Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

zaenab
30. jún 2009

🙂 Ahoj, holky asi mají dovolenou 🙂

Papuch je skvělý, pořád se chce mazlit, už i vypiskuje nějaká slova a ráno kecá asi dvě hodiny od půl 7. Jen při tom mazlení pořád klove, nevím, jak to odnaučit. Je to miminko, 5 měsíců, tak snad to přejde. No a miluje sedat mi do vlasů a opravdu nádherně mě "česat" - včera se něčeho lekla a uletěla s prudce vyškubnutými vlasy. Prostě miláček 😀

janettka
30. jún 2009

ahojky holky tak mám 1.výsledky z odběrů a mám nějaké protilátky proti štítné žláze či cio...takže si zítra musím zajet do Prahy pro žádanku a pak sehnat endokrinologa....se pos....

pajka00
30. jún 2009

Ahoj kočky,tak jsem zkopírovala naši tabulku....opravte,dopište atd.,ať jsme v obraze🙂)

zuzka_w: tehotenstvo - september 2008 následne missed abortion (samovoľné odumretie plodu) v 9 tt,
január 2009 - potvrdenie tehotenstva, teraz som v 17tt
henika1: 1.cyklus clomid - tehotenstvo (chlapcek), ale zial tazko poskodeny plod + DS, 2.cyklus clomid + pregnyl - biochemicke tehotenstvo, 3.cyklus clomid a zatial to vyzera dobre, dufam ze to dobre aj zostane
irafka

Snažilky, které ho brzy budou čekat:

Zaenab (39): 2x IUI s Clostylbegytem, 1x IUI Merional, 4x řízená ovulace pod utz; teď min. 1 cyklus pauza, pak plánujeme IUI nebo nativ
Pajka00 (39): 1 spontánní potrat
Kanhwa (40): 3 cykly s Clostylbegytom, 1 neúspešné ivf , konzultacia v Reprofit Brno 26.5.
Labus(38):1IVF neuspešne,1NATIV neuspešný,okolo 7.5 začínam stimuláciu na druhý NATIV
drakulka67 (42): 2x neúspěšná IUI (glostylbegyt, pregnyl ,duphaston), od 28.4. probíhá 1. stimulace,
4.5. I.UTZ, další UTZ bude 7.5. a pokud vše půjde tak,jak má tak 11.5. punkce -) a pak uvidíme
Yanny (42) : 1 x IVF, 3 x NATIV, 4 x IUI v červnu se chystám na IVF.
Janettka(40):1 zamlké těhu v srpnu 2008,niní opět další

pajka00
30. jún 2009

Co Drakulka?Už se dlouho neozvala. Kdy říkala,že má tu svatbu?Že by se už pomalu strojila?

janettka
30. jún 2009

zuzka_w: tehotenstvo - september 2008 následne missed abortion (samovoľné odumretie plodu) v 9 tt,
január 2009 - potvrdenie tehotenstva, teraz som v 17tt
henika1: 1.cyklus clomid - tehotenstvo (chlapcek), ale zial tazko poskodeny plod + DS, 2.cyklus clomid + pregnyl - biochemicke tehotenstvo, 3.cyklus clomid a zatial to vyzera dobre, dufam ze to dobre aj zostane
irafka

Snažilky, které ho brzy budou čekat:

Zaenab (39): 2x IUI s Clostylbegytem, 1x IUI Merional, 4x řízená ovulace pod utz; teď min. 1 cyklus pauza, pak plánujeme IUI nebo nativ
Pajka00 (39): 1 spontánní potrat
Kanhwa (40): 3 cykly s Clostylbegytom, 1 neúspešné ivf , konzultacia v Reprofit Brno 26.5.
Labus(38):1IVF neuspešne,1NATIV neuspešný,okolo 7.5 začínam stimuláciu na druhý NATIV
drakulka67 (42): 2x neúspěšná IUI (glostylbegyt, pregnyl ,duphaston), od 28.4. probíhá 1. stimulace,
4.5. I.UTZ, další UTZ bude 7.5. a pokud vše půjde tak,jak má tak 11.5. punkce -) a pak uvidíme
Yanny (42) : 1 x IVF, 3 x NATIV, 4 x IUI v červnu se chystám na IVF.
Janettka(40):1 zamlké těhu v srpnu 2008,2.MA v 5/2009,13.7. genetika, v plánu hysteroskopie dělohy
potřeba vyšetřit štítnou žlázu, objeveny protilátky

zaenab
30. jún 2009

Pajka, jsi zlatíčko, žes to našla a doplnila. U mě je to pořád stejné 😒

Janettko, drž se zlato, to bude určitě v pořádku. Oni se holt u našeho věku jistí vším a jakákoliv hraniční hodnota (kterou by jinak nechali být) je důvodem k milionu vyšetření a doporučení, abys pomalu ani nedýchala.
Vím to z okolí, kamarádka čekala první mimčo (holčička Karolína) a měla rozhozené všechny testy, včetně jaterních. Výsledky, které i mě naháněly husí kůži. Doktoři jí řekli, že uvidí, jak se to srovná a nic s ní nedělali. Je jí 25, v 8. měsíci se vše srovnalo až na mírně zvýšený cukr no a dnes má krásnou zdravou holčičku, která mě zrovna minulý měsíc parádně poblinkala 🙂

janettka
30. jún 2009

ahoj pájko,už jsem zaktualizovala sebe.....

bsik
30. jún 2009

zuzka_w: tehotenstvo - september 2008 následne missed abortion (samovoľné odumretie plodu) v 9 tt,
január 2009 - potvrdenie tehotenstva, teraz som v 17tt
henika1: 1.cyklus clomid - tehotenstvo (chlapcek), ale zial tazko poskodeny plod + DS, 2.cyklus clomid + pregnyl - biochemicke tehotenstvo, 3.cyklus clomid a zatial to vyzera dobre, dufam ze to dobre aj zostane
irafka
Bsik(39) - 1.IVF - SP 22.tt, 2.-5.IVF-HCG 0, 9xIUI - HCG 0, 6.IVF 03/09 - 17.tt......3. 7. - AMC(positiv screening na DS)

Snažilky, které ho brzy budou čekat:

Zaenab (39): 2x IUI s Clostylbegytem, 1x IUI Merional, 4x řízená ovulace pod utz; teď min. 1 cyklus pauza, pak plánujeme IUI nebo nativ
Pajka00 (39): 1 spontánní potrat
Kanhwa (40): 3 cykly s Clostylbegytom, 1 neúspešné ivf , konzultacia v Reprofit Brno 26.5.
Labus(38):1IVF neuspešne,1NATIV neuspešný,okolo 7.5 začínam stimuláciu na druhý NATIV
drakulka67 (42): 2x neúspěšná IUI (glostylbegyt, pregnyl ,duphaston), od 28.4. probíhá 1. stimulace,
4.5. I.UTZ, další UTZ bude 7.5. a pokud vše půjde tak,jak má tak 11.5. punkce -) a pak uvidíme
Yanny (42) : 1 x IVF, 3 x NATIV, 4 x IUI v červnu se chystám na IVF.
Janettka(40):1 zamlké těhu v srpnu 2008,2.MA v 5/2009,13.7. genetika, v plánu hysteroskopie dělohy
potřeba vyšetřit štítnou žlázu, objeveny protilátky

bsik
30. jún 2009

Dobré ránko. Akorát byla za mnou v práci dcera s vysvědčením - koza lenošná má 3 z dějáku. Škoda, ale jinak dobrý.

pajka00
30. jún 2009

Jo holky,však mi to dalo práci to dohledat🙂)
U nás bylo vízo už v pátek...takže si děťátka užívají prázdin už dva dny....dcera teda začala výborně-včera 38,2,takže leží🙂 Snad to brzo přejde-v sobotu odjíždí.
To u nás bylo vloni 3 z dějáku....🙂

janettka
30. jún 2009

já ještě výzo neviděla,prý měli oběd až na 11hod tak tam čekala...no doufám,že to není príprava na útěk hihi....ale to asi nehrozí.Je tu pařák,dusno,fuj.....s mladým jsem se před chvílí tak rozčílila,že se fakt těším až vypadnu k ségře a budu mít klid.

majka43
30. jún 2009

Ahoj holky, tak vás strkám dopředu.
Nevím, jak se do tý tabulky dopisuje, může to některá udělat za mě?
První IVF červenec 2008, odběr vajíček, hysteroskopie, pak ket, negativní.
Druhé IVF, prosinec 2008, negativní.
Chystám se na třetí IVF, zatím nevím kdy.
Díky moc.

hadonoshka
30. jún 2009

Ahoj holky, já jsem tu nová, chodím už nějakou dobu číst, ale teprve dnes jsem se regla. Hlavně z nervozity, jsem dost vytížená a nemám se komu svěřit. Vždy jsem otěhotněla na první pokus, max. na druhý i po vysazení antikoncepce, takže jsem ji vysadila letos až 14.3., abych to měla tak akorát na toho Kozoroha co chtěl pořád taťka, no a bohužel se nepovedlo. Byla jsem dost zklamaná, no ale holt už mi není dvacet a tak už to nebude na písknutí. Nechala jsem to na přírodě v domnění že už poznám kdy mám ovulaci, jenže bohužel se druhý proužek na testu nekonal. Ani jsem si nedělala test, měla jsem těhotenské příznaky, tak jsem šla po vynechání menzesu k doktorovi, no a jaké bylo moje překvapení když mi řekl že vidí jen cystu, ale žádné mimi. No a dva dny na to jsem to dostala. To bylo 17.5. Tentokrát jsem si koupila sadu ovulačních testů + 2 těhotenské tam byly zdarma. Překvapilo mně že se postupně objevoval proužek, který mám pocit nebyl nikdy tmavší než kontrolní čárka, no možná 2 dny byl trochu širší, ale světlý. Potom to zase sláblo. U jednorázového testu při klukovi tam buď čárka byla nebo ne a ne tenhle hybrid, to mně překvapilo. S taťkou jsme pokryli domněle plodné dny, takže když jsem si dělala v den vynechání menstruace 14.6. těhu test, spíš jako banalitu, abych měla do sbírky, jenže ejhle, byl negativní. Večer jsem si dala po tom zklamání pěkně do nosu. Za dva dny jsem dělala druhý a šestý den třetí, no a všechny negativní. Pouze u prvního se zpětně objevila slaboučká čárka, no ale tu jsem tam asi vytlačila očima. Ještě hodinu po testu tam nebyla a pak už jsem nekoukala. No ale co teď. Zvětšila se mi prsa o číslo, menska se nedostavila dodnes, mám hustý bílý hlen takový jiný než normálně, občas je mi z ničeho nic zle od žaludku a od tohoto víkendu mám pocit, že nemůžu dopnout kalhoty. Bývám i dost unavená. Test už si neudělám, protože to zklamání bylo tak velké, že jsem měla srdce až v krku a cítila jsem se hodně mizerně. Možná si řeknete, že už mám 4 děti, tak se nic nestane. Jenže já mám první dvě děti z prvního manželství (muž pil) a potom jsme s novým manželem 7 let spláceli a šetřili a tak jsem měla manželovo první dítě a mé třetí až ve 37 letech. Muž má jen matku, jinak žádné příbuzné. Následoval chlapec, aby manželův rod nevymřel 🙂 no a teď jsme dostavěli dům a já bych moc chtěla alespoň jedno dítě vychovat v krásném prostředí. Navíc manžel je krásný chlap (o 8 let mladší) a mám ho moc ráda a moc bych s ním chtěla ještě jedno dítě. Nevím, jestli se takhle může projevovat cysta, nebo jestli už jsem v přechodu, takže budu čekat. Pokud se nebude nic dít a neporoste mi břicho, zajdu k doktorovi poprosit o nějakou pomoc. Po minulém porodu se mně gynekolog ptal, jestli nechci sterilizaci hh, přitom všechny děti byly plánované a velmi chtěné. Asi dnes není zvykem mít více dětí. Držte mi prosím palce, i když vím, že už možná přišel přechod, přesto pořád tajně doufám.

runa
30. jún 2009

Ahoj hadonoshka,
ja som sice v tejto teme len nahodou, ale zaujal ma tvoj prispevok. Nuz, v diskusiach o snazilkovani sa bezne stretnes s dievcatami a zenami, ktore na dve ciarky na teste cakaju cele roky a sklamanie, co popisujes, zazili tolkokrat, ze keby sa pri kazdom jednom zacali vzdavat, davno by si to polovica z nich hodila a druha polovica by zasla smutkom.
Pises, ze sa Vam nepodarilo otehotniet dva mesiace za sebou, co ja osobne v tomto veku nepovazujem za nic mimoriadne, taka je prosto priroda. Mozno to ma na svedomi cysta, ale tu takisto netreba nevyhnutne vnimat tragicky, vacsina cyst sa samovolne alebo s pomocou injekcii rozpusti a zivot ide dalej, verim, ze to bude aj tvoj pripad 🙂
A myslim si tiez, ze mat vela deti je dar, je to krasne a moc ti to prajem. K tym styrom, co mas, este uplne kludne moze pribudnut dalsie, prajem ti vela trpezlivosti v cakani nan! 😵

yanny
30. jún 2009

Ahojte,
já myslím, že cysta v našem věku s vyšším FSH a s vyšším prolakinem je dost běžná.
Prostě folík neprasklnul a neměla si ovu, ale další měsíc se to většinou neopakuje.

Mě se zase mudra snaží napluvit, že podle ultrazvuku, jsem měla v sobotu ovu a zítra jí údajně budu mít znovu, tak jsem z toho celá divná, moc se mi tomu nechce věřitDnes jsem měla zase na ultr. dve velké folíky, tentokrát na druhé straně.
tak ještě prý musím sexíkovat.
Ani mi nechtěl už píchnout Pregnyl, že by z toho mohlo být mimoděložní těhu, prý je to lepidlo ma embroušky, a kdyby se prý vajíčko ze sobotního folíku oplodnila a poflakovalo by se ve vejcovodu, že tam zahnízdí a byl by průser, už jste to někdy slyšeli????????????????

labus
30. jún 2009

Yanny tvoj lekár má zaujímavu teoriu -ale ja neviem tak mu nebudem odporovat jedine čo si myslím že ak ti take krasne folíky narastli tak aj prasknu a netreba do tela nasilu pumpovat hormony ved aj pregnyl je len hormon ... držím palčiská nech máš uspešne folíčky a konečne nám oznámiš prave nefalšovane tehu//

janettka
30. jún 2009

hadonoska ahojík,doporučuju ti zajít opět ke gynekologovi protože to může být i mimoděložní...jinak v našem věku a v téhleté uspěchané době snažení se 2 měsíce opravdu nic neznamená...koukni na mě,musela jsem furt brát antiko protože jsem byla z těch co se o ně otřely trenky a byla v tom...pak jsem vysadila a chtěla s nynějším manželem dítko a ono to 3 roky nejde...připisovali jsme to tomu,že i můj manžel už má nějaký ten věk a ejhle spermio je vysoce nadprůměrné a chyba je opravdu ve mě....takže nepanikař a snažílkuj a snažílkuj 😀

gejbule
30. jún 2009

Ahoj holky,jsem tady úplně nová a taky už docela hodně zoufalá.Už mám za sebou 4potraty/Nikdo neví proč,protože byl každý z jiného důvodu/.Mám teď roční vytouženou princeznu ale chtěla bych ještě miminko.jenže už nemám čas to zkoušet několit let.Bohužel jsem opět po samovolném potratu a ztrácím už sílu i naději.Každou chvíli slyším že nejsem nejmladší.Otěhotním docela snadno ale pak to prostě nedopadne.Oba jsme zdravotně v pořádku 🙂 .

hadonoshka
1. júl 2009

Ahojky, no já už jsem se s tím smířila že to nebude hned, četla jsem tady na webu spoustu příspěvků a vím že to fakt není jednoduchý a někdo čeká hodně dlouho, ale spíš mně trápí to, že pokud nebudu menstruovat, nemá cenu se teď ani snažit (myslím tím kolikrát sex na sílu v plodné dny), protože plodné dny bez menstruace nejsou. Mojí mamině začal přechod a vynechávání menstruace v 36 letech, ale vím, že skoro do 55 brala nějaké léky a měla to pak pravidelně, takže asi tak jako tak zajdu pro něco na gyndu. Ovšem malého ještě kojím, tak asi budu muset počkat, no jenže času moc není, letos je mi 42. Pak se někdy rozepíšu co jsem si užila u malého během těhotenství, měla jsem nervy od třetího měsíce až do porodu a pak ještě půl roku po něm. Doktoři jančí z genetických vad, ale riziko v tomto věku je už fakt vysoké. No ale zase moje babi měla poslední dítě v 43 letech (celkem 5 dětí) a všechny v pohodě i to poslední a těhu taky, tak si říkám, proč do toho nejít, když se člověk cítí mladě. Teď dlabu listovku, céčko a éčko a čekám. Jinak holky díky za rady, gejbule držím palečky, říkej si že příroda sama pozná když se mimi nevyvíjí dobře a lepší teď v začátku, než to řešit po amnio, šetři se, nestresuj se, užívej listovku (prý jejím nedostatkem vzniká 80% genetických vad) a éčko, to je na plodnost. Zpevni spodek cvičením, nebo břišním tancem, nebo jízdou na koni a pak to zkus. Nevím jaké měly potraty příčiny, ale někdy je lepší tomu pomoct zdánlivě jednoduchými věcmi. Držím palečky a hlavně klid. Jo a po porodu se prý dává tělo rok do pořádku, vím že čas není, ale chvilku počkej.

pajka00
1. júl 2009

ahoj holky, no teda...to jsem se dočetla.hadonoško-být na tvém místě,jdu k Dr.Pokud nevěříš testům-není nic lepšího.Opravdu to může být i mimoděložní-a tam není na co čekat nebo prostě nereaguješ na těhotenské testy a nebo ta cysta-cokoli.Ale pro klid bych šla k MUDr. Se máš, že otěhotníš okamžitě.....co by jsme my ostatní za to daly🙂
No Yanny vidíš...2x ovulace🙂)) no není to výhoda mít vyšší věk?🙂 tak se hezky snaž,třeba to bude OK!!🙂
Gejbule zkus cvičení mojžíšové-podle mého tam máš nějaký blok, který ti nedovolí donosit dítě.....Pokud otěhotníš hned a potratíš-tak to je už vada těla.....a určitě nějaká blbina. Víš o tom,že všechny nemoci v těle vznikají od páteře?Stačí přiškrcený nerv,sval,cokoli-a je průser....teda průšvih. Pokud jsi to ještě necvičila-zkus se někde poptat.Moje kamarádka díky tomu cvičení otěhotněla do 3 měsíců a má 2 zdravé chlapečky🙂

zaenab
1. júl 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš zuzka_w: tehotenstvo - september 2008 následne missed abortion (samovoľné odumretie plodu) v 9 tt,
január 2009 - potvrdenie tehotenstva, teraz som v 17tt
henika1: 1.cyklus clomid - tehotenstvo (chlapcek), ale zial tazko poskodeny plod + DS, 2.cyklus clomid + pregnyl - biochemicke tehotenstvo, 3.cyklus clomid a zatial to vyzera dobre, dufam ze to dobre aj zostane
irafka
Bsik(39) - 1.IVF - SP 22.tt, 2.-5.IVF-HCG 0, 9xIUI - HCG 0, 6.IVF 03/09 - 17.tt......3. 7. - AMC(positiv screening na DS)

Snažilky, které ho brzy budou čekat:

Zaenab (39): 2x IUI s Clostylbegytem, 1x IUI Merional, 4x řízená ovulace pod utz; teď min. 1 cyklus pauza, pak plánujeme IUI nebo nativ - v pol. srpna
Pajka00 (39): 1 spontánní potrat
Kanhwa (40): 3 cykly s Clostylbegytom, 1 neúspešné ivf , konzultacia v Reprofit Brno 26.5.
Labus(38):1IVF neuspešne,1NATIV neuspešný,okolo 7.5 začínam stimuláciu na druhý NATIV
drakulka67 (42): 2x neúspěšná IUI (glostylbegyt, pregnyl ,duphaston), od 28.4. probíhá 1. stimulace,
4.5. I.UTZ, další UTZ bude 7.5. a pokud vše půjde tak,jak má tak 11.5. punkce -) a pak uvidíme
Yanny (42) : 1 x IVF, 3 x NATIV, 4 x IUI v červnu se chystám na IVF.
Janettka(40):1 zamlké těhu v srpnu 2008,2.MA v 5/2009,13.7. genetika, v plánu hysteroskopie dělohy
potřeba vyšetřit štítnou žlázu, objeveny protilátky
Majka43: První IVF červenec 2008, odběr vajíček, hysteroskopie, pak ket, negativní. Druhé IVF, prosinec 2008, negativní. Chystám se na třetí IVF, zatím nevím kdy.

zaenab
1. júl 2009

Madli, tak jsem tě tam doplnila, jen nechápavě koukám, co se tam objevilo na prvním řádku: to před ZuzkouW jsem nezkopírovala a netuším, kde se to tam vzalo - prostě zázrak 😝

Jinak u mě po ovulce děsná chuť na slaké, jím prakticky v kuse, tak se bojím, co to udělá s váhou. Píchá mě v podbřišku, ale už tomu nevěnuju pozornost, z toho sebepozorování bych se musela zbláznit 😀

bsik
1. júl 2009

Ahojky, Yanny, tak ty budeš mít nakonec dvojčata, nééééé? 😀 No to bych se picla. Minulej měsíc tě hnaly na dárkyni a ty jim předvedeš takovou nosnici 😉 A Hadonoshko, jestli ještě malýho kojíš, tak bys taky mohla mít zvýšený prolaktin. Možná by ti stačilo, aby ti dr. udělal HP.

zaenab
1. júl 2009

no na Yannina dvojčata bych zorganizovala exkurzi. Sraz pro Slovenky by byl v Brně 🙂 , a pak hromadně směrem na západ! Tak nás Yanny nezklam 😉

pajka00
1. júl 2009

No tak to by byl gól🙂) stačilo by i jedno,že yanny.....ale proč ne dvě,ať už to stojí za to🙂)

yanny
1. júl 2009

Jo, sranda by to byla, kdyby ten můj při druhé chtěl sexíkovat, při jedné ovu je to dřina se před ním natřásat, ale při druhé jsem ho už včera nezlomila, prý mu to nejde, že jsem tlustá, tak jsem to zabalila.
Kde si byla Labus????????

A někoho zase zakázali????? nebo co je v té postupce na zyčátku????

labus
1. júl 2009

Yanny ahoj - kde som bola? kedy? cez výkend som bola v Ba na stretávke po 20-tich rokoch

zaenab
1. júl 2009

Yanny, to si snad děláš legraci??? TO ti vážně řekl????!!!???? 😕 😨

Podle mě musíš být svatá, tohle všechno vydržet, obdivuju tě, protože já už bych ho kopala do zadních partií jistě štíhlého a vypracovaného těla ! ! ! ! ! !

Jo v té postupce tomu nerozumím, prostě jsem jednoduše zkopírovala tabulku, hodila ji sem a zírala, co se to tam na začátku objevilo. Nechápu to, ale neřeším

zaenab
1. júl 2009

Tady to teda vázne ☹

majka43
1. júl 2009

Zaenab já to četla několikrát a asi to vypadá, že Zuzka někde napsala něco špatného. Nebo myslíš, že to bylo na tebe?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre