2008

Yanny, tak na KET jdu v pátek, ale ve čtvrtek si tam mám ještě zavolat, tak snad bude všechno OK.

yanny
14. júl 2008

Madlo a kolik ti jich rozmrazují??? Mě rozmrazili tři a vložili jen dvě a to mě mrzelo.
Dady, tak máš ovulku a u mužíčka vše OK.???

dadous
15. júl 2008

Yanny:mužíčka asi teprve čeka spermio a ja ovulku měla asi v neděli 😖 tak jsme na to hned vlítly 😀

dadous
15. júl 2008

a koukam že tady to dneska frčí ☹

madla28
16. júl 2008

Budou mi rozmražovat čtyři, zamrazili mi je najednou, tak jsem jako na trní co se s nima děje. Ve čtvrtek tam mám volat, ale budu na chatě, tak dám vědět až večer jak to dopadlo.

bigrendy
16. júl 2008

ahoj holky já se s toho všeho ještě vzpamatovávám. hlavně nevím proč to velké zpoždění.
v pátek odjíždím na dovolenou a potom nás čeká snad konečně iui. tak se uvidí. ☹

madla28
17. júl 2008

Tak jdu na ket zítra v deset a vůbec nevím, kolik mám embryí. Tak vám dám vědět až zítra, až se vrátím. Ahoj a myslete na mě.

yanny
17. júl 2008

No tak, alespoň s Madlou se něco děje, tak to víš, že na tebe myslíme. 😉
Nio Bigi, já mám také nějaké zpoždění než obvykle, ale těhu nejsem už jsem dvakrát testovala.
madlo ty si neměla po hystero opožděnou MS??????????????????
Tak nevím čím to je, jedině těma kapičkama co se snažím pravidelně kapičkovat.
Dělala jsem mzdy, tak jsem hotová.
Dobrou a pište 🙂 🙂 🙂 🙂

ajena
18. júl 2008

yanny gynex upravujem cyklus, takže ak si ho mala kratší, tak sa ti predlži...teda uvedie to na správnu mieru.l

madla28
18. júl 2008

Yanny, já jsem MS ještě vůbec nedostala. Doktorka říkala, ze po tý injekci co mi dali bych to nedostala hodně dlouho, tak jsem stimulovala bez menstruace.
Jinak mám v sobě tři embryjka. Přežili všechny čtyři, ale primář říkal, že na zamražení musí být špičkové a že úplně špičkový nejsou, tak jsem si nechala dát tři. On mi to teda doporučil, že starším dávají tři.

madla28
18. júl 2008

Yanny dneska jsem se dozvěděla, že spermie vylučují nějakou látku co zabíjí embryjka, tak můžeme souložit jenom s preservativem. Věděla jsi to?

zaenab
18. júl 2008

Ahoj,jsem ráda, že jsem našla téma, které se mě taky týká. Je mi 38, po dvou letech marného snažení přirozeně jsem začala situaci řešit. Mám v poho MS, Ovu, žádný problém, hormon. profil taky v pořádku. Manžel má jen pomalejší spermíky. Tak nevím, v čem je chyba. Děti nemám, druhé manželství trvá právě ty dva roky, tak věřím, že se i nám zadaří. Všem vám rady držím, pěsti, pročítala jsem si příspěvky.

madla28
19. júl 2008

Zaenab a co máš v plánu zkusit? IVF ?

yanny
21. júl 2008

Ahojte,
Madlo, tak moc držím ať jsou aspoň trojčata 🙂 🙂 🙂
Kdyžtak bych si jedno vzala 🙂 🙂 🙂
Dlouho jsem tu nebyla a hned se něco děje.
já zítra jedu do Prahy na stimulaci na IUI, tak zase trochu přiberu po těch hormonech 🙂
Zaenab, taky jsem se začala snažit s mimi cca v 37 - 38, tak ti to snad vyjde dřív jak mě 🙂
Tak jdu spinkat, ráno vstávám.

Madlo, já po ET nikdy raději nesexovala, vždy až po MS. tak to asi nebyli spermijky co mi ty embryjka odrovnává ☹

madla28
22. júl 2008

Yanny a kolika buněčné embryjka jsi měla. Já mám osmibuněčný. Já doufám, že se chytí aspoň dvě, ale kdyby byli tři, tak se tomu vůbec nebráním. Ještě kdyby ty dny utíkali rychleji, abych už mohla testovat.

yanny
22. júl 2008

Já měla vždy 8 buněčné broučky.

Holky dnes jsem dostala pecku u doktora mi zjistili pozitivní protilátky na Hepatitidu C, tak mi budou nabírat nové odběry a prý zatím nemám plašit, ty první bývají falešně pozitivní ,ale já plaším do teď a hltám na netu co to vlatně je.

Jinak stimuluju na IUI 150 Iu menogonu a v neděli na kontrolu.

Povzbuďte mě, nebo se do dalších VÝSLEDKŮ ZCVOKNU.

madla28
23. júl 2008

To víš, že to bude dobrý. Já plašila dva týdny před transferem, chytila jsem dvě klíšťata a to jedno jsm našla až druhý den rozškrábaný, tak jsem honem letěla k obvodní, jestli jsem něco nechytila. Byli to pěkný nervy před transferem, ale nakonec jsem měla krev negativní. Taky to budeš mít dobrý, věř tomu.

madla28
23. júl 2008

Nějak mě od rána pobolívá břicho, jako kdybych to měla dostat. Jsem teprve pátý den, tak nemá cenu dělat ani test.

yanny
23. júl 2008

Ahoj, no to nemá, já měla první čárečku, spíš vrípek vidět až 9 den od ET. Tak to buď v klidu.
Zítra jedu do Prahy na celodenní školení, tak jsem zvědavá jestli menopur píchnu sama, no budu muset. Většinou mi to píchá mamina a nebo mužík.

Probírala jsem si minulost, protože mi ty testy nedají spát. A tak jsem si začínám myslet, jestli jsem někdy prodělala tu žloutenku cečkovou, tak jedině před 10 lety, bylo mi tenkrát cca 2 roky fakt nejhůř a doktoři mi na nic nepřišli až to ukončili jako únavový synrom. Po dvou letech jsem se toho zbavila samovolně. A v té době jsem byla prvně si nechat vytetovet kontůru na rty, tak to mi jedině zapadlo do té diagnozy, že bych to tam mohla chytit.

Madlo 5 den je asi dobře , že tě píchá, to se mrňata už zavrtávájí 🙂 🙂

madla28
24. júl 2008

Dneska mi je ještě hůř, potím se jak debil a břicho bolí jako bych to už měla.
A jak ty? Už máš další testy? Dá se to léčit, když to bude ono? Musíš doufat, že ne.

madla28
24. júl 2008

Teda to jsem napsala koninu, musíš doufat, že testy budou v pořádku a nic tam nebude.

yanny
26. júl 2008

Tak jak se zavrtávají???? 🙂 🙂 🙂
Já jedu zítra na kontrolní ultrazvuk před IUi.
Tak ta žloutenka se léčí a nekdy to trvá i rok, nejakýma provifarmaka. Tak to jsem fak hotová.

Madlo tak v pondělí testneš, nebo raději ještě ne???

madla28
26. júl 2008

Ahoj, chtěla bych to vydržet do pátku, ale v úterý mám svátek, tak možná v úterý.
Třeba se ti na druhý krvi ta žloutenka neobjeví. Musíš v to doufat, jako já doufám v ty dvě čárky.
A na iui ta žloutenka nevadí?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre