Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

kanhwa
5. máj 2009

Kanhwa (40): 3 cykly s Clostylbegytom, jedno neuspesne ivf

zaenab
5. máj 2009

Pajka, zkopíruj to, co jsem napsala já a dopiš se přímo tam, nad nebo pode mě (ctrl+c kopíruje, potom na vložení ctrl+v), ať je ta tabulka hezky pohromadě. Jinak jsi to napsala hezky - co tam taky psát, to bude až teď, jak se přidáš k tomu prvnímu odstavci 🙂

zaenab
5. máj 2009

Úspěšné snažilky, které čekají miminko:

janettka:
zuzka_w:
henika1:

Snažilky, které ho brzy budou čekat:

Zaenab (39): 2x IUI s Clostylbegytem, 1x IUI Merional, 4x řízená ovulace pod utz; teď min. 1 cyklus pauza, pak plánujeme IUI nebo nativ
Pajka00 (39): 1 spontánní potrat
Kanhwa (40): 3 cykly s Clostylbegytom, 1 neúspešné ivf

irafa
5. máj 2009

ahojte holky a namě ste zapomněli ☹ měla sem malou odmlku neni mi po ranu nejlip a sama ble dělat neumim musi to jit samo a tak vychrupkuju do skoro 10 dopol se teda ulejvam co
zejtra du na ko tak snad je vše jak ma uplně chapu jak se janetka citi teď už určo vi jak je a určo je vše ok musi prostě musi myslime tu na ni všichni a čekame pozitivni zpravičky 😕 😕 😨 😨
jejda to je hodin než sem vas dočetla musim jit honem něco ukolohnit maleho tu mam coby dup 😕

zaenab
5. máj 2009

Ahoj irafka, neboj, nezapomněli 😉 , ale já všechno neznám a nevím a tabulka se musí ztvořit kolektivně, tak
Jen si zkopíruj tabulku a se svými údaji ji pošli celou dál - ať máme hezky přehled 🙂

irafa
5. máj 2009

au au au mysliš že to zvladnu 😨 😨 😨 😨 😨 ja se pokusim 😀 😀 😀 sem totiž antitalent ale snad mipomuže holka 😀 😀 😀

irafa
5. máj 2009

Úspěšné snažilky, které čekají miminko:

janettka:
zuzka_w:
henika1:
irafka
Snažilky, které ho brzy budou čekat:

Zaenab (39): 2x IUI s Clostylbegytem, 1x IUI Merional, 4x řízená ovulace pod utz; teď min. 1 cyklus pauza, pak plánujeme IUI nebo nativ
Pajka00 (39): 1 spontánní potrat
Kanhwa (40): 3 cykly s Clostylbegytom, 1 neúspešné ivf

irafa
5. máj 2009

jeeeeeee sem to zvladla to su šikulka cooooooo 😅 😅 😅 😅

irafa
5. máj 2009

kdepak mame janetku tady čekammmmmmmeeeeeeeeeee???????????jakpak vše je haloooooooooo

zaenab
5. máj 2009

Ahoj irafko, paráda, jen by to chtělo dopsat na ten řádek, co už máš za sebou - ať je to kompletní. Holky to doufám také všechny doplní.

Ale šikovná jsi, mimčo bude určitě příští nositel když už ne Nobelovy, tak aspoň Pulitzerovy ceny 🙂

irafa
5. máj 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

labus
5. máj 2009

Zaenab tak ja som to skušala chlapcov doma nemám a mne to nejak nejde 😠 😠 😀 😀

zaenab
5. máj 2009

NÁVOD PRO UNAVENÉ SNAŽILKY A TĚHULKY 😀

1/ vybrat tabulku (levé tlačítko na myši + stisk myši současně)
2/vybraný (podsvícený) text zmáčknout současně tlačítky ctrl+c (to znamená, že se text, který je vybraný, zkopíruje)
3/ kliknout na prázdné místo, kam ho chci dát
4/ poté zmáčknout tajnou kombinaci ctrl+v
5/textík by se na daném místě mel celý objevit
6/ dle libosti teď do něj pište a zasahujte

Pro hooooodně unavené pořádám o víkendu dvoudenní seminář, ve kterém je možné se to (snad) naučit 😀

janettka
5. máj 2009

ahojky holky tak nenesu dobré zprávy,doktor viděl dutinku,ale žádný plod.Vzal mi krev,mám skoro 29.000 tak chce ještě týden počkat,ale prý nemám doufat....takže tak.

zaenab
5. máj 2009

Janettka, tak to je mi tak líto, nicméně na jisto to neví, hladina je v normě, tak ještě počkej a drž se ...

janettka
5. máj 2009

no jen kvůli té hladině to nechal být,ale jinak tam není ani náznak plodu,řekl mi,že prostě jen když ví,jak bylo chtěné a že ovulace byla později tak to týden nechá...ale já prostě vím,že to tak je....mohla bych si ještě ve čtvrtek skočit na HCG,ale asi by to nemělo smysl a počkám do úterý....jen musím najít jinou nemocnici,v Mostě mi to stačilo jednou...

zaenab
5. máj 2009

Janettko, myslím na tebe . . .

kanhwa
5. máj 2009

janettka, to mi je tak strasne luto...ale aj tak drzim palce, aby sa este stal zazrak, treba verit do poslednej chvilky...ach jaj ☹

irafa
5. máj 2009

ach jo teda kde je zpravedlnost SKRA DO PR....!!!!!!!!!!!!!
kdejaka špina může a co toto ma bejt ježiš su tak nasr........ to snad ani neni pravda
doufat !!!!!!!!!
uplně vim janetko jak se teď citiš vime to všichni tady neni spravedlnost fakt jina dnes nějaka ženska byla na potratě a co vy holky by ste za to dali kdyby.........
tak snad třeba pude hcg na horu
ale přec jenom viď 8 tejden by už tam mnělo něco bejt viď 😖 😖 😖 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢
citim s tebou holka naše ach jo ach jo

labus
5. máj 2009

Janetka ja by som ešte nezufala ono to HCG vyzerá dobre a nádej je že buduci týžden bude vydiet aj plodík sufat možme potom treba verit ak by nebola dutinka tak by mohlo ist o mimomaternicove ale dutinka tam je tak aj ked to bude tažký týžden a uprimne ti verím že hej ja by som nestrácala nádej

labus
5. máj 2009

Úspěšné snažilky, které čekají miminko:

janettka:
zuzka_w:
henika1:
irafka
Snažilky, které ho brzy budou čekat:

Zaenab (39): 2x IUI s Clostylbegytem, 1x IUI Merional, 4x řízená ovulace pod utz; teď min. 1 cyklus pauza, pak plánujeme IUI nebo nativ
Pajka00 (39): 1 spontánní potrat
Kanhwa (40): 3 cykly s Clostylbegytom, 1 neúspešné ivf
Labus(38):1IVF neuspešne,1NATIV neuspešný,okolo 7.5 začínam stimuláciu na druhý NATIV

drakulka67
5. máj 2009

Ahoj děvčata, zdravím všechny a přeji hezký den. I když........janettko je mi líto, že to zatím nevypadá dobře, ale já se v těchto našich sférách přeci jen ještě úplně nevyznám a neorientuji tak dobře, jako vy,ale třeba to ještě není úplně ztracené. Nevěš hlavu holka a kdyby to náhodou nevyšlo teď, tak se to podaří příště. Určitě! To by bylo, aby nebylo 🙂 Rozhodně na Tebe budu myslet stejně jako ostatní děvčata a držet všechny palce 🙂

drakulka67
5. máj 2009

Pro yanny: Moc Tě zdravím, děkuji za přivítání a přeji brzké udravení. Je to z toho bláznivého počasí, teplotní rozdíly jsou poměrně veliké a pak aby to jeden ustál, viď. Takže do sebe soukej hromadu vitamínů, hodně pij, ať jsi brzy fit a o.k. Chtělo by to pořádně vyležet až do úplného vyléčení, jenže náš zdravotnický systém ten nemá chybu. Zrovna dnes přišla jedna kolegyně po více než měsíční nemoci. Od zaměstnavatele dostala k výplatě náhradu mzdy ve výši 2000,- Kč a dle zkušeností ostatních nemocenskou od OSSZ dostane tak do dvou měsíců - nijak zvlášť nepospíchají, nebo nestíhají......(-. Jenže to nikoho nezajímá, z čeho má pak člověk žít? A tak jsem si dnes uvědomila, že pokud se nám splní náš sen, miminko se zadaří, fakt nevím, jak to zvládneme finančně - ach jo, proč je všechno tak složitý 😢 Děvčata, chtěla jsem se zeptat, jak postupují lékaři v "našem věku" po oplodnění. Trvají na tom, aby žena zůstala doma na neschopence a nebo to záleží na rozhodnutí a samozřejmě stavu pacientky? Určitě jste si tím už prošly, takže máte osobní zkušenosti, tak písněte jak to chodí. Já to nevím, absolvuji to poprvé a lékaři toho dopředu moc také nepoví, řekla bych, že vždy řeknou jen co bude následovat teď,ale co příště to už neříkají.

drakulka67
5. máj 2009

Úspěšné snažilky, které čekají miminko:

janettka:
zuzka_w:
henika1:
irafka
Snažilky, které ho brzy budou čekat:

Zaenab (39): 2x IUI s Clostylbegytem, 1x IUI Merional, 4x řízená ovulace pod utz; teď min. 1 cyklus pauza, pak plánujeme IUI nebo nativ
Pajka00 (39): 1 spontánní potrat
Kanhwa (40): 3 cykly s Clostylbegytom, 1 neúspešné ivf
Labus(38):1IVF neuspešne,1NATIV neuspešný,okolo 7.5 začínam stimuláciu na druhý NATIV
drakulka67 (42): 2x neúspěšná IUI (glostylbegyt, pregnyl ,duphaston), od 28.4. probíhá 1. stimulace,
4.5. I.UTZ, další UTZ bude 7.5. a pokud vše půjde tak,jak má tak 11.5. punkce -) a pak uvidíme

henikav1
5. máj 2009

Janettka, myslim na teba a dufam, ze sa stane zazrak, ze tam drobcek predsa len je, iba sa dobre skryl 😒
irafka, ako sa citis?
labus, nasledujes // , tak sa snaz. Uz ti je lepsie? Spravila si si ten kupel?
drakulka, ja som normalne pracovala, myslim, ze je to individualne a zalezi to od stavu pacientky, ci bude dalej pracovat, alebo bude praceneschopna
no a ja nic nove, dnes bol zas blaznivy den, bola som aj v skole, ale dnes som disconnected 😀 😀 😀
vecer mame damsku jazdu, zaciname v pizzerii a myslim si, ze ja to tam aj zakoncim 🙂

henikav1
5. máj 2009

Úspěšné snažilky, které čekají miminko:

janettka:
zuzka_w:
henika1: 1.cyklus clomid - tehotenstvo (chlapcek), ale zial tazko poskodeny plod + DS, 2.cyklus clomid + pregnyl - biochemicke tehotenstvo, 3.cyklus clomid a zatial to vyzera dobre, dufam ze to dobre aj zostane
irafka

Snažilky, které ho brzy budou čekat:

Zaenab (39): 2x IUI s Clostylbegytem, 1x IUI Merional, 4x řízená ovulace pod utz; teď min. 1 cyklus pauza, pak plánujeme IUI nebo nativ
Pajka00 (39): 1 spontánní potrat
Kanhwa (40): 3 cykly s Clostylbegytom, 1 neúspešné ivf
Labus(38):1IVF neuspešne,1NATIV neuspešný,okolo 7.5 začínam stimuláciu na druhý NATIV
drakulka67 (42): 2x neúspěšná IUI (glostylbegyt, pregnyl ,duphaston), od 28.4. probíhá 1. stimulace,
4.5. I.UTZ, další UTZ bude 7.5. a pokud vše půjde tak,jak má tak 11.5. punkce -) a pak uvidíme

irafa
5. máj 2009

ahoj heni citim se jak na trni v podbřišku mi popichava bojim aby bylo vše ok jak ma bejt zejtra uvidim
citim moc s janetkou myslim na ni nějak mi neni ani do psani snad je fakt mimisek u janetky schovanej a za tejden se ukaže drobek jeden zlobivej hraje si na schovavanou snad ano snad 😒

zaenab
5. máj 2009

Musím vám poslat obrovsku pochvalu, jak krásně vyplňujete tabulku 😀

Irafka, píchání apod. je normální, mě dotor varoval před přílišným pozorováním a přikládání významu různému píchání a tlakům apod. Určitě bude všechno v pořádku, uvidíš.
Na Janetku moc myslím, krev má v pořádku, tak věřím i u ní, že má jen vtipálka mimíska 🙂

yanny
5. máj 2009

Zdravím všechny už se mi dělá lépe.
Zaný a co s tou tabulkou uděláme až bude komplatní??????
Janet a jestli mimísek není vtipálek, tak je dost možné , že si měla ovu později a taky v mostě nejsou mudrové žádní borci a ani většinou nemají pořádný ultrazvuky, mám velmi špatné zkušenosti s doktorkou Spudichovou, která je napůl v Mostě!!!!!!!!!!!!!!!
No určitě se předčasně nenervuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak holčičky já taky vypplním tu tabulku 😝 😝 😝

yanny
5. máj 2009

Úspěšné snažilky, které čekají miminko:

janettka:
zuzka_w:
henika1: 1.cyklus clomid - tehotenstvo (chlapcek), ale zial tazko poskodeny plod + DS, 2.cyklus clomid + pregnyl - biochemicke tehotenstvo, 3.cyklus clomid a zatial to vyzera dobre, dufam ze to dobre aj zostane
irafka

Snažilky, které ho brzy budou čekat:

Zaenab (39): 2x IUI s Clostylbegytem, 1x IUI Merional, 4x řízená ovulace pod utz; teď min. 1 cyklus pauza, pak plánujeme IUI nebo nativ
Pajka00 (39): 1 spontánní potrat
Kanhwa (40): 3 cykly s Clostylbegytom, 1 neúspešné ivf
Labus(38):1IVF neuspešne,1NATIV neuspešný,okolo 7.5 začínam stimuláciu na druhý NATIV
drakulka67 (42): 2x neúspěšná IUI (glostylbegyt, pregnyl ,duphaston), od 28.4. probíhá 1. stimulace,
4.5. I.UTZ, další UTZ bude 7.5. a pokud vše půjde tak,jak má tak 11.5. punkce -) a pak uvidíme
Yanny (42) : 1 x IVF, 3 x NATIV, 4 x IUI v červnu se chystám na IVF.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre